Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Шевченківського району

                                                                                                            Новини  Шевченківського району  з  03.06.2017 по 16.06.2017 року                                                                                                                                               

         

07 червня проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району. Під час роботи комісії розглянуто 25 питань, які пов’язані із захистом інтересів дітей.   

 13 червня у приміщенні районної адміністрації відбулося засідання комісії  з питань призначення (відновлення), припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам районної адміністрації Запорізької міської ради  по Шевченківському району. Комісією розглянуто 290 справ в отриманні допомоги на прожиття внутрішньо переміщеним особам. За результатами роботи комісії 225 справ вирішено позитивно, по 65 справам відмова у зв’язку з не підтвердженням факту проживання. Робоча група продовжуватиме перевірку фактичного місця проживання заявників для надання соціальних виплат.

14 червня проведено засідання комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування на території району. Розглянуто 6 питань, з них одне - звернення суб’єкта господарювання, щодо погодження  внесення місць в дислокацію виїзної торгівлі в районі.

14 червня, створеною робочою групою щодо проведення перевірок місць реалізації риби та рибних продуктів на території району, обстежено 7 суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з реалізацією рибної продукції. Керівникам  надані рекомендації щодо впровадження повного комплексу ветеринарно-санітарного контролю.

15 червня у приміщенні районної адміністрації відбулась консультативно-правова зустріч з мешканцями району. У зустрічі взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Шевченківському району, Шевченківського відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області, спеціалісти районної адміністрації. В ході зустрічі громадяни отримали консультації, роз’яснення, відповіді на поставлені запитання.

15 червня до Дня медичного працівника, в районній адміністрації проведено урочистий захід та святковий концерт. Зі словами привітання до працівників сфери охорони здоров’я району звернувся голова районної адміністрації Маєр Ф.М. та кращих у своїй професії нагородив Почесними грамотами районної адміністрації. Напередодні професійного свята всі колективи закладів охорони здоров’я району отримали листи Подяки від районної адміністрації. Під час заходу з привітаннями до присутніх звернулися секретар Запорізької міської ради Пидорич Р.О. та депутати  Запорізької міської ради від політичної партії “Нова політика”. Вихованці дитячої школи мистецтв № 4, Центру дитячої та юнацької творчості, соліст Григорян Сурен та офіцер 9-го полку оперативного призначення Національної гвардії України Чесноков А.П. подарували всім присутнім свою творчість.

 15 червня в районній адміністрації відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших видів соціальних виплат під головуванням голови районної адміністрації Маєра Ф.М. На засідання запрошено 5 підприємств з питань мінімізації виплати заробітної плати. Заслухано 4 представника підприємств. Надано відповідні протокольні доручення.

За період з 08.06. по 14.06.2017 року проведений моніторинг цін на основні продукти харчування на 2 ринках та 4 крамницях району:  встановлення підвищення ціни на ринках на яйце куряче, цукор, картоплю, капусту, буряк, моркву, цибулю, яблуко; в роздрібній торгівлі — підвищення ціни на картоплю та цибулю.

 До відділу адміністративно-правової роботи за звітний тиждень звернулося 12 мешканців району, які отримали необхідні консультації. Розглянуті та підготовлені відповіді на 11 звернень громадян, організацій та підприємств різної форми власності. Спеціалісти відділу прийняли участь у 7 судових засіданнях.

Протягом тижня робочою групою з числа представників Шевченківського відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області, спеціалістів відділів економічного розвитку та підприємництва, адміністративно-правової роботи, житлово-комунального господарства районної адміністрації проведено 2 рейдові перевірки. Перевірено 2 місця незаконної торгівлі: вул. С. Маковського/Завади; пр. Моторобудівників.

Створеною робочою групою  під час здійснення рейду  проведена роз'яснювальна робота з незаконно торгуючими про необхідність здійснення торгівлі на зареєстрованих ринках та торговельних майданчиках.

Рейдова група продовжує патрулювання вулиць Шевченківського району з метою попередження та недопущення незаконної торгівлі.

За даними Шевченківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України станом на 15.06.2017 року взято на облік 17547 осіб із Донецької та Луганської областей. Виплату отримують (зареєстровані, як внутрішні переселенці) 968 осіб.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet