Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Інформаційне повідомлення
департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської
ради про оголошення конкурсного відбору юридичної особи - організатора
аукціону по відчуженню рухомого майна, яке належить територіальній
громаді м.Запоріжжя.

Умови та порядок проведення конкурсу:
1. До участі в конкурсі допускаються юридичні особи незалежно від форми власності та підпорядкування, у т. ч. товарні біржі, створені відповідно до Закону України “Про товарну біржу”, які мають право на організацію продажу майна, що перебуває у державній та комунальній власності, передбачено установчими документами, мають досвід роботи не менше трьох років у сфері відчуження майна, що перебуває  у комунальній  та/або державній власності та вчасно подали на розгляд комісії повний пакет документів.
2. Для участі в конкурсі претендент подає заяву про участь у конкурсі із зазначенням повного найменування, реквізитів (місцезнаходження, телефон, телефакс, е-mail), форми власності та статус підприємства (організації), складу керівництва (прізвище, ініціали, посада), чисельності працівників, спеціалізації претендента, який виявив бажання брати участь у конкурсі.
3. Конкурсна документація подається на розгляд комісії у запечатаному конверті з описом підтверджуючих документів, що містяться у конверті (з поміткою: “На конкурс з відбору організатора аукціону по відчуженню рухомого майна”), а саме:
3.1. Копії установчого документу (статуту або засновницького договору), свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, довідки про включення до ЄДРПОУ, засвідчені підписом керівника та печаткою учасника конкурсу, витяг  єдиного державного реєстра юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;
3.2. Обґрунтовану інформацію про компетенцію та досвід роботи, а також технічні можливості для забезпечення організації відчуження майна, що перебуває у державній та комунальній власності, а саме інформацію про:
а) наявність приміщення для розташування персоналу організатора аукціону та оснащеного необхідними технічними засобами приміщення, призначеного для проведення торгів площею не менше 50 кв.м;
ґ) наявність власного веб-сайту в мережі Інтернет;
д) довідку про склад працівників (наявність у штаті не менше двох фахівців), що перебувають у трудових  відносинах з юридичною особою. Довідка повинна містить такі відомості: прізвище, імя та по батькові, освіта, фах, посада, стаж роботи в юридичній особі, відсутність будь-яких обмежень займатися даною діяльністю (у тому числі за рішенням суду) та засвідчені копії документів , що підтверджують наявність вищої освіти, та копії кваліфікаційних сертифікатів фахівців з відчуження майна або свідоцтв про підвищення кваліфікації.
3.3. Пропозиції щодо оплати послуг за організацію продажу майна уповноваженою особою у процентному відношенні від вартості комунального майна.
У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається.
Конкурсна документація подається претендентом до департаменту комунальної власності та приватизації Запорізької міської ради за адресою: 69037, м.Запоріжжя, вул. 40-років Радянської України, 60-б, каб. 105 до 14 00 13.11.2014 року включно.
  Конкурс відбудеться  19.11.2014 року о 14-00 годині у приміщенні виконавчого комітету Запорізької міської ради за адресою: 69105, м.Запоріжжя, пр.Леніна,206 (кім.204).


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet