Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Заводського району

Про стан справ у Заводському районі з 04.09.2017 до 08.09.2017

 

 Робота районної адміністрації ведеться відповідно до Конституції України, законів України, нормативно-правових і розпорядчих актів вищих органів влади та положення про районну адміністрацію.

Громада району має можливість своєчасно дізнатись про діяльність адміністрації через офіційний веб-сайт (http://www.zavodska-ra.zp.ua) та сторінки в соціальних мережах, де розміщується актуальна інформація щодо заходів, які проводяться в місті та районі, анонсуються новини, вивішуються актуальні об’яви та нагадування, відслідковується зворотній зв'язок.

Одним із головних напрямків роботи районної адміністрації є організація благоустрою району, забезпечення належного санітарного утримання території та ефективної експлуатації житлового фонду.

Спеціалістами відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації за звітний період:

- проведено 2 рейди щодо дотримання підприємствами, організаціями, установами та домовласниками приватного сектору району «Правил благоустрою території міста Запоріжжя», затверджених рішенням Запорізької міської ради від 22.06.2011 № 41. За результатами рейдів надано 4 попередження;

- проведено звірку по виконаним роботам зі знесення дерев згідно укладеного договору з ПП «ТОК» (знесено 2 дерева, кроновано – 4 дерава);

- проведено моніторинг інтервалу руху маршрутних таксі (громадського транспорту) та пасажиропотоку (з 6-00 до 21-00) № 13; 26; 41; 74 та надано звіт;

- проведено обстеження асфальтового покриття на придомовій території житлового будинку № 59 по вул. Молодіжна (колективне звернення), готується відповідь;

- проведено два засідання тендерного комітету щодо організаційних питань для визначення кодів за ДК 021:2015 на додаткові кошти, які виділено на серпневому засіданні Запорізької міської ради;

- підготовлено розпорядження голови районної адміністрації про передачу підрядній організації зони відпочинку по вул.Л.Шмідта для реконструкції пляжу;

- направлено лист до патрульної поліції щодо пильності об’єкту - зони відпочинку по вул.Л.Шмідта, у зв’язку з виконанням будівельних робіт на даній території;

- підготовлено договір на виконання послуг з улаштування бордюрів по пров.Сніжному, підписано та зареєстровано (депутатські кошти);

- підготовлено проект договору на послуги з виготовлення та встановлення урн на території Заводського району;

- на особистому прийомі громадян з питань приватизації та квартирного обліку прийнято 19 осіб;

- видано 2 направлення на виготовлення технічних паспортів на квартири для приватизації;

- підготовлено та видано 5 свідоцтв про право власності на житло;

- проведено 1 громадська комісія щодо обстеження фактичного проживання громадян у гуртожитках, складено акт;

- обстежено та складено акт фактичного проживання учасника бойових дій;

- постійно розглядаються звернення громадян та депутатські звернення, готуються відповіді на них. У разі необхідності здійснюється вихід за адресою для обстеження;

- щоденно відпрацьовуються звернення, які надходять через контакт-центр 15-80 (задовільнено та закрито 2 заявки);

- щоденно здійснюється збір інформації про виконання робіт на  території Заводського району підприємствами з подальшою підготовкою письмового звіту;

- підготовлено інформація на виконання протокольних доручень голови районної адміністрації, міського голови та заступників міського голови;

- здійснюється збір, підготовка інформації щодо роботи комунальних підприємств на території Заводського району за певний період та плани на наступний.

Комунальним ремонтно-будівельним підприємством «Зеленбуд» за період з 31.08.2017 по 06.09.2017 проведено та виконано: збір випадкового сміття, очищення урн, підмітання садових доріжок, полив зелених насаджень, покіс, вивезення сміття та гілля, стрижку живоплоту, влаштування та прополювання пристовбурних лунок для полива біля дерев та кущів, звалювання дерев, інші види робіт.

Комунальним підприємством «ЕЛУАШ» за період з 31.08.2017 по 06.09.2017 проведено та виконано: прибирання зупинок громадського транспорту, прибирання урн згідно з закріпленням вздовж вулично-шляхової мережі,  прибирання доріг від сміття, підмітання тротуарів, очищення тротуару від наносного ґрунту та сміття, вивіз наносного ґрунту та сміття, видалення трави, асфальтування доріг та тротуару, влаштування поребрику, інші види робіт.

Комунальним підприємством «Спецтрейдсервіс» за період з 31.08.2017 по 06.09.2017 виконано роботи щодо утримання зупинок (33 од.), видалення порослі.

Товариством з обмеженою відповідальністю Імперіал Груп Сервіс за період з 31.08.2017 по 06.09.2017 виконано покіс трави.

Комунальним підприємством «Запоріжміськсвітло» за період з 31.08.2017 по 06.09.2017 виконано поточний огляд та ремонт обладнання, усунення пошкоджень, інші види робіт.

Спеціалістами відділу організаційної та кадрової роботи за звітний період виконано наступну роботу:

постійно надавались консультації керівникам органів самоорганізації населення;

головам квартальних комітетів надано методичну допомогу щодо змін межі території кварталів;

проведено моніторинги отримання сміттєвих пакетів головами квартальних комітетів від ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ»;

зібрано інформацію щодо виконання листків-доручень міського голови з метою подальшого узагальнення;

організовується прийом депутатів усіх рівнів.

В районній адміністрації створено депутатську кімнату, де проводиться прийом депутатів усіх рівнів. Графік прийомів розміщено на дошці оголошень та на офіційному веб-сайті.

Керівництвом районної адміністрації щотижнево проводились прийоми громадян згідно з графіком. Впродовж звітного періоду до районної адміністрації надійшло 17 звернень від громадян, з них: 3 колективних, 2 звернення надійшло через державні органи. Всього звернулось 58 громадян. З питання розгляду звернень надіслано 50 листів, отримано 9 листів. Переважною більшістю є питання житлової політики, комунального господарства, сім’ї, дітей і молоді.

До чергової служби телефоном звернулось 57 громадян, усім були надані консультації та роз’яснення.

Прийнято 20 розпоряджень.

Районною адміністрацією отримано та відправлено 169 документів, з них: вхідних – 73, вихідних – 96.

Значну увагу районної адміністрації приділено розширенню правової освіти населення, підтриманню правопорядку на території району, боротьбі зі злочинністю і антигромадськими проявами, дотриманню працівниками районної адміністрації у своїй діяльності вимог нормативно-правових актів і законів України.

Зоною підвищеної відповідальності є проведення закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та проведення допорогових закупівель в електронній системі ProZorro.

Проведено 3 засідання тендерного комітету районної адміністрації з питаннь внесення змін в річний план та додаток до нього та підготовки документів щодо встановлення мережевого обладнання.

Відділом економічного розвитку та підприємництва впродовж звітного періоду:

05.09.2017 проведено моніторинг цін продовольчих товарів роздрібної торговельної мережі та моніторинг цін продовольчих товарів на продовольчих ринках.

06.09.2017 проведено моніторинг щодо наявності в торгівельній мережі масових сортів хліба та цінової ситуації на них.

08.09.2017 проведено моніторинг на території Заводського району з питання встановлення нових тимчасових споруд в рамках проекту «Купуй запорізьке – обирай своє».

Укладено 3 договори на право користуванням місцями для розташування засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг та визначення розміру плати за цими договорами.

Проводиться робота щодо пошуків учасників Покровського ярмарку. Проведено виїздну нараду на Прибрежній магістралі щодо плану розміщення учасників Покровського ярмарку.

На розгляд звернення громадянки щодо порушення тиші об’єктом громадського харчування спеціалістами відділу економічного розвитку та підприємництва спільно з співробітниками  Заводського відділення поліції Дніпровського відділу поліції Головного управління національної поліції Запорізької області здійснено два виїзди на зазначений об’єкт. За результатами виїздів складено 3 протоколи:

- за ст. 156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами»;

-  за ст. 182 ч. 1 КУпАП «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно – правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додерження тиші в населенних пунктах і громадських місцях»;

 - за ст. 182 ч. 2 КУпАП «Порушення вимог законодавчих та інших нормативно – правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додерження тиші в населенних пунктах і громадських місцях». Проведення вилучення алкогольних напоїв та звукопідсилюючого обладнання.

Спеціалістами відділу економічного розвитку та підприємництва  щоденно проводяться рейди з метою перевірки прилеглих територій до об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, надання послуг щодо неухильного виконання Правил благоустрою території м. Запоріжжя. Під час проведення рейдів  виявлені порушення усунуто та проведено роз’яснювальну роботу щодо наслідків невиконання Правил благоустрою території м. Запоріжжя.

Спеціалістами відділу економічного розвитку та підприємництва спільно з співробітниками  Заводського відділення поліції Дніпровського відділу поліції Головного управління національної поліції Запорізької області здійснено рейди з метою виявлення можливих осередків незаконної торгівлі. Під час проведення рейдів встановлені порушення було усунуто та проведено роз’яснювальну роботу щодо наслідків здійснення торгівлі у невстановлених місцях.

Комісією по проведенню комплексних перевірок підприємств торгівлі та місць стихійної торгівлі на території Заводського району, затвердженою розпорядженням голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району від 12.06.2017 № 251р, здійснено рейд по території району з метою перевірки місць реалізації риби і рибної продукції. Перевірено 7 об’єктів торгівлі, порушень не встановлено.

Районною адміністрацією тримаються на постійному контролі питання відпрацювання резервних місць для тимчасового поселення вимушених переселенців та надання їм допомоги. Щотижнево оновлюється інформація щодо кількості вимушених переселенців: на території району, станом на 08.09.2017 проживає 43 особи, з яких: 24 – у гуртожитку по вул.Історичній, буд.106; 19 – у гуртожитку по вул.Фільтровій.

Станом на 08.09.2017 управлінням праці та соціального захисту населення району зареєстровано, згідно постанови КМУ № 509, 628 родин.

Згідно постанови КМУ № 505 за адресною допомогою для покриття витрат на проживання звернулося 1167 родин, призначено допомогу – 1159 сім’ям.

За інформацією управління Пенсійного фонду України станом на 08.09.2017 всього до управління звернулось 4424 громадянина, взято на облік –4418 громадян, знято з обліку – 2953 громадянин.

За інформацією територіального відділу освіти району станом на 08.09.2017 кількість дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади району –15, школи – 67.

За інформацією КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» та КУ «Центральна клінічна лікарня №4» станом на 08.09.2017 з початку року обстежено 53 дитини та проконсультовано 322 громадянина (доросле населення) - всім надано медичну допомогу.

Згідно з графіком проведено комісії:

7 вересня 2017 року засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 22 питання (1 – призначення відповідального за спадкування; 4 – житлові питання; 17 - затвердження індивідуальних планів дітей: сиріт, позбавлених батьківського піклування, які опинилась в складних життєвих обставинах);

7 вересня 2017 року засідання комісії по вирішенню питань, пов’язаних з пільгами, призначенням та наданням населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, на якому розглянуто 58 питань (56 - призначення житлових субсидій, 2 - соціальна допомога малозабезпеченій сім’ї);

8 вересня 2017 року засідання комісії з розслідування нещасних випадків невиробничого характеру у Заводському районі, на якому розглянуто
25 повідомлень про випадки невиробничого травматизму.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet