Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206 
 УКРАЇНА
 
РАЙОННА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
ПО ШЕВЧЕНКІВСЬКОМУ РАЙОНУ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної адміністрації
26.07.2011                       м. Запоріжжя                       № 329р
 
 
Про затвердження переліку зон для розміщення пересувної торговельної мережіstrongspan style=br / та переліку місць і пунктів з можливою кількістю торгових точок у визначених місцях на території Шевченківського району
 
 
                  У відповідності до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні ”,  «Про благоустрій населенних пунктів»,  на виконання рішення Запорізької міської ради від 22.06.2011 року № 49 «Про порядок розміщення на території мspan style=nbsp;/p.Запоріжжя об'єктів ресторанного господарства, торговельного,  побутового, соціально-культурного та іншого призначення», на підставі  протоколу засідання робочої групи з питань розміщення на території  Шевченківського району об'єктів ресторанного господарства, торговельного, побутового, соціально-культурного та іншого призначення  від 20.07.2011р. № 2:
    1. Визначити та затвердити перелік зон для розміщення  пересувної торговельної мережі на території району , згідно додатку№1.(Додається).
    2. Визначити та затвердити перелік місць та пунктів з можливою кількістю торгових точок у визначених зонах, згідно додатків №№ 2,3,4,5,6,7,8.9,10.(Додається).
     3. Доручити заступнику голови райадміністрації-начальнику відділу економічного розвитку та підприємництва Ковпаку на виконання рішення Запорізької міської ради від 22.06.2011 року № 49 «Про порядок розміщення на території мspan style=nbsp;/p.Запоріжжя об'єктів ресторанного господарства, торговельного,В.М. в установленому порядку оприлюднити та опублікувати в засобах масової інформації перелік зон для розміщення  пересувної торговельної мережі на території Шевченківського району , та  місць і пунктів  з можливою кількістю торгових точок у визначених зонах, згідно додатків.
     4.Контроль за  виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райадміністрації-начальника відділу економічного розвитку та підприємництва Ковпака В.М.
 
Заступник голови
райадміністрації                                                                                                                                     В.В.Кобиляцький

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet