Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Шевченківського району

Новини Шевченківського району  з 03.02.2017 по 09.02.2017 року

        

         03 лютого заступник голови районної адміністрації Лимарчук З.М. провела нараду з питання підготовки та проведення заходів часткової мобілізації на території району у 2017 році за участю представників підприємств, установ та організацій району. Військовий комісар районного військового комісаріату  Щербань Є.О.  довів до відома присутніх переваги проходження військової служби за контрактом та роздав присутнім інформаційну продукцію з питань популяризації військової служби за контрактом.

 

         07 лютого у приміщенні районної адміністрації відбулося засідання комісії  з питань призначення (відновлення), припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам районної адміністрації Запорізької міської ради  по Шевченківському району. Комісією розглянуто 175 справ в отриманні допомоги на прожиття внутрішньо переміщеним особам. За результатами роботи комісії 17 справ вирішено позитивно, по 158 справам відмова у зв’язку з не підтвердженням факту проживання. Робоча група продовжуватиме перевірку фактичного місця проживання заявників для надання соціальних виплат.

 

         08 лютого проведено засідання комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування на території району. Розглянуто 2 звернення суб’єктів господарювання щодо погодження  виїзної торгівлі в районі.

 

         09 лютого в районній адміністрації заступник голови районної адміністрації Лимарчук З.М. провела засідання районної комісії по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.  Комісія проведена за участю представників управління праці та соціального захисту населення по Шевченківському району, спеціалістів районної адміністрації.

         В ході засідання розглянуто 150 заяв мешканців району щодо призначення субсидій, за результатами роботи комісії по 149 заявам прийняте рішення про призначення субсидії, відмовлено одному заявнику щодо призначення субсидії.

 

         09 лютого заступник голови районної адміністрації Руденок О.П. провів оперативну нараду за участю заступників голови та керівників відділів районної адміністрації з питань: забезпечення прибирання снігу та криги на території району, обробки протиожеледними матеріалами тротуарів, зупинок громадського транспорту, підходів до житлових будинків, об’єктів торгівлі, закладів освіти і охорони здоров’я, приведення території району до належного санітарного стану; підготовки та проведення громадських слухань, проведення районних заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан; дотримання виконавчої дисципліни та термінів розгляду звернень громадян;  та інше.

 

         За результатами щотижневого моніторингу цін на основні продукти харчування на 2-х ринках та 4-х крамницях встановлено: підвищення ціни в роздрібній торгівлі на олію, буряк та моркву; зниження ціни - на крупу гречану.

 

         Протягом тижня робочою групою з числа представників Шевченківського відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області, спеціалістів відділів економічного розвитку та підприємництва, адміністративно-правової роботи, житлово-комунального господарства районної адміністрації проведено рейдову перевірку. Перевірено одне місце незаконної торгівлі: пр. Моторобудівників (р-н зуп. Міськпаливо).

Створеною робочою групою під час здійснення рейду проведена роз'яснювальна робота з незаконно торгуючими про необхідність здійснення торгівлі на зареєстрованих ринках та торговельних майданчиках. Під час бесіди вручені 3 попередження та пам’ятки з адресами ринків району на яких є вільні торгові місця. Рейдова група продовжує патрулювання вулиць Шевченківського району з метою попередження та недопущення незаконної торгівлі.

 

         До відділу адміністративно-правової роботи за звітний тиждень звернулося 6 мешканців району, які отримали необхідні консультації. Розглянуті та підготовлені відповіді на 4 звернення громадян, організацій та підприємств різної форми власності.  

         Спеціалістами відділу прийнято участь у 3-х судових засіданнях.

        

         За даними управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі  станом на 09.02.2017 взято на облік 17892 особи із Донецької та Луганської областей. Виплату отримують (зареєстровані, як внутрішні переселенці) 1083 особи.

 

         Протягом тижня,  дільницею КП «ЕЛУАШ» по Шевченківському району проводилось прибирання доріг від снігу з допомогою спецтехніки. В роботі були задіяні  сім одиниць техніки цього комунального підприємства. КП «ЕЛУАШ» також виконувало роботи по посипці протиожеледними матеріалами тротуарів, підходів та під'їздів до лікувальних, навчальних закладів та соціальних установ. Працювало вісім одиниць техніки, 24 робітника. Товариством «ЕКО-СІЧ»  виконувались роботи  з   механізованого прибирання  від снігу та посипки протиожеледними матеріалами   внутрішньоквартальних  доріг  та центральних  тротуарів району. У роботі були задіяні чотири одиниці техніки. КРБП «Зеленбуд» виділив техніку для розчищення  пішохідних тротуарів у парках та  скверах.  Понад 160 двірників КП «Титан», починаючи з п'ятої години ранку 7 лютого, розчищали  підходи до житлових будинків та прибудинкові території. Активну участь в прибиранні доріг та тротуарів району від снігу, посипці протиожеледними матеріалами   приймають  промислові підприємства  району, а саме:  АТ «Мотор Січ», ЗМКБ «Прогрес», КП НВК «Іскра».


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet