Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Нормативно - правова база

Інструкція
щодо процедури подання запиту на інформацію
 
Закон України «Про доступ до публічної інформації» набрав чинності 09.05.2011. Він був створений з метою забезпечення реалізації конституційного права громадян вільно збирати, використовувати і поширювати інформацію.

На виконання цього закону, виконавчий комітет Запорізької міської ради створив сектор забезпечення доступу до публічної інформації, на який покладено обов’язок реалізовувати право запитувачів інформації на доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні виконавчого комітету Запорізької міської ради.
Публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством,  або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.
Відповідно до ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запит на отримання публічної інформації подається у довільній формі, але він має містити:
1)  ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
2)  опис інформації, яку запитувач хотів би отримати (вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);
3)  підпис і дату (письмовий запит).

Оформлення запиту стосовно отримання публічної інформації

 

Усно: за телефоном 224-69-56, 224-19-35
Факс: 34-42-92
Електронною поштою: infosector@meriazp.gov.ua
Письмово: 69105, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 206, Сектор забезпечення доступу до публічної інформації виконавчого комітету Запорізької міської ради (на конверті вказувати «Інформаційний запит»).

 

Нормативно-правова база 

 

 

Найбільш запитувані документи 
Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet