Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Олександрівського району

Новини Олександрівського району з 12 по 18 травня 2017 року

 

17 травня 2017 року в районній адміністрації проведено засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Під час засідання представники: управління праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду України, податкової інспекції, департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради, профспілок та роботодавців обговорили питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, про необхідність дотримання мінімальних державних гарантій для працюючих.

На засіданні керівники та представники підприємств ДП «Запорізький облавтодор», ТОВ «Константа» поінформували про хід погашення заборгованості з виплати заробітної плати, представники ДРПВІ «Запоріждіпроводгосп», ТОВ «Ліга Юг» поінформували про стан дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

Увагу роботодавців звернуто на необхідність своєчасної виплати заробітної плати працівникам з дотриманням строків, передбачених чинним законодавством і в розмірах не нижче мінімальних державних гарантій; керівників підприємств боржників попереджено про особисту відповідальність за порушення законодавства з оплати праці та рекомендовано погасити заборговану заробітну плату та забезпечити своєчасну виплату поточної заробітної плати.

Того ж дня проведено засідання районної робочої групи для забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

                  На засіданні керівники та представники 6 підприємств, установ, організацій району поінформували про стан дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та щодо причин застосування в установах неповного робочого часу. За підсумками засідання  роботодавців проінформовано щодо необхідності виплати заробітної плати працівникам в розмірах не нижче мінімальних державних гарантій із забезпеченням працівників повною зайнятістю.

Також 17 травня 2017 року проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній адміністрації, розглянуто 11 питань: захист житлових і майнових прав дітей, висновок органу опіки та піклування до суду про доцільність позбавлення батьківських прав, збереження права на житло для дитини, позбавленої батьківського піклування, реєстрація народження покинутої дитини, індивідуальні плани соціального захисту підоблікових дітей та виконання батьківських обов’язків щодо дітей.

18 травня поточного року в районній адміністрації проведено засідання громадської комісії з житлових питань, розглянуто 15 питань щодо зняття і постановки на облік одержання житла.

Цього ж дня в районній адміністрації проведено консультативно-правові зустрічі з населенням району за участю спеціалістів районної адміністрації, Центрального об’єднаного управління Пенсійного Фонду України м. Запоріжжя, управління праці та соціального захисту населення по Олександрівському району, Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, громадянам надано консультації правового характеру.

Згідно графіку проведення суботників на території Олександрівського району підприємства, установи та організації прийняли участь у приведенні до належного естетичного та санітарного стану території Олександрівського району.

Станом на 10 травня поточного року на території району 162 підприємствами, установами та організаціями проведено 198 суботників по наведенню порядку на закріпленій та відведеній території, в яких взяли участь близько 3200 представників трудових колективів, учнівської та студентської молоді.

17 травня поточного року в районній адміністрації відбулося підведення підсумків проведення загальноміських суботників та Дня довкілля, на якому були присутні представники підприємств, установ та навчальних закладів району. Голова районної адміністрації Валерій Мостовий нагородив Грамотами учасників, які виявили високу активність, ініціативність та бажання зробити наш район найкращим.

Районною адміністрацією спільно з комунальними підприємствами організовано роботу щодо благоустрою території району.

Відділом житлово-комунального господарства районної адміністрації разом з КРБП «Зеленбуд» відпрацьовано графік покосу зелених зон Олександрівського району установами та організаціями району на закріплених територіях.

Станом на 17 травня 2017 року проведено покіс трави КРБП «Зеленбуд» на території 200100 м2  по проспекту Соборному, вулицях Дніпровській, Глісерній. Роботи по покосу трави в районі продовжуються.

КП «ЕЛУАШ» продовжено роботи по асфальтуванню доріг та тротуарів району з урахуванням обстежених територій та звернень громадян. За звітний період проведено роботи по асфальтуванню тротуару по вулицях Поштовій/Тургенєва – 252 м2, вулиці Поштовій – 250 252 м2. Проводяться підготовчі роботи по ремонтну (асфальтуванню) внутрішньо квартальних доріг та проїздів, загальною площею асфальтування – 13600 м2.

Розпочато роботи по ремонту 19 зупинкових навісів, які знаходяться в оперативному обслуговуванню районної адміністрації. Складено перелік робіт та розпочато ремонтні роботи. За звітний період підрядною організацією ТОВ «Моноліт Січ» відремонтовано зупинковий навіс за адресою: вулиця Гоголя 74-46, який був пошкоджений невідомими особами.

Робочою групою з профілактики та запобігання виникнення несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території Олександрівського району проведено 2 рейди з ліквідації стихійної торгівлі по вулицям Шкільній, Поштовій, Запорізькій. На порушників складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення. Серед осіб, які здійснюють незаконну торгівлю проведено роз’яснювальну роботу відносно неприпустимості здійснення торгівлі у невстановлених місцях, порядку здійснення законної торговельної діяльності та адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Районна адміністрація оперативно реагує на всі звернення регіонального штабу допомоги вимушеним переселенцям при ДУ ДСНС України в Запорізькій області щодо всебічної допомоги у вирішенні їх нагальних потреб.

Станом на 18 травня 2017 року навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах та відвідують дошкільні заклади району 162 дитини вимушених переселенців.

До районного управління Пенсійного фонду України всього станом на 11.05.2017 звернулося 3993 громадянина із Донецької та Луганської областей, території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, впродовж тижня не звернулось жодного громадянина.

Управлінням праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Олександрівському району, згідно з постановою КМУ від 01.10.2014 № 509, станом на 18.05.2017 взято на облік 4643 осіб, у тому числі за звітний період – 6 осіб. Крім того, повідомляємо, що згідно з постановою КМУ від 01.10.2014 № 505 управлінням призначено 1602 допомог, впродовж звітного періоду - 4 допомоги.

Загальним відділом районної адміністрації за звітний період здійснено комп’ютерну реєстрацію 76 вхідних та 169 вихідних документів, 21 розпорядження голови районної адміністрації, 23 звернення громадян. Розглянуто 13 звернень громадян. Відправлено 57 листів організаціям та громадянам.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet