Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Шевченківського району

                                                               Новини  Шевченківського району  з  05.08.2017 по 11.08.2017 року                                                                                                                                              
 
07 серпня в районній адміністрації відбулось засідання адміністративної комісії, на якому розглянуто одну адміністративну справу. За результатами роботи комісії відносно однієї особи винесена постанова про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу.
 
08 серпня у приміщенні районної адміністрації, під головуванням заступника голови районної адміністрації Гриньова В.В., проведено координаційну нараду з представниками підприємств з питань військового обліку та підготовки до призову офіцерів запасу на військову службу за призовом осіб офіцерського складу.
В ході наради заступник голови районної адміністрації Гриньова В.В. довів до відома присутніх лист голови обласної державної адміністрації від 02.08.2017 №06397/08-44 «Про проведення координаційних нарад» та підвели підсумки весняного призову офіцерів запасу на військову службу за призовом осіб офіцерського складу. Військовий комісар Шевченківського районного військового комісаріату Щербань Є.О. доповів про організацію сповіщення офіцерів запасу керівниками підприємств, установ та організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності про їх виклик до військових комісаріатів та забезпечення їх своєчасного прибуття за цим викликом,  відповідно до вимог п.1 ст.38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та про уточнення військово-облікових даних офіцерів запасу, в тому числі придатність до військової служби.
 
08 серпня у приміщенні районної адміністрації відбулося засідання комісії  з питань призначення (відновлення), припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам районної адміністрації Запорізької міської ради  по Шевченківському району. Комісією розглянуто 51 справу в отриманні допомоги на прожиття внутрішньо переміщеним особам.  За результатами роботи комісії 38 справ вирішено позитивно, по 13 справах відмова. Робоча група продовжуватиме перевірку фактичного місця проживання заявників для надання соціальних виплат.
 
08 серпня під керівництвом заступника голови районної адміністрації Лимарчук З.М. проведено виїзне засідання оперативного штабу з питань забезпечення соціального захисту бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі за адресою вул. Далекосхідна, 22, де перебуває гр. Качан В.О. без постійного місця проживання.
В ході виїзного засідання було з’ясовано, що гр. Качан В.О. має паспорт громадянина СРСР, був зареєстрований і проживав за адресою м. Запоріжжя, вул. Далекосхідна, 19, але за поясненнями голови квартального комітету та сусідів, будинок був проданий і в даний час за вказаною адресою гр. Качан В.А. не зареєстрований, а живе в покинутій хаті по вул. Далекосхідна, 22, який знаходиться в аварійному стані, не придатний для проживання (відсутня електрика, вода, газ, опалення).
Основне питання на порядку денному виїзного засідання - надання допомоги в отриманні паспорта громадянина України, з подальшим оформленням гр. Качан В.А. в інтернатний заклад, при наявності його заяви.
Дане питання знаходиться на контролі районної адміністрації.
 
10 серпня, в рамках проекту «Культура і мистецтво назустріч кожному», на дитячому майданчику по вулиці Цитрусова, 8Б проведено гру «Де знайти вітамін життя» для дітей 7-12 років; в сквері по вулиці Бочарова для дорослих організовано бібліо-інформ «Рекомендуємо прочитати».
 
 До відділу адміністративно-правової роботи за звітний тиждень звернулося 5 мешканців району, які отримали необхідні консультації. Розглянуті та підготовлені відповіді на 3 звернення громадян, організацій та підприємств різної форми власності. Спеціалісти відділу прийняли участь у одному судовому засіданні.
 
Протягом тижня робочою групою з числа представників Шевченківського відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області, спеціалістів відділів економічного розвитку та підприємництва, адміністративно-правової роботи, житлово-комунального господарства районної адміністрації проведено рейдову перевірку та перевірено місця незаконної торгівлі по вул. Магістральна.
Створеною робочою групою  під час здійснення рейду проведена роз'яснювальна робота з незаконно торгуючими про необхідність здійснення торгівлі на зареєстрованих ринках та торговельних майданчиках, вручено пам’ятки з адресами ринків  району на яких є вільні торгові місця. Рейдова група продовжує патрулювання вулиць Шевченківського району з метою попередження та недопущення незаконної торгівлі.
З метою відстеження цінової ситуації на хліб масових сортів проведено моніторинг цін сортів соціального хліба на 3 підприємствах роздрібної торгівлі району. Встановлено підвищення ціни, на вищезазначені сорти хліба, на 6%.        
 
За даними Шевченківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України станом на 10.08.2017 року взято на облік 18439 осіб із Донецької та Луганської областей. Виплату отримують (зареєстровані, як внутрішні переселенці) 1103 особи.

 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet