Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Інформація для забудовника

Реєстр містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкту будівництва

 

п/п

Дата     наказу про затвердження МБУтаОЗ

Номер  наказу про затвердження МБУтаОЗ

Замовник об'єкта будівництва

Назва об'єкта будівництва

Адреса об'єкта будівництва

Інформація про внесення змін до МБУтаОЗ

Підстава для скасування або зупинення дії МБУтаОЗ

Cкан копія МБУта ОЗ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

19.06.2017

24-од

Головне управління Національної поліції в Запорізькій області

Завершення будівництва житлового будинку №48 в мікрорайоні №1 житлового масиву "Південний" в м. Запоріжжя

вул.Новокузнецька,48 м.Запоріжжя

відсутня

відсутня

МБУтаОЗ 1

2

20.06.2017

25-од

Концерн "Міські теплові мережі"

Магістральні теплові мережі від ТК-1 до ТК-21а по вул.Фінальна, м.Запоріжжя - реконструкція

вул. Фінальна, м.Запоріжжя

відсутня

відсутня

МБУтаОЗ 2


 

Проект регуляторного акта – проект рішення Запорізької міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 10.09.2014 № 40 «Про внесення змін до Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури м. Запоріжжя, затвердженого рішенням міської ради від 24.12.2012 № 77» (розміщено 13.05.2016)


Повідомлення
про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Запорізької міської ради
«Про внесення змін до рішення міської ради від 10.09.2014 № 40 «Про внесення змін до Порядку залучення, розрахунку
розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури м. Запоріжжя, затвердженого рішенням міської ради від 24.12.2012 № 77»

Відповідно до порядку оприлюднення регуляторних актів згідно статті 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» будуть оприлюднені у газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади (www.meria.zp.ua):

проект регуляторного акта – рішення Запорізької міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 10.09.2014 № 40 «Про внесення змін до Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури м. Запоріжжя, затвердженого рішенням міської ради від 24.12.2012 № 77»;

аналіз впливу регуляторного акта - рішення Запорізької міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 10.09.2014 № 40 «Про внесення змін до Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури м.Запоріжжя, затвердженого рішенням міської ради від 24.12.2012 № 77».

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта надавати письмово до департаменту архітектури та містобудування міської ради (вул.Зелінського,3, кім. 208, тел. 233-33-32) на протязі одного місяця з моменту оприлюднення регуляторного акта.


До уваги мешканців м.Запоріжжя

 

На сьогоднішній день діє спрощена процедура прийняття в експлуатацію самовільно збудованих приватних житлових будинків.

Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 19.03.2013 №95 затверджено новий порядок спрощеної процедури прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, а також регламентовано процедуру проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж.

В спрощеному порядку, приймаються в експлуатацію: індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, збудовані у період з 05.08.1992 до 12.03.2011, а також збудовані до 12.03.2011 громадські будинки I і II категорій складності; будівлі і споруди сільськогосподарського призначення I і II категорій складності.

Індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, збудовані до 05.08.1992, прийняттю в експлуатацію не підлягають і можуть бути зареєстровані як об’єкти права власності на підставі технічного паспорту.

Прийняття в експлуатацію вищевказаних об’єктів здійснюється безоплатно територіальними органами Держархбудінспекції України (у м.Запоріжжі: інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Запорізькій області) протягом 10 робочих днів з дня подання заяви власниками (користувачами) земельних ділянок, на яких розміщені такі об’єкти.

Замовник або його уповноважена особа подає особисто або надсилає рекомендованим листом з описом вкладення до Інспекції за місцезнаходженням об'єкта заяву про прийняття в експлуатацію об'єкта за формою, наведеною у додатку 3 до цього Порядку, до якої додаються.

1. Два примірники заповненої декларації.

2. Звіт про проведення технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об'єкта з висновком про їх відповідність вимогам надійності і безпечної експлуатації (крім індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, прибудов до них загальною площею до 300 квадратних метрів включно, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них загальною площею до 100 квадратних метрів включно).

3. Засвідчені в установленому порядку копії:

- документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщено об'єкт;

- технічного паспорта.

Датою прийняття в експлуатацію об'єкта є дата реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації.

Після прийняття об’єкта в експлуатацію замовник обов’язково протягом семи календарних днів з дня реєстрації декларації повинен подати копію декларації органу місцевого самоврядування (у м.Запоріжжі: до виконавчого комітету Запорізької міської ради, за адресою: пр.Леніна,206, м.Запоріжжя, 69105).

Більш детальну інформацію щодо процедури та умов прийняття в експлуатацію збудованих об’єктів без дозволу на виконання будівельних робіт громадяни можуть отримати в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Запорізькій області (за адресою: пл.Пушкіна,4, м.Запоріжжя, 69095, приймальня: тел. 717-01-87. Приймальні дні: вівторок та четвер, з 09.00-16.00, в приміщенні актової зали (телефон для довідок: 717-01-04, 717-01-05). Детально ознайомитися з затвердженим порядком можливо на сайті http// www.idabk.zp.ua в розділі “Законодавча та нормативна база”).

Загалом процедура прийняття в експлуатацію за новим порядком стала більш спрощеною, однак вона діє лише до 31.12.2013, тому хто ще не оформив право власності на свій будинок, будівлю чи споруду – поспішайте.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet