Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Голо/tdp ви районної адміністрації по Жовтневому району м. Запоріжжя

 

12.03.2012                                                                                                               № 118р

 

Про внесення доповнення у додаток 7 до розпорядження голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Жовтневому району від 29.07.2011   № 138р ,,Про порядок розміщення на території району пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг поза приміщеннями”

 

З метою забезпечення потреб населення:
1. Внести доповнення у додаток 7 до розпорядження голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Жовтневому району від 29.07.2011   № 138р ,,Про порядок розміщення на території району пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та об’єктів з надання послуг поза приміщеннями” виклавши їх в редакції, що додається.
2. Відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації (Шестопалова В.Є.) оприлюднити дане розпорядження в газеті ,,Запорозька Січ” та на офіційному порталі Запорізької міської влади.
3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної адміністрації                                                        А.С.Новосьолов

Перелік зон для розміщення пересувної торговельної мережі з реалізації продовольчих, непродовольчих товарів та об’єктів з надання послуг поза приміщеннями (терміном функціонув 1 Внести доповнення до додатків 6 та 7 розпорядження голови районної адміністрації від 08.08.2011 № 276р «Про затвердження зон для розміщення на території району засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі, об’єктів з надання послуг населенню поза приміщенням» (зі змінами та доповненнями), а саме:ання: цілорічно)

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet