Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Інформація щодо впровадження індустріальних парків (промислових зон) у м.Запоріжжі

З метою залучення інвестицій у розвиток м.Запоріжжя міська влада розширює напрямки пошуку потенційних інвесторів. На цей час існує  світовий досвід залучення інвестицій шляхом розроблення інвестиційних проектів з впровадження індустріально-промислових парків (промислових зон), у тому числі й в Україні.

У зв’язку з цим, звертаємось до суб’єктів господарювання (промислових, приватних, будівельних підприємств міста та підприємств малого та середнього бізнесу) з проханням надати інформацію - кількість малих підприємств на 3,0% (11480 одиниць);text-align: justify;про вільні площі та об’єкти нерухомості, на базі яких можливо реалізувати проект щодо створення індустріально-промислових парків (промисловихspan style= зон).

Інформацію щодо наявності об’єктів нерухомості просимо надавати до text-align: justify;/pp style=доповнити пункт абзацом такого змісту: mso-spacerun: yes;головного економічного управління міської ради за адресою: м.Запоріжжя, пр.Леніна, 206 та за електронною адресою: ekonomik2007@mail.ru.

Тел.: для довідок 233-42-64. Заздалегідь дякуємо за співпрацю.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet