Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206ДО УВАГИ ОСІБ,
ЯКІ ПЕРЕСЕЛИЛИСЬ ІЗ ЗОНИ ПРОВЕДЕННЯ АТО!

Постановою Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №509 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції» визначено порядок оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.
Довідка є документом, який видається громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають на території України і переміщуються з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції.
Для отримання довідки необхідно з документом, що посвідчує особу звернутись із заявою про взяття на облік до управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради того району, де фактично проживає особа.
У разі втрати або викрадення документів, що посвідчують особу, необхідно звернутись до територіального підрозділу Державної міграційної служби за місцем перебування, для отримання документу або тимчасового посвідчення.

Адреси управлінь праці та соціального захисту населення
Запорізької міської ради по районах міста:


Назва району

Адреса

Телефон гарячої лінії

Жовтневий

вул.Дзержинського,26

7641163

Заводський

вул.Аматорська,56

2225923

Комунарський

вул.Чумаченка,32

2870977

Ленінський

бул. Вінтера,14

2393980

Орджонікідзевський

вул.Лермонтова,14

2363386

Хортицький

вул.Лахтінська,4б

2772396

Шевченківський

вул.Чарівна,16

2872137

Після взяття на облік особи, яка переселилась із окупованої території України або зони проведення антитерористичної операції і отримання довідки, можливе отримання щомісячної адресної допомоги, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

 

Кому надається щомісячна адресна допомога


Грошова допомога надається громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які постійно проживають на території України і переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, а також стоять на обліку в органах соціального захисту населення.
Хто призначає і виплачує грошову допомогу
Призначення та виплату грошової допомоги здійснюють органи соціального захисту населення за фактичним місцем проживання (перебування) за заявою уповноваженого представника сім’ї.
На який термін надається грошова допомога
Грошова допомога призначається з дня звернення та виплачується терміном не більше ніж шість місяців.
У якому розмірі надається грошова допомога
- для непрацездатних осіб (пенсіонери, інваліди, діти) – 884,00грн. на одну особу (члена сім’ї);
- для працездатних осіб – 442,00грн. на одну особу (члена сім’ї).
Загальна сума допомоги на сім’ю розраховується як сума розмірів допомоги на одного члена сім’ї та не може перевищувати 2400,00грн.
Перелік документів для призначення грошової допомоги
заява;
копія свідоцтва про одруження;
копії свідоцтв про народження дітей
письмова згода довільної форми про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім’ї від інших членів сім’ї.
Яким чином виплачується грошова допомога
грошова допомога перераховується органом соціального захисту населення на рахунок в установі уповноваженого банку.
ВАЖЛИВО!
Особам працездатного віку допомога призначається на два місяці. Для одержання допомоги у встановлених розмірах на наступний період особи працездатного віку мають працевлаштуватись, в тому числі за сприяння державної служби зайнятості.
Якщо працездатний член сім’ї протягом двох місяців не працевлаштувався, або перебуває у трудових відносинах з роботодавцями на тимчасово окупованій території України чи в районах проведення антитерористичної операції і фактично не працює, розмір допомоги для цих осіб на наступні два місяці зменшується на 50%, а на наступний період – припиняється.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet