Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Заводського району

 

Про стан справ у Заводському районі з 20.03.2017 до 24.03.2017

 

На виконання листа виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.04.2007 № 09-38/564 «Про надання інформації» повідомляємо про стан справ у районі за період з 20 березня до 24 березня 2017 року.

Головою районної адміністрації було прийнято участь:

21 березня 2017 року у робочій нараді з питання взаємодії ОСББ з енергопостачальними підприємствами;

23 березня 2017 року в апаратній нараді міського голови;

24 березня 2017 року у привітанні підшефної військової частини №3026 з нагоди відзначення Дня Національної гвардії України;

24 березня 2017 року у засіданні виконавчого комітету.

За період з 20.03.2017 до 24.03.2017 керівництвом районної адміністрації проводились прийоми громадян згідно з графіком. До районної адміністрації надійшло 17 звернень від громадян, з них: колективних – 3, повторних – 1, через державні органи – 3. Переважною більшістю є питання комунального господарства, приватизації, сім’ї, дітей, молоді.

З питання розгляду звернень надіслано 34 листа, отримано 7 листів. Всього звернулось до районної адміністрації 47 громадян.

До чергової служби за телефоном звернулось 22 громадянина, усім було надано консультації та роз’яснення.

Головою районної адміністрації прийнято 54 розпорядження.

Загальним відділом районної адміністрації отримано та відправлено  176 документів, з них: вхідних – 87, вихідних – 89. Взято на контроль – 8.

На веб-сайті районної адміністрації розміщується актуальна інформація щодо новин, заходів, які проводяться в місті та районі, зокрема: про заходи в районі із приведення територій до належного санітарного стану; про конкурс соціальних проектів «Ми – це місто»; графік прийому громадян дільничними офіцерами; про відключення водопостачання на території району у зв’язку із заміною запірної арматури; про відключення гарячого водопостачання у зв’язку із проведенням ремонтних робіт; пам’ятка щодо соціального захисту учасників АТО; 17 питань про реформу децентралізації; про проведення робочої наради з питань взаємодії ОСББ з енергопостачальними організаціями.

Спеціалістами відділу організаційної та кадрової роботи за звітний період виконано наступну роботу:

прийнято участь в роботі круглого столу «Залучення місцевих громад до муніципального планування»;

підготовлено макети афіш для суботника;

підготовлено макети постера із соціальною рекламою;

проведено звірку щодо кількості договорів на вивіз ТПВ між керівниками органів самоорганізації населення та ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ»;

проведено зустрічі керівників органів самоорганізації населення, ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ» з мешканцями приватного сектору району;

постійно надавались консультації керівникам органів самоорганізації населення;

проведено моніторинги отримання сміттєвих пакетів головами квартальних комітетів від ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ»;

постійно проводився контроль за строками виконання розпоряджень голови районної адміністрації (узагальнення інформації щодо виконання розпоряджень, підготовка аналітичних довідок);

зібрано інформацію щодо виконання листків-доручень міського голови з метою подальшого узагальнення;

постійно ведеться робота щодо організації прийому депутатів різних рівнів.

22 березня 2017 року відбулось засідання адміністративної комісії, на якому розглянуто 3 протоколи про адміністративні правопорушення за ст.152 «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», за ст.183 «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» та накладено штрафів на суму 2040 грн.

23 березня 2017 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 8 питань (2 – позбавлення батьківських прав; 1 – виконання батьківських обов’язків; 5 - затвердження індивідуальних планів дітей: сиріт, позбавлених батьківського піклування, які опинилась в складних життєвих обставинах).

23 березня 2017 року відбулось засідання комісії по вирішенню питань, пов’язаних з пільгами, призначенням та наданням населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, на якому розглянуто 34 питання (31 - призначення житлових субсидій; 3 - соціальна допомога малозабезпеченій сім’ї).

24 березня 2017 року відбулось засідання комісії з розслідування нещасних випадків невиробничого характеру у районі, на якому розглянуто 31 повідомлення про випадки невиробничого травматизму, в т.ч. 1 дитини.

Районною   адміністрацією   тримаються на постійному контролі питання відпрацювання резервних місць для тимчасового поселення вимушених переселенців та надання їм допомоги. Щотижнево оновлюється інформація щодо кількості вимушених переселенців: на території району, станом на 24.03.2017 проживає 182 особи, з яких: 34 – у гуртожитку по вул.Історичній, буд.106; 33 – у гуртожитку  по  вул.Фільтровій,  буд.2, 115 – у  квартирах  та  у приватному секторі.

Станом на 24.03.2017 управлінням праці та соціального захисту населення району зареєстровано, згідно постанови КМУ №509, 688 родин.

Згідно постанови КМУ №505 за адресною допомогою для покриття витрат на проживання звернулося 1501 родина, призначено допомогу – 840 сім’ям.

За інформацією управління Пенсійного фонду України станом на 24.03.2017 всього до управління звернулось 4404 громадянина, взято на облік – 4404 громадянина, знято з обліку – 2776 громадян.

За інформацією територіального відділу освіти району станом на 24.03.2017 кількість дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади району – 13, школи – 67.

За інформацією КЗ «Центр первинної  медико-санітарної допомоги №4» та КУ «Центральна клінічна лікарня №4» станом на 24.03.2017 з початку року обстежено 51 дитину та проконсультовано 291 громадянина (доросле населення) - всім надано медичну допомогу.

Відділом економічного розвитку та підприємництва:

21 березня 2017 року проведено моніторинг цін продовольчих товарів роздрібної торговельної мережі та моніторинг цін продовольчих товарів на продовольчих ринках.

22 березня 2017 року проведено моніторинг щодо наявності в торгівельній мережі масових сортів хліба та цінової ситуації на них.

24 березня 2017 року проведено моніторинг на території району з питання встановлення нових тимчасових споруд в рамках проекту «Купуй Запорізьке – обирай своє».

Спеціалістами відділу було здійснено 3 самостійних рейди з метою виявлення можливих осередків незаконної торгівлі. За результатами проведеної роботи порушень не встановлено.

Спеціалістами відділу проведено перевірку виконання суб’єктами господарювання робіт щодо приведення до належного санітарного та естетичного стану споруд та прилеглих до них територій.

Станом на 23.03.2017 року 19 суб’єктів господарювання, розташованих по вул.Історичній, Фільтровій, Павлокічкаській виконали вимоги «Правил благоустрою території м.Запоріжжя».

         На виконання плану заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на території м.Запоріжжя Запорізької області, затвердженого протоколом від 22.02.2017 № 1 Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при міській раді відділом економічного розвитку та підприємництва спільно з представниками Держпродспоживслужби м.Запоріжжя та Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Запорізької міської ради здійснено 5 рейдів по території району щодо виявлення місць несанкціонованої торгівлі м’ясом та готовими м’ясними продуктами щодо перевірки наявності ветеринарних документів у торгівельній мережі. За результатами рейдів порушень не встановлено.

На виконання пункту 3 протоколу засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Запорізькій міській раді від 06.03.2017 №4 районною адміністрацією було підготовлено листи з інформацією щодо виконання суб’єктами господарювання в сфері громадського харчування вимог ст.46 «Гігієнічні вимоги під час поводження з харчовими відходами» Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та недопущення використання харчових відходів для годівлі сільськогосподарських тварин. Зазначені інформаційні листи було вручено суб’єктам господарювання в сфері громадського харчування району.

Проведено 6 засідань тендерного комітету районної адміністрації, на яких:

- внесено зміни в тендерну документацію щодо закупівлі паливно-мастильних матеріалів, надано відповіді на запитання;

- внесено зміни в додаток до річного плану;

- надано відповіді на запитання щодо авансових платежів на закупівлю послуг поточного ремонту внутрішньоквартальних доріг;

- обговорено та надано відповідь на вимогу ФОП Добриня В.П.;

- організовано проведення закупівлі капітального ремонту будівлі (заміна вікон);

- обговорено вимоги та умови тендерної документації відкритих торгів на капітальний ремонт (заміна вікон).

Підготовлено 15 договорів на право користування місцем для розташування засобу дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг.

Спеціалістами відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації за звітний період:

проводився збір інформації від комунальних підприємств району щодо роботи для подальшого узагальнення;

надано консультації по створенню ОСББ;

щоденно здійснювався збір інформації про виконання робіт  на території

району підприємствами;

підготовлено інформацію на виконання протокольних доручень голови

районної адміністрації, міського голови та заступників міського голови;

здійснено 11 рейдів  щодо перевірки на  утримання   території   району   у

належному санітарному стані, за результатами рейдів надано 3 попередження.

Комунальним ремонтно-будівельним підприємством «Зеленбуд» за період з 17.03.2017 по 23.03.2017 проведено та виконано: збір випадкового сміття, прибирання урн, вивіз зрізаного гілля, обрізання та омолодження дерев  з автопідіймача, очищення газонів від відсіву, очищення газонів від опалого листя, вивіз відсіву, вивіз опалого листя, відкриття та влаштування лунок дерев, кущів, підмітання садових доріжок та інші види робіт.

Комунальним підприємством «ЕЛУАШ» за період з 17.03.2017 по 23.03.2017 проведено та виконано: прибирання урн згідно закріплення вздовж вулично-шляхової мережі, прибирання зупинок громадського транспорту від сміття, очищення лоткової частини дороги від наносного ґрунту та сміття, вивіз наносного ґрунту та сміття, збір випадкового сміття, поточний ремонт доріг, механізоване прибирання доріг від сміття, підмітання тротуарів, видалення листівок та інші види робіт.

Комунальним підприємством «Запоріжремсервіс» за період з 17.03.2017 по 23.03.2017 виконано вивіз опалого листя.

Комунальним підприємством «Титан» за період з 17.03.2017 по 23.03.2017 виконано прибирання прибудинкової території по вул.Електричній, буд.237, буд.241а, вул.Кустанайській, буд.5.

Комунальним підприємством «Запоріжміськсвітло» за період з 17.03.2017 по 23.03.2017 виконано поточний огляд точок, поточний  ремонт, ремонт світильників,  очищення опор від листівок, встановлення траверси, ремонт ВЛ, заміну світильників, відновлення світильника, заміну електричних ламп та інші види робіт.

Спеціалістами сектору по культурі та спорту протягом звітного періоду надано сприяння в організації та взято участь у проведенні:

22 березня 2017 року в КЗ ПК «Заводський» круглого столу «Культурний і духовний розвиток дитини» щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини;

24 березня 2017 року концертної програми з нагоди відзначення Дня Національної гвардії України для військової частини № 3026.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet