Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206
Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді Запорізької області.

Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з КГУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР проводить регіональний етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді Запорізької області.
Конкурс реалізується з метою популяризації ідей підприємництва в молодіжному середовищі, заохочення та підтримки підприємницьких ініціатив молоді. Учасники проекту громадяни України віком від 14 до 35 років.
Для участі в Конкурсі претенденти подають:
- заявку, оформлену за встановленим зразком (додаток);
- бізнес-план в електронному та друкованому варіанті.
Бізнес-план має містити: дані про автора, мету і завдання проекту, опис продукту чи/та послуги, позиціонування товару на ринку, його відмінні риси, належну кваліфікацію майбутнього персоналу; опис обладнання, відомості про джерела постачання сировини, матеріалів, а також гарантії їх стабільності, залучення субпідрядних організацій, план маркетингу, забезпечення конкурентоспроможності продукції та послуг, механізм ціноутворення, методи стимулювання продажу, рекламний бюджет, кадрову політику та ін.
Бізнес-план повинен бути викладений державною мовою та оформлений наступним чином:

  1.  резюме бізнес-плану обсягом до трьох сторінок друкованого тексту формату А4;
  2.  обсяг оформленого бізнес-проекту до 30 сторінок друкованого тексту формату А4 (текстовий редактор - MS Word, шрифт основного тексту - Times New Roman, розмір шрифту (кегель) - 14, відстань між рядками - полуторний, поля тексту: зверху - 2 см; знизу - 2 см; ліворуч - 3 см; праворуч - 1 см).

Конкурсні роботи подаються у двох номінаціях:
«виробництво, сфера послуг і торгівля»: сільське господарство, лісове господарство, рибне господарство, промисловість, будівництво, оптова й роздрібна торгівля, торгівля транспортними засобами, послуги з ремонту, готелі й ресторани, транспорт і зв'язок, фінансова діяльність, операції з нерухомістю, здавання під найм та послуги юридичним особам, державне управління, освіта, охорона здоров'я та соціальна допомога, колективні, громадські та особисті послуги;
«соціальний проект» передбачає бізнес-плани, які фінансуються за рахунок спонсорських, грантових коштів або коштів з державного бюджету та спрямовані на: покращення умов життєдіяльності особистості чи окремих соціальних груп, надання соціальних послуг.
Конкурсні роботи буде оцінювати Обласна експертна рада, до складу якої увійдуть представники сфери підприємництва, інновацій, фінансів, банківської ч справи, зайнятості. Роботи переможців буде надіслано на розгляд експертної комісії Конкурсу до Міністерства молоді та спорту України.
Оцінювання бізнес-планів здійснюватиметься за такими критеріями:

  1.  відповідність вимогам до структури бізнес-плану;
  2.  наявність чіткого фінансово-економічного обґрунтування проекту;
  3.  ефективність використання коштів (період окупності, прибутковість проекту, соціальний ефект);
  4.  забезпечення створення нових робочих місць для молоді;
  5.  оригінальність та обґрунтованість ідеї;

- соціальна значущість проекту, суспільна корисність (прибутковість) від його реалізації.                                                                        *
Заявки на участь у Конкурсі та бізнес-плани приймаються до 15 вересня 2016 року за адресою: 69005, м. Запоріжжя, вул. Патріотична 49, к.28 (з поміткою КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР ) та на e-mail zapocm@ukr.net.

За додатковою інформацією звертатися за тел. (0612) 233-61-78, 063 193 51 28 - Теслюк Марія Вадимівна.

 

Заявка на участь у конкурсі бізнес-планів


 Яндекс.Метрика
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet