Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Олександрівського району

Новини Олександрівського району з 10 по 16 лютого 2017 року

 10 лютого 2017 року проведено комісію з питань обстеження житлових приміщень у гуртожитках, що належать до комунальної власності територіальної громади  м. Запоріжжя, обстежено 4 приміщення.

13 лютого 2017 року в районній адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району проведено зустріч голови районної адміністрації з членами спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Олександрівського району з нагоди 28-ої річниці виведення військ з Афганістану.

В ході зустрічі голова районної адміністрації Валерій Мостовий відповів на низку питань, що гостро хвилюють ветеранів, яких в Олександрівському районі проживає 125 осіб. Голова районної адміністрації подякував за соціально-активну позицію, спрямовану на вирішення нагальних проблем ветеранів Афганістану, не залишивши поза увагою питання продовження та посилення співпраці районної адміністрації з активом організації і допомоги у вирішенні нагальних проблем, відзначив грамотами районної адміністрації та подарунками активістів організації – учасників бойових дій та інвалідів війни.

14 лютого 2017 року проведено засідання районної комісії по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, розглянуто і вирішено позитивно 22 звернення щодо надання субсидій та 1 звернення про надання матеріальної допомоги.

15 лютого в районній адміністрації проведено громадські слухання з питання: «Скасування рішення Запорізької міської ради від 28.09.2016 № 60 «Про упорядкування питань щодо встановлення будинкових (загально будинкових) вузлів обліку природного газу, упорядкування питань встановлення вузлів обліку природного газу в місті Запоріжжя та взаємовідносини ПАТ «Запорожгаз». На громадських слуханнях були присутні понад 250 мешканців району, депутати Запорізької міської ради, представники громадських організацій, голови квартальних комітетів, ОСББ, ЖСК.

Того ж дня відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Під час засідання представники управління праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду України, податкової інспекції, департаменту фінансової та бюджетної політики Запорізької міської ради, роботодавців обговорили питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, зі сплати єдиного соціального внеску та  внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування на підприємствах району, про необхідність дотримання мінімальних державних гарантій для працюючих.

На засіданні керівники та представники трудових колективів підприємств боржників та підприємств, де є ознаки мінімізації заробітної плати поінформували присутніх про хід погашення заборгованості з виплати заробітної плати та єдиного соціального внеску, про стан дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

За підсумками обговорення ситуації на підприємствах комісією прийняті відповідні протокольні рішення.

Заступник голови районної комісії Даркова С.М. звернула увагу роботодавців на необхідність своєчасної виплати заробітної плати працівникам з дотриманням строків, передбачених чинним законодавством і в розмірах не нижче державних гарантій із забезпеченням працівників повною зайнятістю; керівників підприємств боржників попереджено про особисту відповідальність за порушення законодавства з оплати праці та рекомендовано погасити заборговану заробітну плату та забезпечити своєчасну виплату поточної заробітної плати.

Також цього дня проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній адміністрації, розглянуто 6 питань а саме: захист житлових і майнових прав дітей; надання суду висновку органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав; розгляд індивідуальних планів соціального захисту підоблікових дітей.

16 лютого 2017 року проведено консультативно-правову зустріч з населенням району за участю спеціалістів районної адміністрації, управління Пенсійного фонду України в Олександрівському районі, УПСЗН по Олександрівському району, Першого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Цього ж дня проведено засідання громадської комісії з житлових питань при районній адміністрації, розглянуто 1 заяву про взяття на  квартирний обліку;

16 лютого 2017 року керівники районної адміністрації, районного управління праці та соціального захисту населення, районної організації ветеранів України м. Запоріжжя, організації інвалідів війни та Збройних Сил України привітали зі 100-річним ювілеєм Калецьку Марію Михайлівну – учасника війни, члена сім`ї померлого (загиблого) ветерана війни, ветерана праці, мешканку Олександрівського району м. Запоріжжя. Голова районної адміністрації по Олександрівському району Валерій Мостовий вручив Марії Михайлівні Подяку районної адміністрації та подарунок.

З метою популяризації військової служби за контрактом 15 лютого 2017 року в районній адміністрації разом із представниками військового комісаріату проведено інформаційну зустріч із мешканцями району, працівниками підприємств, установ, організацій всіх форм власності, на якій були присутні більше 250 осіб. Під час зустрічі також розповсюджено друковані агітаційні матеріали з порушеного питання (50 одиниць).

Активізовано агітаційну роботу серед населення району по залученню якісних та мотивованих кадрів до вступу на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

Агітаційні матеріали щодо військової служби за контрактом 10 лютого 2017 року розповсюджено серед суб’єктів підприємницької діяльності району, періодично оновлюються на сторінці районної адміністрації у соцмережі Facebook та на інформаційному стенді на першому поверсі будівлі районної адміністрації, в будівлях усіх комунальних установ району. Розміщено 2 великогабаритні агітаційні плакати на перехресті Набережної магістралі та вулиці Української.

В районній адміністрації 01 лютого 2017 проведено нараду з територіальними відділеннями комунальних підприємств, на якій були опрацьовані питання перевірки будинків житлового фонду міста щодо виявлення відкритих горищ, підвалів, технічних приміщень.

Олександрівською службою обслуговування житлового фонду КП «Наше місто» обстежено 267 житлових будинків з питання наявності сторонніх  предметів у підвалах, техпідпіллях, техповерхах. Сторонніх предметів та осіб не виявлено. Працівниками КП «Наше місто» проводиться робота по опечатуванню вхідних дверей на горища, в підвали, технічні підпілля. Районною адміністрацією проведено вибіркову перевірку житлових будинків  комунальної власності: приміщення закриті на замки та опечатані, роботи по ремонту дверей та встановленню замків під контролем районної адміністрації. 

В Олександрівському районі забезпечено роботи по розчищенню від снігу та посипання  протиожеледними матеріалами території району.

Для покращення стану справ з обробкою тротуарів. доріг районною адміністрацією по Олександрівському району визначено пріоритетні ділянки обробки, у тому числі  соціально-значимі об`єкти: дошкільні та шкільні навчальні заклади, лікарняні установи, під’їзди до медичних закладів і закладів освіти, стації швидкої допомоги.

15 та 16 лютого в Олександрівському районі для розчищення та посипці територій задіяні 4 одиниці техніки КП «ЕЛУАШ». Використано 4,5 тонн суміші. Виконувались роботи по механічному прибиранню вулиць та тротуарів, посипці перехресть, розчистці ливнеприймальних решіток.

КРБП «Зеленбуд» розчищено та посипано 2 000 м2 пішохідних доріжок.

КП «Титан» забезпечено розчищення та посипку підходів до під’їздів, для забезпечення виконання цих робіт задіяно 114 двірників.

Працівниками районної адміністрації постійно проводиться робота з суб’єктами підприємницької діяльності щодо забезпечення необхідності проведення розчищення та посипки прилеглих територій, здійснюється обстеження території району з метою моніторингу виконання даних робіт. На теперішній час приписи вручено 200 суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність на проспекті Соборний, вулицям Фортечна, Запорізька, Шкільна, Базарна.

Робочою групою з профілактики та запобігання виникнення несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території Олександрівського району проведено 1 рейд з ліквідації стихійної торгівлі по вулицям Шкільній, Поштовій, Запорізькій. Серед осіб, які здійснюють незаконну торгівлю проведено роз’яснювальну роботу відносно неприпустимості здійснення торгівлі у невстановлених місцях, порядку здійснення законної торговельної діяльності та адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Експертною групою районної адміністрації щотижнево організовано контроль за ціновою ситуацією на основні продукти харчування у роздрібних підприємствах і на ринках району з 31 найменування. Проведено моніторинг цін на споживчому ринку району на основні сорти хліба та сорти масового вжитку.

Районна адміністрація оперативно реагує на всі звернення регіонального штабу та вимушених переселенців щодо всебічної допомоги у вирішенні їх нагальних потреб.

Станом на 16.02.2017 у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району навчаються 158 дітей із числа вимушених переселенців.

До управління Пенсійного фонду України в Олександрівському районі станом на 16.02.2017 звернулося 3993 громадянина із Донецької та Луганської областей, території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь.

Управлінням праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Олександрівському району, згідно з постановою КМУ від 01.10.2014  № 509, станом на 09.02.2017 взято на облік 4505 осіб. Крім того, згідно з постановою КМУ від 01.10.201 № 505 управлінням призначено 1533 допоміг.

Загальним відділом районної адміністрації за звітний період здійснено комп’ютерну реєстрацію 60 вхідних та 137 вихідних документів, 14 розпоряджень голови районної адміністрації, 10 звернень громадян. За звітний період розглянуто 14 звернень громадян. Відправлено 45 листів організаціям та громадянам.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet