Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Заводського району

Про стан справ у Заводському районі з 15.05.2017 до 19.05.2017
 
 

За період з 15.05.2017 до 19.05.2017 керівництвом районної адміністрації проводились прийоми громадян згідно з графіком. До районної адміністрації надійшло 22 звернення від громадян, з них: колективних – 3, через державні органи – 9.

З питання розгляду звернень надіслано 25 листів, отримано 9 листів. Всього звернувся до районної адміністрації 31 громадянин.

До чергової служби за телефоном звернулось 30 громадян, усім було надано консультації та роз’яснення.

Головою районної адміністрації прийнято 30 розпоряджень.

Загальним відділом районної адміністрації отримано та відправлено 180 документів, з них: вхідних – 87, вихідних – 93, взято на контроль - 9.

На веб-сайті районної адміністрації розміщується актуальна інформація щодо новин, заходів, які проводяться в місті та районі, зокрема: привітання із Всесвітнім днем медичних сестер; про нагородження вчителів та учнів району за підсумками навчального року; запрошення на товариський матч між ветеранами футболу; про Міжнародний день сім’ї; про привітання солдатських матерів; про профілактику артеріальної гіпертензії; про оновлення району комунальними службами; про відкриття оновленого магазину випічки; про відключення водопостачання; про відключення електропостачання; про проведення семінару – наради з квартальними; про проведення перевірки якості виконання ремонтних робіт у сквері ім.О.Бірюка; про День вишиванки; про ремонт доріг комунальними службами району.

Спеціалістами відділу організаційної та кадрової роботи за звітний період виконано наступну роботу:

ведуться підготовчі роботи до урочистих зборів, присвячених Дню Заводського району;

постійно   надавались   консультації  керівникам  органів  самоорганізації населення;

проведено моніторинги отримання сміттєвих пакетів головами квартальних комітетів від ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ»;

постійно проводився контроль за строками виконання розпоряджень голови районної адміністрації (узагальнення інформації щодо виконання розпоряджень, підготовка аналітичних довідок);

зібрано інформацію щодо виконання листків-доручень міського голови з метою подальшого узагальнення;

постійно ведеться робота щодо організації прийому депутатів різних рівнів.

17 травня 2017 року відбулось засідання адміністративної комісії, на якому розглянуто 3 протоколи про адміністративне правопорушення та накладено штрафів на суму 119 грн.

17 травня 2017 року відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якому розглянуто 2 питання (1- стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати; 1 - детінізація та мінімізація заробітної плати).

18 травня 2017 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 14 питань: (3 - закріплення житла за дітьми - сиротами; 2 - графік спілкування з дитиною; 2 – захист житлових прав дитини; 7 - затвердження індивідуальних планів дітей: сиріт, позбавлених батьківського піклування, які опинилась в складних життєвих обставинах).   

18 травня 2017 року відбулось засідання комісії по вирішенню питань, пов’язаних з пільгами, призначенням та наданням населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, на якому розглянуто 18 питання (17 - призначення житлових субсидій; 1 - соціальна допомога малозабезпеченій сім’ї).

19 травня 2017 року відбулось засідання комісії з розслідування нещасних випадків невиробничого характеру у районі, на якому розглянуто 36 повідомлень про випадки невиробничого травматизму.

19 травня 2017 року відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення), припинення соціальних виплат внутрішньо переселеним особам у районі, на якому розглянуто 74 подання (40 - соціальні виплати,34 – пенсійні виплати).

Районною адміністрацією тримаються на постійному контролі питання відпрацювання резервних місць для тимчасового поселення вимушених переселенців та надання їм допомоги. Щотижнево оновлюється інформація щодо кількості вимушених переселенців: на території району, станом на 19.05.2017 проживає 178 осіб, з яких: 29 – у гуртожитку по вул.Історичній, буд.106; 34 – у гуртожитку  по  вул.Фільтровій,  буд.2, 115 – у  квартирах  та  у приватному секторі.

Станом на 19.05.2017 управлінням праці та соціального захисту населення району зареєстровано, згідно постанови КМУ №509, 706 родин.

Згідно постанови КМУ №505 за  адресною допомогою для покриття  витрат на проживання звернулося 1019 родин, призначено допомогу – 1005 сім’ям.

За інформацією управління Пенсійного фонду України станом на 19.05.2017 всього до управління звернулось 4411 громадянин, взято на облік – 4405 громадян, знято з обліку – 2840 громадян.

За інформацією територіального відділу освіти району станом на 19.05.2017 кількість дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади району – 13, школи – 67.

За інформацією КЗ «Центр первинної  медико-санітарної   допомоги   №4» та КУ «Центральна клінічна лікарня №4» станом на 19.05.2017  з початку року   обстежено   51   дитину   та   проконсультовано   298   громадян  (доросле

населення) - всім надано медичну допомогу.

Відділом економічного розвитку та підприємництва:

16 травня 2017 року проведено моніторинг цін продовольчих товарів роздрібної торговельної мережі та моніторинг цін продовольчих товарів на продовольчих ринках.

17 травня 2017 року проведено моніторинг щодо наявності в торгівельній мережі масових сортів хліба та цінової ситуації на них.

19 травня 2017 року проведено моніторинг на території району з питання встановлення нових тимчасових споруд в рамках проекту «Купуй Запорізьке – обирай своє».

Спеціалістами відділу щоденно проводяться рейди з метою перевірки прилеглих територій до об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, надання послуг щодо неухильного виконання п.п.5.22.2 Правил благоустрою території м.Запоріжжя, а також щодо виявлення можливих осередків незаконної торгівлі. За результатами рейдів недоліки усунуто, порушень не встановлено.

Розпочата підготовка до організації торгівельного обслуговування свята з нагоди 48-ої річниці з дня утворення Заводського району.

Спеціалістами відділу укладено 4 договори з суб’єктами господарювання (стаціонарна торгівля) на утримання прилеглої території, враховуючи сезонні потреби (покіс, боротьба з карантинними рослинами, прибирання листя, снігу, посипка від ожеледиці тощо).

Проведено 2 засідання тендерного комітету районної адміністрації, на яких:

- внесено зміни в додаток до річного плану;

- організовано проведення відкритих торгів на закупівлю робіт з капітального ремонту фасаду будівлі.

Спеціалістами відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації за звітний період:

проводився збір інформації від комунальних підприємств району щодо роботи для подальшого узагальнення;

надано консультації по створенню ОСББ;

щоденно здійснювався збір інформації про виконання робіт  на території

району підприємствами;

підготовлено інформацію на виконання протокольних   доручень   голови районної адміністрації, міського голови та заступників міського голови;

здійснено 2 рейди щодо перевірки утримання території району у належному санітарному стані, за результатами рейдів порушень не виявлено.

Комунальним    ремонтно-будівельним   підприємством   «Зеленбуд»   за період з 12.05.2017 по 18.05.2017 проведено та виконано: збір випадкового сміття, прибирання урн, підмітання садових доріжок, навантаження викошеної трави, посадку квітів, полив зелених насаджень, планування ґрунту квітників, розрівнювання ґрунту квітників, викошування газону мотокосою, газонокосаркою, тракторною косаркою, влаштування пристовбурних ямок дерев та кущів,  прибирання з газонів скошеної трави, обрізання та омолодження дерев з автопідіймача, інші види робіт.

Комунальним підприємством «ЕЛУАШ» за період з 12.05.2017 по 18.05.2017  проведено та виконано: прибирання урн згідно закріплення вздовж вулично-шляхової мережі, прибирання зупинок громадського транспорту від сміття, очищення лоткової частини дороги від наносного ґрунту та сміття, вивіз наносного ґрунту та сміття, збір випадкового сміття, механізоване прибирання доріг від сміття, підмітання тротуарів, поточний ремонт доріг (асфальтування), асфальтування внутрішньоквартальних доріг, влаштування бордюрів та інші види робіт.

Комунальним підприємством «Запоріжремсервіс» за період з 05.05.2017 по 11.05.2017 здійснено вивіз гілля.

Приватним підприємством «ТОК» за період з 12.05.2017 по 18.05.2017 виконано знесення дерев, вивіз гілля.

Товариством з обмеженою відповідальністю «Спецтрейдсервіс» за період з 12.05.2017 по 18.05.2017 виконано ліквідацію стихійного звалища (296 т).

Товариством з обмеженою відповідальністю «НікаБуд» за період з 12.05.2017 по 18.05.2017 виконано ремонт та фарбування дитячих майданчиків.

Комунальним підприємством «Запоріжміськсвітло» за період з 12.05.2017 по 18.05.2017     виконано   поточний   огляд   точок,   поточний  ремонт, ремонт світильників, відновлення мережі після бурі, усунення КЗ на ВЛ, заміну електричних ламп, очищення опор від об’яв та інші види робіт.

Сектором по культурі та спорту районної адміністрації надано сприяння в організації та взято участь у проведенні в КЗ ПК «Заводський»:

18 травня 2017 року лекції «Крокуємо у Європу», присвяченої Дню Європи в Україні;

19 травня 2017 року звітного концерту творчих колективів КЗ «ПК «Заводський».      

          


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet