Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Олександрівського району

Новини
Олександрівського району з 17 по 23 березня 2017 року
 

21 березня 2017 року проведено засідання адміністративної комісії на якій розглянуто 8 адміністративних справ. За результатами розгляду 7-ми адміністративних справ накладено адміністративне стягнення у виді штрафу на загальну суму 1190 грн., розгляд 1 справи перенесено на наступне засідання. 

22 березня 2017 року в районній адміністрації проведено чергову зустріч з населенням району щодо обговорення питання «Як на вашу думку, територіальна громада міста Запоріжжя має розпорядитись демонтованими скульптурою В. І. Леніна та скульптурами сталевара, колгоспниці, електрика, інженера-будівельника, що входить до скульптурної композиції з урахуванням обмежень, передбачених Законом України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Участь у зустрічі прийняли представники підприємств, установ та організацій району, мешканці району. Під час обговорення присутні висловлювали свої думки щодо подальшої долі вищезазначеної скульптурної композиції. Запропоновано пропозиції надавати в письмовому вигляді і направляти для узагальнення до районної адміністрації.

23 березня 2017 року проведено засідання районної комісії по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, розглянуто і вирішено позитивно 24 звернення щодо надання субсидій та 3 звернення щодо надання пільг. На 1 звернення щодо надання субсидій відмовлено.

Цього ж дня проведено нараду з представниками підприємств, установ та організацій усіх форм власності району з питання організації проведення суботників на території району. Зібрано інформацію щодо заходів, які плануються до Дня Довкілля на їх територіях.

Також цього дня у ЗНЗ № 76 проведено міський музичний фестиваль серед позашкільних навчальних закладів «Акорди позашкілля», у якому взяли участь представники районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району. Фестиваль проведено з метою естетичного та духовного розвитку молодого покоління, збагачення культурних надбань, популяризації у молодіжному середовищі української та світової класичної музики, знайомство з сучасними авторами та їх творами, формування сценічної культури та виконавської майстерності. У заході взяли участь музичні колективи та солісти позашкільних закладів міста, загалом більше 100 чоловік. Завершився фестиваль церемонією нагородження переможців.

Здійснено організаційні заходи щодо приведення території Олександрівського району до належного санітарного стану. Складено графік проведення робіт з урахуванням строків виконання на період з 07.03.2017 по 31.03.2017.

Продовжено роботи по приведенню території Олександрівького району до належного санітарного стану комунальними підприємствами.

За період з 01 по 19 березня 2017 року з території Олександрійського району на полігон твердих побутових відходів вивезено 854,38 тон посипочного матеріалу, що складає 71% від загальної кількості посипаного матеріалу, 240 тонн опалого листя з прибудинкових територій, скверів та зелених зон, 38 тонн гілок та щіпи.

Робочою групою з профілактики та запобігання виникнення несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території Олександрівського району проведено 2 рейди з ліквідації стихійної торгівлі по вулицям Шкільній, Поштовій, Запорізькій. На порушників складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення. Серед осіб, які здійснюють незаконну торгівлю проведено роз’яснювальну роботу відносно неприпустимості здійснення торгівлі у невстановлених місцях, порядку здійснення законної торговельної діяльності та адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Експертною групою районної адміністрації щотижнево організовано контроль за ціновою ситуацією на основні продукти харчування у роздрібних підприємствах і на ринках району з 31 найменування. Проведено моніторинг цін на споживчому ринку району на основні сорти хліба та сорти масового вжитку.

Районна адміністрація оперативно реагує на всі звернення регіонального штабу та вимушених переселенців щодо всебічної допомоги у вирішенні їх нагальних потреб.

Станом на 20.03.2017 року у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району навчаються 163 дитини із числа вимушених переселенців.

До управління Пенсійного фонду України в Олександрівському районі станом на 23.03.2017 звернулося 3993 громадянина із Донецької та Луганської областей, території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь.

Управлінням праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Олександрівському району, згідно з постановою КМУ від 01.10.2014  № 509, станом на 23.03.2017 перебуває на обліку 1696 осіб (вибуло в інший район  2865 осіб), у тому числі за звітний період – 12 осіб. Крім того, повідомляємо, що згідно з постановою КМУ від 01.10.2014 № 505 управлінням призначено 1554 допомоги.

Загальним відділом районної адміністрації за звітний період здійснено комп’ютерну реєстрацію 75 вхідних та 157 вихідних документів, 20 розпоряджень голови районної адміністрації, 5 звернень громадян. За звітний період розглянуто 5 звернень громадян. Відправлено 39 листа організаціям та громадянам.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet