Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Рішення міської ради

УКРАЇНА
ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя

№ 54 -2014-04-23 - Про затвердження єдиного порядку укладання договорів встановлення сервітуту з суб’єктами господарської діяльності, які надають телекомунікаційні послуги на об’єктах нерухомого майна на території міста Запоріжжя

     Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про телекомунікації», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», з метою врегулювання відносин, що виникають у зв'язку з наданням телекомунікаційних послуг мешканцям міста Запоріжжя та користуванням суб'єктами господарської діяльності, які надають такі послуги на об'єктах нерухомого майна на території міста Запоріжжя, Запорізька міська рада
ВИРІШИЛА:
     1. Затвердити Положення про єдиний порядок укладання договорів встановлення сервітуту з суб'єктами господарської діяльності, які надають телекомунікаційні послуги на об'єктах нерухомого майна на території міста Запоріжжя (додається).
     2. Затвердити зразок договору встановлення сервітуту (додається).
     3. Затвердити розрахунок тарифу сервітуту (додається).
     4. Доручити балансоутримувачам майна, що віднесене до комунальної власності міста, які є виконавцями послуг з управління та/або утримання об'єктів (будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд) - юридичні особи, які утримують на балансі відповідне майно або управляють визначеним майном відповідно до законодавства, а також ведуть бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснюють розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення ремонтів та утримання майна, а також забезпечують управління цим майном, укладання\переукладання, супроводження та контроль за виконанням договорів встановлення сервітуту з суб'єктами господарської діяльності, які надають телекомунікаційні послуги на об'єктах нерухомого майна на території міста Запоріжжя в порядку та обсягах визначених (Положенням) з моменту прийняття даного рішення протягом 90 календарних днів.
     5. Запропонувати балансоутримувачам майна всіх форм власності, які є виконавцями послуг з управління та/або утримання об'єктів (будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд) - юридичні особи, які утримують на балансі відповідне майно або управляють визначеним майном відповідно до законодавства,  а  також ведуть бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснюють розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення ремонтів та утримання майна, а також забезпечують управління цим майном, укладання\переукладання, супроводження та контроль за виконанням договорів встановлення сервітуту з суб'єктами господарської діяльності, які надають телекомунікаційні послуги на об'єктах нерухомого майна на території міста Запоріжжя в порядку та обсягах визначених (Положенням) з моменту прийняття даного рішення протягом 90 календарних днів.
     6. Запропонувати суб'єктам господарської діяльності, які надають телекомунікаційні послуги на об'єктах нерухомого майна на території міста Запоріжжя з моменту прийняття даного рішення протягом 60 календарних днів провести заходи з інвентаризації та маркування об'єктів нерухомого майна і надати відповідну інформацію балансоутримувачам всіх форм власності, які є виконавцями послуг з управління та/або утримання об'єктів (будинку, споруди, житлового комплексу або комплексу будинків і споруд) - юридичні особи, які утримують на балансі відповідне майно або управляють визначеним майном відповідно до законодавства, а також ведуть бухгалтерську, статистичну та іншу передбачену законодавством звітність, здійснюють розрахунки коштів, необхідних для своєчасного проведення ремонтів та утримання майна, а також забезпечують управління цим майном.
     7. Комунальному підприємству «Основаніє» довести дане рішення до відома суб'єктів господарської діяльності, які надають послуги зв'язку, Інтернет та телекомунікаційні послуги на  об'єктах  нерухомого  майна  на  території   міста Запоріжжя про єдиний порядок укладання договорів встановлення сервітуту з суб'єктами господарської діяльності, які надають телекомунікаційні послуги на об'єктах нерухомого майна на території міста Запоріжжя.  
     8. Вважати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 31.08.2010 №383 «Про затвердження Концепції «Про створення генеральної схеми єдиної телекомунікаційної мережі в місті Запоріжжі», від 31.08.2010 №384 «Про затвердження Положення про єдиний порядок укладання договорів встановлення сервітуту з суб'єктами господарської діяльності, які надають послуги зв'язку, Інтернет та телекомунікаційні послуги на  об'єктах  нерухомого  майна  на  території   міста Запоріжжя» та від 22.02.2012 №44 «Про затвердження складу Координаційної ради з розвитку мереж мобільного зв'язку та телекомунікаційних мереж загально користування у м.Запоріжжі».
     9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Свіркіна Д.О., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гладченка С.М. та постійну комісію з питань життєзабезпечення міста (Рекалов Г.О.).
Міський голова                                                                   
О.Ч.Сін
Прикріплені файли:

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet