Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Проект регуляторного акта – проект рішення Запорізької міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 10.09.2014 № 40 «Про внесення змін до Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури м. Запоріжжя, затвердженого рішенням міської ради від 24.12.2012 № 77» (розміщено 13.05.2016)
Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Запорізької міської ради
«Про внесення змін до рішення міської ради від 10.09.2014 № 40 «Про внесення змін до Порядку залучення, розрахунку
розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури м. Запоріжжя, затвердженого рішенням міської ради від 24.12.2012 № 77»

Відповідно до порядку оприлюднення регуляторних актів згідно статті 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» будуть оприлюднені у газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади (www.meria.zp.ua):

проект регуляторного акта – рішення Запорізької міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 10.09.2014 № 40 «Про внесення змін до Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури м. Запоріжжя, затвердженого рішенням міської ради від 24.12.2012 № 77»;

аналіз впливу регуляторного акта - рішення Запорізької міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 10.09.2014 № 40 «Про внесення змін до Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури м.Запоріжжя, затвердженого рішенням міської ради від 24.12.2012 № 77».

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта надавати письмово до департаменту архітектури та містобудування міської ради (вул.Зелінського,3, кім. 208, тел. 233-33-32) на протязі одного місяця з моменту оприлюднення регуляторного акта.


До уваги мешканців м.Запоріжжя

 

На сьогоднішній день діє спрощена процедура прийняття в експлуатацію самовільно збудованих приватних житлових будинків.

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 19.03.2013 №95 затверджено новий порядок спрощеної процедури прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, а також регламентовано процедуру проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж.

В спрощеному порядку, приймаються в експлуатацію: індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, збудовані у період з 05.08.1992 до 12.03.2011, а також збудовані до 12.03.2011 громадські будинки I і II категорій складності; будівлі і споруди сільськогосподарського призначення I і II категорій складності.

Індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, збудовані до 05.08.1992, прийняттю в експлуатацію не підлягають і можуть бути зареєстровані як об’єкти права власності на підставі технічного паспорту.

Прийняття в експлуатацію вищевказаних об’єктів здійснюється безоплатно територіальними органами Держархбудінспекції України (у м.Запоріжжі: інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Запорізькій області) протягом 10 робочих днів з дня подання заяви власниками (користувачами) земельних ділянок, на яких розміщені такі об’єкти.

Замовник або його уповноважена особа подає особисто або надсилає рекомендованим листом з описом вкладення до Інспекції за місцезнаходженням об'єкта заяву про прийняття в експлуатацію об'єкта за формою, наведеною у додатку 3 до цього Порядку, до якої додаються.

1. Два примірники заповненої декларації.

2. Звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об'єкта з висновком про їх відповідність вимогам надійності і безпечної експлуатації (крім індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, прибудов до них загальною площею до 300 квадратних метрів включно, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них загальною площею до 100 квадратних метрів включно).

3. Засвідчені в установленому порядку копії:

- документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщено об'єкт;

- технічного паспорта.

Датою прийняття в експлуатацію об'єкта є дата реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації.

Після прийняття об’єкта в експлуатацію замовник обов’язково протягом семи календарних днів з дня реєстрації декларації повинен подати копію декларації органу місцевого самоврядування (у м.Запоріжжі: до виконавчого комітету Запорізької міської ради, за адресою: пр.Леніна,206, м.Запоріжжя, 69105).

Більш детальну інформацію щодо процедури та умов прийняття в експлуатацію збудованих об’єктів без дозволу на виконання будівельних робіт громадяни можуть отримати в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Запорізькій області (за адресою: пл.Пушкіна,4, м.Запоріжжя, 69095, приймальня: тел. 717-01-87. Приймальні дні: вівторок та четвер, з 09.00-16.00, в приміщенні актової зали (телефон для довідок: 717-01-04, 717-01-05). Детально ознайомитися з затвердженим порядком можливо на сайті http// www.idabk.zp.ua в розділі “Законодавча та нормативна база”).

Загалом процедура прийняття в експлуатацію за новим порядком стала більш спрощеною, однак вона діє лише до 31.12.2013, тому хто ще не оформив право власності на свій будинок, будівлю чи споруду – поспішайте.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet