Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Рішення міської ради

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 29 -2013-09-25 - Про надання дозволу КОНЦЕРНУ "МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" на передачу в заставу (іпотеку) об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя

       Керуючись Цивільним кодексом України, Законами України "Про місцеве самоврядування України", "Про заставу", "Про іпотеку", з метою безперебійного забезпечення бюджетних установ, підприємств та мешканців м.Запоріжжя тепловою енергією, на виконання рішень міської ради від 06.04.2011 № 14 "Про внесення змін до рішення міської ради від 24.06.2009 №36 "Про надання дозволу Концерну "Міські теплові мережі" на отримання кредиту під заставу", та від 27.07.2011 № 17 "Про надання дозволу на укладання та підписання договорів",  Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
       1. Надати згоду Концерну "Міські теплові мережі" на передачу в заставу (іпотеку) ПАТ "Державний ощадний банк України" об'єктів права комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя згідно з Додатком 1 до цього рішення за вартістю, визначеною шляхом незалежної оцінки, як забезпечення виконання зобов'язань Концерну "Міські теплові мережі" за Договором кредитної лінії № 231 від 21.10.2011р, укладеним між переможцем конкурсних торгів ПАТ "Державний ощадний банк України" та Концерном "Міські теплові мережі" за результатами проведеної процедури конкурсних торгів, строком до 30.06.2014.
       2. Доручити керівникам комунальних підприємств, на балансі яких знаходяться об'єкти нерухомого майна, що передаються в заставу (іпотеку) згідно Додатку 1 до цього рішення, укласти та підписати договори іпотеки для забезпечення виконання зобов'язань за Договором кредитної лінії №231 від 21.10.2011р, укладеним між ПАТ "Державний ощадний банк України" та Концерном "Міські теплові мережі".
       3. Концерну "Міські теплові мережі" застрахувати нерухоме майно територіальної громади м.Запоріжжя, що буде передане в заставу (іпотеку) ПАТ "Державний ощадний банк України" згідно Додатку 1 до цього рішення.
       4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Свіркіна Д.О., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г., постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин  (Полюсов В.В.), постійну  комісію  міської  ради  з  питань життєзабезпечення міста (Рекалова Г.О.).
  
Міський голова                                                                    
О.Ч.Сін
Прикріплені файли:

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet