Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206
До відома жителів міста!

 

За інформацією Запорізької обласної державної адміністрації на території м. Запоріжжя функціонують 3 автостанції різних класів, через які проходять приміські, міжміські та міжнародні автобусні маршрути загального користування. Всі автостанції входять до складу ПАТ «Запоріжавтотранс».
Порядок обслуговування пасажирів на автостанціях визначений Законом України «Про автомобільний транспорт» та Правилами надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176 (зі змінами та доповненнями).
Відповідно до статті 36 Закону України «Про автомобільний транспорт» автостанції надають пасажирам послуги, пов'язані з їх проїздом автобусними маршрутами загального користування.
За надання обов'язкових послуг автостанцій з осіб, які придбавають проїзні квитки, стягують автостанційний збір, що входить до вартості квитка. 

         Автостанційний збір на території Запорізької області встановлений на рівні від 12 % до 18 % від вартості проїзду в залежності від класу автостацій.

До обов'язкових послуг, що повинні надаватися автостанціями пасажирам, належать: продаж квитків; користування приміщеннями для чекання поїздки, облаштованими місцями для сидіння; можливість користування громадськими вбиральнями; інформування щодо розкладу руху автобусів та вартості поїздки. 
На території автостанцій працюють платні вбиральні, якими можуть користуватися безкоштовно пасажири, за умови пред’явлення квитка на проїзд автобусами регулярного сполучення, які відправляються або слідують через відповідну автобусну станцію.
Додатково, у разі порушення прав Ваших як споживачів автостанційних послуг Ви маєте змогу залишити скарги у книзі скарг на автостанціях та/або направити офіційне звернення до Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів (адреса: м. Київ, вул. Антоновича, 174) чи Інспекції з питань захисту прав споживачів у Запорізькій області (адреса: 69063, м. Запоріжжя, вул. Дзержинського, 9).

 Яндекс.Метрика
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet