Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Шевченківського району

Новини  Шевченківського району  з  03.03.2017 по 09.03.2017 року

        

     04 березня відбулась виїзна нарада-комісія районної адміністрації по вул. Незалежності (в межах території діяльності вуличного комітету № 142). В нараді взяли участь заступник голови районної адміністрації Руденок О.П., начальник цеху № 3 Шевченківського району КП «Водоканал» Климчук Ю.М., начальник відділу адміністративно-правової роботи районної адміністрації Онищенко Л.А., начальник відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації Тихонова О.В., голова вуличного комітету № 142  Савицька Л.М. та мешканці вул. Незалежності. Під час наради розглянуті питання щодо забезпечення життєдіяльності селища та оформлення земельної ділянки під житловим фондом, надання послуг з питного водопостачання та водовідведення, питання внесення відомостей до технічних паспортів, та інше.

      06 березня в актовій залі районної адміністрації відбувся урочистий захід та святковий концерт, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 березня. З наступаючим святом жінок привітали секретар Запорізької міської ради Руслан Пидорич, заступник міського голови Запоріжжя Олексій Бородай, заступник голови районної адміністрації  Олександр Руденок, депутати обласної та міської рад від політичної партії «Нова політика» та інші.  За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток Шевченківського району нагрудним знаком «За заслуги перед Шевченківським районом» була нагороджена Наталія Перепелиця, начальник територіального відділу освіти Шевченківського району департаменту освіти і науки Запорізької міської ради. Грамотами районної адміністрації були відмічені представниці різних професій: медпрацівники, педагоги, працівники підприємств району, соціальної та комунальної сфери, представниці силових структур.

     Свою творчість жінкам подарували колективи Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району, школи-мистецтв №4, також звучали музичні вітання від офіцера 9-го полку оперативного призначення Національної Гвардії України Олександра Чеснокова, барда Романа Альошина.

    06 березня в районній адміністрації відбулось засідання адміністративної комісії, на якому розглянуто 2 адміністративні справи. За результатами роботи комісії на правопорушників накладені штрафні санкції.

    09 березня біля погруддя Т.Г.Шевченка відбулось урочистосте покладання квітів, з нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. В заході взяли участь керівники області та міста, представники районної влади, комунальних підприємств, а також депутати і активні городяни. Перед учасниками свята виступили вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Шевченківського району з віршами Тараса Шевченка та ансамбль народної пісні та побутового танцю «Оксамит» заспівав «Гайдамацьку».

      Протягом тижня робочою групою з числа представників Шевченківського відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області, спеціалістів відділів економічного розвитку та підприємництва, адміністративно-правової роботи, житлово-комунального господарства районної адміністрації проведено рейдову перевірку. Перевірено два місця незаконної торгівлі: пр. Моторобудівників (район зупинки  «Міськпаливо»); вул. Червона, 34 (районн магазину «Апельмон»).

      Створеною робочою групою  під час здійснення рейду проведена роз'яснювальна робота з незаконно торгуючими про необхідність здійснення торгівлі на зареєстрованих ринках та торговельних майданчиках. Під час бесіди вручені 6 попереджень та пам’ятки з адресами ринків району на яких є вільні торгові місця. Рейдова група продовжує патрулювання вулиць Шевченківського району з метою попередження та недопущення незаконної торгівлі.

     За результатами щотижневого моніторингу цін на основні продукти харчування на 2-х ринках та 4-х крамницях встановлено: підвищення ціни в роздрібній торгівлі на цукор, крупу гречану, крупу манну, картоплю; на ринках - на цукор, крупу манну, молоко розливне.

     З метою відстеження цінової ситуації на хліб масових сортів проведено моніторинг цін сортів соціального хліба на 3 підприємствах роздрібної торгівлі району.  За період з 02.03.2017 року по 08.03.2017 року підвищення ціни на вищезазначені сорти хліба не було.

    До відділу адміністративно-правової роботи за звітний тиждень звернулось 4 мешканця району, які отримали необхідні консультації. Розглянуті та підготовлені відповіді на 3 звернення громадян, організацій та підприємств різної форми власності.  Спеціалістами відділу прийнято участь в 2 судових засіданнях.

    Робочою групою проведена  перевірка місць реалізації м’яса та м’ясних продуктів в районі. Станом на 09.03.2017 року перевірено 6 об’єктів торгівлі. За результатами перевірки встановлено: на 5 об’єктах відсутні декларації виробника або ветеринарні документи; складено 5 довідок. 

  За даними управління Пенсійного фонду України в Шевченківському районі  станом на 09.03.2017 року взято на облік 17893 особи із Донецької та Луганської областей. Виплату отримують (зареєстровані, як внутрішні переселенці) 1005 осіб.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet