Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Заводського району

Про стан справ у Заводському районі з 10.07.2017 до 14.07.2017

 

На виконання листа виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.04.2007 № 09-38/564 «Про надання інформації» повідомляємо про стан справ у районі за період з 10 липня до 14 липня 2017 року.

Головою районної адміністрації прийнято участь:

10 та 11 липня 2017 року у апаратній нараді з першим заступником міського голови;

12 липня 2017 року у виїзній зустрічі з представниками ЗМІ щодо улаштування освітлення в парку по вул.Євпаторійській;

13 липня 2017 року у святкових заходах в концертному залі ім.Глинки, присвячених святкуванню Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості;

14 липня 2017 року у привітанні працівників ТОВ «ЗТМК», ПрАТ «Запоріжкокс» та ПАТ «ЗМК «Запоріжсталь» з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

Протягом тижня головою районної адміністрації особисто проведено  обстеження дошкільних навчальних закладів району щодо їх стану, підготовлено доручення для усунення недоліків.

14 липня 2017 року заступники голови районної адміністрації привітали працівників ПрАТ «Запоріжвогнетрив» та ПАТ «ЕМЗ «Дніпроспецсталь ім.А.М.Кузьміна» з нагоди Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

За період з 06.07.2017 до 12.07.2017 керівництвом районної адміністрації проводились прийоми громадян згідно з графіком. До районної адміністрації надійшло 17 звернень від громадян, з них: колективних – 2, повторних – 1, через державні органи – 3.

З питання розгляду звернень надіслано 44 листа, отримано 11 листів. Всього звернулось до районної адміністрації 19 громадян.

До  чергової  служби  за  телефоном  звернулось  18 громадян, усім  було

надано консультації та роз’яснення.

Головою районної адміністрації прийнято 14 розпоряджень.

Загальним відділом районної адміністрації отримано та відправлено   161

документ, з них: вхідних – 72, вихідних – 89, взято на контроль – 14.

На веб-сайті районної адміністрації та сторінках в соціальних мережах розміщується актуальна інформація щодо новин, заходів, які проводяться в місті та районі.

Спеціалістами відділу організаційної та кадрової роботи за звітний період виконано наступну роботу:

постійно надавались консультації керівникам органів самоорганізації населення;

проведено моніторинги укладання договорів, стану заборгованості за вивіз сміття, отримання сміттєвих пакетів головами квартальних комітетів від ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ»;

постійно проводився контроль за строками виконання розпоряджень голови районної адміністрації (узагальнення інформації щодо виконання розпоряджень, підготовка аналітичних довідок);

зібрано інформацію щодо виконання листків-доручень першого заступника міського голови з метою подальшого узагальнення;

постійно ведеться робота щодо організації прийому депутатів різних рівнів;

13 липня 2017 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 4 питання (1 – закриття несанкціонованої точки з продажу алкогольних напоїв, 1 – зняття з реєстрації дитини, 1 – доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав, 1 – виконання батьківських обов’язків).

         13 липня  2017 року відбулось засідання комісії по вирішенню питань, пов’язаних з пільгами, призначенням та наданням населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, на якому розглянуто 8 питань (призначення житлових субсидій).

         14 липня 2017 року відбулось засідання комісії з розслідування нещасних випадків невиробничого характеру у районі, на якому розглянуто 30 повідомлень про випадки невиробничого травматизму, в т.ч. 1 дитини.

         Районною адміністрацією тримаються на постійному контролі питання відпрацювання резервних місць для тимчасового поселення вимушених переселенців та надання їм допомоги. Щотижнево оновлюється інформація щодо кількості вимушених переселенців: на території району, станом на 13.07.2017 проживає 170 осіб, з яких: 29 – у гуртожитку по вул.Історичній, буд.106; 26 – у гуртожитку  по  вул.Фільтровій,  буд.2; 115 – у  квартирах  та  у

приватному секторі.

Станом на 13.07.2017 управлінням праці та соціального захисту населення району зареєстровано, згідно постанови КМУ №509, 615 родин.

Згідно постанови КМУ №505 за адресною допомогою для покриття витрат на проживання звернулося 1100 родин, призначено допомогу – 1057 сім’ям.

За інформацією управління Пенсійного фонду України станом на 13.07.2017 всього до управління звернулось 4415 громадян, взято на облік –4415 громадян, знято з обліку – 2883 громадянина.

За інформацією територіального відділу освіти району станом на 13.07.2017 кількість дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади району –13, школи – 67.

За інформацією КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» та КУ «Центральна клінічна лікарня №4» станом на 13.07.2017 з початку року обстежено 53 дитини та проконсультовано 317 громадян (доросле населення) - всім надано медичну допомогу.

Відділом економічного розвитку та підприємництва:

11 липня 2017 року проведено моніторинг цін продовольчих товарів роздрібної торговельної мережі та моніторинг цін продовольчих товарів на продовольчих ринках.

         12 липня 2017 року проведено моніторинг щодо наявності в торгівельній мережі масових сортів хліба та цінової ситуації на них.

         14 липня 2017 року проведено моніторинг на території району з питання встановлення нових тимчасових споруд в рамках проекту «Купуй Запорізьке – обирай своє».

         Спеціалістами відділу щоденно проводяться рейди з метою перевірки прилеглих територій до об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, надання послуг щодо неухильного виконання Правил благоустрою території м.Запоріжжя та виявлення можливих осередків незаконної торгівлі. За результатами рейдів недоліки було усунено, порушень не встановлено.

         10.07.2017 року спеціалістами відділу спільно з Департаментом архітектури та містобудування проведено обстеження території Заводського району на предмет законності розміщення тимчасових споруд Комплексній схемі та відповідності паспортам прив’язки. Перевірено 7 об’єктів. За результатами обстеження власнику незаконно встановленої тимчасової споруди було вручено лист про демонтаж об’єкту.

13.07.2017 року комісією по проведенню комплексних перевірок підприємств торгівлі та місць стихійної торгівлі на території Заводського району здійснено рейд з метою перевірки місць реалізації риби і рибної продукції. Комісією було перевірено 8 торгових об’єкти. За результатами рейду встановлено, що в 3 об’єктах торгівлі відсутні декларації виробника та документи на зазначений товар, внаслідок чого рибну продуцію було вилучено з реалізації до з’ясування та надання всіх необхідних документів до Управління Держпродспоживслужби в м.Запоріжжя.

         За період з 10.07.2017 по 14.07.2017 проведено 3 засідання тендерного комітету, з питань:

оголошення відкритих торгів на видалення порослі на безхозних територіях;

розгляд проекту тендерної документації відкритих торгів на видалення порослі на безхозних територіях;з

затвердження   тендерної   документації   відкритих  торгів  на  видалення

порослі на безхозних територіях.

Спеціалістами відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації за звітний період:

проводився збір інформації від комунальних підприємств району щодо роботи для подальшого узагальнення;

надано консультації по створенню ОСББ;

щоденно здійснювався збір інформації про виконання робіт  на території

району підприємствами;

         проведено 1 рейд щодо дотримання підприємствами, організаціями, установами та домовласниками приватного сектору району «Правил благоустрою території міста Запоріжжя», затверджених рішенням Запорізької міської ради від 22.06.2011 № 41;

         направлено листи до промислових підприємств щодо приведення прилеглих територій до належного санітарного стану;

         здійснено контроль виконання робіт по вивезенню пнів з Заводського району підрядною організацією;

         10.07.2017 проведено обстеження прилеглої території по вул. Оптимістична, буд.18 за зверненням громадян;

         спільно з ТОВ «Умвельт-Запоріжжя» прийнято участь у зустрічі з мешканцями приватного сектору по вул. Алмазній щодо встановлення баку для сміття;

         проведено комісійне обстеження по зверненню громадянина з питання земельної суперечки із сусідом;

         проведено комісійне обстеження по зверненню громадянина з питання відключення газової плити від газопостачання;

         прийнято участь у нараді з представниками КП «УКБ», проектної та підрядної організацій з питання проведення капітальних ремонтів квартир по вул. Добровольчих батальйонів, 36а;

         прийнято участь у нараді, спільно з КП «Водоканал», Концерном «МТМ», КП «ЕЛУАШ», з питання відновлення асфальтного покриття на перехресті Історична/Фільтрова;

відпрацьовано та виконано 5 звернень, які надійшли через контакт-центр 15-80;

на особистому прийомі громадян з питань приватизації та квартирного обліку було прийнято 18 громадян;

 підготовлено 1 розпорядження щодо приватизації житла;

підготовлено інформацію на виконання протокольних доручень голови районної адміністрації та заступників міського голови.

Комунальним ремонтно-будівельним підприємством «Зеленбуд» за період з 07.07.2017 по 13.07.2017 проведено та виконано: збір випадкового сміття, очищення урн, підмітання садових доріжок, полив зелених насаджень, викошування газону, прополювання та влаштування лунок біля дерев та кущів, стрижка квітників, прополювання та розпушування ґрунту квітників, обрізування дерев, інші види робіт.

Комунальним  підприємством  «ЕЛУАШ»  за  період  з  07.07.2017  по

13.07.2017 проведено та виконано: прибирання зупинок громадського транспорту  від сміття, прибирання урн згідно закріплення вздовж вулично-шляхової мережі,  прибирання доріг від сміття, підмітання тротуарів, очищення лоткової частини дороги від наносного ґрунту та сміття, вивіз наносного ґрунту та сміття, видалення трави, поточний ремонт доріг (асфальтування вул.Павлокічкаська, тротуар), встановлення поребрику (вул..Павлокічкаська, пров.Сніжний), відсипка з асфальтобетонної крихти (пров.Сніжний), та інші види робіт.

Комунальним підприємством «Спецтрейдсервіс» за період з 07.07.2017 по 13.07.2017 виконано ліквідацію звалищ (168 т).

Комунальним підприємством «Запоріжремсервіс» за період з 07.07.2017 по 13.07.2017 здійснено вивіз гілля.

Приватним підприємством «Т.О.К.» за період з 07.07.2017 по 13.07.2017 виконано знесення дерев (11 шт.).

Товариством з обмеженою відповідальністю «Імперіал Груп Сервіс» за період з 07.07.2017 по 13.07.2017 виконано покіс трави (9763 м2).

Комунальним підприємством «Запоріжміськсвітло» за період з 07.07.2017 по 13.07.2017 виконано поточний огляд та ремонт обладнання, усунення пошкоджень, інші види робіт.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet