Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Коротка інформація про Корпорацію Intway World Corporation.

У перекладі Intway означає - «Інтернет шлях» або «шлях через Інтернет» до ринку товарів і послуг, фондовому ринку та ринку нерухомості.
Використовуючи високі технології і інноваційні бізнес-рішення, Корпорація пропонує клієнтам і партнерам цілий комплекс продуктів, інструментів і сервісів, що дозволяють будь-якій людині створити та активно розвивати власний успішний бізнес.
Корпорація надає: унікальні продукти, інноваційний маркетинг-план, професійну команду менеджерів, надійне фінансування, величезний міжнародний ринок, колосальний потенціал росту.
Створені Корпорацією бізнес-інструменти для електронної комерції та продукти для повсякденного життя відкривають необмежені можливості по розвитку власного бізнесу.
Корпорація розробила спеціальні освітні програми для професійного росту, а також інтерактивний майданчик для інтенсивного обміну інформацією і знаннями.
Продукти та сервіси Intway World Corporation згруповані в бізнес-пакети.
Орендувавши один з пакетів, людина одержує певний набір електронних продуктів и сервісів, фінансових та інвестиційних инструментів, про valign=/td дуктів для здоров'я . Крім того, бізнес-пакети дозволять почати заробляти на рекомендаціях продуктів Корпорації в рамках Глобальної бонусной програми.
Пропонуємі Корпорацією електронні прMsoNormal width=/pодукти та сервіси Intway - це высокотехнологічні і надійні інструменти для роботи в інтернеті.
Пропонується все, що може знадобитися як досвідченому, так і починаючому підприємцю, щоб у найкоротший термін організувати в інтернеті власне багатофункціональне представництво.
Інформація для довідок на сайті: www.intway.com.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet