Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206 «Відповідно до «Порядку формування тарифів на послуги зутримання будинків і споруд та прибудинкових територій», затвердженогопостановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпеченняєдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги»  де149партаментом житлового господарства тарозподілу житлової площі міської ради проводиться розрахунок тарифів на послуги з утримання будинків і спорудта прибудинкових територій  для будинків(гуртожитків) житлового фонду комунальної власності.

В/p45/tr/ptd width=text-align: justify;илиПерелік промислових підприємств міста, які повинні надати звіти до Головного управління статистики у Запорізькій областіраховуючи,що послуги з утрима/pння будинків і споруд та прибудинкових територій є найбільшсоціально орієнтованими, і будь-яке підвищення тарифів на ці послуги вплине нанаселення міста, під час розрахунку враховуються  і соціальні аспекти, зокрема платоспроможність населення. У зв’язку з цим,житлово-експлуатаційним підприємствам міста доручено вжити  жорстких заходів з оптимізації витрат.

Длязабезпечення дотримання вимог нормативних документів щодо  санітарного та технічного стану житловихбудинків комунальної власності, з метою недопущення значного зростання розмірутарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинковихтериторій  розроблено проект  рішення виконавчого комітету міської ради«Про впровадження постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869«Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальніпослуги», який пропонується  дляобговорення».        

 ДодаткиЯндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet