Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Дніпровського району

Новини Дніпровського району

11.08.2017

 

08.08.2017 в актовій залі районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району відбулася координаційна нарада з керівниками підприємств, установ та організацій Дніпровського району з питань військового обліку та призову офіцерів запасу на військову службу за призовом офіцерського складу.

Під час зустрічі головою районної адміністрації Костянтином Онодою та військовим комісаром Запорізького міського об’єднаного військового комісаріату Владиславом Хоботом піднімалися питання щодо підсумків весняного призову офіцерів запасу на військову службу за призовом осіб офіцерського складу; організації оповіщення офіцерів запасу відповідними органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ та організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, про виклик їх до військових комісаріатів та забезпечення їх своєчасного прибуття за цим викликом, відповідно до вимог п.1 ст.38 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу».

Також учасники наради обговорювали питання організації  уточнення військово-облікових даних офіцерів запасу, в тому числі придатність до військової служби та завдання підготовки до осіннього призову на військову службу за призовом осіб офіцерського складу.

З метою приведення території району до належного санітарного стану впродовж тижня комунальними підприємствами виконані такі роботи:

КП «Зеленбуд»:

 - збір випадкового сміття – 740  тис. м2;

- полив – 286,4 м3;

- вивіз сміття, гілок по району – 3,5 т;

- покіс трави  -  17,7 га: пр. Металургів, сквер розарій, вул. Узбекистанська, вул. Хакаська, вул. Піщана, вул. Зелена, вул. Дніпровське шосе, вул. Звенигородська, вул. Тиражна, зелена зона по вул. Дніпровське шосе, парк Піонерів, сквер «Скорботна мати», сквер по вул. Клубній, вул. Щаслива, вул. Бородінська, розворотне коло по вул. Бородінській, сквер по вул. Бородінській, 1а, вул. Професора Толока, зелена зона районної адміністрації;

- прополка квітників: сквер по бул. Вінтера – 150 м2;

- прополка троянд: вул. Бородінська – 320 м2;

- обрізка троянд: вул. Бородінська – 1917 шт.;

- стрижка кущів: сквер розарій – 156 шт, пр. Металургів – 8 шт, вул. Тиражна – 100 м п.;

- облаштування лунок для поливу: сквер розарій, під деревами – 51 шт, під кущами – 192 шт.

КП «ЕЛУАШ»:

- очищення проїзної частини вручну уздовж бортового каменю від наносного ґрунту: сквер по вул. Розенталь – 2,9 т; тротуар по вул. Руставі – 245 м2 – 3,6 т; автодорога по вул. Академіка Александрова – 314 м2 – 16 т;

- поточний ремонт доріг: по вул. Ольги Кобилянської, фрезерування – 2500 м2;

         - поточний ремонт доріг приватного сектору: фрезерування а/б покриття: пров. Вільнянський –  190 м2;  вул. Лікарняна – 1010 м2;

         - укладення а/б покриття: вул. Лікарняна – 968 м2, 117 т;

         - вирубка вручну: вул. Лікарняна – 226 м2, 15,6 т.

         КП «Запоріжремсервіс»:

          - вивіз гілля вул. Верхня, 9, Дніпровське шосе, 48, 54, вул. Незалежної України, 7, 8, 10, 13, вул. Трегубенка, 2, 2а, 7, 8, вул. Трегубова, 2, 17, вул. Б.Хмельницького, 12, вул. Добролюбова, 6, вул. Портова, 9а, д/с 247 вул. 9 Травня, 1а, вул. Руставі, 8, вул. Іванівська, 6, вул. Сергія Синенка, 2.

КП «Запоріжміськсвітло»:

- заміна ламп – 66 шт.: вулиці Таганська, Пугачова, Лихачева, Санаторна, С.Млинове, Героїв 37-го батальйону, Давидова, У.Громової, пр. Металургів;

- огляд 213 ламп;

- поточний ремонт 62 ламп: Сквер Вінтера, ШУ-566, 73, 74, 680, 679, 682, 695, 696,  Товариська, кв. Товариська;

- монтаж провода СІП - 420 м по вул. Незалежної України;

- вивезення 13 ж/б опор кв. С. Синенка.

ТОВ «БРЕВЕС»:

- завершені роботи з видалення аварійних тополь по вул. Дудикіна в районі 9 міськлікарні, видалено 4 од., ведуться роботи по вул. Братській, видалено 4 од.

 

10.08.2017 працівниками відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації, Інспекції з благоустрою міської ради, Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області та патрульної поліції у місті Запоріжжі ДПД НПУ проведено рейд з ліквідації стихійної торгівлі в Бородінському мікрорайоні. Під час проведення рейдів проводиться роз’яснювальна робота серед громадян, які ведуть торгівлю у невстановлених місцях з метою попередження і припинення адміністративних правопорушень в галузі торгівлі. Торгуючим пропонується здійснювати торговельну діяльність на ринках району або міста. На порушників, які ведуть незаконну торгівлю, складаються  протоколи за ст.152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) та ст.160 КУпАП (торгівля з рук у невстановлених місцях). Під час рейду складено 9 протоколів: за ст. 160 КУпАП – 1; за ст 152 КУпАП - 8.

З метою профілактики захворювань на ботулізм серед населення міста в районі щотижнево проводяться перевірки підприємств торгівлі щодо наявності нормативної документації на рибну продукцію та умов зберігання та реалізації риби, про що складаються відповідні довідки.

 09.08.2017 комісійно було перевірено 6 підприємств торгівлі: магазин продуктів по Петра Бузука, 2а; магазин «Інна» по вул. Героїв 37-го батальону, 30; магазин продуктів «Хортичанка» по  вул. Розенталя, 69; магазин «Продукти 10» вул. Розенталя, 10; магазин «Продукти» по вул. Розенталя, 20; магазин продуктів вул. Істоміна, 9.

В 3 торговельних закладах рибна продукція була відсутня: магазин продуктів по Петра Бузука, 2а; магазин «Інна» по вул. Героїв 37-го батальону, 30; магазин продуктів «Хортичанка» по вул. Розенталя, 69.

В усіх інших об’єктах торгівлі було перевірено наявність документації на рибну продукцію, температурний режим, маркіровку продукції тощо.

За результатами перевірки торговельним об’єктам спеціалістом Держпродспоживслужби рекомендовано:

-         привести об’єкт та документацію у відповідність до вимог діючого законодавства;

-         власникам торговельних об’єктів звернутись до управління Держпродспоживслужби для реєстрації (у разі її відсутності);

-         в подальшій роботі використовувати маркіровочні ярлики.

           На всіх торговельних об’єктах проведено бесіду щодо профілактики ботулізму та кишкових захворювань.

         Робота щодо вжиття заходів з профілактики захворювань на ботулізм серед населення міста, недопущення реалізації ймовірно небезпечної продукції на території м. Запоріжжя у зв’язку з виявленими випадками захворювань на ботулізм при вживанні рибної продукції триває.

 

Управлінням праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Дніпровському району з метою визначення складу сім'ї, ступеню нужденності та можливостей знаходження додаткових джерел для існування сім'ї впродовж тижня проведено обстеження умов життя 344 заявників, які звернулись за призначенням соціальної допомоги.

До управління звернулось 21 особа за засобами реабілітації і протезно-ортопедичними виробами.  Видано 28 направлень на отримання технічних, протезно-ортопедичних виробів та інших засобів реабілітації.

Прийнято 188 заяв на призначення усіх видів допомог, 193 заяви на призначення субсидії за новим порядком.

Видано посвідчення «багатодітна сім’я» - 3 особам, «дитина з багатодітної сім’ї» - 5 особам.

Продовжено строк дії посвідчення «багатодітна сім’я» - 1 особі, «дитина з багатодітної сім’ї» - 4 особам.

Видано 8 путівок на санаторно-курортне лікування.

На мобільному соціальному офісі прийнято 42 особи.

Направлено до будинку-інтернату 1 особу.

 

Впродовж тижня відділом по Дніпровському району служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради проведено 4 рейди з метою обстеження житлово-побутових умов дітей, які перебувають на обліку через перебування під опікою та піклуванням, осіб, які бажають оформити опіку/піклування над дитиною, обстеження житла яке знаходиться в Дніпровському районі, право користування та власниками якого є діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Складено 4 акта.

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якій розглянуто 49 питань.

09.08.2017 спеціалістами відділу проведено комплекс профілактичних заходів на час літнього оздоровлення та відпочинку дітей щодо профілактики правопорушень серед дітей на час літніх канікул, а саме, проведено профілактичний рей за адресою: проспект Соборний, буд. 218А, Запоріжжя, де розташований «МакДональдз». Виявлено двох дітей, проведено з підлітками профілактичну бесіду. Батьки викликані до відділу служби для проведення роботи згідно з чинним законодавством.

Надано 30 консультацій відвідувачам.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet