Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКІ СПОРТИВНІ ШКОЛИ

ПЕРЕЛІК
дитячо – юнацьких спортивних шкіл м. Запоріжжя


№ з/п

Назва спортивного закладу

ПІБ директора

адреса

телефон

вид спорту

1

Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 з спортивної гімнастики Запорізької міської ради Запорізької області

Кравченко
Іван
Іванович

 69035, м.Запоріжжя, вул.Леніна, 226                       

р.236-71-06

спортивна гімнастика (хлопці)

2

Дитячо-юнацька спортивна школа № 3 з гандболу Запорізької міської ради Запорізької області

Андреєєв 
Віктор Олексійович

69068, м.Запоріжжя, пр.Моторобудівельників, 60

р. 65-02-71

гандбол

3

Дитячо-юнацька спортивна школа № 4 Запорізької міської ради Запорізької області

Вейцер
Марк
Абрамович

69005, м.Запоріжжя, пр.Маяковського, 14

т.233-50-84

настільний теніс, фехтування, естетична гімнастика

4

Дитячо-юнацька спортивна школа № 5 з художньої гімнастики Запорізької міської ради Запорізької області

Дудченко
Яна
Вікторівна

 69035, м.Запоріжжя, вул.Лермантова, 16           

р. 34-30-52

художня гімнастика

5

Дитячо-юнацька спортивна школа № 6 Запорізької міської ради Запорізької області

 Дорогань Олексій Юрійович

69076, м.Запоріжжя
вул. Жукова, 14

р. 277-28-71

боротьба греко-римська, бокс, бодібілдинг,

6

Дитячо-юнацька спортивна школа № 7 Запорізької міської ради Запорізької області

Данік
Оксана
Павлівна

69076, м.Запоріжжя, пр..Ювілейний, 30-А

р.278-07-46

кульова стрільба

7

Дитячо-юнацька спортивна школа № 8 Запорізької міської ради Запорізької області

Компанієць
Олег
Леонідович

69068, м.Запоріжжя,
вул. Копьонкіна, 52-А

р. 278-15-34

шашки шахи

8

Дитячо-юнацька спортивна школа № 10 Запорізької міської ради Запорізької області

Шульга
Євгеній Анатолійвич

 69000, м.Запоріжжя,
вул. Нижньо-дніпровська, 6-Б

р.  224-04-58

волейбол, легка атлетика, спортивна аеробіка, ушу

9

Дитячо-юнацька спортивна школа № 11 Запорізької міської ради Запорізької області

Бей
Роман
Іванович

69106, м.Запоріжжя, вул.Фундаментальна, 8

р.  32-90-70

бокс, триатлон, дзюдо

10

Дитячо-юнацька спортивна школа № 12 з баскетболу Запорізької міської ради Запорізької області

Рева
Олексій Володимирович

69035, м.Запоріжжя,
вул. Волгоградська,
30      

р.220-74-59

баскетбол

11

Дитячо-юнацька спортивна школа імені Олімпійського чемпіона Юрія Лагутіна

Апанасенко Віктор Олексійович

69037, м.Запоріжжя, пр.Леніна, 214                     

р. 32-59-31

гандбол

12

 Дитячо-юнацька спортивна школа «Україна»

Завгородній Анатолій Іванович

69037, м.Запоріжжя, пр.Леніна, 214                     

р. 32-59-31 

веслування академічне

13

Дитячо-юнацька спортивна школа «Майстер-Січ»

Крупінов
Сергій Олександрович

69035, м.Запоріжжя,
вул. Лермонтова, 18                   

р.32-90-70

тхеквандо, кікбоксінг

14

Дитячо-юнацька спортивна школа «Орбіта»

Румянцева
Віра
Григорівна

69037, м.Запоріжжя, пр.Леніна, 214                    

р. 32-59-31

волейбол

15

Дитячо-юнацька спортивна школа «Локомотив» міста Запоріжжя

Морозов
Євгеній Володимирович

69037, м.Запоріжжя, пр.Леніна, 214

р. 32-59-31

бокс, веслування на байдарках, легка атлетика, шашки

16

Дитячо-юнацька спортивна школа «Кристал»

Арцебарський Сергій
Павлович

69037, м.Запоріжжя, пр.Леніна, 214                          

р. 32-59-31 

дзюдо (хлопці та дівчата)

17

Дитячо-юнацька спортивна школа «Хвиля» 

Давіденко Ярослав
Іванович

69050, м.Запоріжжя, вул.Північно-кільцева,   9-Б                                                                      

р. 95-45-63

плавання, художня гімнастика

18

Дитячо-юнацька спортивна школа «Салют»

Степаненко Денис
Вікторович

69106, м.Запоріжжя, вул.Історична, 14                   

 р. 236-59-37

плавання

19

Дитячо-юнацька спортивна школа «Спас»

 Рижов Костянтин Анатолійович

69037, м.Запоріжжя, пр..Леніна, 214

р. 32-59-31

рукопаш спас

20

Дитячо – юнацька спортивна школа з українського рукопашу «Спас» громадської організації «Запорізька обласна федерація козацького бойового мистецтва

Коломієц  Володимир Антонович

69037 м. Запоріжжя,
вул.. 40 років Радянської України , 58а

р. 233-23-67

рукопаш

21

Професійний футбольний клуб ДЮСШ «Металург»

Ключик
Леонід Семенович

69037 м.Запоріжжя,
вул. 12 квітня, 2

р. 212-36-86

футбол

22

Дитячо-юнацька  школа інвалідів Запорізького регіонального центру фізичної культури і спорту  інвалідів «Інваспорт»

Перепльотчиков
Дмитро Олександрович

69095 м. Запоріжжя,
вул.. Дзержинського ,97а

р. 787-65-67

баскетбол,
боротьба вільна, плавання, дзюдо, легка атлетика, паурліфтинг,  настільний теніс, тхеквандо,  фехтування, футбол

23

Позашкільний навчальний заклад «Комплексна дитячо – юнацька спортивна школа «Динамо»

Коваленко  Олександр Анатолійович

69063 м.Запоріжжя,
вул.. Гоголя, 81

р. 767-38-34

кікбоксинг, дзюдо, греко-римська боротьба, універсальний  бій, вільна боротьба

24

Спеціалізована дитячо – юнацька школа олімпійського резерву з плавання «Спартак»

Хацаревіч
Леонід Семенович

69002 м.Запоріжжя,
вул.. Жуковського, 70в

р. 63-32-61

плавання

25

 Підприємство об’єднання громадян дитячо – юнацько спортивна школа «Олімпієць» ГО СК «Трансформатор»

Караєв
Дженіш Жарабаєвич

69069 м. Запоріжжя,
вул.. Дніпропетровське шосе, 1

р. 32-30-82

вільна боротьба, греко-римська боротьба, тхеквандо

26

Комунальний заклад «Запорізька обласна  дитячо-юнацька спортивна школа» 

Грабчильов Петро Васильович

69063 м. Запоріжжя,
вул.. Гоголя, 60

р. 224-44-18

баскетбол, волейбол, пляжний волейбол

27

Позашкільний навчальний заклад обласна комплексна дитячо –юнацька спортивна школа «Спартак»

Тропін  Володимир Миколайович

69005 м. Запоріжжя,
вул.. Лермонтова, 21

р. 34-25-11

легка атлетика, пляжний волейбол, художня гімнастика, триатлон, футбол

28

Громадська організація з футболу «Динамо»

Чеботаєв
Євгеній
Іванович

69065 м. Запоріжжя, 
вул.. Перемоги, 81-в

р. 33-42-62

футбол

29

Спеціалізована дитячо – юнацька школа «Спартак»

Нєрубальщук Олександр Васильович

69005 м. Запоріжжя,
вул.. Лермонтова, 21

р. 34-25-11

важка атлетика

30

Спеціалізована дитячо – юнацька школа «ЗТР»

Харченко Володимир Іванович

69069 м. Запоріжжя,
вул.. Дніпропетровське шосе, 1

р.270-29-10

гандбол (чоловіки)

31

Спеціалізована дитячо – юнацька школа «Металург»

Самоленко Володимир Анатолійович

69037 м.Запоріжжя,
вул. Тюленіна,13

р. 289-48-73

легка атлетика

32

Спеціалізована дитячо – юнацька школа «Металург»

Ульянова
Алла
Миколаївна

69037 м.Запоріжжя,
вул. Тюленіна,13

р. 214-97-72

спортивна гімнастика (жінки)

33

Спеціалізована дитячо – спортивна школа з боротьби вільної і дзюдо

Дудченко
Валерій
Іванович

69063 м. Запоріжжя, вул..Дзержинського , 8

р. 764-12-10

вільна боротьба, дзюдо 

34

Спеціалізована дитячо – спортивна школа «Мотор Січ»

Шестаков
Юрій
Дмитрович

69068 м. Запоріжжя, вул..Іванова, 24

р. 720-41-77

плавання, стрибки у воду

35

Школа вищої спортивної майстерності

Боровських Євгеній
Іванович

69006 м. Запоріжжя, вул..Перемоги, 68

р. 233-51-12

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet