Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Звіт про роботу Комунарської районної адміністрації

 

Про роботу районної адміністрації у травні  2017 року 

         Діяльність районної адміністрації здійснювалась згідно з планом міськвиконкому та районної адміністрації в межах компетенції, визначеної Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положенням про районну адміністрацію. У травні проведено апаратну нараду під головуванням голови районної адміністрації О.С.Кузьміна. Під час наради підведено підсумки проведення весняних районних заходів та  субсидіювання  під час опалювального сезону. Розглянуто також питання утримання території району в належному санітарному стані у весняно-літній період, виконання вимог ЗУ «Про запобігання корупції», громадського обговорення подальшої долі демонтованої скульптури В.І.Леніна, змін в роботі районного управління Пенсійного фонду України тощо.

         Доброю та поважною традицією в районі стала організація та проведення масових заходів по відзначенню знаменних і пам'ятних дат та державних свят, в яких приймають участь керівники районної адміністрації, депутати міської ради, представники громадських організацій.

03.05.2017 в будівлі районної адміністрації відбулося урочисте покладання квітів до стенду загиблих воїнів в АТО з нагоди 100-річчя створення полку ім. Богдана Хмельницького. На урочистому заході були присутні колектив районної адміністрації та учні ЗОШ № 38.

05.05.2017 на братській могилі жертвам фашизму на вул.Очаківській відбувся мітинг-реквієм, присвячений загиблим від рук нацистів у Другій світовій війні.

05.05.2017 на архітектурно-меморіальному комплексі «Переправа» відбувся святковий мітинг, присвячений 72-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі. На заході було присутнє керівництво області та міста, а також ветеранський актив та представники підприємств та установ м. Запоріжжя.

09.05.0217 взято участь у міському мітингу, присвяченому 72-й Річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

         Проведено роботу щодо привітання та вручення подарків ветеранам Великої Вітчизняної війни.

         З нагоди відзначення Дня матері 13.05.2017 організовано зустріч керівництва району з  матерями, чиї сини загинули в зоні АТО. Підготовлено привітальні листи, квіти та  пам’ятні подарунки  учасникам урочистого заходу.

         Підведено підсумки громадського обговорення щодо подальшої долі пам’ятника В.І.Леніна. 70% наданих пропозицій - створити музей радянської епохи (музей пам’ятників історії тощо), де розмістити скульптуру В.І.Леніна та скульптури сталевара, колгоспниці, електрика, інженера-будівельника, що входять до скульптурної композиції .

         На постійному контролі керівництва районної адміністрації питання прийому та тимчасового влаштування вимушених переселенців з Донецької, Луганської областей та АР Крим. Районною адміністрацією в гуртожитку на  Дослідній станції,74 облаштовано 120 ліжко-місць.  На теперішній час там перебуває 86 осіб. У містечку модульного типу по вул. Стешенка,18 проживає 351 внутрішньо-переміщена особа. 

Узагальнено інформацію про кількість внутрішньо переміщених осіб та результати вжитих заходів для забезпечення їх прав станом на 01.06.2017

 

№ з/п

Найменування показника

 

Звернулося до місцевих органів влади для вирішення проблем:

Всього, осіб

Забезпечено потреб, осіб

1.

Кількість ВПО, у тому числі:

3825

-

1.1

Особи працездатного віку

1069

1069

1.2

Непрацездатного віку

1859

1859

1.3

Особи з інвалідністю

121

121

1.4

Діти

776

776

2.

Тимчасового розміщення, у тому числі у місцях компактного проживання

437

437

3.

Тимчасової реєстрації місця проживання

120

120

4.

 

 

 

5.

Виплати пенсії

5945

5945

6.

Отримання соціальних виплат, матеріальних допомог

1511

1511

7.

Призначення допомоги по безробіттю

 

-

8.

Працевлаштування

9(освітні заклади району)

9(освітні заклади району)

9.

Доступ до освітніх послуг, у тому числі:

 

 

9.1

У дошкільних закладах

94

94

9.2

Шкільних навчальних закладах

218

218

9.3.

Вищих навчальних закладах

12

12

9.4.

Професійно-технічних закладах

11

11

10.

Відновлення втрачених документів та видача нових

108

108

У травні засідання, наради тощо:

проведено 6 засідань тендерного комітету районної адміністрації. Проведено процедури відкритих торгів на закупівлю послуг щодо проведення робіт по відновленню асфальтного покриття прибудинкової території та внутрішньоквартальних проїздів (поточний ремонт);

проведено консультативно-правову зустріч за участю представників районної адміністрації, Шевченківського об'єднаного управління в м.Запоріжжя,  Комунарського районного у м.Запоріжжі відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Запорізькій області,  управління праці та соціального захисту населення по Комунарському району. За консультацією звернулося 5 осіб:

призначення та перерахування  пенсії – 2 особи;

звернення до апеляційного суду  – 1 особа;

сплати земельного податку –1 особа;

призначення субсидії – 1 особа;

проведено нараду з головами об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів. Учасників заходу ознайомили з оновленою програмою призначення державних житлових субсидій. Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Комунарському району Притула Тетяна розповіла присутнім про зміни в законодавстві щодо надання субсидій. В ході зустрічі також присутнім нагадали про необхідність утримувати прибудинкові території в належному санітарному стані, проведення робіт з покосу трави;

проведено робочу нараду з питань підготовки до відзначення в районі Міжнародного Дня захисту дітей;

відбулося чергове засідання комісії з питання розслідування нещасного випадку невиробничого характеру, який стався із Зубовим Володимиром Костянтиновичем. Після ознайомлення з актом обстеження ДРЦ «Флай парк», комісія дійшла висновку, що факт травмування Зубова Володимира не підтверджений. Матеріали розслідування нещасного випадку направлені до Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ НП в Запорізькій області;

         проведено 2 засідання адміністративної комісії. Винесено на розгляд 23 матеріали, з них 6 за ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). На порушників накладено штраф на суму 2380 грн.; 5 матеріалів  за ст. 152 та  1 адміністративний матеріал  за ст. 181-1 – закрито, 2 матеріали за ст. 179 – повернуто, всі інші справи перенесені на наступне засідання адміністративної комісії;

         проведено 3  засідання    районної    комісії   по упорядкуванню роботи об'єктів сфери обслуговування, на яких  розглянуто  6 звернень суб’єктів підприємницької діяльності: 1 - про узгодження продовженого режиму роботи об’єктів торгівлі, 4 - щодо розміщення засобів пересувної мережі,  закріплення та утримання в належному стані території, виділеної  для розміщення  засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг і укладання договору на право користування місцем, 1 - щодо припинення діяльності на об’єкті пересувної мережі;

           засідання громадської комісії з житлових питань. Підготовлено 2 розпорядження з питання постановки громадянина на квартирну чергу. Надано 2 згоди  щодо зміни умов договорів  найму. Прийнято та проконсультовано  9 громадян з питання постановки на квартирну чергу на отримання житла. Підготовлено 6 відповідей на звернення громадян та підприємств щодо постановки громадян на квартирну чергу. Проведено обстеження житлових умов громадян для можливості постановки їх на квартирну чергу- вул.Космічна, 126а;

         засідання спостережної комісії. З метою перевірки прибуття звільнених осіб до обраного місця проживання направлено листа до Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ НП в Запорізькій області.

         Проведено перевиборчу конференцію  складу квартального комітету на Оріховій бухті (квартальний комітет №30).

         На підприємствах, організаціях району проведено Єдині  дні інформування:

         -до Дня Європи в Україні та набуття чинності угоди про безвізовий режим між Україною та ЄС;

         - щодо внеску українського народу в перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, боротьбі українців у лавах Радянської Армії, українського визвольного руху, військових формувань країн-учасниць Антигітлерівської коаліції.  У обговоренні зазначених тем прийняли участь понад 1500 осіб.

         Вживались заходи по виконанню Закону України „Про Державний реєстр виборців”. Протягом травня на підставі відомостей, наданих суб’єктами подання інформації для проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру та в порядку уточнення персональних даних виборців було опрацьовано 775 записів про виборців. Видано 67 наказів про внесення змін та доповнень до бази даних Реєстру. Направлено 47 запитів до суб’єктів подання відомостей про уточнення персональних даних 835 виборців.

          Проведено певну роботу з кадрових питань. 5 посадових осіб районної адміністрації прийняли участь в апаратних навчаннях у МВК за темами: «Документування та використання управлінської інформації», «Пріоритети зовнішньополітичної діяльності України», «Модуль тарифікації. Структура заробітної плати». У Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій 1 посадова особа підвищила кваліфікацію за темою короткострокового семінару «Актуальні питання забезпечення дієвого контролю в органах виконавчої влади» та 1 посадовець навчався за темою постійно діючого семінару «Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування».  

          Осіб, щодо яких прийнято рішення суду про заборону займати посади в державних органах або звільнених на підставі рішення суду не було. Також, фактів вчинення корупційних діянь або порушення спеціальних обмежень посадовими особами районної адміністрації за звітний період не виявлено.

         Районна адміністрація постійно вживає заходи щодо поліпшення торговельного обслуговування населення.

         З метою забезпечення населення віддалених місць району  продуктами харчування та плодоовочевою продукцією   організовано та проведено   районний ярмарок на Дослідній станції, в якому прийняли участь 5 суб’єктів підприємницької діяльності. Мешканцям району були представлені плодоовочева продукція та інша сільськогосподарська продукція.    Товарообіг склав 11,8 тис. грн.

Проведено 2 наради:

        - з суб’єктами  господарювання, які надають послуги пересувних атракціонів у районі (7 осіб). Була звернута увага на дотримання правил благоустрою, правил безпеки для відвідувачів. Також розглянуті пропозиції підприємців щодо святкування дня захисту дітей.

        - з представниками ринків  району та Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області з питання дотримання Правил благоустрою, санітарного стану ринків і прилеглих територій та підготовку до роботи  у літній період, дотримання правил протипожежної безпеки та активізації роботи по ліквідації стихійної торгівлі в районі. Особлива увага звернута на необхідність покосу трави та прибирання сміття під бордюрами на гостьових стоянках та  на прилеглих територіях, при необхідності скопати зелену зону на територіях прилеглих до ринків. Виконати роботи по приведенню до належного стану фасадів торгових об’єктів та овочевих лотків (фарбування, очищення від рекламних плакатів) та забезпечити  наявність урн для сміття біля кожного об’єкту на ринках, оновлення стендів протипожежної тематики на територіях ринків.

       Відповідно до рішення  міської ради від 25.08.2016  № 52   проводиться робота щодо оформлення та видачі  договорів на право  користування місцем для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності та засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг і тимчасових споруд.

         Продовжувалась робота з суб’єктами підприємницької діяльності -власниками тимчасових споруд про необхідність оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд  та укладання договорів на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. 

Проведено аналіз  розрахунків суб’єктів господарювання за договорами на право користування місцями для розміщення дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг і тимчасових споруд. З суб’єктами господарювання проведено роз’яснювальну роботу щодо своєчасності оплати за договорами.

        Проведені обстеження:

        12.05.2017 тимчасових споруд у складі торговельно-зупинкових комплексів (9 комплексів) щодо підготовки об’єктів до роботи в весняно-літній період. За результатами обстеження з  суб’єктами господарювання, у яких виявлені недоліки, проведено роз’яснювальну роботу щодо прискорення виконання робіт по приведенню тимчасових споруд до належного санітарно-технічного стану.

23.05.2017 тимчасових споруд у складі торговельно-зупинкового комплексу по пр. Соборному/вул. С. Серікова та ГАЗС по пр. Соборному, 8  щодо  прибирання території та покосу трави. За результатами обстеження з  суб’єктами господарювання, у яких виявлені недоліки, проведено роз’яснювальну роботу щодо прискорення виконання робіт по приведенню об’єктів до належного санітарно-технічного стану.

Проведено моніторинг цін та асортименту товарів в об’єктах фірмової торгівлі під знаком «Купуй запорізьке – обирай своє». У порівнянні до квітня підвищились ціни на власну продукцію  в мережі «Мелітопольський м’ясокомбінат»: на 13-18% свинина, 2-6% птиця, 6-11% ковбасні вироби. В фірмовій мережі «Бердянські ковбаси» спостерігається зниження ціни на ковбаси варені вищого гатунку до 10%, та продукцію Вільнянського молокозаводу на 4-7%. В торгових об’єктах «Молочне подвір’я» ТОВ «Айс Запоріжжя» в основному ціни залишились без змін, окрім на молоко розливне – дешевше на 6%.

        На виконання листа департаменту екології та природних ресурсів Запорізької обласної державної адміністрації від 22.03.2017 та розпорядження міського голови від 06.04.2017 № 120р «Про заходи щодо попередження порушень порядку реалізації риби» проведена певна робота.  Районному відділенню поліції направлено листа з питання вжиття передбачених діючим законодавством заходів по недопущенню стихійної торгівлі зазначеними водними біоресурсами. Керівники ринків району попереджені про посилення контролю за виконанням п. 46 Правил торгівлі на ринках, затверджених рішенням міської ради від 22.06.2017 № 48, в частині заборони реалізації на ринках знарядь лову та прісноводних біоресурсів у нерестовий період.

        Також, при проведенні рейдів по недопущенню незаконної торгівлі в районі зверталась особлива увага на торгівлю рибою та іншими водними біоресурсами.

         Підготовлено:

         -  5 проектів розпоряджень  голови районної адміністрації про відведення місць для розміщення засобів пересувної мережі,  закріплення та утримання в належному стані території, виділеної  для розміщення  засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг і укладання договору на право користування місцем;

         - 5 договорів на право користування місцем для розташування засобу дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг;

        -  5 договорів на право користування місцем для розташування ТС.

        - 1 проект розпорядження голови районної адміністрації про встановлення цілодобового  режиму роботи  об’єктів  торгівлі та  сфери послуг.    

        - 6 документів  про встановлення  режиму роботи  об’єктів  торгівлі та послуг.    

Проведено 5 сумісних рейд з представниками районного відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області та інспекції з благоустрою міської ради. Обстежені вул. Європейська, Космічна, Водограйна, Чумаченка та Ситова з питання недопущення незаконної торгівлі. Серед торгуючих у невстановлених місцях проводилась роз’яснювальна робота, незаконна торгівля припинялась. 

           Також продовжуються щоденні чергування з метою недопущення незаконної торгівлі по вул. Ситова, 4-6 та Новокузнецькій, 12 - 16.   

            Пріоритетними напрямками діяльності районної адміністрації є створення комфортних умов життя мешканців району, його благоустрій.

             Щоденно проводиться об’їзд території району щодо виявлення територій, які засмічено випадковим сміттям, ведеться робота з контролю виконання робіт. 

             Постійно надаються консультації мешканцям району, головам ЖБК щодо створення ОСББ.

   Проведено спільну нараду з керівниками комунальних  служб району:  КП «ЕЛУАШ», КП «Водоканал», ФК «МТМ», ПАТ «СМЕП «Символ», КП «Запоріжміськсвітло», КРБП «Зеленбуд», КП «Запорізькі міські електричні мережі», МКП «Наше місто», на якій  визначено плани  робіт підрозділів, контроль районної адміністрації за роботою комунальних служб в забезпеченні життєдіяльності району.

           У травні  проведено асфальтування по вул. Чубанова на площі 151, 9 кв.м. Вирізано малою фрезою старе асфальтове покриття по вул. Олімпійській на площі  290 кв.м

           Спеціальною технікою «Джонстон» прибрані зовнішні сторони та зелені зони по вул.Чумаченка, Парамонова, Космічній, Автозаводській,  пр. Соборному, на Прибережній магістралі.

           Разом з КП «ЕЛУАШ» проведено обстеження стану доріг по вул. Вузкоколійній, Барикадній, Міждународній щодо визначення виду ремонту доріг.  За звітній період проведено обстеження дамби по вул.Радіо. Роботи продовжуються згідно з графіком.

           Перевірено стан асфальтного покриття тротуарів на території району щодо їх ремонту по  вул. Європейській, Олімпійській, Космічній, Чумаченка.

           Спільно з представниками департаменту інфраструктури та благоустрою, з управлінням патрульної поліції проведено виїзне комісійне обстеження вул. Бєлінського щодо встановлення дорожнього знаку, дія якого передбачає заборону руху по даній вулиці.

            Розглянуто 12 звернень депутата Гатунка А.А. з питання ремонту внутрішньо квартальних доріг, ремонту житлових будинків та інші.

           Підготовлено 2 розпорядження щодо присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул.Сланцевій, 2в  та «Автоцентру» у складі автосалону, кафе, автомийки по вул.Привокзальній, 7б.

           За звітній період ТОВ «Лада, лтд» ліквідовано 55 тонн сміття по вул.Космічній, 90, з причалу №9, з вул. Очаківської, з вул. М. Ласточкіна.

           Проводяться роботи з покосу трави. Протягом місяця покошено траву на зелених зонах на площі 94640 кв.м.

           Підрядною організацією ТОВ «СфераПлюс» у травні  виконані наступні роботи з реконструкції парку ім. Гагаріна:

           - переробка  проблемних ділянок  раніше вкладеної  тротуарної  плитки - 150 кв.м;

           -укладено   260,0 кв.м. тротуарної плитки.

           Спеціалістами відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації щоденно перевіряються двері входів в технічні підпілля, техповерхи, виходів на покрівлю щодо їх закриття та опечатки. Про виявлені недоліки до КП «Наше місто» направляються листи для їх усунення.

            Протягом травня до районної адміністрації надійшло 123 письмових звернення від громадян, з них  електронною поштою надійшло 3 звернення, на особистих прийомах головою районної адміністрації прийнято 2 громадянина. У порівнянні з  аналогічним періодом 2016 року: письмових звернень – 89, електронною поштою -2 звернень,  на особистих прийомах голови РА – 5.

               Основні питання, з яких письмово звертались громадяни у травні

 

2017

2016

Питання землекористування та сільського господарства

-

-

Питання житлового господарства

47

30

Питання комунального і дорожнього господарств, благоустрою

34

31

Питання торгівлі і громадського харчування

2

5

Питання науки, освіти, виховання і навчання дітей, роботи навчально-виховних закладів

24

5

Питання соціального захисту населення

3

8

Питання забезпечення законності та охорони правопорядку

-

5

Інші питання

13

5

Всього письмових питань

123

89

 

Кількість письмових звернень у травні з питань житлового господарства  у порівнянні з травнем 2016 року зросла на 56,6%, з 30 до 47 звернень. Основні питання стосуються  приватизації кімнат у гуртожитках, надання дублікатів на право  власності на житло (13), експлуатації та ремонту житла (8), зміни умов договору найму житла (6). Звернень з  питань землекористування не надходило зовсім. Що стосується звернень з питань санітарного стану, благоустрою прибудинкових територій, будівництва та ремонту доріг, їх кількість у порівнянні з минулорічним періодом майже не змінилась та складає 34 звернення проти 31. Основні питання – ремонт доріг (20), санітарний стан, благоустрій прибудинкових територій  – (8). Кількість звернень з  питань науки, освіти, виховання та навчання дітей зросла у порівнянні з травнем 2016 року та складає 20 звернень, проти 5. За звітній період надійшло 3 звернення з питань соціального захисту населення,  в 2016 році таких звернень було -8.

Шість звернень у травні направлено для розгляду за належністю до інших установи, оскільки  питання, підняті у зверненнях не входять до компетенції районної адміністрації.

           Станом на 01.06.2017 року 23 звернення громадян, що надійшли у травні 2017 року задоволено, на 48 надано роз’яснення,  решта знаходиться на розгляді.

          За зверненнями громадян у травні прийнято та отримано громадянами 4 розпорядження з питань вчинення дії з власністю від імені неповнолітніх.  

            Станом на 01.05.2017 у відділі організаційної та кадрової роботи знаходилось на контролі виконання 157 документів, які надійшли від вищих органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

            Протягом травня:

            взято на контроль – 5 документи;

            долучено до контрольних справ – 2 документи;

            відправлено – 95 інформацій на виконання цих довгострокових контрольних документів.

             Надання інформації на виконання контрольних документів було здійснено без порушення терміну виконання.

          Станом на 01.06.2017 у відділі організаційної та кадрової роботи знаходиться на контролі виконання 162 документів, які надійшли від вищих органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

          Проаналізовано роботу з документами в районній адміністрації. У травні   опрацьовано 504 документів, видано 95 розпоряджень голови районної адміністрації. 


 

Про роботу районної адміністрації у квітні  2017 року

Діяльність районної адміністрації здійснювалась згідно з планом міськвиконкому та районної адміністрації в межах компетенції, визначеної Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положенням про районну адміністрацію.

В районній адміністрації  пройшла зустріч представника Координаційної ради з питань Громадського бюджету м. Запоріжжя з мешканцями району. Голова Координаційної ради з питань Громадського бюджету м. Запоріжжя Катерина Акула розповіла, що автором такого проекту може бути будь-який член територіальної громади міста з правом голосу, який зареєстрований та проживає на території міста Запоріжжя.  У ході зустрічі присутніх ознайомили з основними положеннями та принципами Громадського бюджету з урахуванням останніх змін та етапами підготовки проектів, а також відповіли на всі питання зацікавлених осіб.

         25 квітня Комунарський район відзначив 40-річчя з дня утворення.  в ДК «ЗАЗ» пройшли урочистості з нагоди ювілею району. 6 квітня 1977 року Президія Верховної Ради УРСР прийняла Указ про утворення Комунарського району в Запоріжжі. 25 квітня 1977 року на першій сесії Комунарської районної ради було покладено початок адміністративної самостійності району. З привітанням від імені міської влади виступив керуючий справами виконавчого комітету Роман Омелянович. Він  зазначив, що на урочистості зібралися представники різних поколінь, які свого часу будували і розвивали район. 40 років – досить незначний час для історії. Але за цей період спільними зусиллями в місті виріс великий і упорядкований район. Побажав  Комунарському району розвитку і процвітання, а також продовження тих традицій, які вже були закладені.

Голова районної адміністрації Олександр Кузьмін привітав «комунарівців» з ювілеєм і побажав спільними зусиллями упорядковувати район, який є і буде рідною домівкою для його мешканців. Також Олександр Кузьмін привітав з отриманням звання «Почесний громадянин району» заступника голови районної адміністрації (з 1990 по 2000 рр.) Валентину Столярову, військового комісара району (з 1994 по 2002 рр.) полковника Юрія Немировського та головного лікаря КУ «Дитяча лікарня № 1» Валентину Лихачову, яка вже 28 років є незмінним керівником цього лікувального закладу.

У номінації «За видатні заслуги в розбудові Комунарського району» Почесними грамотами були нагороджені керівники, які в різний час очолювали район: Віталій Петровський (1981-1989 рр.), Валерій Расторгуєв (1990 – 2001 рр..), Олександр Сергач  (2001 – 2004 рр.), Юрій Пелих (2004 – 2011 рр.), Василь Яковенко (2011 – 2015 рр.). Також Почесною грамотою нагороджено директора ПАТ «ЗАЗ» (1983 – 1996 рр.) Степана Кравчуна.

 У номінації «Активна життєва позиція та особистий внесок у сучасний розвиток району» Почесні грамоти були вручені 17 жителям району. У номінації «Спадкоємність поколінь» були відзначені четверо учнів шкіл і гімназій Комунарського району за успіхи в олімпіадах і конкурсах. На честь ювілею кращі самодіяльні та дитячі художні колективи Комунарського району продемонстрували свою творчість.

Проведено  роботу щодо участі підприємств, організацій району у благодійному  телемарафоні «Пам’ять». На рахунок телемарафону перераховано 8250 грн.  Внески зробили СП «Віннер форд Запоріжжя \ Інтрейд Груп (5000 грн.), ТОВ «Науково- виробнича фірма «Міда, ЛТД», ФОП Воропаєв С.В. 

         На постійному контролі керівництва районної адміністрації питання прийому та тимчасового влаштування вимушених переселенців з Донецької, Луганської областей та АР Крим. Районною адміністрацією в гуртожитку на  Дослідній станції,74 облаштовано 120 ліжко-місць.  На теперішній час там перебуває 84 особи. У містечку модульного типу по вул. Стешенка,18 проживає 355 внутрішньо-переміщених осіб. 

Узагальнено інформацію про кількість внутрішньо переміщених осіб та результати вжитих заходів для забезпечення їх прав станом на 03.05.2017

№ з/п

Найменування показника

 

Звернулося до місцевих органів влади для вирішення проблем:

Всього, осіб

Забезпечено потреб, осіб

1.

Кількість ВПО, у тому числі:

3667

-

1.1

Особи працездатного віку

891

891

1.2

Непрацездатного віку

2776

2776

1.3

Особи з інвалідністю

120

120

1.4

Діти

784

784

2.

Тимчасового розміщення, у тому числі у місцях компактного проживання

446

446

3.

Тимчасової реєстрації місця проживання

120

120

4.

Виплати пенсії

5945

5945

5.

Отримання соціальних виплат, матеріальних допомог

1558

1558

6.

Призначення допомоги по безробіттю

 

-

7.

Працевлаштування

9 (освітні заклади району)

9 (освітні заклади району)

8.

Доступ до освітніх послуг, у тому числі:

 

 

8.1

У дошкільних закладах

94

94

8.2

Шкільних навчальних закладах

218

218

83.

Вищих навчальних закладах

12

12

8.4.

Професійно-технічних закладах

11

11

9.

Відновлення втрачених документів та видача нових

101

101

 

У квітні проведено засідання, наради тощо:

проведено 6 засідань тендерного комітету районної адміністрації. Проведено процедури відкритих торгів на закупівлю послуг:

-збирання безпечних відходів у Комунарському районі м. Запоріжжя,

-вивезення та захоронення твердих побутових відходів;

         проведено консультативно-правову зустріч за участю представників районної адміністрації, податкової інспекції по Комунарському району, районного управління Пенсійного фонду, Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, Другого Запорізького місцевого центру з надання вторинної правової допомоги, управління праці та соціального захисту. За консультацією звернулося 2 особи. Надані консультації та роз’яснення;

проведено засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності та розслідування нещасних випадків невиробничого характеру;

         2 засідання адміністративної комісії.      Винесено на розгляд 23 матеріали, з них 6 за ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) на суму 2380 грн.; 5 матеріалів  за ст. 152 та 1 адміністративний матеріал  за ст. 181-1 – закрито, 2 матеріали за ст. 179 – повернуто, всі інші справи перенесені на наступне засідання адміністративної комісії.

         4  засідання    районної    комісії   по упорядкуванню роботи об'єктів сфери обслуговування, на яких  розглянуто  13 звернень суб’єктів підприємницької діяльності: 2 - щодо внесення нових місць для розміщення засобів пересувної мережі, 4 - про узгодження продовженого режиму роботи об’єктів торгівлі, 5 - щодо розміщення засобів пересувної мережі, закріплення та утримання в належному стані території, виділеної для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг і укладання договору на право користування місцем, 1 - щодо припинення діяльності на об’єкті пересувної мережі та заслухано 1 суб’єкта  підприємницької діяльності, на об’єкті якого виявлені порушення;

           проведено 2 засідання громадської комісії з житлових питань.  Підготовлено 6 розпоряджень з питання постановки громадян на квартирну чергу. Надано 2 згоди  щодо зміни умов договорів  найму. Прийнято та проконсультовано  20 громадян з питання постановки на квартирну чергу на отримання житла. Видано 4 довідки про перебування громадян на квартирному обліку. 5 громадянам написані листи з питання їх постановки на квартирну чергу;

         проведено  робочі наради за участю БК «ЗАЗ», позашкільного закладу «Комунарський районний центр молоді та школярів» щодо підготовки заходів до 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі;

         засідання спостережної комісії. Розглянуто  3 повідомлення про звільнення осіб з місць позбавлення волі. За результатами розгляду з метою здійснення соціального патронажу направлено постанови спостережної комісії до районного відділення поліції, міграційної служби, Південного районного центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення. 

         На підприємствах, організаціях району проведено Єдиний  день інформування щодо відзначення 100-річчя створення Української Центральної ради. У обговоренні зазначеної теми прийняли участь понад 1500 осіб.

         Вживались заходи по виконанню Закону України „Про Державний реєстр виборців”. Протягом квітня на підставі відомостей, наданих суб’єктами подання інформації для проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру та в порядку уточнення персональних даних виборців було опрацьовано 819 записів про виборців. Видано 68 наказів про внесення змін та доповнень до бази даних Реєстру. Направлено 29 запитів до суб’єктів подання відомостей про уточнення персональних даних 720 виборців.

            Проведено певну роботу з кадрових питань. 1 посадова особа районної адміністрації прийняла участь в апаратному навчанні у МВК за темою: «Забезпечення роботи зі зверненнями громадян в органах місцевого самоврядування». У Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій 1 посадова особа підвищила кваліфікацію за темою короткострокового семінару та 1 посадовець навчався за тематичною професійною програмою з питань запобігання корупції на службі в органах місцевого самоврядування. У Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області підвищила кваліфікацію 1 особа  районної адміністрації.

        Один посадовець був призначений на вакантну посаду головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації, як випускник Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України денної форми навчання та за результатами стажування, звільнивши з попередньої посади,  призначений на вакантну посаду заступника начальника відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації.

            Осіб, щодо яких прийнято рішення суду про заборону займати посади в державних органах або звільнених на підставі рішення суду не було. Також, фактів вчинення корупційних діянь або порушення спеціальних обмежень посадовими особами районної адміністрації за звітний період не виявлено.

            Районна адміністрація постійно вживає заходи щодо поліпшення торговельного обслуговування населення.

         На виконання листа Запорізької обласної державної адміністрації від 24.03.2017 № 08-27/0825 «Про проведення акції «Великодній кошик солдату» проведено роботу з керівниками ринків, підприємств торгівлі та власних пекарень щодо прийняття участі у вказаному заході. Всього в  акції взяло участь 9 суб’єктів господарювання, які надали 121 кг продукції на суму 11,4 тис. грн.

На виконання розпорядження міського голови від 06.04.2017 № 120р «Про заходи щодо попередження порушень порядку реалізації риби» та в рамках проведення операції «Нерест» у  період весняно-літньої заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах, виникає нагальна необхідність посилення нагляду (контролю) за дотриманням законодавства з питань збереження, відтворення та використання водних біоресурсів. У зв’язку з   цим направлено лист Комунарському відділенню поліції Дніпровського відділу поліції ГУ Національної поліції в Запорізькій області для вжиття передбачених діючим законодавством заходів щодо недопущення стихійної торгівлі зазначеними водними біоресурсами. Також  з метою посилення контролю за виконанням п.46 Правил торгівлі на ринках, затверджених рішенням міської ради від 22.06.2011 №48, в частині заборони реалізації на ринках знарядь лову та прісноводних біоресурсів у нерестовий період, направлено листи керівникам ринків та торговельного майданчика.

        Продовжувалась робота з суб’єктами підприємницької діяльності -власниками тимчасових споруд про необхідність оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд  та укладання договорів на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. 

        Щотижнево проводилось обстеження вул. Європейської, Космічної, Водограйної, Чумаченка та Ситова з питання недопущення незаконної торгівлі. Серед торгуючих у невстановлених місцях проводилась роз’яснювальна робота, незаконна торгівля припинялась.  Також продовжуються щоденні чергування з метою недопущення незаконної торгівлі по вул. Ситова, 4-6 та Новокузнецькій, 12 - 16.   

             Пріоритетними напрямками діяльності районної адміністрації є створення комфортних умов життя мешканців району, його благоустрій.

             Щоденно проводиться об’їзд території району щодо виявлення територій, які засмічено випадковим сміттям, ведеться робота з контролю виконання робіт. 

             Постійно надаються консультації мешканцям району, головам ЖБК щодо створення ОСББ.

   Проведено спільну нараду з керівниками комунальних  служб району: КП «ЕЛУАШ», КП «Водоканал», ФК «МТМ», ПАТ «СМЕП «Символ», КП «Запоріжміськсвітло», КРБП «Зеленбуд», КП «Запорізькі міські електричні мережі», МКП «Наше місто», на якій  визначено плани  робіт підрозділів, контроль районної адміністрації за роботою комунальних служб в забезпеченні життєдіяльності району.

           У квітні проведено перевірку санітарного стану зупинок громадського транспорту на території району. Складено перелік зупинок. З п’ятдесяти  зупинок, які було перевірено виявлено 17 засмічених. КП «ЕЛУАШ» попереджено про прибирання зупинок, які вони утримують згідно з закріпленням. Попереджено також власників торговельно-зупинкових комплексів щодо утримання зупинок в належному санітарному стані.

            КП «ЕЛУАШ» виконано дрібний ремонт доріг по вул. по 40 річчя Перемоги на 81 кв.м., вул. Північнокільцевій на 30 кв.м. Підібрано наносний грунт та вивезено сміття по вул. Європейській - 14 тонн, 390 кв.м.; вул. Північнокільцевій- 27,7 тонн, 790 кв.м.; вул. Парамонова-Магара - 6 тонн, 170 кв.м. Виконано асфальтування по вул. Ситова- 30,4 кв.м., Тополіна – 86,9 кв.м. Розпочато ямковий ремонт по вул.О. Говорухи.

            Дільницею КРБП «Зеленбуд» виконувалися роботи по збору сміття з газонів, підмітання, очищення урн, очищення зелених зон.  Дільницею виконуються роботи щодо озеленення дитячих садків і шкіл району: висаджено 67 дерев та 267 кущів. Завершено роботи в ДНЗ №274, №28, в ДНЗ «Веселка», ЗОШ №103 та гімназії №107.

           КП «Запоріжремсервіс» вивезено листя по вул. Космічній, 87,  118, 118а, Європейській, 4, 4а, 8, 10, 12, Парамонова, 10, 12, Магара , 4, 4а, 6, О. Говорухи. Всього було вивезено- 125 тонн.

           ТОВ «Лада, ЛТД» прибрані пустирі по вул. Новокузнецькій, 10, 44, 34, 47, 57, вул. Нагнибіди, 10, 11, 11а, 15, вул. Автозаводській, 41. Прибрана дорога на смт. Балабіно, трасу Харків-Сімферополь - від супермаркету «Метро» до межі району.

            У квітні установи та організації району продовжили  проводити суботники.  Так 03.04.2017 року працівниками  районної адміністрації було прибрано прилеглу територію біля річки Московки. 06.04.2017 року в парку імені Гагаріна працювали учні  ЗОШ № 38, 8, 84, 7.

            Гідродільницею  КП «ЕЛУАШ» виконано ремонт зливової каналізації по вул.Олександра Говорухи, 2: встановлені нові рами, проведено очищення решітки. Проведено техогляд зливових мереж – 8, 85 км; виконано ремонт, заміну елементів зливової каналізації – 17 одиниць (люки, решітки).

            Цілодобово працювала спецтехніка «Джонстон» по очистці вулично- шляхової мережі від бруду по вул.Автозаводській, Космічній, Чумаченка, Новокузнецькій, Ситова, Прибережній магістрал. Також проводилось щоденне вологе прибирання дорожнього полотна по вул. Парамонова, Чумаченка, Комарова.

            Постійно ведеться робота з КП «Титан» щодо прибирання тротуарів району від відсіву. За звітній період від відсіву очищено пішохідно-велосипедну доріжку по вул.Новокузнецькій.

            Працівниками відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації обстежені будинки ОСББ  та ЖБК щодо наявності на їх території елементів дитячих та спортивних майданчиків.

            ТОВ «Лада ЛТД» виконані роботи щодо прибирання відкосів по вул. Космічній, 90, Радіо, 60, Космічній (Карпінського), Чумаченка, 34а. Проведено підбір сміття на Прибережній магістралі, Привокзальній площі, на Автовокзалі (район АТБ), а також підмітання тротуарів по вул.Новокузнецькій від 1-го кола до вул. Водограйної, по вул. Новокузнецькій від Водограйної до 2-го кола, по вул. Водограйній, 4, на території обласної лікарні, по вул. О.Говорухи, вул.Парамонова, 8,  вул. Чумаченка, 12, 43, 47.

            Спеціалістами відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації щоденно перевіряються двері входів в технічні підпілля, техповерхи, виходів на покрівлю щодо їх закриття та опечатки. Про виявлені недоліки до КП «Наше місто» направляються листи для їх усунення.

            Проведено обстеження території району після негоди. Було виявлено 23 повалених дерев та 60 місць скупчення опалого гілля. Районною дільницею КРБП «Зеленбуд» ліквідовано пошкоджені дерева у кількості 2 од. за наступними адресами: вул.Європейська, 15, 17. Виконано розпил дерев по вул. Космічній (спуск та підйом) у кількості 10 од. Вивезено 1 причеп. ДПРЧ 8 ГУМНС України в Запорізькій області виконано розпил 2 одиниць з 7 дерев на автодорозі «Харків-Сімферополь». КП «ТИТАН» виконувались роботи з формування гілок до купи. Працівниками ВАТ «Запоріжжяобленерго» виконано роботи з ліквідації аварійного відключення (мережевий обрив) по вулицям:Ракетна, 30, Барикадна, 30, Столярна, 15, 17, Міжнародна, 14, Балка Поповка, 118, Дослідна станція.

            Розглянуто звернення народного депутата України Сабашука П.П. щодо ремонту внутрішньоквартальної дороги від вул. Новокузнецької до вул. Автозаводської.  Районною адміністрацією разом з КП «ЕЛУАШ» проведено обстеження дороги біля житлових будинків від вул.Новокузнецької до вул.Автозаводської(вздовж будинку №48). Надана інформація щодо ремонту внутрішньоквартальної дороги  у 2017 році.            Також розглянуто звернення Сабашука  П.П. з питання реконструкції пішохідної доріжки від дитячого садка №274 до вул. Північнокільцевої. Ремонт виконати не можливо, оскільки доріжка не значиться на балансі районної адміністрації.

             Спільно з  ПАТ «СМЕП «Символ» обстежено стан світлофорних об’єктів та дорожніх знаків, які встановлені на вулично-шляхових мережах району. Всі засоби регулювання дорожнього руху  у справному технічному стані.

            За зверненням громадян обстежено стан дорожнього покриття вулиць Барикадної, Міжнародної, Батарейної, Вузкоколійної. Після їх обстеження складено акти.

            Протягом квітня місяця до районної адміністрації надійшло 125 письмових звернень від громадян, з них  електронною поштою надійшло 2 звернення.

          Основні питання, з яких письмово звертались громадяни у квітні

 

2017

2016

Питання землекористування та сільського господарства

-

1

Питання житлового господарства

52

57

Питання комунального і дорожнього господарств, благоустрою

47

32

Питання торгівлі і громадського харчування

1

6

Питання науки, освіти, виховання і навчання дітей, роботи навчально-виховних закладів

16

13

Питання соціального захисту населення

4

3

Питання забезпечення законності та охорони правопорядку

-

-

Інші питання

5

3

Всього письмових питань

125

115

Кількість письмових звернень з питань житлового господарства у порівнянні з квітнем 2016 року дещо зменшилась на 4,9%, з 57 до 52 звернень. Основні питання стосуються продажу, передачі житла (17), приватизації кімнат у гуртожитках, надання дублікатів на право  власності на житло (20), зміни умов договору найму житла (3). Звернень з  питань землекористування не надходило зовсім. Що стосується звернень з питань санітарного стану, благоустрою прибудинкових територій, будівництва та ремонту доріг, їх кількість у порівнянні з минулорічним періодом зросла на 46,88% , та складає 47 звернень проти 32. Основні питання – ремонт доріг (18), опалення, забезпечення  паливом (5),  санітарний стан, благоустрій прибудинкових територій  – (17). Кількість звернень з  питань науки, освіти, виховання та навчання дітей майже не змінилась у порівнянні з квітнем 2016 року та складає 16 звернень, проти 13. За звітній період надійшло 4 звернення з питань соціального захисту населення,  в 2016 році таких звернень було -3.

Одне звернення направлено для розгляду за належністю до іншої установи, оскільки  питання, підняті у зверненням не входять до компетенції районної адміністрації.

           Станом на 03.05.2016 року 16 звернень громадян, що надійшли у квітні 2016 року задоволено, на 51 надано роз’яснення, у 2-х випадках відмовлено, решта знаходиться на розгляді.

          За зверненнями громадян у квітні прийнято та отримано громадянами 8 розпоряджень: 5 - з питань вчинення дії з власністю від імені неповнолітніх, 1 – надання дублікату права власності на житло,  2 - з питання виховання малолітніх.  

          Станом на 01.04.2017 у відділі організаційної та кадрової роботи знаходилось на контролі виконання 152 документів, які надійшли від вищих органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

          Протягом квітня:

          взято на контроль – 5 документи;

          долучено до контрольних справ – 3 документи;

          відправлено – 131 інформацію на виконання цих довгострокових контрольних документів.

           Надання інформації на виконання контрольних документів було здійснено без порушення терміну виконання.

          Станом на 01.05.2017 у відділі організаційної та кадрової роботи знаходиться на контролі виконання 157 документів, які надійшли від вищих органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування      .

          Проаналізовано роботу з документами в районній адміністрації. У квітні   опрацьовано 567 документів, видано 100 розпоряджень голови районної адміністрації. 


 

Про роботу районної адміністрації за 1 квартал 2017 року

         Діяльність районної адміністрації здійснювалась згідно з планом міськвиконкому, районної адміністрації в межах компетенції, визначеної Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положенням про районну адміністрацію. Щопонеділка головою районної адміністрації проводились оперативні наради за участю заступників голови районної адміністрації, начальників структурних підрозділів, керівників підприємств і служб району, які забезпечують його життєдіяльність.

Доброю та поважною традицією в районі стала організація та проведення масових заходів по відзначенню знаменних і пам'ятних дат та державних свят, в яких приймають участь керівники районної адміністрації, депутати міської ради, представники громадських організацій.

З нагоди Дня Соборності представники районної адміністрації прийняли участь в урочистих зборах з нагоди свята. За рекомендаціями районної адміністрації на підприємствах, організаціях, установах району проведено єдиний день інформування. У районних бібліотеках та бібліотеках закладів освіти організовано виставки науково-публіцистичної літератури та експозицій. В навчальних закладах району проведено тематичні заходи.

         У всесвітній День Голокосту проведено мітинг на братській могилі по вул. Очаківської. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять замучених у 1941-1943 роках німецькими фашистами понад 36 тисяч мирних жителів Запоріжжя, з них -20 тисяч євреїв. Квіти до монумента поклали керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Роман Омелянович, начальник управління внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю ЗОДА Олександр Зубченко, голова районної адміністрації по Комунарському району Олександр Кузьмін, представники Запорізької іудейської релігійної громади «Бейт Менахем», благодійної організації «Запорізький благодійний фонд «Хесед Міхаель».

        Районною адміністрацією організовано урочисті зустрічі:

з представниками  ГО «Українська спілка ветеранів Афганістану» - жінками – матерями та вдовами загиблих воїнів в Афганістані до Міжнародного жіночого дня;

з жіночою громадськістю району з нагоди 20-річниці створення громадського об’єднання «Комунарська районна жіноча рада «Довіра».

22.03.2017 відбулись урочистості в честь 30-ї річниці ветеранського руху України. Голова районної адміністрації Олександр Кузьмін побажав ветеранам довголіття і здоров'я, нагородив активістів Почесними грамотами районної адміністрації за значний внесок у розвиток району. На заході також були присутні депутати міської та обласної рад, голова міської організації ветеранів Віктор Дмитрович Короленко, які привітали ветеранів з ювілеєм та вручили їм подарунки. Розважальну програму представили колективи Комунарського центру молоді та школярів, районної ради ветеранів та заслужений артист естради України Анатолій Сердюк.

Організовано урочисте привітання із 105-річчям з дня народження та відвідування на дому ветерана Другої Світової війни Коваленка Г.А.

На підприємствах, закладах, організаціях району проведено Єдині дні інформування населення:

щодо героїчної оборони Дебальцевого,

щодо утворення 17.03.1917 року Української Центральної  Ради-першого українського парламенту, головою якого було обрано М. Грушевського;

щодо відзначення Дня українського добровольця.

         15.02.17 у великій залі районної адміністрації проведені громадські слухання на тему: «Скасування рішення Запорізької міської ради від 28.09.2016 №60 «Про упорядкування питань щодо встановлення будинкових (загальнобудинкових) вузлів обліку природного газу», упорядкування питань встановлення вузлів обліку природного газу в місті Запоріжжя та взаємовідносин з ПАТ «Запоріжгаз». У слуханнях прийняли участь близько 400 мешканців району.

         На виконання розпорядження міського голови від 23.02.2017 №59р  у районі триває громадське обговорення  щодо подальшої долі демонтованої скульптури В.І.Леніна та скульптурами сталевара, колгоспниці, електрика, інженера-будівельника, що входять до скульптурної композиції, з урахуванням обмежень, передбачених Законом «про декомунізацію».                                 

         Вживались заходи щодо соціального захисту учасників АТО та їх сімей.

Станом на 05.04.2017 в Комунарському районі зареєстровано:

727 осіб – учасників АТО;

17 військовослужбовців, які постраждали під час проведення АТО;

14 сімей загиблих у АТО.

У I кварталі 2017 року:

27 осіб зазначеної категорії отримали разову адресну цільову допомогу в розмірі 3000 грн;

24 члени сімей загиблих в АТО отримали щомісячну допомогу на відшкодування житлово-комунальних послуг;

3 особи пройшли курси психологічної реабілітації;

1 особа направлена на санаторно-курортне лікування;

15 військовослужбовців, які отримали поранення у зоні АТО отримали адресну грошову допомогу, яка передбачена обласною програмою «Назустріч людям» на загальну суму 16200 грн.

Станом на 05.04.2017 на квартирному обліку знаходиться 41 особа зазначеної категорії.

          За інформацією Південного районного центру зайнятості м. Запоріжжя на теперішній час на обліку перебуває 76 осіб з числа учасників АТО.

         З початку 2017 року працевлаштовано 10 учасників АТО.

На постійному контролі керівництва районної адміністрації питання прийому та тимчасового влаштування вимушених переселенців з Донецької, Луганської областей та АР Крим. Районною адміністрацією в гуртожитку на  Дослідній станції,74 облаштовано 120 ліжко-місць.  На теперішній час там перебуває 82 особи. У містечку модульного типу по вул. Стешенка,18 проживає 364 внутрішньопереміщених осіб. 

Узагальнено інформацію про кількість внутрішньо переміщених осіб та результати вжитих заходів для забезпечення їх прав станом на 03.04.2017:

№ з/п

Найменування показника

 

Звернулося до місцевих органів влади для вирішення проблем:

Всього, осіб

Забезпечено потреб, осіб

1.

Кількість ВПО, у тому числі:

3515

-

1.1

Особи працездатного віку

1071

1071

1.2

Непрацездатного віку

1562

1562

1.3

Особи з інвалідністю

120

120

1.4

Діти

762

762

2.

Тимчасового розміщення, у тому числі у місцях компактного проживання

446

446

3.

Тимчасової реєстрації місця проживання

120

120

4.

 

 

 

5.

Виплати пенсії

5898

5898

6.

Отримання соціальних виплат, матеріальних допомог

1616

1616

7.

Призначення допомоги по безробіттю

 

-

8.

Працевлаштування

9(освітні заклади району)

9(освітні заклади району)

9.

Доступ до освітніх послуг, у тому числі:

 

 

9.1

У дошкільних закладах

94

94

9.2

Шкільних навчальних закладах

218

218

9.3.

Вищих навчальних закладах

12

12

9.4.

Професійно-технічних закладах

11

11

10.

Відновлення втрачених документів та видача нових

101

101

 

          Протягом 1 кварталу 2017 року  в районній адміністрації проведено засідання, наради тощо:

           засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності та розслідування нещасних випадків невиробничого характеру;

узято участь у перевірці стану додержання законодавства щодо надання медичної допомоги громадянам, які позбавлені волі та умов зберігання лікарських засобів (наркотичних засобів, психотропних засобів, прекурсорів) в лікувальних закладах, які розташовані на території  Комунарського району.

         проведено нараду з головами квартальних комітетів. На порядку денному питання виконання плану заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней, проведення громадського обговорення щодо подальшої долі демонтованої скульптури В.І.Леніна, виконання розпорядження міського голови від 27.02.2017 №63р «Про проведення загальноміських суботників та Дня Довкілля», роботи з призову на строкову та  контрактну службу, співпраці зі службою у справах дітей;    

3 консультативно-правових зустрічей з населенням району за участю представників управління праці та соціального захисту населення по Комунарському району, відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Запорізького міського управління юстиції, управління Пенсійного фонду України в Комунарському районі, Державної податкової інспекції у Комунарському районі м. Запоріжжя ГУ ДФС у Запорізькій області. Під час зустрічей допомогу надано 13 громадянам;

6 засідань адміністративної комісії. Розглянуто 35 адміністративних матеріалів. На 16 осіб накладено штраф на суму 7096 грн.;

3 засідання спостережної комісії;

17 засідань тендерного комітету;

          9 засідань комісії по упорядкуванню роботи об'єктів сфери обслуговування, на якому  розглянуто 29 звернень суб’єктів підприємницької діяльності;

           проведено 10 засідань громадської комісії з житлових питань. Підготовлено 12 розпоряджень з питання постановки громадянин на квартирну чергу. Надано 15 згод щодо   зміни умов договорів  найму. Прийнято та проконсультовано  37 громадян з питання постановки на квартирну чергу на отримання житла.

            Проведено певну роботу з кадрових питань. 1 особа  районної адміністрації підвищила кваліфікацію у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області за темою «Керівник структурного підрозділу органу місцевого самоврядування». 5 посадових осіб районної адміністрації прийняли участь в апаратних навчаннях у МВК різними темами. У Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій 1 посадова особа підвищила кваліфікацію за темою короткострокового семінару та 1 посадовець прийняв участь у роботі постійно діючого семінару  «Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування».

          На виконання розпорядження міського голови від 12.01.2017 № 28к/тр «Про затвердження термінів і графіка проведення співбесід з керівниками виконавчих органів міської ради, посадовими особами місцевого самоврядування апарату міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради» та від 13.02.2017 № 196к/тр «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 12.01.2017 № 28 к/тр «Про затвердження термінів і графіка проведення співбесід з керівниками виконавчих органів міської ради, посадовими особами місцевого самоврядування апарату міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради» та розпорядження голови районної адміністрації від 12.01.2017 № 3к/тр „Про проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов’язків та завдань” зі змінами, 17.02.2017 проведено співбесіди з посадовими особами районної адміністрації. Співбесіду пройшли 34 посадові особи, 9 осіб отримали оцінку виконання посадових обов’язків „добре”,  25 особа - оцінку „висока”.

          Для посадових осіб районної адміністрації проведено апаратне навчання щодо строків та порядку заповнення електронної декларації.

         На виконання Закону України «Про запобігання  корупції» та рішення Національного агентства з питань запобігання корупції усі посадові особи районної адміністрації до 01.04.2017 подали декларації за 2016 рік щодо себе та членів своєї сім’ї в електронному вигляді із використанням власного електронного цифрового підпису.

         Один посадовець приступив до роботи після звільнення з військової служби за контрактом.

          Осіб, щодо яких прийнято рішення суду про заборону займати посади в державних органах або звільнених на підставі рішення суду не було. Також, фактів вчинення корупційних діянь або порушення спеціальних обмежень посадовими особами районної адміністрації за звітний період не виявлено.

            Вживались заходи по виконанню Закону України „Про Державний реєстр виборців”. Протягом звітного періоду на підставі відомостей, наданих суб’єктами подання інформації для проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру та в порядку уточнення персональних даних виборців було опрацьовано 2255 записів про виборців. Видано 171 наказ про внесення змін та доповнень до бази даних Реєстру. Направлено 93 запити до суб’єктів подання відомостей про уточнення персональних даних 1050 виборців.

З метою оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, за запитами районного органу Державної міграційної служби підготовлено 6 довідок стосовно осіб,  адреси яких відносяться до території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. В порядку реалізації права на отримання інформації з Державного реєстру виборців до відділу звернулось 20 осіб, виборча адреса яких належить до території АРК, міста Севастополя, та окремих територій Донецької та Луганської областей, 19 з яких отримали відповідну інформацію.

Районна адміністрація постійно вживає заходи щодо поліпшення торговельного обслуговування населення, відстежує розвиток споживчого ринку в районі.  У  І кварталі  2017   року в районі відкрито 14 нових об’єктів, в т.ч. 8 магазинів,  1 заклад ресторанного господарства, 4 об’єкти по наданню послуг, 1 аптека, на яких створено 67  робочих місць. За аналогічний період  2016 року - відкрито нових 11 об’єктів, в т.ч. 2 магазини, 1 заклад ресторанного господарства, 2 об’єкти по наданню послуг, 2 аптеки, 4 торговельних павільйони, на яких створено 24  робочих місця.

         Кращими підприємствами, що відповідають вимогам сучасного дизайну, виконали благоустрій прилеглих територій, використовують прогресивні форми обслуговування, з застосуванням новітнього обладнання, що відкрились у звітному періоді, є: магазин «Продукти-1064» ТОВ «АТБ-маркет» (вул. Космічна, 42б), магазин «Лавка м’ясника» (вул. Північнокільцева, 8б), стоматологічний кабінет (вул. Космічна, 116), перукарня (вул.Новокузнецька,5).

        Торговельна мережа з прогресивними формами обслуговування представлена 30   супер, - гіпермаркетами (2016р. – 28 од.),  31 салон      з продажу автомобілів, меблів, побутової техніки та будівельні маркети (2016р. – 23 од.), в яких можна оформити кредит, розрахуватись банківськими картками, замовити товари або їх виготовлення за зразками, каталогами. На цих підприємствах застосовуються сезонні та передсвяткові знижки, акції.

        З початку року в підприємствах торгівлі проведено 19 виставок-продажу та дегустацій (2016 р. – 18 од.), на яких реалізовано товарів на 333,6 тис. грн.  (2016 р. –  321,9 тис. грн.).      

         В рамках Меморандуму, підписаного між Запорізькою обласною державною адміністрацією, Запорізькою міською радою та місцевими виробниками продовольчих товарів  на території району встановлено 29 тимчасових споруд, з них функціонує – 27. За інформацією суб'єктів господарювання у кіосках ТОВ«Бердянські ковбаси» , ТОВ “Продіндастріс”,  ПАТ «Мелітопольський м'ясокомбінат» та ТОВ «Обирай своє»  один раз на місяць проводяться дегустації продукції. У об'єктах  ТОВ  «Айс-Запоріжжя» та деяких ТС ТОВ «Обирай своє»  один раз на місяць знижуються ціни на декілька продуктів, ТОВ«Бердянські ковбаси» надавали допомогу учасникам АТО. 

        Продовжувалась робота з суб’єктами підприємницької діяльності -власниками тимчасових споруд про необхідність оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд  та укладання договорів на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. 

        Підготовлено та направлено 17 листів суб’єктам підприємницької діяльності - власникам тимчасових споруд щодо необхідності термінового оформлення паспортів прив’язки на тимчасові споруди, які розташовані та функціонують на території району.

         У зв’язку з виявленням у районі випадку захворюваності свиней на африканську чуму в особистому господарстві по вул. Чкалова, 181а з  22.02.2017 року Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при міські раді частину території Комунарського району  визнано неблагополучним пунктом (епізоотичним осередком) щодо африканської чуми свиней та встановлено карантин. Територія у радіусі 3 км визначена зоною захисту з проведенням відповідних заходів. Розпорядженням голови районної адміністрації від 01.03.2017  №125р створена тимчасова   комісія  з  перевірки  місць реалізації м'яса та м'ясних продуктів на території  Комунарського району. До складу комісії увійшли представники Управління Держпродспоживслужби в м. Запоріжжі, районної адміністрації,  Комунарського відділення  поліції Дніпровського відділу поліції  ГУ Національної  поліції  в   Запорізькій області, міської спілки підприємців “Ніка” та управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного  захисту населення міської ради. Також проведено нараду з керівниками ринків та підприємств роздрібної торговельної мережі. Суб’єктів господарювання  попереджено про реалізацію продуктів тваринного походження з обов’язковою наявністю декларації виробника та супровідних ветеринарних документів. Крім того,  проводилась роз’яснювальна робота і з керівниками магазинів, які були відсутні на нараді. На  теперішній час  комісія здійснює обстеження об'єктів торгівлі, розташованих у районі. Зі всіма керівниками магазинів проводиться роз'яснювальна робота, перевіряються документи на м'ясо та м'ясні продукти. З метою недопущення реалізації продуктів тваринного походження в місцях стихійної торгівлі проводились рейди  спільно з представниками правоохоронних органів та інспекції з благоустрою.   Робочою групою здійснено перевірки 132 об’єктів, що реалізують продукцію тваринного походження на предмет наявності супровідних ветеринарних документів та декларацій виробника. Порушень не встановлено.

         Проведено роботу з керівниками ринків та торговельного майданчику з питання підготовки об’єктів до роботи в весняно-літній період. Було попереджено про проведення необхідних робіт по приведенню територій ринків до належного санітарно-технічного стану для роботи у  літній період. Особливу увагу необхідно приділити прибиранню під’їзних шляхів, територій прилеглих до ринків, гостьових стоянок, забезпечити наявність урн для сміття біля кожного об’єкту на ринках та дотримуватись Правил благоустрою та правил роботи на ринках.

Проведено обстеження торговельно-зупинкових комплексів щодо підготовки об’єктів до роботи в весняно-літній період. За результатами встановлено, що  25 об’єктів приведені до належного санітарно-технічного стану (очищено від рекламних об’яв зупинки та фасади кіосків, пофарбовано або вимито стовпи під  наметами, відремонтовано лавочки, оновлено інформаційні листи).

        Також проведена робота з власниками стаціонарних  об’єктів торгівлі та сфери послуг щодо підготовки об’єктів до роботи в весняно-літній період.

         На 4-х ринках та 1-у торговельному майданчику можуть здійснювати торгівлю 5150 осіб. На кожному ринку виділено спеціалізовані зони та надано додаткові торговельні місця для реалізації сільськогосподарської продукції дачниками. Адміністраціями ринків приймаються заходи щодо упорядкування існуючих і створення нових робочих місць, особливо для надання торгуючим з місць стихійної торгівлі і товаровиробникам.

        Керівництвом ринків проводиться робота по розвитку та благоустрою територій: постійно проводяться генеральні прибирання, в зимовий період здійснюється розчищення територій від снігу та криги, в т. ч.  прилеглої до ринків, регулярно вивозиться сміття, проводиться обрізка дерев.

 Крім цього, в І кварталі поточного року  виконано:

        -          ТОВ «Александровський ринок» - відновлено та почищено  ливневі канали для стоку води, після зимового періоду очищено всю територію ринка від щебеню та піску. Покопали клумби та висадили квіти на території ринку. На прилеглій території відремонтовано та пофарбовано лавки, побілено бордюри та дерева.

        -          ТОВ «Торгсервіс» - пофарбували  столи на плодово-овочевому майданчику,  поновили нумерацію торговельних павільйонів, обладнали інформаційний щит, виконали роботи по благоустрою прилеглої території ринку (прибрали кармани, покопали клумби, висадили квіти);

        -          ринок «Космічний» КП «Запоріжринок» - 27 березня проведено суботник -пофарбовано столи та накриті палатки на майданчику для торгівлі сільгосппродукцією з машин, побілено дерева та бордюри з боку вул.Європейської, відремонтовано центральне електропостачання ринку та навіс для торгівлі плодово-овочевою продукцією;

        -          ТОВ «Автомобільний ринок» - виконано поточний ремонт системи водопостачання, благоустрій території (побілено бордюри);

        -          на майданчику «Гурман-Люкс» - поновлена наглядна агітація щодо заборони торгівлі в неустановлених місцях біля центрального входу у ринок, проведені ремонтні роботи сантехнічного обладнання в туалеті та ветеринарній лабораторії, відремонтований дах на 2-му ряду торгівельного майданчика, ,  проведено частково ямковий ремонт асфальтного покриття на території майданчику площею 10 кв.м.

           Згідно з планом заходів щодо  ліквідації та недопущення розповсюдження  захворювання  африканської   чуми   свиней  на     території м. Запоріжжя, затвердженого рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при міській раді (протокол № 1 від 22.02.2017 зі змінами), розпорядженням  голови районної адміністрації від 01.03.2017  № 125р створена тимчасова   комісія  з  перевірки  місць реалізації м'яса та м'ясних продуктів на  території  Комунарського  району.  До складу  комісії    увійшли представники Управління Держпродспоживслужби в м. Запоріжжі, районної адміністрації, Комунарського відділення  поліції Дніпровського відділу поліції  ГУ Національної  поліції  в   Запорізькій області,  міської спілки підприємців “Ніка” та управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного  захисту населення міської ради.

        Комісією здійснювалось обстеження об'єктів торгівлі, розташованих у районі. Зі всіма керівниками магазинів проводилась роз'яснювальна робота щодо заходів, передбачених вищезазначеним планом, та перевірялись документи на м'ясо та м'ясні продукти. 

        Надавалась інформація до управління Держпродспоживслужби в м. Запоріжжі, департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва, управлінню з питань попереджень надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради щодо вжитих заходів по запобіганню розповсюдження африканської чуми свиней  на території району.

        Робочою групою здійснено перевірки 132 об’єктів, що реалізують продукцію тваринного походження на предмет наявності супровідних ветеринарних документів та декларацій виробника. Порушень не встановлено.

        З метою недопущення реалізації продуктів тваринного походження в місцях стихійної торгівлі згідно з графіком проводились рейди  спільно з представниками правоохоронних органів та інспекції з благоустрою.

Завершено інвентаризацію дислокацій підприємств торгівлі та сфери послуг, розташованих  на території Комунарського району. Станом на 22.02.2017 функціонує 328 підприємств роздрібної торгівлі, з них магазинів - 316, торговельних павільйонів – 12,  382 об’єкти по наданню послуг населенню, 150 об’єктів ресторанного господарства, з них 16 знаходяться в магазинах, 415 кіосків.

         Пріоритетними напрямками діяльності районної адміністрації є створення комфортних умов життя мешканців району, благоустрій району.

У зимовий період підприємствами  району проводились роботи по розчистці та посипці протиожеледною сумішшю вулично-шляхової мережі, тротуарів, зупинок громадського транспорту  та прибудинкових територій.

З приходом весни розпочато роботи з благоустрою. На виконання розпорядження міського голови від 27.02.2017 №63р «Про проведення загальноміських суботників та Дня Довкілля» в районі вживаються заходи по приведенню території району в належний санітарний та естетичний вигляд. Активну участь в прибиранні  району беруть підприємства, організації різної форми власності. З 20 березня в прибиранні взяли участь понад 50 підприємств. Були прибрані території підприємств і прилеглі до них. Працівники Запорізького лінійного управління магістральних газопроводів прибрали лісопосадки вздовж дороги на смт. Балабине. Учні школи №14 прибрали сквер по вул. Святоволодимирівській, учні шкіл №97, №103,107, 110 - пустирі на території Південного мікрорайону. Представниками районної адміністрації була прибрана лісозахисна смуга території р. М. Московки, пустир по вул. Дороніна, зелена зона, яка веде  на смт. Балабине. Працівники УПСЗН прибрали лісопосадку в районі магазину «Метро». Учні та викладачі Запорізького професійного ліцею сервісу, працівники ДП «Запорізьке лісомисливське господарство» прибрали лісопосадку «Дубки» на вул. Космічній. Відгукнулися на проведення суботника колективи об'єктів торгівлі: «Варус», «Метро», магазини мережі «АТБ», «Сільпо». Також взяли участь у наведенні порядку члени гаражних кооперативів, автостоянок легкового транспорту. На чолі з головами квартальних комітетів проводяться роботи з прибирання приватного сектора: приводяться до естетичного вигляду прибудинкові території, чистяться покинуті ділянки, вивозяться гілки, будівельні матеріали. Під час прибирання території зібрано та вивезено понад 35 тонн сміття. Роботи з благоустрою району тривають.

           ДЕУ №6 КП «ЕЛУАШ» за звітній період проведено поточний дрібний ремонт доріг:

вул. Очаківська (вул.Культурна- від знаку в’їзд до міста)    - 122, 48 кв.м.

вул. Броньова (від вул.Осипенка до вул.Зорепадна)             -  22 кв.м.

вул. Зорепадна (від вул.Броньова до вул.О.Вишнівського) - 3, 4 кв.м.

вул. О.Вишнівського(від вул.Зорепадна до вул.Київська)    - 8,1 кв.м.

вул. Київська(від Вишнівського до вул.Самарська)              - 15, 56кв.м.

вул. Самарська( вул.Київська до вул.Белінська)                    - 9,52  кв.м.

вул. Белінського (вул.Самарська до вул.Стратосферна)       - 31,55 кв.м.

вул. Страсосферна (вул.Белінськогодо вул.Знам'янська)      - 15,48 кв.м.

вул. Кедрова (вул.Белінського до вул.Знам'янська)              - 4,76 кв.м.

вул. Знам'янська (вул.Стратосферна до вул.Дороніна)          - 2,3 кв.м.

вул. Дороніна (вул.Знам'янська до вул.Юності)                     - 34,01 кв.м.

вул. Юності ( вул.Світлогірська до вул.Рязанська)               - 25,25 кв.м.

вул. Жасмінна(вул.Рязанська до вул.Автопаркова)              - 8,4 кв.м.

вул. Автопаркова (вул.Космічгна до вул.Жасмінна)            - 61,77 кв.м.

вул. Космічна ( від траси до вул.С.Серікова)                        - 518, 66 кв.м.

траса (від Оріхівського шоссе до знаку в'їзд з міста) - 152,89 кв.м.

           Всього поточний дрібний ремонт було виконано на площі 1036, 13 кв.м.

           Працівниками відділу житлово-комунального господарства проведено обстеження ділянок доріг та аналіз стану асфальтового покриття доріг, на яких протягом 2016 року було проведено ямковий та середній поточний ремонт. Виявлені недоліки та проблеми, які на теперішній час вирішуються.

           Щоденно перевіряються двері входів в технічні підпілля, технічні поверхи, виходів на покрівлі. Виявлено ряд недоліків, які  знаходяться на контролі.

           КП «ЕЛУАШ» зібрано грунт по вул. Космічній, вул. Чумаченка, вул. Парамонова, вул. Північнокільцевій. Всього було зібрано приблизно 100 т.

           КП «Запоріжремсервіс» вивезено листя з наступних вулиць:

вул. Комарова, 1, 3, 5, 6, 7, 25, 27а.

вул. Парамонова, 19

вул. Космічна, 22, 4а, 26,

вул. Олімпійська, 4, 10, 16, 14, 22, 18, 20, 22а, 20а

вул. Чумаченка, 36а, 14, 16, 18, 12б,

вул. Північнокільцева, 25.

вул. Комарова, 13

вул. Європейська, 22, 30, 32, 38, 40, 44.

             З ТОВ «СфераПлюс» узгоджено графік виконання робіт  з реконструкції парку ім. Гагаріна в 2017 році. Початок робіт планується з 01.04.2017 року.

         В районній адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району проводиться системна робота, спрямована на забезпечення розгляду звернень громадян відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 23.01.2017 року №7 «Про роботу щодо розгляду звернень громадян у виконавчих органах міської ради у 2015 році» та інших розпорядчих документів.

Протягом І кварталу 2017 року проведено 28 особистих прийоми громадян посадовими особами районної адміністрації, на яких зареєстровано 52 звернення від 52 громадян.  Особисто головою районної адміністрації під час 2 прийомів прийнято 8 громадян. Найбільше громадян звернулось до заступника голови районної адміністрації  Позднякова О.О. (під час 13 прийомів – 29 громадян) та до заступника голови Нікітіної Н.В. (під час 9 прийомів – 11 громадян). За наслідками розгляду громадян на особистих прийомах у посадових осіб районної адміністрації – на всі 52 питання надано  роз’яснення по суті вирішення питання згідно звернення.

За звітній період в районній адміністрації зареєстровано 5 запитів щодо публічної інформації з 9 питань. Усі запити були своєчасно розглянуті, запитувачам інформації надано обґрунтовані відповіді по суті. На 3 інформаційних запити  надано повну інформацію, в одному випадку – задовільнено частково, на 1 запит  надано роз’яснення. Терміни розгляду запитів, передбачені законодавством, витримані.

В районній адміністрації продовжується практика проведення  щомісячних безкоштовних консультативно-правових зустрічей для мешканців району.  Керівники району, фахівці управлінь, служб надають мешканцям консультативно-правову допомогу у вирішенні важливих для них питань. Протягом  І кварталу 2017 року  під час 3 зустрічей таку допомогу надано 13 громадянам. Переважна більшість питань стосувалась надання юридичних консультацій та питань оформлення права власності на земельні ділянки, житлові будови та оформлення спадщини.

Всі звернення, що надходять до районної адміністрації, уважно розглядаються. Викладені в них факти ретельно перевіряються та докладаються зусилля до вирішення порушених у зверненнях питань. Особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, що потребують соціального захисту.

З вищих органів влади до районної адміністрації за І квартал 2017 року надійшло  88 звернень  проти 96 за той же період 2016 року. З Урядової гарячої лінії через виконавчий комітет надійшло 20 звернень, що на 31% менше  ніж у І півріччі 2016 року /29 звернень/. З Запорізького обласного контактного центру  через виконавчий комітет надійшло 15 звернень, що в майже в два рази більше ніж у І півріччі 2016 року /8 звернень/. У звітному періоді до районної адміністрації з виконавчого комітету надійшло 6 петицій, які не набрали необхідної кількості голосів. Контрольні звернення надходили з такими резолюціями: «для узагальнення» - 25, «надання інформації головному виконавцю» - 13, «для розгляду по суті» - 26, перенаправлено за належністю 1 контрольне звернення.

Протягом І кварталу 2017 року  до районної адміністрації всього надійшло 349 звернень від 538 громадян, що на 4,18% (+14) більше у порівнянні з І кварталом 2016 року (335 звернень). З загальної кількості:

-     291 звернення, що надійшли поштою;

-     6 звернень надіслані до районної адміністрації електронною поштою. Разом письмових звернень - 297;

-     52 звернення, які подано громадянами на особистих прийомах керівників.

За видами звернень, визначених Законом України «Про звернення громадян», як і завжди, домінують заяви (клопотання) – 99,43% (347), скарги  становлять 0,57% (2) усіх звернень.

Кількість повторних звернень у І кварталі 2017 року  становить 1,15% (4 звернення).  У порівнянні з І кварталом 2016 року кількість повторних звернень майже не змінилась (2016 рік – 5 звернень). Аналіз свідчить, що основною причиною повторних звернень залишається незгода заявників з наданими роз’ясненнями щодо порядку вирішення їх проблем, в тому числі і тих питань, що не відносяться до компетенції органів місцевого самоврядування. Значна кількість повторних звернень відноситься до сфери житлового-комунального  господарства (ремонт пішохідної доріжки, відновлення зовнішнього освітлення, прочищення лівньової каналізації)  невиконання (на думку заявника) обов’язків опікуна гр. Ольшевською А.Г.

Кількість колективних звернень у І кварталі 2017 року дещо зменшилась  у порівнянні з І кварталом  2016 року (23 у 2017 проти 27 у 2016 році).

Як і раніше до районної адміністрації за допомогою переважно звертаються найбільш соціально незахищені категорії населення: інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни, бойових дій в локальних війнах –0,86 % (3), інваліди І, ІІ, та ІІІ груп – 1,72% (6), ветерани праці -  0,86% (3), члени багатодітних сімей, одинокі матері, матері-героїні –1,43% (5) , учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та особи, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи –0,3% (1),  пенсіонери –10,03% (36). Всього заявників, що потребують соціального захисту та підтримки –15,47% (54) від загальної кількості, що на 12,98 % менше минулорічних показників (у І кварталі  2016 року таких заявників було 62 (18,51%).

За характером основних питань, що порушували громадяни у зверненнях до районної адміністрації, основними були питання, які відносяться  до сфери житлового господарства  - 39,54 % (138) від усіх звернень, що на 6,15% більше ніж у І кварталі 2016 року (130; 38,81%). Основна кількість звернень стосується питань експлуатації приватизованих квартир – 57 (16,33%), проти 12 (3,58%) у І кварталі 2016 року. Наступну щаблину займають питання укладання договорів продажу, купівлі житла – 30, що складає 8,6%.  Цей показник майже не змінився у порівнянні  з І кварталом  2016 року  (27; 8,06%).

Дещо зменшилась кількість звернень з питань  зміни умов договору найму житла  - 4,87% (17), у минулорічний період таких звернень було 20 (5,67%). Змінився в бік зменшення показник кількості звернень громадян з питань експлуатації та ремонту житла  - 0,25% (8), для порівняння – у І кварталі 2016 року таких звернень було (1,5%) 16. Зросла кількість звернень громадян з питань поліпшення житлових умов, та складає 2,01% (7). У І кварталі 2016 року таких звернень було всього 4 (1,19%). Значно зменшилась кількість звернень громадян з питань індивідуального житла (оформлення права власності на прибудови, присвоєння поштової адреси тощо) – 5 (1,43%), проти 14 (4,18%) у минулорічному періоді. Також спостерігається зменшення кількості звернень з питань плати за житлово-комунальні послуги, оформлення субсидій. У І кварталі 2017 року таких звернень було 1,15% (4), а за той же період 2016 року – 4,48% (15).

Питання, що відносяться до сфери  комунального та дорожнього господарства становлять 29,51% (103) від усіх звернень та, як і завжди, займають другу сходинку по кількості. У порівнянні з І кварталом 2016 року кількість таких питань зросла на 33,77%  (2016 – 22,99% (77). Основними питаннями за звітній період є  питання ремонту доріг  - 13,47% (47) від загальної кількості  звернень, для порівняння у  І кварталіі 2016 року таких звернень було 4,78% (16). Аналізуючи такий зріст кількості звернень з цього питання, слід зазначити що у 2016 року активно проводились роботи по ремонту внутрішньоквартальних доріг. На жаль, більша кількість вулиць ввійшла до планів робіт минулого року. На даний час, з початку 2017 року проводиться процедура державних закупівель, визначення виконавця послуг та складання графіку виконання робіт. Кількість проблемних питань у сфері санітарного стану, благоустрою прибудинкових територій залишається великою. За звітній період  таких звернень було 14, ща складає 4,01%, для порівняння – 2016 рік 10,15%(34 питання). За І квартал 2017 року надійшло 13(3,72%) звернень з питань опалення, забезпечення паливом. У минулорічному періодів таких звернень було 7 (2,09%).

 За І квартал  2017 року  надійшло два звернення з питань земельних відносин, у той же період 2016 року таких звернень не було зовсім.

У порівнянні з минулорічними показниками на 26,67% зменшилась  кількість звернень  громадян з питань  соціального захисту населення (6,30% (22) у І кварталі 2017 року  проти  8,9% (30). Найбільш гострими проблемами, з якими звертаються мешканці району, залишаються проблеми пільгових категорій громадян, це – питання надання матеріальної допомоги, виплати  та призначення соціальної допомоги  (3,44% (12) від кількості усіх звернень у І кварталі 2017 року проти 2,09% (7) 2016). Питання опікунства над недієздатними (2,58% (9) від кількості усіх звернень у І кварталі  2017 року проти 6,27% (21) у 2016).

Зменшилась на 28,12%  кількість звернень громадян з питань сім’ї, виховання дітей, молоді, гендерної рівності, фізичної культури та спорту у порівнянні з І кварталом 2016 року  (6,59% (23) у  І кварталі 2017 року  проти 9,55% (32) у 2016 році).

З питань освіти, наукової, науково-технічної, інноваційної діяльності та інтелектуальної власності у І кварталі 2017 року до районної адміністрації звернень не надходило. За той же період 2016 року надійшло 1 таке звернення.

Дещо зменшилась у порівнянні з минулорічними показниками кількість звернень громадян з питань торгівлі і громадського харчування та побутового обслуговування  (10,01% (35) у І кварталі 2017 року   проти  9,55% (32). В своїх зверненнях громадяни порушували питання  незручностей від роботи торгівельних об’єктів, роботи магазинів і кафе в житлових будинках, надання інформації щодо порядку оформлення режиму роботі, або розміщення ТС на  території району та інше.

Всі звернення, що надходять до районної адміністрації, уважно розглядаються. Викладені в них факти ретельно перевіряються та докладаються зусилля до вирішення порушених у зверненнях питань. Листи інвалідів Великої Вітчизняної війни, листи Матерів-героїнь розглядаються головою районної адміністрації особисто.

В районній адміністрації проводиться певна аналітична робота з питань звернень громадян. Інформація про роботу зі зверненнями в разі необхідності заслуховується на апаратних нарадах у голови районної адміністрації. Так 139.02.2017 року на апаратній нараді у голови районної адміністрації було  розглянуто звіт щодо підсумків роботи зі зверненнями громадян  в районній адміністрації за 2016 рік. Такі звіти готуються щоквартально. Щомісячно готується  довідка про роботу із зверненнями громадян за місяць.

Загальним відділом районної адміністрації приділяється значна увага  питанню поліпшення виконавчої дисципліни по дотриманню термінів розгляду звернень громадян. Щопонеділка надсилаються плани-графіки дотримання термінів до відділів районної адміністрації з нагадуванням про терміни які спливають на поточному тижні. Систематично надаються консультації посадовим особам районної адміністрації з питань підготовки відповідей на звернення з дотриманням вимог Закону України «Про звернення громадян».

За наслідками розгляду звернень громадян у районній адміністрації  у І кварталі  2017 року 114 звернень (32,66%) вирішено позитивно, надані роз’яснення по суті вирішення питань згідно заяв по 192 (55,01%) питанням,  відмовлено у 7 випадках, 7 звернень перенаправлено до інших установ для розгляду за належністю, 29 питань знаходяться на розгляді.

За звітний період  з загальної кількості звернень розглянуто в термін до 15 днів -  258 звернень (61,45%), до 30 днів  - 62 звернення (14,39%), решта звернень знаходяться на розгляді.

За зверненнями громадян, що надійшли протягом І кварталу  2017 року головою районної адміністрації прийнято та видано 41 розпорядження.

 Прикладом позитивного вирішення питань, з якими звертаються громадяни є:

-       за зверненням гр. Григор’єва С.В. № Г-0015, згідно інформації ПрАТ Символ виконано розмітку проїжджої частини Харків-Симферопіль;

-       за зверненням гр. Григор’єва С.В. № Г-0015 /МВК Г-0676/1-К/ КП "ЕЛУАШ" виконано роботи з очищення тротуару по пр. Соборному від снігу;

-       за зверненням гр. Савенко Є.В. №С-0052, знак, що не відповідав вимогам  Правил дорожнього руху знято;

-       за зверненням  гр. Тютюник В.В. № Т-0059 /МВК № Ел-ОКЦ-0145-Ш/ КП «ЕЛУАШ» виконано посипку протиожеледною сумішшю вул. Культурна та Тополіна;

-       за зверненням  гр. Кошелєвої Г.В. № К-0068 /МВК № Ел-ОКЦ-0189-К/ КП «ЕЛУАШ» виконано посипку протиожеледною сумішшю тротуар по вул. Новокузнецька;

-       за зверненням гр. Жечева А.В. № Ж-0079 /МВК №Ел-0198/ КП «ЕЛУАШ» дорогу по вул. Тушинська було двічі посипано протиожеледою сумішшю;

-       за зверненням гр. Беренкової Т.І. № Б-0094 /МВК № Б-1303/ виконано роботи по розчищенню від снігу вул. Зорепадна;

-       за зверненням гр. Лукіна С.Н. № Л-0225-Ел в березні КП «ЕЛУАШ»  виконано ямковий ремонт дорожнього полотна на дорозі в районі Дослідної станції;

-       за зверненням гр. Григор’єва С.В. № Г-0190 /МВК №Г-2909-К/ , зупинку громадського транспорту "Інститут ім. Гетьмана Сагайдачного"приведено до належного стану;

-       за зверненням гр. Панченко Г.М. № П-0293 /МВК № Ел-ОКЦ-0735-К/ , за інформацією КП «Водоканал»  виконано відсипку місця ліквідації ававрійних робіт по вул. Вахтовій;

-       за зверненням гр. Глєбової Л.І. № Г-0294 /МВК № Ел-ОКЦ-0731-К/ , за інформацією КП «Водоканал»  виконано відсипку місця ліквідації ававрійних робіт по вул. Вахтовій.

          Станом на 01.01.2017 у відділі організаційної та кадрової роботи знаходилось на контролі виконання 138 документів, які надійшли від вищих органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

            Протягом І кварталу 2017 року:

            взято на контроль - 14 документи;

            долучено до контрольних справ – 9 документів;

            відправлено - 313 інформацій на виконання  цих довгострокових контрольних документів.

             Надання інформації на виконання контрольних документів було здійснено без порушення терміну виконання.

          Станом на 01.04.2017 у відділі організаційної та кадрової роботи знаходиться на контролі виконання 152 документів, які надійшли від вищих органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

                Проаналізовано роботу з документами в районній адміністрації. За  1 квартал 2017 року опрацьовано 1665 документів. Головою районної адміністрації видано 251 розпорядження. 


 

Про роботу районної
адміністрації у березні 2017 року


 
Діяльність районної адміністрації здійснювалась згідно з планом міськвиконкому та районної адміністрації в межах компетенції, визначеної Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Положенням про районну адміністрацію.   

На постійному контролі керівництва районної адміністрації питання прийому та тимчасового влаштування вимушених переселенців з Донецької, Луганської областей та АР Крим. Районною адміністрацією в гуртожитку на  Дослідній станції,74 облаштовано 120 ліжко-місць.  На теперішній час там перебуває 82 особи. У містечку модульного типу по вул. Стешенка,18 проживає 364 внутрішньопереміщених осіб. 

Вживались заходи з соціального захисту учасників АТО та їх сімей. Станом на 05.04.2017 в Комунарському районі зареєстровано:
727 осіб – учасників АТО;
17 військовослужбовців, які постраждали під час проведення АТО;
14 сімей загиблих у АТО.
У I кварталі 2017 року:
27 осіб зазначеної категорії отримали разову адресну цільову допомогу в розмірі 3000 грн;
24 члени сімей загиблих в АТО отримали щомісячну допомогу на відшкодування житлово-комунальних послуг;
3 особи пройшли курси психологічної реабілітації;
1 особа направлена на санаторно-курортне лікування;
15 військовослужбовців, які отримали поранення у зоні АТО отримали адресну грошову допомогу, яка передбачена обласною програмою «Назустріч людям» на загальну суму 16200 грн.

Станом на 05.04.2017 на квартирному обліку знаходиться 41 особа зазначеної категорії.
За інформацією Південного районного центру зайнятості м. Запоріжжя на теперішній час на обліку перебуває 76 осіб з числа учасників АТО. З початку 2017 року працевлаштовано 10 учасників АТО.

Протягом березня районною адміністрацією організовано урочисті зустрічі:
з представниками  ГО «Українська спілка ветеранів Афганістану» - жінками – матерями та вдовами загиблих воїнів в Афганістані до Міжнародного жіночого дня;
з жіночою громадськістю району з нагоди 20-річниці створення громадського об’єднання «Комунарська районна жіноча рада «Довіра».

22.03.2017 відбулись урочистості в честь 30-ї річниці ветеранського руху України. Голова районної адміністрації Олександр Кузьмін побажав ветеранам довголіття і здоров'я, нагородив активістів Почесними грамотами районної адміністрації за значний внесок у розвиток району. На заході також були присутні депутати міської та обласної рад, голова міської організації ветеранів Віктор Дмитрович Короленко, які привітали ветеранів з ювілеєм та вручили їм подарунки. Розважальну програму представили колективи Комунарського центру молоді та школярів, районної ради ветеранів та заслужений артист естради України Анатолій Сердюк.

Організовано урочисте привітання із 105-річчям з дня народження та відвідування на дому ветерана Другої Світової війни Коваленка Г.А.

У березні проведено засідання, наради тощо:
проведено консультативно-правову зустріч за участю представників районної адміністрації, податкової інспекції по Комунарському району, районного управління Пенсійного фонду, Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, Другого Запорізького місцевого центру з надання вторинної правової допомоги, управління праці та соціального захисту. За консультацією звернулося 5 осіб. Надані консультації та роз’яснення;
проведено засідання комісії з питань безпечної життєдіяльності та розслідування нещасних випадків невиробничого характеру. Розпочато процедуру з розслідування нещасного випадку невиробничого характеру, що стався із неповнолітнім гр. Зубовим В.К., 2004 р.н., який отримав перелом лівої п’яти у ДРЦ «Слайпарк» по вул.Новокузнецькій, 41;
проведено нараду з головами квартальних комітетів. На порядку денному питання виконання плану заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней, проведення громадського обговорення щодо подальшої долі демонтованої скульптури В.І.Леніна, виконання розпорядження міського голови від 27.02.2017 №63р «Про проведення загальноміських суботників та Дня Довкілля», роботи з призову на строкову та  контрактну службу, співпраці зі службою у справах дітей;  
2 засідання адміністративної комісії. Винесено на розгляд 26 матеріалів, з них 4 за ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) на суму 1020 грн.; 1 адміністративний матеріал за ст. 181 -1 (ч.1. заняття проституцією) на суму 170 грн, 1 матеріал - за ст. 152 та 3 адміністративних матеріали  за ст. 212-2 (ч.2) – закрито, всі інші справи перенесені на наступне засідання комісії;
проведено    4 засідання    районної    комісії   по упорядкуванню роботи об'єктів сфери обслуговування, на якому  розглянуто    19 звернень суб’єктів підприємницької діяльності щодо розміщення засобів пересувної мережі,  закріплення та утримання в належному стані території, виділеної  для розміщення  засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг і укладання договору на право користування місцем. Розглянуто подання Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУ Нацполіції в Запорізькій області щодо скорочення продовженого режиму роботи кафе «Енігма», «Старий парк», «Хуторок», «Мрія» та «Гранд Макс» до 22 години. ФОП Гречаник Р.О., Кадієвій Т.В., Тарханяну М.А., Дехтярьову С.О., Рубану О.А. з метою уникнення правопорушень рекомендовано вжити заходи щодо їх попередження або переглянути режими роботи кафе у бік скорочення роботи у нічний час. Підготовлено відповідь відділенню поліції;
проведено 4 засідання громадської комісії з житлових питань. Підготовлено 6 розпоряджень з питання постановки громадянина на квартирну чергу. Надано 7 згод щодо  зміни умов договорів  найму. Прийнято та проконсультовано  23 громадянина з питання постановки на квартирну чергу на отримання житла; видано 3 довідки про перебування громадян на квартирному обліку. Комісією проведено обстеження  житлових умов 4 громадян, для можливості їх постановки на квартирну чергу;
проведено 2 робочих наради за участю БК «ЗАЗ», позашкільного закладу «Комунарський районний центр молоді та школярів», Арт - студії «Прем’єра» щодо підготовки районного свята з нагоди  40-річчя заснування Комунарського району;
засідання спостережної комісії. Розглянуто питання про умово-дострокове звільнення відбування покарання 2-х громадян. За результатами розгляду з метою здійснення соціального патронажу направлено постанови спостережної комісії до районного відділення поліції, міграційної служби, Південного районного центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення. 
На підприємствах, організаціях району проведено Єдині  дні інформування:
щодо утворення 17.03.1917 року Української Центральної  Ради-першого українського парламенту, головою якого було обрано М. Грушевського;
щодо відзначення Дня українського добровольця.


Вживались заходи по виконанню Закону України „Про Державний реєстр виборців”. Протягом березня на підставі відомостей, наданих суб’єктами подання інформації для проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру та в порядку уточнення персональних даних виборців було опрацьовано 752 записи про виборців. Видано 59 наказів про внесення змін та доповнень до бази даних Реєстру. Направлено 39 запитів до суб’єктів подання відомостей про уточнення персональних даних 167 виборців.


Проведено певну роботу з кадрових питань. 3 посадові особи районної адміністрації прийняли участь в апаратних навчаннях у МВК за темами: «Впровадження інтернет-платформи енергоефективності uMuni та єдиного реєстру будівель бюджетної сфери» та «Суспільно-політична ситуація в сучасній Україні». У Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій 1 посадова особа підвищила кваліфікацію за темою короткострокового семінару та 1 посадовець прийняв участь у роботі постійно діючого семінару  «Чинне законодавство України: новації, зміни та практика застосування».  

     
На виконання Закону України «Про запобігання  корупції» та рішення Національного агентства з питань запобігання корупції усі посадові особи районної адміністрації до 01.04.2017 подали декларації за 2016 рік щодо себе та членів своєї сім’ї в електронному вигляді із використанням власного електронного цифрового підпису.
Один посадовець приступив до роботи після звільнення з військової служби за контрактом.


Осіб, щодо яких прийнято рішення суду про заборону займати посади в державних органах або звільнених на підставі рішення суду не було. Також, фактів вчинення корупційних діянь або порушення спеціальних обмежень посадовими особами районної адміністрації за звітний період не виявлено.


Районна адміністрація постійно вживає заходи щодо поліпшення торговельного обслуговування населення.
У зв’язку з виявленням у районі випадку захворюваності свиней на африканську чуму в особистому господарстві по вул. Чкалова, 181а з  22.02.2017 року Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при міські раді частину території Комунарського району  визнано неблагополучним пунктом (епізоотичним осередком) щодо африканської чуми свиней та встановлено карантин. Територія у радіусі 3 км визначена зоною захисту з проведенням відповідних заходів. Розпорядженням голови районної адміністрації від 01.03.2017  №125р створена тимчасова   комісія  з  перевірки  місць реалізації м'яса та м'ясних продуктів на території Комунарського району. До складу комісії увійшли представники Управління Держпрод-споживслужби в м. Запоріжжі, районної адміністрації,  Комунарського відділення  поліції Дніпровського відділу поліції  ГУ Національної  поліції  в   Запорізькій області,      міської спілки підприємців “Ніка” та управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного  захисту населення міської ради. Також проведено нараду з керівниками ринків та підприємств роздрібної торговельної мережі. Суб’єктів господарювання  попереджено про реалізацію продуктів тваринного походження з обов’язковою наявністю декларації виробника та супровідних ветеринарних документів. Крім того,  проводилась роз’яснювальна робота і з керівниками магазинів, які були відсутні на нараді. На  теперішній час  комісія здійснює обстеження об'єктів торгівлі, розташованих у районі. Зі всіма керівниками магазинів проводиться роз'яснювальна робота, перевіряються документи на м'ясо та м'ясні продукти. З метою недопущення реалізації продуктів тваринного походження в місцях стихійної торгівлі проводились рейди  спільно з представниками правоохоронних органів та інспекції з благоустрою.Робочою групою здійснено перевірки 132 об’єктів, що реалізують продукцію тваринного походження на предмет наявності супровідних ветеринарних документів та декларацій виробника. Порушень не встановлено.


Продовжувалась робота з суб’єктами підприємницької діяльності -власниками тимчасових споруд про необхідність оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд  та укладання договорів на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності. 


Здійснено аналіз стану оплати суб’єктами господарювання по договорах на право користування місцями для розташування засобів пересувної мережі та тимчасових споруд.  З 5 суб’єктами господарювання у яких виникла заборгованість, проведено роботу з питання своєчасної сплати коштів за Договорами.


Завершено інвентаризацію підприємств ресторанного господарства. Станом на 01.03.2017 на території району  розташовано 150 об’єктів ресторанного господарства, з них 16 знаходяться в магазинах.
На виконання розпорядження міського голови від 27.02.2017 № 63р «Про проведення загальноміських суботників та Дня Довкілля» проведено виїзну нараду з питання наведення чистоти і порядку на прилеглій території до ринку «Космічний» КП «Запоріжринок» по вул. Європейській, 3. Адміністрації ринку доручено провести заходи по приведенню до належного санітарного стану закріплену територію.


Протягом березня робочою групою з ліквідації стихійної торгівлі в районі  проведено 7 рейдів. Особлива увага зверталась на недопущення обігу тварин і продукції тваринного походження, зокрема продукції птахівництва та живої птиці. Обстежувались вулиці Водограйна, Новокузнецька, Європейська, Космічна, Чумаченка та Ситова. Серед торгуючих у невстановлених місцях проводилась роз’яснювальна робота, незаконна торгівля припинялась. 


Також щоденно проводились обстеження району та роз’яснювальна робота з незаконно торгуючими щодо наслідків здійснення такої торгівлі, по вул. Ситова, 4-6 та Новокузнецькій, 12 – 16 проводились щоденні чергування з метою недопущення стихійної торгівлі. 


Вживались заходи по підготовці об’єктів торгівлі до роботи в весняно-літній період. Проведено обстеження торговельно-зупинкових комплексів. Встановлено, що  25 об’єктів приведені до належного санітарно-технічного стану (очищено від рекламних об’яв зупинки та фасади кіосків, пофарбовано або вимито стовпи під  наметами, відремонтовано лавки, оновлено інформаційні листи). Для керівників ринків та торговельного майданчику проведено нараду. Присутніх попереджено про проведення робіт по приведенню територій ринків до належного санітарно-технічного стану. Особливу увагу необхідно приділити прибиранню під’їзних шляхів, територій прилеглих до ринків, гостьових стоянок, забезпечити наявність урн для сміття біля кожного об’єкту на ринках та дотримуватись Правил благоустрою та правил роботи на ринках.


Пріоритетними напрямками діяльності районної адміністрації є створення комфортних умов життя мешканців району, його благоустрій.Щоденно проводиться об’їзд території району щодо виявлення територій, які засмічено випадковим сміттям, ведеться робота з контролю виконання робіт.  

Постійно надаються консультації мешканцям району, головам ЖБК щодо створення ОСББ.
Проведено спільну нараду з керівниками комунальних  служб району: КП «ЕЛУАШ», КП «Водоканал», ФК «МТМ», ПАТ «СМЕП «Символ», КП «Запоріжміськсвітло», КРБП «Зеленбуд», КП «Запорізькі міські електричні мережі», МКП «Наше місто», де визначено плани  робіт підрозділів, контроль районної адміністрації за роботою комунальних служб в забезпеченні життєдіяльності району.
ДЕУ №6 КП «ЕЛУАШ» за звітній період проведено поточний дрібний ремонт доріг:
вул. Очаківська (вул.Культурна- від знаку в’їзд до міста)    - 122, 48 кв.м.
вул. Броньова (від вул.Осипенка до вул.Зорепадна)             -  22 кв.м.
вул. Зорепадна (від вул.Броньова до вул.О.Вишнівського) - 3, 4 кв.м.
вул. О.Вишнівського(від вул.Зорепадна до вул.Київська)    - 8,1 кв.м.
вул. Київська(від Вишнівського до вул.Самарська)              - 15, 56кв.м.
вул. Самарська( вул.Київська до вул.Белінська)                    - 9,52  кв.м.
вул. Белінського (вул.Самарська до вул.Стратосферна)       - 31,55 кв.м.
вул. Страсосферна (вул.Белінськогодо вул.Знам'янська)      - 15,48 кв.м.
вул. Кедрова (вул.Белінського до вул.Знам'янська)              - 4,76 кв.м.
вул. Знам'янська (вул.Стратосферна до вул.Дороніна)          - 2,3 кв.м.
вул. Дороніна (вул.Знам'янська до вул.Юності)                     - 34,01 кв.м.
вул. Юності ( вул.Світлогірська до вул.Рязанська)               - 25,25 кв.м.
вул. Жасмінна(вул.Рязанська до вул.Автопаркова)              - 8,4 кв.м.
вул. Автопаркова (вул.Космічгна до вул.Жасмінна)            - 61,77 кв.м.
вул. Космічна ( від траси до вул.С.Серікова)                        - 518, 66 кв.м.
траса (від Оріхівського шоссе до знаку в'їзд з міста)           - 152,89 кв.м.
Всього поточний дрібний ремонт було виконано на площі 1036, 13 кв.м.
Працівниками відділу житлово-комунального господарства проведено обстеження ділянок доріг та аналіз стану асфальтового покриття доріг, на яких протягом 2016 року було проведено ямковий та середній поточний ремонт. Виявлені недоліки та проблеми, які на теперішній час вирішуються.
Щоденно перевіряються двері входів в технічні підпілля, технічні поверхи, виходів на покрівлі. Виявлено ряд недоліків, які  знаходяться на контролі.
КП «ЕЛУАШ» зібрано грунт по вул. Космічній, вул. Чумаченка, вул. Парамонова, вул. Північнокільцевій. Всього було зібрано приблизно 100 т.
КП «Запоріжремсервіс» вивезено листя з наступних вулиць:
вул. Комарова, 1, 3, 5, 6, 7, 25, 27а.
вул. Парамонова, 19
вул. Космічна, 22, 4а, 26,
вул. Олімпійська, 4, 10, 16, 14, 22, 18, 20, 22а, 20а
вул. Чумаченка, 36а, 14, 16, 18, 12б,
вул. Північнокільцева, 25.
вул. Комарова, 13
вул. Європейська, 22, 30, 32, 38, 40, 44.
З ТОВ «СфераПлюс» узгоджено графік виконання робіт  з реконструкції парку ім. Гагаріна в 2017 році. Початок робіт планується з 01.04.2017 року.
На виконання розпорядження міського голови від 27.02.2017 №63р «Про проведення загальноміських суботників та Дня Довкілля» в районі вживаються заходи по приведенню території району в належний санітарний та естетичний вигляд. Активну участь в прибиранні  району беруть підприємства, організації різної форми власності. З 20 березня в прибиранні взяли участь понад 50 підприємств. Були прибрані території підприємств і прилеглі до них. Працівники Запорізького лінійного управління магістральних газопроводів прибрали лісопосадки вздовж дороги на смт. Балабине. Учні школи №14 прибрали сквер по вул. Святоволодимирівській, учні шкіл №97, №103,107, 110 - пустирі на території Південного мікрорайону. Представниками районної адміністрації була прибрана лісозахисна смуга території р. М. Московки, пустир по вул. Дороніна, зелена зона, яка веде  на смт. Балабине. Працівники УПСЗН прибрали лісопосадку в районі магазину «Метро». Учні та викладачі Запорізького професійного ліцею сервісу, працівники ДП «Запорізьке лісомисливське господарство» прибрали лісопосадку «Дубки» на вул. Космічній. Відгукнулися на проведення суботника колективи об'єктів торгівлі: «Варус», «Метро», магазини мережі «АТБ», «Сільпо». Також взяли участь у наведенні порядку члени гаражних кооперативів, автостоянок легкового транспорту. На чолі з головами квартальних комітетів проводяться роботи з прибирання приватного сектора: приводяться до естетичного вигляду прибудинкові території, чистяться покинуті ділянки, вивозяться гілки, будівельні матеріали. Під час прибирання території зібрано та вивезено понад 35 тонн сміття. Роботи з благоустрою району тривають.
Протягом березня місяця до районної адміністрації надійшло 127 письмових звернень від громадян, з них  електронною поштою надійшло 4 звернення, на особистих прийомах головою районної адміністрації прийнято 8 громадян. У порівнянні з  аналогічним періодом 2016 року: письмових звернень – 100, електронною поштою -1 звернення,  на особистих прийомах голови РА – 7.
Основні питання, з яких письмово звертались громадяни у березні

  2017 2016
Питання землекористування та сільського господарства - -
Питання житлового господарства 50 44
Питання комунального і дорожнього господарств, благоустрою 44 29
Питання торгівлі і громадського харчування 5 2
Питання науки, освіти, виховання і навчання дітей, роботи навчально-виховних закладів 9 9
Питання соціального захисту населення 5 11
Питання забезпечення законності та охорони правопорядку 2 -
Інші питання 12 5
Всього письмових питань 127 100
Кількість письмових звернень у березні місяці з питань житлового господарства  у порівнянні з березнем 2016 року дещо зросла на 13,6%, з 44 до 50 звернень. Основні питання стосуються продажу, передачі житла (19), приватизації кімнат у гуртожитках, надання дублікатів на право  власності на житло (15), зміни умов договору найму житла (7). Звернень з  питань землекористування не надходило зовсім. Що стосується звернень з питань санітарного стану, благоустрою прибудинкових територій, будівництва та ремонту доріг, їх кількість у порівнянні з минулорічним періодом зросла на 51,7% , та складає 44 звернення проти 29. Основні питання – ремонт доріг (20), опалення, забезпечення  паливом (7),  санітарний стан, благоустрій прибудинкових територій  – (9). Кількість звернень з  питань науки, освіти, виховання та навчання дітей не змінилась у порівнянні з березнем 2016 року та складає 9 звернень. За звітній період надійшло 5 звернень з питань соціального захисту населення,  в 2017 році таких звернень було -11.
Три звернення у березні місяці направлено для розгляду за належністю до інших установ, оскільки  питання, підняті у зверненням не входять до компетенції районної адміністрації.
Станом на 05.04.2016 року 28 звернень громадян, що надійшли у березні 2016 року задовільнено, на 57 надано роз’яснення, у 2-х випадках відмовлено, решта знаходиться на розгляді.
За зверненнями громадян у березні місяці прийнято та отримано громадянами 11 розпоряджень: 5 - з питань вчинення дії з власністю від імені неповнолітніх, 1 – надання дублікату права власності на житло,  5 - з питання виховання малолітніх.  
Надання інформації на виконання контрольних документів було здійснено без порушення терміну виконання.

Станом на 01.04.2017 у відділі організаційної та кадрової роботи знаходиться на контролі виконання 152 документів, які надійшли від вищих органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Проаналізовано роботу з документами в районній адміністрації. У березні   опрацьовано 604 документа, видано 105 розпоряджень голови районної адміністрації.

 Яндекс.Метрика
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet