Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Громадське обговорення

Звіт
про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиці Комунарського району

Організатором громадського обговорення на території Комунарського району м. Запоріжжя  було визначено районну адміністрацію Запорізької міської ради по Комунарському району.
Районною адміністрацією проведено громадське обговорення пропозиції щодо перейменування в Комунарському районі м. Запоріжжя вулиці Тисяча дев’ятсот п’ятого року на вулицю імені Олександра Дяченка у формі зборів та електронного листування.
Інформаційне повідомлення було розміщено на офіційному веб - сайті міської влади та згідно з повідомленням районна адміністрація приймала пропозиції та зауваження щодо перейменування вулиці, які надходили у письмовій та електронній формі.
У обговоренні узяли участь:
мешканці житлових будинків, розташованих на вулиці Тисяча дев’ятсот п’ятого року;
представники громадських організацій;
мешканці м. Запоріжжя.
За результатами обговорення «за» перейменування  висловилися 25% осіб, які прийняли участь в обговоренні, 75% - «проти».

Узагальнений аналіз пропозицій(зауважень), що надійшли під час громадського обговорення


№ з/п

Назва вулиці,
що підлягає перейменуванню

Назва, що пропонував-лась

Пропозиції, що надійшли під час обговорення

1

вул. Тисяча дев’ятсот п’ятого року

вул. імені Олександра Дяченка

Залишити назву вулиці без змін «Тисяча дев’ятсот п’ятого року»


Інформаційне повідомлення
про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиці Комунарського району

Районна адміністрація Запорізької міської ради по Комунарському  повідомляє про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування  в Комунарському районі м.Запоріжжя вулиці Тисяча дев’ятсот п’ятого року на вулицю імені Олександра Дяченко.
Організатором громадського обговорення на території Комунарського району м.Запоріжжя  визначено районну адміністрацію Запорізької міської ради по Комунарському району.
Громадське обговорення буде проводитись у формі електронного листування, зборів.


№ з/п

Назва вулиці,
що підлягає переймену-ванню

Назва, що пропо -
нується

Обґрунтування до нової назви

 

вул. Тисяча дев’ятсот п’ятого року

вул. Олександра
Дяченка

Олександр Юрійович Дяченко 17.10.1976р.н., проживав на вул. Тисяча дев’ятсот п’ятого року, брав участь у бойових діях АТО у складі 5-го Окремого Батальйону Добровольчого Українського Корпусу „Правий сектор” та загинув 30.07.2014 року під час виконання бойового завдання в селі Піски Донецької області.

Пропозиції  щодо присвоєння юридичній особі нового найменування внесені робочою групою з питань міської топоніміки за поданням Громадської організації „Визвольний Рух Сила Нації”
Строк подання пропозицій та зауважень: до 15 січня 2016 року.
Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: 287-09-51, 287-09-40
Відповідальна особа:  Купріянова Олена Вікторівна – головний спеціаліст відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації по Комунарському району Запорізької міської ради
Електронна скринька для подання пропозицій або зауважень в режимі електронного листування: kmnra@commit.zp.ua,  kmnorg@commit.zp.ua.
Письмові пропозиції або зауваження надсилати за адресою: 69104, м. Запоріжжя, вул. Чумаченка,32.
Пропозиції або зауваження подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи зазначають їх найменування та місцезнаходження.
Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:
після 27 січня 2016 року на офіційному веб-сайті міської влади.

Інформаційне повідомлення
про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування проспекту Леніна в м. Запоріжжя
 
Найменування організатора громадського обговорення:
управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради.
 
Форма проведення громадського обговорення:
електронна консультація.
 
Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти нове найменування:
проспект Леніна в м. Запоріжжя.
 
Нове найменування, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції:
1. проспект Сагайдачного
Петро Сагайдачний –  (бл.1582 – 1622) український полководець та політичний діяч, гетьман реєстрового козацтва, кошовий отаман Запорізької Січі. Організатор успішних походів запорозьких козаків проти Кримського ханства, Османської імперії та Московського царства, меценат православних братств; 
 
2. проспект Соборний
Відновлення історичної назви вулиці. Так с 1890 року до 1921 року називалась головна вулиця Олександрівська. За адресою пр. Леніна, 37 розташований Свято Покровський Кафедральний собор УПЦ;
 
3. проспект Козацький
Місто Запоріжжя з його легендарною Хортицею називають колискою українського козацтва. Запорозькі козаки – частина козацтва на території сучасної України, що році створили ряд  військових  укріплень та поселень за дніпровськими порогами, поза зоною юрисдикції держав (Дике поле). Пізніше об’єднались в військову організацію Військо Запорізьке, яка отримала своє найменування від назви регіону проживання, місця розташування головного військового  укріплення – Запорізької Січі.  Запорозькі козаки внесли визначний вклад в розвиток української державності;
 
4. проспект Вознесенівський
В давнину на території сучасного Орджонікідзевського району від переправи Кічкас йшов  Маріупольский шлях та було розташоване селище Вознесенка. Назву селищу дала церков Вознесіння, що знаходилась на місці сучасного «Будинку взуття». 
 
 
Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі нового найменування:
робоча групу по підготовці заходів, пов'язаних з виконанням Закону України від 09.04.2015 № 317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», затверджена розпорядженням міського голови від 02.07.2015 №180р.
 
Строк подання пропозицій та зауважень: до 20 вересня 2015 року.
Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції:224-23-49.
 
Відповідальна особа: Савенко Тетяна Володимирівна – головний спеціаліст відділу внутрішньої політики управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради
Електроннаскринькадля подання пропозицій або зауважень в режимі електронного листування:inforadazp@ukr.net.
Письмові пропозиції або зауваження надсилати за адресою:69105, м. Запоріжжя, пр. Леніна,206,управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради.
Пропозиції або зауваження подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи зазначають їх найменування та місцезнаходження.
Висловити свою думку з приводу запропонованих назв можливо шляхом інтернет-голосування на офіційномувеб-сайті міської влади за адресою: www.meria.zp.ua.
Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:
після 04 жовтня 2015 року на офіційному веб-сайті міської влади.
  
21.08.2015

Звіт
управління внутрішньої політики, преси та інформації
Запорізької міської ради
про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування
об’єктів міського підпорядкування

На виконання розпорядження міського голови від 14.08.2015 №256р «Про організацію проведення громадського обговорення на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тотальних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», згідно з інформаційним повідомленням про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування районів, скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів чи інших об’єктів топоніміки, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму, управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради, як організатор громадського обговорення, з 21.08.2015 по 21.09.2015 проводило громадське обговорення щодо перейменування проспекту Леніна у місті Запоріжжя у формі електронної консультації.
Інформаційне повідомлення було розміщено на офіційному веб-сайті міської влади. Згідно повідомлення управлінням з 21.08.2015 по 21.09.2015 приймались пропозиції та зауваження щодо перейменування проспекту Леніна у місті Запоріжжя, які надходили на електронну адресу та у вигляді інтернет-голосування на офіційному веб-сайті міської влади.
На електронну адресу управління надійшла 21 пропозиція від 14 осіб. В інтернет-голосуванні прийняло участь 3400 осіб, які голосували за чотири пропозиції, а саме: проспект Соборний (39,8%), проспект Козацький (40,1%), проспект Сагайдачного (16,5%), проспект Вознесенівський (3,6%).
Сумарна кількість учасників, які взяли участь у громадському обговоренні склала 3414 осіб.
Узагальнені зауваження і пропозиції, що надійшли під час громадського обговорення, наведені у таблиці додатку №1.

 

Додаток №1

№ з/п

назва топоніму, що перейменовується

перелік пропозицій по даному об'єкту у відсотковому співвідношенні  за спаданням

1

проспект Леніна

 1. Козацький 40,01%
 2. Соборний 39,7%
 3. Сагайдачного 16,4%
 4. Вознесенівський 3,6%
 5. Центральний 0,05%
 6. Європейський 0,05%
 7. Незалежності 0,03%
 8. Єднання 0,03%
 9. Олександрівський 0,03%
 10. Київський 0,03%
 11. Ялтинський 0,03%
 12. Сімферопольський 0,03%
 13. Житомирський 0,03%
 14. Миру 0,03%
 15. Перемоги 0,03%
 16. Дружби 0,03%
 17. Запорізький 0,03%
 18. Захисників України 0,03%
 19. Захисників Вітчизни 0, 03%
 20. Героїв АТО 0,03%
 21. Героїв України 0,03%
 22. Героїв відродження міста 0,03%

 21.10.2015

Інформаційне повідомлення
 
            Районна адміністрація Запорізької міської ради по Жовтневому району з 21.08.2015 по 19.09.2015 проводить зустрічі з населенням району щодо розгляду питання перейменування району, скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів чи інших об’єктів топоніміки, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму.
            Суб’єкти, що внесли пропозиції: робоча група по підготовці заходів, пов’язаних з виконанням Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», районна адміністрація Запорізької міської ради по Жовтневому району, Державний вищий навчальний заклад «Запорізький національний університет».
            Строк, місце, час проведення зустрічей – щосереди з 17-00 до 18-00 в приміщенні малої зали (І поверх) районної адміністрації Запорізької міської ради по Жовтневому району.
            69063, м. Запоріжжя, вул. Дзержинського, 26, районна адміністрація Запорізької міської ради по Жовтневому району, телефон: (061) 764 23 49, ел.адреса: zhvra@commit.zp.ua
            Пропозиції та зауваження учасників зустрічей подаються у письмовій або усній формі, надсилаються електронною поштою протягом 30 днів з дати опублікування інформаційного повідомлення на офіційному веб-сайті Запорізької міської ради.
            69063, м. Запоріжжя, вул. Дзержинського, 26, районна адміністрація Запорізької міської ради по Жовтневому району, номер телефону організатора зустрічей, за яким можна отримати консультації: (061) 764 23 49, (061) 764 74 74, ел.адреса: zhvra@commit.zp.ua
            Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення зустрічей - Бухтіярова Наталія Анатоліївна.
            Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – районна адміністрація Запорізької міської ради по Жовтневому району протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень) узагальнює їх і готує звіт, в якому зазначаються найменування організатора, зміст питання, що виносилося на обговорення під час зустрічей, інформація про осіб, які взяли участь у обговоренні порушеного питання, а також узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення зустрічей.
            Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення зустрічей оприлюднюються у спосіб, за допомогою якого було оприлюднене інформаційне повідомлення про проведення зустрічей.
            Перелік пропозицій щодо перейменування об’єктів міського підпорядкування Жовтневого району м. Запоріжжя.
            Форма надання пропозицій для фізичної особи.
            Форма надання пропозицій для юридичної особи.
 
21.08.2015
  

Перелік пропозицій щодо перейменування об'єктів міського підпорядкування Жовтневого району

Форма надання пропозицій для фізичної особи

Форма надання пропозицій для юридичної особи


Звіт
районної адміністрації Запорізької міської ради по Жовтневого району
про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування
об’єктів міського підпорядкування

 На виконання розпорядження міського голови від 14.08.2015 №256р «Про організацію проведення громадського обговорення на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тотальних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», згідно з інформаційним повідомленням про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування районів, скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів чи інших об’єктів топоніміки, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму, районна адміністрація Запорізької міської ради по Жовтневого району, як організатор громадського обговорення, з 21.08.2015 по 19.09.2015 року проводила громадські обговорення шляхом (у формі) зустрічей щодо перейменування об’єктів міського підпорядкування, що знаходяться на території району.

Інформаційне повідомлення було розміщено на офіційному веб-сайті міської влади. Згідно повідомлення районна адміністрація з 21.08.2015 по 19.09.2015 року приймала пропозиції та зауваження щодо перейменування топонімів, розташованих на території Жовтневого району, які надходили на адресу адміністрації у письмовій та електронній формі та по телефону.
Сумарна кількість учасників громадського обговорення, яке проходило на території Жовтневого району склала 4,5 тис. осіб.
Результати громадського обговорення наведені у таблиці додатку.

 Додаток

№ з/п
назва топоніму, що перейменовується
перелік пропозицій по даному об'єкту у відсотковому співвідношенні  за спаданням
1.
Жовтневий район
 1. Олександрівський район 100%
2.
вул. Анголенка
 
 
 1. вул. Базарна  50%
 2. вул. Ринкова 50%
 3. вул. Олександра Цфасмана 0%
 4. вул. Кондратюка 0%
3.
вул. Артема
 1. вул. Миколаївська 100%
 2. вул. Петра Болбочана 0%
4.
вул. Володарського
 1. вул. Володарська (наголос на другому складі) 100%
 2. вул. Квартальна 0%
 3. вул. Тетяни Нещерет 0%
5.
вул. Героїв Сталінграду
 1. вул. Шкільна 50%
 2. вул. Героїв 50%
6.
вул. Грязнова
 1. вул. Фортечна 100%
 2. вул. Кленова 0%
7.
вул. Горького
 
 
 1. вул. Катеринославська 100%
 2. вул. Слободська 0%
 3. вул. Академіка Толока 0%
 4. вул. Чечета 0%
 5. вул. Симона Петлюри 0%
8.
вул. Дзержинського
 1. вул. Олександрівська 100%
 2. вул. Дахно 0%
 3. вул. Олександра Цфасмана 0%
9.
вул. Дніпропетровська
 1. вул. Поліграфічна 100%
 2. вул. Миколи Липського 0%
10.
вул. Дроб’язка
 1. вул. Малинова 100%
 2.  вул. Володимира Ященка 0%
11.
парк ім. Дроб’язка
 1. парк Студентський 100%
12.
вул. Жовтнева
 1. вул. Земського лікаря Лукашевича 70%
 2. вул. Гуляйпільська 20%
 3. вул. Шептицького 0%
13.
вул. Ілліча
 1. вул. Благовіщенська 100%
 2. вул. Жиловського 0%
14.
вул. Кірова
 1. вул. Академіка Амосова 75%
 2. вул. Московська 20%
 3. вул. Академіка Візіра 5%
 4. вул. Трохима Зінківського 0%
 5. вул. Дюкова 0%
15.
вул. Леппіка
 1. вул. Дніпровська 100%
 2. вул. Академіка Толока 0%
 3. вул. Петра Ребра 0%
16.
вул. Муравйова
 1. вул. Зоряна 100%
17.
вул. Радянська
 1. вул. Академіка Чабаненко 100%
 2. вул. Пилипівська 50%
 3. вул. Покровська 20%
18.
майдан Радянський
 1. майдан Гвардійський 100%
 2. майдан Студентського руху 0%
 3. майдан Незалежності – 0%
19.
вул. Свердлова
 1. вул. Покровська 100%
20.
вул. Фрунзе
 1. вул.Тепла 100%
21.
вул. Чекістів
 1. вул. Троїцька 100%
 2. вул. Василя Вишиваного 0%
22.
вул. Червоногвардійська
 1. вул. Гвардійська 100%
 2. вул. Проскурова 0%
 3. вул. Петра Болбочана 0%
23.
сквер Чекістів
 1. сквер Транспортний 100%
 2. сквер Міхновського 0%

21.10.2015

Інформаційне повідомлення

1. Громадське обговорення проводить районна адміністрація Запорізької міської ради по Заводському району.

2. В зв’язку з проведенням заходів щодо зміни назв вулиць, провулків в Заводському районі, які підпадають під обмеження, визначені ЗУ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (перелік додається), запрошуємо Вас  прийняти участь в наданні пропозицій та обговоренні нових назв. Пропозиції та відгуки подавати в електронному або письмовому вигляді на сайт районної адміністрації http://www.zavodska-ra.zp.ua або на електронну адресу відділу організаційної та кадрової роботи orgzvdra@meta.uaабо до районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району вул.. Л.Чайкіної, 56, каб. 202, 203, 309 до 20 вересня 2015 року. Остаточне рішення буде прийнято на загальних зборах 21.09.2015.

3. Відповідальна особа: заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району Штепа Олена Іванівна, тел.. (0612) 35-18-53.

Додаток на 1 арк.

 21.08.2015

Перелік пропозицій щодо перейменування об'єктів міського підпорядкування Заводського району


Звіт
районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району
про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування
об’єктів міського підпорядкування

На виконання розпорядження міського голови від 14.08.2015 №256р «Про організацію проведення громадського обговорення на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тотальних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», згідно з інформаційним повідомленням про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування районів, скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів чи інших об’єктів топоніміки, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму, районна адміністрація Запорізької міської ради по Заводському району, як організатор громадського обговорення, з 07 серпня 2015 року по 21 вересня 2015 року проводила громадські обговорення щодо перейменування об’єктів міського підпорядкування, що знаходяться на території району шляхом: розміщення інформації на веб-сайті районної адміністрації по Заводському району; надсилання листів установам, підприємствам та організаціям.
Інформаційне повідомлення було розміщено на офіційному веб-сайті міської влади. Згідно повідомлення районна адміністрація  з 07.08.2015  по 21.09.2015 року приймала пропозиції та зауваження щодо перейменування топонімів, розташованих на території Заводського району, які надходили на адресу адміністрації у письмовій та  електронній формі.
Сумарна кількість делегатів на загальних зборах громадського обговорення, яке проходило в приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району склала 42 особи.
Результати громадського обговорення наведені у таблиці додатку №1.

                      Додаток №1

 

№ п/п

Назва топоніму, що перейменовується

Перелік пропозицій по даному об'єкту у відсотковому співвідношенні  за спаданням

1. 

вул.Орджонікідзе:

1. Освітня (43%)
2. Покровська (38%)

2. 

вул. Готвальда

1. Ринкова (більшість голосів 53%)

3. 

вул.Олеко Дундича

1. Черногорівська (одноголосно 100%)

4. 

вул.Соціалістична

1. Оптимістична (40,5%)
2. Трудова (28,6%)

5. 

вул.Шкірятова

1.  Імені сталевара Дмитра Галушки (40,5%)
2. Привітна (33,3%)

6. 

пров.Якіра

1. Весняний (60%).

21.10.2015

Інформаційне повідомлення
про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць Комунарського району
 
Найменування організатора громадського обговорення:
районна адміністрація Запорізької міської ради по Комунарському району
 
Форма проведення громадського обговорення:
Громадське обговорення буде проводитись у формі електронної консультації, зборів, зустрічей з громадськістю.
 
Пропозиції до найменування вулиць Комунарського району, що підпадають під обмеження, визначені Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»:
 
№ з/п
Назва вулиці,
що підлягає перейменуванню
 
Історична назва
(якщо є відомості)
Назва, що пропонується
Обґрунтування до нової назви
1
вул. Баумана
Канкринівська перша
вул. Річкова
По цієї вулиці відбувається  підхід до р. Кабиці
2
вул. Гаврилова
 
вул. Таврічна
Назва вулиці походить від старої назви (Таврія) степової області Дніпро – Молочанського міжріччя в межах сучасної Запорізької області.
3
вул. Енгельса
 
вул. Освітня
На даної вул. знаходиться ЗОШ №17, одна з найстаріших шкіл району
4
вул. Калініна
Володими-рівська
вул. Троїцька
Лист української православної церкви Київського патріархату змінити назву вулиці на честь Святої Тройці. 
5
вул. Крупської
 
вул. Ветеранська
Більшість мешканців вулиці є ветеранами праці таких підприємств району, як завод «Радіоприлад»; ПАТ«Запорізький механічний завод» та ПАТ «ЗАЗ»
6
вул. Комсомоль-ська
Дачна
вул. Серікова
Серіков Сергій Олександрович – перший директор Запорізького автомобільного заводу «Комунар»
7
вул. Красіна
 
вул. Приватна
Вулиця цілком складається з приватної забудови
8
провулок КІМу
 
вул. Оздоровча
Проходить біля спортивного  комплексу «Торпедо»
9
вул. Леженка
Складська
вул. Затишна
Вулиця тупикова, коротка, складається з трьох триповерхових житлових будинків та трьох приватних житлових будинків.
10
вул. Луначарсь-кого
 
вул. Юного залізничника
Вулиця проходить біля ВСП «Запорізька  дитяча залізниця»
11
вул. Ленінград-ська
 
вул. Кам’яна
Вулиця  розташована у старий частині району, покриття якої виконано з бруківки ще з повоєнних років.
12
вул. Мануїль-ського
 
вул. Зоряна
Назва вулиці несе позитивний зміст
13
вул. Малиновсь-кого
 
вул. Мистецька
 
Вздовж вулиці збираються майстри  народної творчості.
вул. Адміністративна
На вулиці знаходяться адміністративні, банківські, страхові заклади
Покровська
Дана вулиця є центральною вулицею району. Назва вулиці присвячена християнському  народному святу.  Свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва.
14
вул. Островського
 
вул. Кобзаря
З метою увічнення пам’яті Т.Г. Шевченка
15
вул. Плєханова
 
вул. Агрономічна
Одна з найдовших вулиць приватного сектору, мешканці якої займаються садово –городницьким господарством.
16
вул. Урицького
 
вул. Сімейна
З метою пропагування сімейних цінностей.
17
вул. Чапаєва
Кушугумівська
вул. Ласточкіна
Вулиця, яка веде до заводу «Радіоприлад», назва на честь  Ласточкіна М.С. першого директора заводу «Радіоприлад»
 
Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо присвоєння юридичній особі нового найменування:
робоча група по підготовці заходів, пов'язаних з виконанням Закону України від 09.04.2015 № 317-VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», затверджена розпорядженням міського голови від 02.07.2015 №180р.
 
Строк подання пропозицій та зауважень: до 20 вересня 2015 року.
Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції:287-09-51, 287-09-40
 
Відповідальна особа: Купріянова Олена Вікторівна – головний спеціаліст відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації по Комунарському району Запорізької міської ради
Електроннаскринькадля подання пропозицій або зауважень в режимі електронного листування:kmnra@commit.zp.ua,  kmnorg@commit.zp.ua.
Письмові пропозиції або зауваження надсилати за адресою:69104, м. Запоріжжя, вул. Чумаченка,32.
Пропозиції або зауваження подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи зазначають їх найменування та місцезнаходження.
Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:
Після 04 жовтня 2015 року на офіційному веб-сайті міської влади.
 
21.08.2015

Звіт
районної адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району
про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування
об’єктів міського підпорядкування

На виконання розпорядження міського голови від 14.08.2015 № 256р «Про організацію проведення громадського обговорення на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тотальних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», згідно з інформаційним повідомленням про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування районів, скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів чи інших об’єктів топоніміки, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму, районна адміністрація Запорізької міської ради по Комунарському району, як організатор громадського обговорення, з 19 серпня по 20 вересня  2015 року проводила громадські обговорення шляхом зборів, опитування та електронної листування щодо перейменування об’єктів міського підпорядкування, що знаходяться на території району.
Інформаційне повідомлення було розміщено на офіційному веб-сайті міської влади. Згідно повідомлення районна адміністрація  з 19 серпня  по 20 вересня 2015 року приймала пропозиції та зауваження щодо перейменування топонімів, розташованих на території Комунарського району, які надходили на адресу адміністрації у письмовій та електронній формі.
Сумарна кількість учасників громадського обговорення, яке проходило на території Комунарського району склала 4782 осіб.
Результати громадського обговорення наведені у таблиці додатку №1.

 

Додаток №1

№ з/п

назва топоніму, що перейменовується

перелік пропозицій по даному об'єкту у відсотковому співвідношенні  за спаданням

1.

вул. Баумана

вул. Річкова 40%

2.

вул. Гаврилова

1.вул.Гаврилова А.М. 20%
2.вул. Таврічна
3.вул.Водограйна

3.

вул. Енгельса

1.вул. Освітня 41,6%
2.вул.Кольорова

4

вул. Калініна

1.вул. Володимирівська 13,3%
2.вул. Троїцька 10,8%

5.

вул. Крупської

1.вул.Ялинкова 54%
2.вул. Ветеранська

6

вул. Комсомольська

вул. Серікова

7

вул. Красіна

1.вул. Приватна 63,4%
2.вул. Шкільна 7,3%

8

провулок КІМу

1.провулок Оздоровчий 83,3%
2.провулок.Спортивний

9.

вул. Леженка

вул. Затишна усі протии

10

вул. Луначарського

1.вул. Придорожня 69%
2.вул.Дорожня 23%
3.вул. Місячна 7%
4.вул. Юного залізничника

11.

вул. Ленінградська

1.вул. Кам’яна 45%
2.вул.Променева 22%
3.вул.Рушникова

12.

вул. Мануїльського

вул. Зоряна 36,6%

13

вул. Малиновського

1.вул Малиновського 20%
2.вул. Незалежності
3.вул. Мистецька
4.вул. Адміністративна
5.вул. Покровська

14

вул. Островського

вул. Кобзаря 13%

15.

вул. Плєханова

вул. Агрономічна 78%

16.

вул. Урицького

вул. Сімейна 38%

17.

вул. Чапаєва

1.вул. Миколаївська 68,8%
2.вул. Ласточкіна 14%

21.10.2015

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування районів, скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів чи інших об’єктів топоніміки, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму.
 
 
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Ленінському району повідомляє про початок громадського обговорення шляхом зборів щодо перейменування районів, скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів чи інших об’єктів топоніміки, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму.
 
Зміст матеріалів винесених на обговорення:перелік об’єктів міського підпорядкування, які підлягають перейменуванню (з пропонованими назвами) (додається).
 
Мета проведення:громадське обговорення пропозицій щодо перейменування районів, скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів чи інших об’єктів топоніміки, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму, забезпечення аналізу поданих пропозицій (зауважень) та подання їх міському голові.
Форма громадського обговорення: збори
 
Строк, місце та час проведення заходів з громадського обговорення: з 22.09.2015 по 24.09.2015, районна адміністрація Запорізької міської ради по Ленінському району (69096, м. Запоріжжя, вул. Бородінська, 1а), каб. 501, початок о 16.00
 
Способи забезпечення участі у обговоренні:розміщення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному веб-сайті міської влади, інші способи оповіщення, що не суперечать чинному законодавству
 
Строк, форма та адреса подання пропозицій та зауважень: пропозиції та зауваження (з пропозиціями нових назв та їх обґрунтуванням із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає) приймаються з 21.08.2015 по 20.09.2015 в письмовій або електронній формі за адресами: 69096, м. Запоріжжя, вул. Бородінська, 1а, районна адміністрація Запорізької міської ради по Ленінському району ;
 
Місцезнаходження організатора громадського обговорення, номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання:районна адміністрація Запорізької міської ради по Ленінському району (69096,  м. Запоріжжя, вул. Бородінська, 1а),  (061) 2225801
Особа, визначена відповідальною за проведення громадського обговорення:Кіпа Оксана Вікторівна, головний спеціаліст відділу адміністративно-правової роботи районної адміністрації
Термін і спосіб оприлюднення результатів обговорення:після 20.10.2015 на офіційному веб-сайті міської влади
 
21.08.2015

Перелік пропозицій щодо перейменування об'єктів міського підпорядкування Ленінського району


ЗВІТ
районної адміністрації Запорізької міської ради по Ленінському району
про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування об’єктів міського підпорядкування

На виконання розпорядження міського голови від 14.08.2015 №256р «Про організацію проведення громадського обговорення на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тотальних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», згідно з інформаційним повідомленням про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування районів, скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів чи інших об’єктів топоніміки, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму районною адміністрацією Запорізької міської ради по Ленінському району, як організатор громадського обговорення, з 21.08.2015 по 24.09.2015 проводила громадські обговорення, шляхом прийняття пропозицій та зауважень по перейменуванню об’єктів, що знаходяться на території району, з подальшим обговоренням на громадських зборах.

Інформаційне повідомлення було розміщено на офіційному сайті міської влади. Згідно повідомлення районна адміністрація з 21.08.2015 по 20.09.2015 приймала пропозиції та зауваження по перейменуванню топонімів, розташованих на території Ленінського району, які надходили на адресу адміністрації у письмовій та електронній формі.
Сумарна кількість учасників громадських зборів, які відбулися на території Ленінського району склала 187 осіб.

Результати громадського обговорення наведені у таблиці 1.

Таблиця 1.з/п

Назва топоніму, що перейменовується

Перелік пропозицій по даному об’єкту у відсотковому співвідношенні за спаданням

1.

вул. Андросова

1. вул. Михайла Коцюбинського 74%
2. вул. Бунчужна 7%
3. вул. Нечипора Дейкуна 2%

2.

вул. Анрі Барбюса

1. вул. Петра Ребра 24%
2. вул. Олександра Кузнєцова 14%
3. вул. Костя Гордієнка 10%

3.

вул. Бакинських комісарів

1.вул. Івана Сірка 29%
2.вул. Марка Вороного 5%
3.вул. полковника Болбачана 2%

4.

вул. Благоєва

1. вул. Кошова 76%
2. вул. Героїв Крут 9%

5.

вул. Блюхера

1. вул. Дубова* 57%
2. вул. Миколи Куліша 24%
3. вул. Нечипора Дейкуна 4%

6.

вул. Вільгельма Піка

1. вул. Миколи Лисенка 67%
2. вул. Йоганна Штрауса 0%

7.

провулок Гая

1. провулок Родинний 83%
2. провулок Вільного Козацтва 10%
3. провулок Григорія Епіка 0%

8.

вул. Дніпродзержинська

1. вул. Олександра Кузнєцова 46%
2. вул. Гетьмана Полуботка 10%

9.

вул. Дніпропетровське шосе

1. вул. Дніпровське шосе 79%
2. вул.Січеславське шосе 10%
3. вул.Січеславська 10%
4. вул. Михайла Старицького 5%

10.

вул. Дибенка

1. вул. Ремпеля 38%
2. вул. Андрія Смотрицького 16%
3. вул. Симона Петлюри 7%

11.

вул. Дем'яна Бєдного

1. вул. Леппа 63%
2. вул. Василя Симоненка 13%
3. вул. Андрія Лободи 8%

12.

площа Леніна

1. площа Запорізька 48%
2. площа Дніпровська 22%
3. площа Соборна 12%
4. площа 24 серпня 1%
5. площа Соціальна 0%

13.

вул. Ульянова

1. вул. Грушевського 62%

14.

вул. Карла Маркса

1. вул. Трансформаторників 79%
2. вул. Івана Мазепи 10%
3. вул. Михайла Грушевського 2%
4. вул. Марка Вороного 0%
5. вул. Трансформаторна 0%

15.

вул. Коллонтай

1. вул. Калинова 64%
2. вул. Олени Пчілки 25%
3. вул. Миколи Лиходіда 0%

16.

вул. Комінтерну

1. вул. Розенталь** 58%
2. вул. Розенталівська 8%
3. вул. Волонтерів 7%
4. вул. Валльманна 0%

17.

вул. Кржижанівського

1. вул. Тіссена 28%
2. вул. Адріана Кащенка 8%

18.

парк ім. Кірова

1. парк Сагайдачного 39%
2. парк Відродження 35%
3. парк Запоріжсталівський 10%
4. парк Дитинства 9%

19.

вул. Литвинова

1. вул. Валльманна 68%
2. вул. Миколи Киценка 3%

20.

вул. Леонова

1. вул. Віталія Шлайфера 52%
2. Парковий бульвар 29%
3. вул. селекціонера Симиренка 9%
4. вул. Василя Стуса 6%
5. вул. Акінфієва 4%
6. вул. Шаркова 1%
7. вул. ім. Миколи Рибнікова 1%

21.

вул. Мате Залка

1. вул. Петра Бузука 47%
2. вул. Кошова 30%

22.

 

вул. Медведєва

1. вул. Орлова 41%
2. вул. Тараса Бульби 20%
3. вул. Цфасмана 7%
4. вул. Віктора Берковського 6%

23.

вул. Менжинського

1. вул. Олени Теліги 71%
2. вул. Киценка 7%

24.

вул. Миколи Руднєва

1. вул. Соняшникова 58%
2. вул. Вернадського 18%

25.

вул. Ногіна

1. вул. Ногіна
(на честь Ногіна Романа Юрійовича)
2. вул. О. Кобилянської 45%
3. вул. Кодашева 10%
4. вул. Кайдацька 7%
5. вул. Івана Сірка  2%

26.

вул. Подвойського

1. вул. Веденеєва 69%

27.

вул. Сорок років Радянської України

1. вул. Преображенського 61%
2. вул. Архітектурна 35%
3. вул. Вегмана 13%
4. вул. Генерала Григоренка 12%

28.

вул. Третьої п’ятирічки

1. вул. Богдана Ступки 59%
2. вул. Павла Полуботка 13%
3. вул. Гнєдіна 9%
4. вул. актора Параконьєва 3%

29.

вул. Фадєєва

1. вул. Менонітська** 26%
2. вул. Розенталь** 28%
3. вул. Діка 17%
4. вул. Сергія Параджанова 13%
5. вул. Ремпеля 12%

30.

вул. Червоного Прапору

1. вул. Дружби 84%
2. вул. Волонтерів 4%
3. вул. Жовто-блакитна 1%
4. вул. Ялового 0%

31.

вул. Червоної кінноти

1. вул. Івана Гутника-Залужного 46%
2. вул. Січових стрільців 29%
3. вул. Лейтенанта Гутника-Залужного 7%
4. вул. Лейтинанта Національної Гвадії України Гутника-Залужного Івана Вікторовича 4%

32.

вул. Щаденка

1. вул. Нібура * 12%
2. вул. Дубова* 51%
3. вул. Гельсинська 5%
4. вул. Гельсинської спілки  3%
5. вул. Сидіра Білого 1%

33.

площа ім. 60річчя СРСР

1. площа Енергетиків 43%
2. площа Вінтера 28%
3. площа Вячеслава Чорновола 7%

34.

вул. 40 років Жовтня

1. вул. Правобережна 61%
2. вул. Гетьманська 32%
3. вул. Катерини Рубчакової 1%

35.

Ленінський район

1. Дніпровський район 74%
2. Дніпрогесівський район 16%
3. Вишневецький район 1%

36.

Озеро ім. Леніна

1. Озеро Славутич 58%
2. Озеро ім. Сагайдачного 26%
3. Озеро Кічкаське 13%
4. Озеро ім. Самійла Кішки 7%
5. Озеро Айнлаге 1%

37.

Острів ім. Леніна

1. Острів ім. Сагайдачного 52%
2. Острів Кічкаській 12%
3. Острів Маячний 7%
4. Острів ім. Костя Гордієнка 3%

ПРИМІТКА:
Відповідно до ст.1 Закону України «Про географічні назви» озеро ім. Леніна, острів ім. Леніна, Ленінський район є географічними назвами, пе-рейменування яких повинно відбуватися з урахуванням норм вищезазначеного закону.
*Під час проведення громадських обговорень пропозицій нових назв для вулиць Блюхера і Щаденка серед інших була запропонована нова назва «вулиця Дубова», яка в обох випадках при голосуванні отримала найбільшу підтримку. Враховуючи, що пропозицію перейменування вул. Блюхера на Дубову підтримало 57%, а пропозицію перейменування вул. Щаденка на Дубову підтримало 51% доцільним є запропонувати нову назву «Дубова»  для сучасної вулиці Блюхера. Для вулиці Щаденка пропонується назва, яка отримала наступну за кількістю учасників підтримку – вул. Нібура.
**Під час проведення громадських обговорень пропозицій нових назв для вулиць Фадеєва та Комінтерну серед інших була запропонована нова назва «вулиця Розенталь», яка в обох випадках при голосуванні отримала найбільшу підтримку. Враховуючи, що пропозицію перейменування вул. Комінтерну на Розенталь підтримало 58%, а пропозицію перейменування вул. Фадеєва на Розенталь підтримало 28%, доцільним є запропонувати нову назву «Розенталь» для сучасної вулиці Комінтерну. Для вулиці Фадеєва пропонується назва, яка отримала наступну за кількістю учасників підтримку – вул. Менонітська.

Інформаційне повідомлення
 
            Районна адміністрація Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району проводить громадське обговорення щодо розгляду питання перейменування вулиць, скверу Орджонікідзевського району.
Пропозиції щодо перейменування буде надіслано на електронну адресу підприємств, організацій, установ, закладів району (пропозиції додаються).
Також громадське обговорення відбудеться в приміщенні районної адміністрації міської ради 23.09.2015 року о 15-00 з  запрошенням мешканців району.
            Свої пропозиції (зауваження) стосовно зазначеного питання просимо надсилати до районної адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району з зазначенням прізвища, ім'я, по-батькові, адреси:
-    письмово (69035, м. Запоріжжя, вул. Сєдова, 5);
-    електронною поштою (orjra@commit.zp.ua);
-    факсом (061) 225-65-05
            Консультації можна отримати за телефонами:  236-33-42,  225-60-99.
            Відповідальна особа – Лисак Віталій Вікторович, заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району, тел. 225-60-99.
            Результати  громадського обговорення по Орджонікідзевському району будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Запорізької міської влади  після 04.10.2015 року.
 
ПРОПОЗИЦІЇ
щодо перейменування
з/п
Назва, що
підлягає перейменуванню
Пропозиції до найменування
Обґрунтування пропозиції
1                  
Орджонікідзевський р-н
Вознесенівський р-н
Район розташовано на місці села Вознесенівка
2                  
вул. Клари Цеткін
вул.Яблунева
Вулиця розташована вздовж садових товариств ПАТ "Запоріжсталь"
3                  
вул.Сорок років Радянської України
вул.Преображенського
На честь автору проекту будівництва мостів через Старий та Новий Дніпро – інженера-мостобудівника Бориса Миколайовича Преображенського
4                  
вул.Чубаря
вул.Паркова
Вулиця розташована вздовж парку Трудової Слави, виходить в паркову зону
5                  
вул.Шаумяна
вул.Гетьманська
На честь гетьманів Запорозького козацтва
6                  
сквер ім. 50-річчя СРСР
сквер ім. П.Ребра
Петро Павлович Ребро - український поет, журналіст, гуморист і сатирик, громадський і культурний діяч.Фундатор Запорізької обласної організації національної спілки письменників України /очолював більше 30-ти років/, виховав цілу плеяду талановитих літераторів, заснував ряд літературно-мистецьких свят, зокрема, «Поетичний травень», а також альманахи «Хортиця» (нині — журнал), «Спокута», «Весела Січ».Як депутат обласної ради багатьох скликань активно відстоював права української мови і культури в регіоні, виступив проти гіператомізації краю (йшлося про спорудження на Запорізькій АЕС десяти блоків), засудив скороспілий проект реконструкції заводу «Запоріжсталь», який загрожував землякам ще більшими екологічними лихами, енергійно домагався будівництва обласної бібліотеки імені О. М. Горького, Історичного музею на о. Хортиці, кінотеатру «Перемога» та інших соціально-культурних об"єктів. Один із засновників обласної організації Товариства української мови «Просвіта» і Асоціації національно-культурних товариств Запорізької області /очолював 15 років/, президент /кошовий/ Міжнародної асоціації гумористів і сатириків «Весела Січ».
7                  
дамба ім.Ленінського комсомолу
Вознесенівська
Розташована на місці села Вознесенка
 
21.08.2015

Звіт
районної адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування об’єктів міського підпорядкування

На виконання розпорядження міського голови від 14.08.2015 №256р «Про організацію проведення громадського обговорення на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тотальних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», згідно з інформаційним повідомленням про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування районів, скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів чи інших об’єктів топоніміки, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму, районна адміністрація Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району, як організатор громадського обговорення, з 21.08.2015 по 23.09.2015 року проводила громадські обговорення шляхом (у формі) надсилання електронною поштою звернення про надання пропозицій щодо перейменування об’єктів міського підпорядкування, що знаходяться на території району, на підприємства, установи, заклади району.
Інформаційне повідомлення було розміщено на офіційному веб - сайті міської влади. Згідно повідомлення районна адміністрація з 21.08.2015 по 23.09.2015 року приймала пропозиції та зауваження щодо перейменування топонімів, розташованих на території Орджонікідзевського району, які надходили на адресу адміністрації у письмовій формі, електронній формі, по телефону, тощо.
Сумарна кількість учасників громадського обговорення, яке проходило на території Орджонікідзевського району склала 3148 осіб.
Результати громадського обговорення наведені у таблиці додатку №1.

Додаток №1

№ з/п

назва топоніму, що перейменовується

перелік пропозицій по даному об'єкту у відсотковому співвідношенні  за спаданням

1

Орджонікідзевський район

 1.  Вознесенівський - 66%
 2. Центральний – 6,2%
 3. Сагайдачницький – 1,6%

2

вул. Сорок років Радянської України

 1. вул. Преображенського - 66%
 2. вул. Івана Сірка – 3,2%
 3. вул. Вегмана – 0 %

3

вул. Чубаря

 1. вул. Паркова – 64,5%
 2. вул. Пантелеймона Куліша – 4,8%
 3. вул. Івана Миколайчука – 1,6%
 4. вул. Івана Пулюя – 0%
 5. вул. Івана Нескреби – 0%

4

вул. Шаумяна

 1. вул. Гетманська – 58%
 2. вул. Чумацька – 8,1%

5

сквер ім. 50-річчя СРСР

 1. сквер ім. Петра Ребра – 60%
 2. сквер ім. Преображенського – 11,3%
 3. Манежний – 6,5%
 4. сквер Хортицького куреня – 4,8%

6

дамба ім. Ленінського комсомолу

 1. Вознесенівська – 37,1%
 2. ім. Гагаріна – 22,6%
 3. Олександрівська – 16,1%
 4. Пушкінська – 6,5%

 21.10.2015

Інформаційне повідомлення
 
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району повідомляє про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування  в Хортицькому районі м.Запоріжжя об’єктів топоніміки, назви яких містять  у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму.
            Організатором громадського обговорення на території Хортицького району м.Запоріжжя  визначено районну адміністрацію Запорізької міської ради по Хортицькому району.
            Пропозиції до найменування вулиць Хортицького району, що підпадають під обмеження, визначені Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», додаються.
            Громадське обговорення буде проводитись у формі  зустрічей  керівництва районної адміністрації з представниками трудових колективів підприємств, організацій та установ різних форм власності.
            Строк, місце та час проведення заходів з громадського обговорення: з 22.09.2015 по 25.09.2015, у дворах будинків по вул. Будьонного,4; Жукова,20; Гудименка, 24;  та біля б/к «Хортицький» по пр. Радянський.
.           Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення щодо перейменування об’єктів топоніміки, назви яких містять  у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму, подаються у письмовому вигляді чи електронною поштою із зазначенням прізвища, ім´я, по-батькові та  адреси  особи, яка їх подає, до 20.09.2015 року на адресу: 69123, м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19, районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району, hrtrik@commit.zp.ua
            Додаткову консультацію з питання обговорення пропозицій щодо перейменування об’єктів топоніміки, назви яких містять  у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму, можна отримати в районній адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району в каб.104 з 9.00 до 17.00 або за телефонами 283-75-91.
            Відповідальним за проведення  громадського обговорення визначено заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району Бута Дмитра Валерійовича,тел. 224-93-44.
            Результати громадських обговорень по Хортицькому району будуть оприлюднені на  веб-сайті Запорізької міської ради  після 04.10.2015 року.
 
21.08.2015

Перелік пропозицій щодо перейменування об'єктів міського підпорядкування Хортицького району


Звіт
районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району
про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування
об’єктів міського підпорядкування

На виконання розпорядження міського голови від 14.08.2015 №256р «Про організацію проведення громадського обговорення на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», згідно з інформаційним повідомленням про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування районів, скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів чи інших об’єктів топоніміки, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму, районна адміністрація Запорізької міської ради по Хортицькому району, як організатор громадського обговорення, з 22.09.2015 по 25.09.2015 року проводила громадські обговорення шляхом проведення зустрічей з мешканцями району, представниками трудових колективів підприємств, організацій та установ різних форм власності щодо перейменування об’єктів міського підпорядкування, що знаходяться на території району.

Інформаційне повідомлення було розміщено на офіційному веб-сайті міської влади. Згідно з повідомленням районна адміністрація з 21.08.2015 по 20.09.2015 року приймала пропозиції та зауваження щодо перейменування топонімів, розташованих на території Хортицького району, які надходили на адресу адміністрації у письмовій, електронній формі, по телефону.
Сумарна кількість учасників громадського обговорення, яке проходило на території Хортицького району склала 964 особи.
Результати громадського обговорення нав бедені у таблиці додатку № 1. 

Додаток № 1

 

№ з/п

Назва топоніму, що перейменовується

Перелік пропозицій по даному об’єкту у відсотковому співвідношенні за спаданням

1

пр. Радянський

1. пр. Бориса Преображенського – 63%
2. пр. Петра Сагайдачного – 2%

2

вул. Гудименка

     виключено з переліку

3

вул. Будьонного

1. вул. Затишна – 31%
2. вул. Світла – 28%
3. вул. Паркова – 7%
4. вул. Максима Залізняка – 2 %

4

вул. Жукова

1. вул. Євгена Патона – 14%
2. вул. Мацієвича – 3%
3. вул. Наливайка – 1%

 21.10.2015

 

Інформаційне повідомлення
 
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району повідомляє про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування  в Шевченківському районі м.Запоріжжя об’єктів топоніміки, назви яких містять  у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму.
          Організатором громадського обговорення на території Шевченківського району м.Запоріжжя  визначено районну адміністрацію Запорізької міської ради по Шевченківському району.
          Пропозиції до найменування вулиць Шевченківського району, що підпадають під обмеження, визначені Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», додаються.
          Громадське обговорення буде проводитись у формі  зустрічей  керівництва районної адміністрації з представниками трудових колективів підприємств, організацій та установ різних форм власності.
          Графік проведення зустрічей  в трудових колективах району додається. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення щодо перейменування об’єктів топоніміки, назви яких містять  у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму, подаються у письмовому вигляді чи електронною поштою із зазначенням прізвища, ім´я, по-батькові та  адреси  особи, яка їх подає, до 20.09.2015 року на адресу: 69068, м.Запоріжжя, просп. Моторобудівників, 34, районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району,  vgkh_shvra@ukr.net
          Додаткову консультацію з питання обговорення пропозицій щодо перейменування об’єктів топоніміки, назви яких містять  у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму, можна отримати в районній адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району в каб.221 з 9.00 до 18.00 або за телефонами 289-90-58, 289-90-04.
          Відповідальним за проведення  громадського обговорення визначено заступника голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району Хоцького Віктор Іванович, 289-90-04
          Результати громадських обговорень по Шевченківському району будуть оприлюднені на  веб-сайті Запорізької міської ради  після 04.10.2015 року.
 
21.08.2015
 

Графік зустрічей

Пропозиції щодо перейменування об'єктів Шевченківського району

 


Звіт
районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району
про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування
об’єктів міського підпорядкування

На виконання розпорядження міського голови від 14.08.2015 №256р «Про організацію проведення громадського обговорення на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тотальних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», згідно з інформаційним повідомленням про проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування районів, скверів, бульварів, вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, майданів чи інших об’єктів топоніміки, назви яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму, районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському  району, як організатор громадського обговорення, з 21.08.2015 по 15.09.2015 року проводила громадські обговорення у формі інформаційних зустрічей у трудових колективах щодо перейменування об’єктів міського підпорядкування, що знаходяться на території району.
Інформаційне повідомлення було розміщено на офіційному веб-сайті міської влади. Згідно повідомлення районна адміністрація  з 21.08.2015  по 28.09.2015 року приймала пропозиції та зауваження щодо перейменування топонімів, розташованих на території Шевченківського  району, які надходили на адресу адміністрації у письмовій та електронній формі.
Сумарна кількість учасників громадського обговорення, яке проходило на території Шевченківського району склала 11 892 особи.
Результати громадського обговорення наведені у таблиці додатку.

                                                                                                                                              Додаток

1.

вул. Бабушкіна

1.вул. Богдана Завади  15%

2.

вул. Боженка

1.вул. Василя Діденка 98,7%
2.вул. Вишиванки    0,3%

3.

вул. Войкова

1.вул. Богдана Ступки 99%

4.

вул. Волочаївська

1.вул. Петра Ребра 84%
2.вул. Василя Стуса  15%

5.

вул. Грязнова

1.вул.  Грушевського 99%

6.

вул. Димитрова

1.вул.  Професора Олексія Поради   99%

7.

вул. Железнякова

1.вул.  Юрія Федорюка  98,7%
2.вул.  Мальв     0,3%

8.

вул. Карла Лібкнехта

1. вул.  Григорія Чечета   99%

9.

вул. Косигіна О.М.

1.вул.  Академіка Миколи Амосова   99%

10.

вул. Копьонкіна

1.вул.  Фелікса Мовчановського       99%

11.

Котовського

 1.  вул.  Гетьмана Данила Апостола    84%

12.

Куйбишева

1.вул.  Чумацький шлях     84%

13.

Лазо

1.вул.  Леоніда Приня    99%

14.

Мікояна

 1.    вул.  Спартака Маковського   84%
2.    вул.  Січових стрільців    0,03%

15.

Морозова

 1.     вул.  Івана Чупілка   84%
2.     вул.  Андрія Смотрицького    0,03%

16.

Наріманова

 1.   вул.  Чумацтва    84% 
2. вул.  Івана Піддубного    0,03%

17.

Петровського

 1.   вул. Григорія  Квітки-Основ’яненка    84%

18.

Рози Люксембург

 1. вул.  Миколи Хвильового     99%

19.

Тельмана

 1.  вул.  Героїв Дніпра   14,9%
2.  вул.  Соломії Крушельницької  0,55%
3.  вул.   Василя Вишиваного  0,03%

20.

Тухачевського

 1.   вул.  Максима Кривоноса   99%

21.

Фурманова

1.    вул.  Гетьмана Івана Самойловича  84%
2.    вул. Леся Курбаса  15%

22.

Червонопрапорна

 1.   вул.  Івана Мейлуса   84%

23.

Цюрупи

 1.   вул.  Віктора Духовченка  98,7%
2.   вул.  Волошкова  0,3%

24.

Щорса

1.    вул.  Гетьмана Кирила Розумовського   84%

25.

УІІІ з’їзду Рад

1.    вул.  Козацьких гетьманів  84%

21.10.2015

Повідомлення
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул. Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул. Грязнова, вул. Залізничною, вул. Комунарівською, вул. Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості

 

1. Детальний план території міста Запоріжжя, обмеженої вул.Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул.Грязнова, вул.Залізничною, вул.Комунарівською, вул.Гоголя, розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови, визначення планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок, обсягів та послідовності реконструкції забудови, а також визначення перспектив та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури.

2.Основні техніко-економічні показники

 

Території

 

Площа, га

 

%

Територія в межах проекту:

65,00

100,0

- територія смуги відведення залізниці

2,64

4,1

- території дорожньо-транспортної мережі
в межах червоних ліній

8,74

13,4

- території підприємств ІІІ класу шкідливості

30,22

46,5

- території підприємств V класу шкідливості, об’єктів автосервісу, гаражів

5,42

8,3

- території  об’єктів електромережі

0,92

1,4

- території громадської забудови – ділового призначення

1,47

2,3

- території громадської забудови – навчальних закладів

1,07

1,6

- території громадської забудови – багатофункціонального призначення

2,64

4,1

- території садибної забудови

3,82

5,9

- території змішаної житлової багатоквартирної та громадської забудови

5,51

8,5

- озеленення загального користування

2,55

3,9

 

                                                                                  Всього

 

 

100,0

Додаток: схема розташування території у планувальній структурі міста, план існуючого використання території, схема планувальних обмежень, проектний план.

3. Замовником розроблення детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул. Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул. Грязнова, вул. Залізничною, вул. Комунарівською, вул. Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості є департамент архітектури та містобудування Запорізької міської ради (69037, м. Запоріжжя, вул. Зелінського,3).
Розробник – ТОВ «АС - Проект» (69000, м. Запоріжжя, вул. Правди, 57/5)
Підставою для розроблення проекту є рішення Запорізької міської ради від 26.06.2013 №31 «Про надання згоди на розроблення детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул. Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул. Грязнова, вул. Залізничною, вул. Комунарівською, вул. Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості».

4. З матеріалами проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул. Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул. Грязнова, вул. Залізничною, вул. Комунарівською, вул. Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості можна ознайомитись на офіційному порталі Запорізької міської влади www.meria.zp.ua у розділі «Громадське обговорення» та у приміщенні департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради (вул. Зелінського, 3, кім. 207 з 10-00 до 17-00, тел. 236-96-22, 233-33-32) з моменту публікації цього повідомлення до завершення строку подання пропозицій.

5. Пропозиції до проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул. Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул. Грязнова, вул. Залізничною, вул. Комунарівською, вул. Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості надавати до департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради (вул. Зелінського, 3, кім. 208). Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Забезпечення роботи з розгляду пропозицій покладено на директора департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради – головного архітектора міста Трубіна В.П.

6. Строк подання пропозицій до проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул. Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул. Грязнова, вул. Залізничною, вул. Комунарівською, вул. Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості до 30 вересня 2013 року.

7. Презентація матеріалів проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул. Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул. Грязнова, вул. Залізничною, вул. Комунарівською, вул. Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості відбудеться 05.09.2013 року в 15-00 у приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Жовтневому району.

Графічні матеріали

Повідомлення
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої технологічною рульожною смугою літаків комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та територією колективних садівництв в районі вул. Блакитної для розташування комплексу з виробництва, випробування та зберігання серійно виготовлених вертольотів публічного акціонерного товариства «Мотор Січ»

 

1. Детальний план території міста Запоріжжя, обмеженої технологічною рульожною смугою літаків комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та територією колективних садівництв в районі вул.Блакитної для розташування комплексу з виробництва, випробування та зберігання серійно виготовлених вертольотів ПАТ «Мотор Січ» виготовлено згідно рішень генерального плану для визначення принципів планувально-просторової організації забудови, функціонального використання, режиму та параметрів забудови земельних ділянок, містобудівних умов і обмежень, перспектив та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури, а також визначення меж територій з особливим режимом використання.

Основні техніко-економічні показники

 

Території

 

Площа, га

 

%

Територія в межах проекту:

150,00

100,0

- території  інженерної інфраструктури

0,77

0,5

- території підприємств зовнішнього авіаційного  транспорту

5,13

3,4

- території ПАТ «Мотор Січ»

43,03

28,7

- незабудовані території

101,07

67,4

 

                                                                     Всього

 

 

100,0

Додаток: ситуаційна схема місця розміщення земельної ділянки, ситуаційний план існуючого стану території, план існуючого використання території, детальний план території – основне креслення.

3. Замовником розроблення детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої технологічною рульожною смугою літаків комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та територією колективних садівництв в районі вул. Блакитної для розташування комплексу з виробництва, випробування та зберігання серійно виготовлених вертольотів публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» є департамент архітектури та містобудування Запорізької міської ради (69037, м. Запоріжжя, вул. Зелінського,3).
Розробник – ТОВ «АС - Проект» (69000, м. Запоріжжя, вул. Правди, 57/5)
Підставою для розроблення проекту є рішення Запорізької міської ради від 29.05.2013 № 26 «Про надання згоди на розроблення детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої технологічною рульожною смугою літаків комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та територією колективних садівництв в районі вул. Блакитної для розташування комплексу з виробництва, випробування та зберігання серійно виготовлених вертольотів публічного акціонерного товариства «Мотор Січ»

4. З матеріалами проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої технологічною рульожною смугою літаків комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та територією колективних садівництв в районі вул. Блакитної для розташування комплексу з виробництва, випробування та зберігання серійно виготовлених вертольотів публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» можна ознайомитись на офіційному порталі Запорізької міської влади www.meria.zp.ua у розділі «Громадське обговорення» та у приміщенні департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради (вул. Зелінського, 3, кім. 207 з 10-00 до 17-00, тел. 236-96-22, 233-33-32) з моменту публікації цього повідомлення до завершення строку подання пропозицій.

5. Пропозиції до проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої технологічною рульожною смугою літаків комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та територією колективних садівництв в районі вул. Блакитної для розташування комплексу з виробництва, випробування та зберігання серійно виготовлених вертольотів публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» надавати до департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради (вул. Зелінського, 3, кім. 208). Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Забезпечення роботи з розгляду пропозицій покладено на директора департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради – головного архітектора міста Трубіна В.П.

6. Строк подання пропозицій до проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої технологічною рульожною смугою літаків комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та територією колективних садівництв в районі вул. Блакитної для розташування комплексу з виробництва, випробування та зберігання серійно виготовлених вертольотів публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» до 30 вересня 2013 року.

7.  Презентація матеріалів проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої технологічною рульожною смугою літаків комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та територією колективних садівництв в районі вул. Блакитної для розташування комплексу з виробництва, випробування та зберігання серійно виготовлених вертольотів публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» відбудеться 12.09.2013 року в 15-00 у приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району.

Графічні матеріали 

 

Підсумки роботи 

погоджувальної комісії з розгляду та врахуванню пропозицій громадськості до проекту внесення змін

до генерального плану міста Запоріжжя

 

 

№ з/п

Місце розташування земельної ділянки (адреса), об'єкт

Заявник

Призначення ділянки за діючим генпланом з урахуванням змін на підставі затверджених МБО до 01.01.2009

Пропозиції щодо призначення ділянки після внесення змін до генплану

Висновки

погоджувальної комісії

 

                                                         Жовтневий район

 

 

 1.  

Квартал №32 (вул.Гоголя,1,2,3,10,13, 14, 15,16,17,18,19,20

і т.д.;

вул.Жуковського,1,3,4,5,6,7,9,10,11,12,14,16,17 і т.д.;

вул.Залізнична,3а,5а,39,41,43,45,46,47,49,51,53,55)

Віхляєва Т.В.

 

Районна адміністрація по Жовтневому району

Територія малоповерхової

забудови

Територія садибної забудови

Відхилити пропозицію. щодо розміщення

садибної забудови.

Залишити територією малоповерхової забудови

 

 

 1.  

вул. Першотравнева,3

Чакаєв Х.Ш.

Культові споруди

Багатоповерхова житлова забудова (для розміщення багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими об'єктами громадського призначення)

Погодити розміщення громадської забудови без розміщення культової споруди

 

 

 1.  

пр.Леніна — вул.Кірова (розташування торго-вельно - готельного комплексу по договору оренди земельної ділянки)

ППВКФ «Полімер»

Зелені насадження загального

 користування

Територія громадської забудови

Прийняти пропозицію  розміщення громадської забудови

 

 

 1.  

Організація дорожнього руху по вул. Чекістів з виїздом на Прибережну автомагістраль

Районна адміністрація по Жовтневому району

Зелені насадження загального

користування

Дорожня розв'язка

Залишити зелені насадження загального користування

 

 

 

 1.  

вул.Гоголя,155

(викуплені теплиці)

ТОВ «Медкуратор»

Загальноосвітні школи

Громадська забудова (для розміщення адміністративної будівлі)

Відхилити пропозицію щодо розміщення громадської забудови.

Залишити територією загальноосвітніх  закладів

 

 1.  

вул.Горького,117 (територія КП “Паркування”)

ТОВ “Аврора Девелопмент”

Територія транспортних підприємств

Громадська забудова (для розміщення громадської будівлі)

Відхилити пропозицію розміщення громадської забудови.

Залишити територією транспортних підприємств

 

 

 

                                                                              Комунарський  район

 

 

7

вул. Нагнибіди,

АЗС

ТОВ “Веста Трейд”

Територія громадської забудови

Території транспортних підприємств (частка)

 Відхилити пропозицію щодо території транспортних підприємств.

Залишити територією громадської забудови

 

 

8

вул. Луначарського, 15

ТОВ «СОК «Яхт-клуб «Корсар»

Зелені насадження загального користування

Території спортивних закладів-частка, садибна забудова-частка

Прийняти пропозицію визначення території, як території  спортивних закладів

 

 

9

вул. Чубанова, 3д

Річковий координаційний аварійно-рятувальний центр у м. Києві

Території комунальних підприємств, складів, баз

Території комунальних підприємств, складів, баз

Погодити розміщення дебаркадер замовника

 

 

10

Оріхівське шосе, 10, культова споруда

КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР

Територія громадської забудови

Територія громадської забудови – культова споруда

Прийняти пропозицію щодо розміщення культової споруди

 

 

 

11

Дослідна станція

ОСК «Пчолка»

Дачні ділянки

Садибна забудова

Прийняти пропозицію щодо розміщення садибної забудови

 

12

вул. Барикадна, 35,

вул. Волі, 4

Майорова Ю.В.

Садибна забудова

Територія громадської забудови, аптека

Прийняти пропозицію щодо розміщення громадської забудови

 

13

Оріхівське шосе, 3

ТОВ «Кей 2 Капітал»

Зелені насадження спеціального призначення

Територія громадської забудови

Прийняти пропозицію щодо розміщення громадської забудови

 

14

Оріхівське шосе, 1

ТОВ «Кей 2 Капітал»

Зелені насадження спеціального призначення

Територія громадської забудови

Прийняти пропозицію щодо розміщення громадської забудови

 

 

 

15

Оріхівське шосе, 9

ТОВ «Кей 2 Капітал»

Зелені насадження спеціального призначення

Територія громадської забудови

Прийняти пропозицію щодо  розміщення громадської забудови

 

 

16

Оріхівська бухта, 1а,2,2а,3,4,6

ТОВ «Полігон-Елітсервіс»

Території зелених насаджень загального користування

Території спортивних закладів

Прийняти пропозицію визначення території,

як території спортивних закладів

 

 

17

Оріхівська бухта, 10

ТОВ «Тера-Гарант»

Зелені насадження спеціального призначення

Території спортивних закладів

Прийняти пропозицію визначення території,

як території спортивних закладів

 

 

18

В районі вул.Космічної,104,104а,108а

ДП «Льодові арени»

Середньо поверхова забудова

Територія спортивних закладів

Прийняти пропозицію визначення території,

як території спортивних закладів

 

 

19

вул. Маршова

Районна адміністрація по Комунарському району

Зелені насадження загального користування

Територія садибної забудови

 

Прийняти пропозицію визначення території, як території садибної забудови

 

 

20

Прибережна автомагістраль

ТОВ Гефест

Землі транспорту – передбачувана розв'язка

Розміщення тимчасової автозаправної станції

Залишити визначення території, як землі транспорту з розв’язкою

 

21

вул. Космічна, 42а

ПП Гиря А.Т.

Зелені насадження загального користування

Території транспортних підприємств

Погодити як території транспортних підприємств

 

22

вул. Радгоспна, 26а

ОГК «Каштан»

Територія середньоповерхової забудови

Території комунальних підприємств, складів, баз

Вирішити питання розміщення існуючих гаражів  в плані зонування території м. Запоріжжя

 

23

Розворотне кільце по вул. Космічній

ТОВ «Прогрес М»

Території міських вулиць

Території громадської забудови

Прийняти пропозицію визначення території, як території громадської забудови

 

 

24

вул. Луначарського, 23

ТЧ «Славутич»

Території комунальних підприємств, складів, баз

Території спортивних закладів

Прийняти пропозицію визначення території,  як території спортивних закладів

                                                                                  Хортицький район

 

25

вул. Задніпровська, 1

гр. Серовський О.В.

 

Комунально-складська зона

Зона громадської забудови

( готельно-офісний комплекс з кафе)

Прийняти пропозицію визначення території, як території громадської забудови

 

26

вул. Задніпровська, 23

Районна адміні-страція  по Хортицькому району,

ПП Ламшанкін М.А.,

ПП Муратова С.Р.,

ПП Манін Є.А.

Багатоповерхова житлова забудова

( існуючий зупинковий комплекс)

 

Залишити зупинковий комплекс.

Замість зупинкового комплексу розташувати торговельний комплекс

Прийняти  пропозицію розташування торговельного комплексу замість зупинкового комплексу.

Позначити як зону громадської забудови.

 

 

27

вул. Новгородська- пр.Радянський

( пішохідна магістраль)

гр. Кулакова Л.О.

Пішохідна магістраль

Бульвар з продовженням  до берегової смуги р. Дніпро

Прийняти  пропозицію розміщення бульвару з продовженням  до берегової смуги  р. Дніпро

28

Залізничний переїзд з вул. Задніпровської на с.Біленьке

гр. Федченко З.Д.

Землі транспорту

При проектування швидкісної магістралі передбачити транспортну розв’язку в місті існуючого залізничного переїзду

Прийняти  пропозицію щодо врахування  існуючого переїзду

 

29

Територія уздовж автодороги від моста Преображенського до вул.Задніпровської

ТОВ “Прогрес-2007”

Зелені насадження загального користування

Об'єкти житлової та громадської забудови

Відхилити пропозицію щодо розміщення житлової та громадської забудови.

Залишити як територію зелених насаджень загального користування

 

                                                            Заводський район

 

 

30

вул. Вузлова, 23

Лісхоз

Території лісів та лісопарків

Територія комунальних підприємств, складів, баз

 

Прийняти пропозицію щодо визначення  території, як зони комунальних підприємств, складів, баз

 

31

вул. Перспективна, 1, склади

ПП «ДМВ»

Території закладів освіти

Території комунальних підприємств, складів, баз

Відхилити пропозицію визначення території, як території комунальних підприємств, складів, баз.

 Залишити територією закладів освіти

 

32

Територія вздовж вул. Автодорівської

 

 Малоповерхова житлова забудова (зміни затверджені рішенням міської ради від 24.09.2008 № 53)

Зона зелених насаджень загального призначення

Прийняти пропозицію щодо визначення території, як зони зелених насаджень загального призначення

 

                                                                  Орджонікідзевський  район

 

 

33

Прибережна автомагістраль

ПП фірма «ГРИГ»

Зелені насадження загального користування

Спортивно – оздоровчий комплекс

Прийняти  пропозицію щодо розташування спортивно – оздоровчого комплексу

 

 

34

бул. Шевченка,25

ПМВФ «ЯЛОС»

Територія медичного закладу (10-міська лікарня)

Кафе, офіс

Прийняти  пропозицію щодо розташування кафе, офісу

 

35

вул. Сорок років Радянської України,57

ТОВ “Укрбудспец-інвест”

Учбово- виробничий комбінат

Адміністративно – офісна будівля

Прийняти  пропозицію щодо  розміщення адміністративно – офісної будівлі

 

36

вул. Сорок років Радянської України,37

ТОВ «Ексон ЛТД»

Зелені насадження загального користування

Зона громадської забудови

(під соціальну аптеку та офісні приміщення)

Відхилити пропозицію щодо розміщення громадської забудови.

Залишити територією зелених насадження загального користування

 

37

вул. Кронштадська,17,

автомайстерня

гр. Ханутін М.М.

Територія навчального закладу для дітей з вадами зору

Розташування автомайстерні

Відхилити пропозицію щодо розміщення авто майстерні.

Залишити як територію навчального закладу для дітей з вадами зору.

 

38

Парк «Трудової Слави»

гр. Щетініна Ю.О.

та інші;

Шматченко Н.В. та інші;

гр. Кулік Д.С. та ін.

Зелені насадження загального користування, частково громадська забудова

Мешканці проти забудови парку, проти будівництва храму, кафе,

багатофункціонального центру, прорізу вул. Правди по території парку

Залишити визначення території, як зони зелених насаджень загального користування з частковою громадською забудовою

 

39

вул. Правди / вул. Південноукраїнська

гр. Ширєєва Л.П. та інші

Зелені насадження  загального користування

Зона громадської забудови

(мешканці проти розташування багатофункціонального центру)

Відхилити пропозицію щодо визначення території, як зони громадської забудови.

Залишити зоною зелених насаджень загального користування

 

40

Парк «Трудової Слави»

ТОВ «АЛТЕКС»

Зелені насадження загального користування

 

Дитяче кафе на місці дитячого майданчика

 

Прийняти  пропозицію щодо розташування дитячого кафе на місці дитячого майданчика

 

 

41

пл. Фестивальна

ТОВ «АБГ Созидатель»

Зелені насадження загального користування

Зона громадської забудови (збільшення площі ділянки)

На генеральному плані м. Запоріжжя територію під багатофункціональний громадський центр на                       пл. Фестивальній, позначити (в відведених межах без збільшення території ділянки)  як зону громадської забудови. Розроблені проектні пропозиції та містобудівне обґрунтування на дану ділянку обговорити у Запорізькій обласній організації Національної Спілки Архітекторів України. Проектні пропозиції для всебічного обговорення винести на розгляд громадськості.

 

42

Сквер на пл. 50-річчя СРСР вул. 40 років Радянської України, вул. Лермонтова/ пр. Леніна

гр. Гусарева

гр. Павлова

гр. Глухова

гр. Мильчева

гр. Носаль

гр. Стеблюк;

гр. Шматченко Н.В. та інші;

гр.Череватая Л.І. та ін.

Розміщення багатофункціонального комплексу громадського призначення з організацією міської площі

(зміни затверджені рішенням міської ради від 29.08.2007 № 42)

Частково громадська забудова

На генеральному плані м. Запоріжжя позначити територію скверу на пл. 50-річчя СРСР/ вул. 40 років Радянської України/ вул. Лермонтова/ пр. Леніна, як територію зі статусом особливої зони (на 5 років). Замовнику рекомендувати провести міжнародний конкурс на кращу проекту пропозицію забудови даної території.

 

 

 

43

Вул. Перемоги – вул. Кам,яногірська

ТОВ НВП «ПРОКУБ»

Середньо-поверхова забудова

Громадська забудова

 (авторкомплекс, існує землевідвод)

На генеральному плані м. Запоріжжя позначити  територію по вул. Перемоги – вул. Кам,яногірська, як зону обслуговування об’єктів  автотранспорту.

 

 

                                                               Ленінський  район

 

 

44

вул. Центральна,20

МСОГО «Запоріжкокс»

Території дитячих оздоровчих установ

Малоповерхова житлова забудова

Відхилити пропозицію щодо визначення території, як зони малоповерхової житлової забудови.

Залишити як територію дитячих оздоровчих установ.

 

45

вул. Лісозаводська,1А

Запорізьке регіональне управління водних ресурсів

Зелені насадження загального користування

Розташування експлуатаційної дільниці Запорізького регіонального управління водних ресурсів

Прийняти  пропозицію щодо розташування експлуатаційної дільниці Запорізького регіонального управління водних ресурсів

 

 

46

вул. Каховська,37

ФОП Білий В.М.

ФОП БілийА.В.

ЮО «ЗВОЦ»

Садибна забудова

Розташування обчислювального центру, офісу та столярної майстерні

Прийняти  пропозицію щодо розташування обчислювального центру, офісу та столярної майстерні

 

47

вул..Лобановського,11

ПрАТ «Торговий дім «Олена»

Громадська забудова, дитячі установи (364)

Розміщення об’єкту громадського призначення (спортивно-оздоровчий комплекс)

Прийняти  пропозицію щодо розміщення об’єкту громадського призначення (спортивно-оздоровчий комплекс)

 

 

48

вул. Братська/

Дніпропетровське шосе

«ГЕФЕСТ»

Не позначено в ГП

Розташування АЗС

Прийняти  пропозицію розташування АЗС

 

 

49

вул. Товариська

ТОВ «Екссон ЛТД»

Території комунальних підприємств

Розташування торговельного комплексу

Прийняти  пропозицію щодо розташування торговельного комплексу

 

50

вул..Каховська,32,34,36,40

ТОВ «Техпровід»

Зелені насадження загального користування

Зелені насадження на розрахунковий період (особлива зона)

Прийняти пропозицію щодо визначення території, як особливої зони

 

51

вул.Каховська,34А

ПП «Промкаскад»

Зелені насадження загального користування

Зелені насадження на розрахунковий період (особлива зона)

Прийняти пропозицію щодо визначення території, як особливої зони

 

52

вул. Дніпровські зорі,1

ПрАТ «Запорізьке кар’єроуправ-ління»

Зелені насадження загального користування

Зелені насадження на розрахунковий період (особлива зона)

Прийняти пропозицію щодо визначення території, як особливої зони

 

 

 

53

Територія сел. Скельне

мешканці с.Скельного

Багатоповерхова каскадна забудова

Промислову зону “Дніпробуду” позначити як багатоповерхову забудову; зону території сел. Скельне залишити під малоповерхову та котеджну забудову

Відхилити пропозицію щодо визначення території, як зони малоповерхової та котеджної забудови.

Залишити розташування багатоповерхової каскадної забудови

 

 

 

54

вул.Ленська,14а

ТОВ “Строймаркет”

Територія Великого Лугу, РЖ-2

Зміна частини земельної ділянки під середньоповерхову забудову

Прийняти пропозицію щодо зміни призначення частини земельної ділянки під зону середньоповерхової забудови

 

 

 

55

сел. Сонячне (Запорізький район)

Обслуговуючий садівничий кооператив «Бородінка»

Садибна забудова на перспективу

Перенесення запроектованої автомагістралі

На генеральному плані м. Запоріжжя залишити  запроектований автотранспортний перехід через р. Дніпро (міст - Північний обхід). Передбачити інші під’їзди до даного  автотранспортного переходу з урахуванням існуючої житлової забудови та можливістю найменшого її знесеtext-align: center;ння. Зі сторони правого берегу розглянути можливість виходу даної автомагістралі в районі с. Малишевка на автодорогу Дніпропетровськ - Запоріжжя. Зменшити розмір запроектованої транспортної розв’язки.

 

                                                                 Шевченківський район

 

 

56

вул. Ізмаїльська,72а, вул.Верещагіна,17,19, кафе

ПП Маргарян К.П.

Індивідуальна житлова забудова

Громадська забудова

Прийняти пропозицію щодо розміщення об’єкту громадського призначення. Вирішити питання розміщення об’єк /ptext-align: center;/p/ptd colspan= ту   в плані зонування території м. Запоріжжя

 

57

Донецьке шосе,4 виробничий об'єкт

ТОВ “Січ-21”

Територія будівельних підприємств

Територія промислових підприємств

Прийняти пропозицію щодо визначення території, як території промислових підприємств

 

58

вул. Тульська –

вул. Куйбишева

Косінов В.В., Овчарова І.Г.,

Ткачук Т.Я.

Територія садівництва

Громадська забудова,

індивідуальна житлова забудова

Прийняти пропозицію щодо визначення території, як території громадської забудови,

індивідуальної житлової забудови

 

59

вул.Чарівна,151а

ТОВ “Новий оберіг”

Дитячий дошкільний заклад

Громадська забудова

Відхилити пропозицію щодо визначення території, як зони громадської забудови.

Залишити як територію дитячого дошкільного закладу

 

60

Траса Харків-Сімферополь (район с. Тепличного)

ОК “Темп-2010”

Територія сільськогосподарського призна 198 text-align: center; text-align: left;/p180 чення

Громадська забудова

Прийняти пропозицію щодо визначення території,  як території громадської забудови

 

 

 

61

вул.Авраменка,14а, храм

УПЦ, дитяча поліклініка,

Житловий будинок

Дитячий дошкільний заклад

Культова споруда

громадська забудова

Прийняти пропозицію щодо визначення території, як території громадської забудови з розміщенням культової споруди.

 

62

вул.Військбуд,20-б

ФОП Чумаченко

Садибна забудова, територія спецпризначення

Комунальна зона

Прийняти пропозицію щодо визначення території, як комунальної зони

 

63

Траса Харків-Сімферополь, АЗС

ТОВ “ГЕФЕСТ”

Територія садівництва

Територія транспортних підприємств

Прийняти пропозицію щодо визначення території,  як території транспортних підприємств

 

64

вул. Магістральна

(магазин у складі торговельного комплексу)

ПП “Нейтрино”

ПП Тур Л.М.

Зелені насадження спецпризначення

Об'єкти торгівлі,

громадська забудова

Прийняти пропозицію визначення території, як   особливої зони

 (на 15 років)

                 

 

Матеріали проекту внесення змін до чинного генерального плану міста Запоріжжя.
 

Звіт
про результати вивчення громадської думки

1.Найменування органу виконавчої влади, який організував вивчення громадської думки (вивчав громадську думку):

 Виконавчий комітет Запорізької міської ради

2.Найменування адміністративно-територіальної одиниці:

 Місто Запоріжжя

3.Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, вивчення думки яких проводилося:

робітники підприємств;
робітники бюджетних установ;
підприємці;
молодь;
пенсіонери;
представники громадських організацій;
інші

4.Тема та питання, з яких проводилося вивчення громадської думки:

Запровадження одноставкового сезонного або одноставкового  єдиного (щомісячно протягом року) тарифу на послуги з централізованого опалення комунального підприємства Концерн «Міські теплові мережі» м.Запоріжжя

5.Методи, що застосовувалися для вивчення громадської думки:

 • анкетування;
 • телефонна «гаряча  лінія» (телефон служби call-центру МКП «Основаніє» 15-80);
 • опрацювання та узагальнення висловлених пропозицій (за електронною адресою (e-mail:gromdumka@mail.ru та письмовими зверненнями громадян з питання, що потребує вивчення громадської думки);
 • опитування (інтерактивне голосування мешканців міста під час проведення 20.11.2012 телепрограми «По сути» ТРК «Запоріжжя»)

6. Інформація про осіб, що проводили вивчення громадської думки:

Свіркін Дмитро Олександрович – перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Новак Наталія Володимирівна – директор департаменту економічного розвитку Запорізької міської ради;

Соловйов Павло Аркадійович – директор департаменту житлового господарства та розподілу житлової площі Запорізької міської ради;

Остапенко Галина Вікторівна – заступник начальника управління соціального захисту населення Запорізької міської ради.

7. Результати вивчення громадської думки:

 

№ з/п

 

Метод вивчення громадської думки

 

Один. виміру

Результати опитування

 

Всього

у тому числі

за сезонний

за єдиний протягом року

1.

Анкетування

кількість анкет

1488

1127

361

2.

ТРК «Запоріжжя» (телепрограма «По сути» 20.11.2012)

кількість дзвінків

533

479

54

3.

Служба call-центру МКП «Основаніє»

кількість дзвінків

250

212

38

4.

Електронна адреса (e-mail:gromdumka@mail.ru)

кількість повідомлень

29

22

7

5.

Письмові звернення

кількість осіб, що звернулись

25

24

1

 

Всього

голосів

2325

1864

461

%

100

80,2

19,8

         Результати вивчення громадської думки будуть враховані при підготовці проекту рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради про встановлення одноставкового тарифу  на послуги з централізованого опалення комунального підприємства Концерн «Міські теплові мережі» м.Запоріжжя.

 

Перший заступник міського голови
з питань діяльності виконавчих
органів ради                                                                                                Д.О.Свіркін

ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчим комітетом Запорізької міської ради підготовлено проект Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Запоріжжя, який розміщено для проведення публічного обговорення на офіційному порталі Запорізької міської влади www.meria.zp.ua у розділі «Громадське обговорення».
Пропозиції та зауваження приймаються протягом 20 діб з дати публікації оголошення за адресою: 69095, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 105. Управління з питань екологічної безпеки міської ради. Контактний телефон (0612) 63-26-90, електронна адреса www.ecobezpeka.bk.ru.

ПРОГРАМА ПРИРОДООХОРОННИХ ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ОХОРОНУ ДОВКІЛЛЯ, РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ МІСТА ЗАПОРІЖЖЯ

ОГОЛОШЕННЯ

 

Виконавчим комітетом міської ради підготовлено проект рішення міської ради «Про порядок переведення нежитлового приміщення (будівлі) у житлове», який розміщено для проведення публічного обговорення на офіційному порталі Запорізької міської влади www.meria.zp.ua у розділі «Громадське обговорення».
Пропозиції та зауваження приймаються протягом 20 діб з дати публікації оголошення за адресою: 69037, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 214. Департамент житлового господарства та розподілу житлової площі Контактний телефон (061) 224-28-67, електронна адреса reform_otdel@mail.ru

Порядок переведення нежитлового приміщення (будівлі) у житлове

ОГОЛОШЕННЯВиконавчим комітетом міської ради підготовлено проект рішення міської ради про «Положення про порядок передачі житлових приміщень гуртожитків, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя у власність громадян», який розміщено для проведення публічного обговорення на офіційному порталі Запорізької міської влади www.meria.zp.ua у розділі «Громадське обговорення».
Пропозиції та зауваження приймаються протягом 20 діб з дати публікації оголошення за адресою: 69037, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 214. Департамент житлового господарства та розподілу житлової площі Контактний телефон (061) 224-28-67, електронна адреса reform_otdel@mail.ru

 

Результати розгляду пропозицій та питань, внесених за результатами громадських слухань «Встановлення тарифів на послуги теплопостачання Концерну «Міські теплові мережі» 04.01.2011 та 05.01.2011

 

1.Питання: До якого числа потрібно сплачувати за комунальні послуги, щоб не нараховувалась пеня?

     Відповідь: Плата за послуги вноситься не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим, якщо договором не встановлено інший строк (постанова Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630)

2. Питання: Відпрацьовані енергозберігаючі лампи необхідно утилізовувати в спеціальні контейнери. В місті я їх не знайшла (свої віддавала  на „Укрграфіт” в спец. контейнери.) А інші?

     Відповідь:  За інформацією ТОВ «Ремондіс», яке здійснює утилізацію відходів, підприємство не має ліцензії  щодо поводження з небезпечним класом відходів.

3. Питання (Денисова Л.Л., ОСББ ”Основание”):Пропоную кожного року після закінчення опалювального сезону робити перерахунки по факту виробленої теплової енергії для будинків, в яких відсутні тепло лічильники, на прикладі міста Мелітополя. Затверджена методика у них є. Здійсніть запит.

       Відповідь: Перерахунок розміру плати за послуги з теплопостачання проводиться у разі їх ненадання, надання не в повному обсязі, зниження якості відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630.

4.  Питання (Бланк Л. П.): Ціни на газ виросли на 50%. В обговорюваному тарифі вже всі підвищення враховані? Тобто, тариф більше підвищуватись не буде?

      Відповідь: При зростанні на законодавчому рівні вартості складових (газу, електроенергії, тощо), що враховано в тарифі на послуги з теплопостачання, подальше їх підвищення до економічно обґрунтованого рівня необхідне для стабільного функціонування підприємства.

5. Питання: Якщо я не хочу отримувати послуги з теплопостачання від Концерну, чи можу я відмовитись і встановити автономне опалення в квартирі, в якій вже є димохід, так як дім обладнаний колонкою для гарячої води?

      Відповідь: На сьогоднішній день законодавством дозволено відключення цілого будинку за ініціативою споживачів. Відключення від мереж централізованого опалення окремих квартир багатоквартирних будинків за волевиявленням їх власників не передбачено. Виключення для квартир, обладнаних димоходом, не має, оскільки він є частиною вентиляційної системи, яка слугує тільки для відведення продуктів згоряння (наказ Мінбуду України від 22.11.2005 року № 4, постанова Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 р. № 1268)

6. Питання: До кого звертатись, якщо батарея холодна в будь-якій з кімнат?

     Відповідь:  Одночасно:

-  до виконавця послуг з централізованого опалення -  філіалу Концерна „МТМ” відповідного району міста – для вирішення питання зменшення плати за послуги з централізованого опалення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.02. 2010  № 151;

- до власників (балансоутримувачів) будинків, виконавців послуг з утримання будинків та прибудинкових територій – для вирішення питання приведення до належного технічного стану внутрішньобудинкових мереж.

 

7.Питання  (Роєнко О.В., вул.Гудименка, б6, кв.6): Чи можливо встановити прилад обліку теплової енергії в окремій квартирі?

     Відповідь: Встановлення приладу обліку теплової енергії в окремій квартирі можливо при виконанні повної реконструкції будинкової системи опалення з відгалуженням подачи тепла на кожну окрему квартиру з обов’язковим встановленням комерційного приладу обліку у цілому на будинок.

8. Питання: Мені важко сплачувати в опалювальний період всю суму за опалення , тому я сплачую і взимку, і літом. Зараз маю передплату за опалення. Як буде врахована моя передплата: в рахунок абонентської плати чи в рахунок змінної ставки?

      Відповідь:Передплата однієї частки двоставкового тарифу з опалення за письмовим бажанням споживача може бути зарахована як оплата будь-якої частки (в рахунок абонентської плати або плати за спожиту теплову енергію) оплати послуги з опалення.

9. Питання: В межах діючого законодавства чи будуть врегульовані взаємовідносини постачальників комунальних послуг з безпосередніми споживачами тепла, холодного водопостачання, гарячого водопостачання, світла, водовідведення – власниками будинків ЖБК та ОСББ шляхом укладання прямих договорів (постанова 630).

         Відповідь:        Законом України «Про житлово-комунальні послуги» визначено, що до повноважень органів місцевого самоврядування належить визначення виконавця житлово-комунальних послуг. Рішенням виконкому Запорізької міської ради від 29.01.2009 № 25 визначено виконавців житлово-комунальних послуг для населення, яке мешкає у домах комунальної власності.  Пунктом 5 зазначеного рішення власникам житлових будинків не комунальної форми власності, ОСББ та ЖБК запропоновано самостійно визначати  виконавців житлово-комунальних послуг.

       Концерн „Міські теплові мережі”, в межах діючого законодавства, укладає договори про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води з населенням, що мешкає в будинках комунальної форми власності, мережі яких приєднані безпосередньо до мереж Концерну, і з населенням будинків ЖБК та ОСББ, що визначили Концерн виконавцем послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. З населенням відповідних будинків ЖБК і ОСББ укладено стовідсоткова кількість договорів, з населенням відповідних будинків комунальної  форми власності – 60 відсотків договорів.

        КП «Водоканал» надає послуги з водопостачанн22/p p style=lang=я та водовідведення для ЖБК та ОСББ на підставі раніше укладених договорів, які укладено відповідно до вимог                 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання».

 

 

10. Питання (Клименко А.І. голова правління ЖБК „Строитель-18”, вул.Чумаченка,2в):

         1) Чому не виконується рішення міськвиконкому від 27.07.2004р. № 284  щодо передачі зовнішніх мереж тепло-, водопостачання?

 

          Відповідь: Концерном „Міські теплові мережі” постійно проводиться робота з балансоутримувачами будинків щодо виконання зазначеного рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради.

            Концерн „МТМ” надає згоду на прийняття в господарське відання теплових вводів у встановленому законом порядку, тобто при наявності цього майна на балансі балансоутримувача.

            Так, станом на 01.01.2011 Концерном „Міські теплові мережі” прийнято в гос/td Об'єкти торгівлі,top a href=span style=span style=/spanподарське відання мережі теплопостачання по зовнішню поверхню стін від підприємств, установ та організацій – балансоутримувачів об’єктів житлового господарства, соціально-культурної сфери протяжністю 77 179,55 п.м. загальною вартістю 62 912,273,33 грн., в т.ч.:

        від КП ВРЕЖО -протяжністю 64 061,15 п.м., вартістю 55 618 461,78 грн.;

        від ЖБК, ОСББ - протяжністю 271,0 п.м., вартістю  198 116,00 грн.

Комунальним підприємством «Водоканал» на усі письмові звернення керівників ЖБК, ОСББ, КП «ВРЕЖО» та інших підприємств усіх форм власності були проведені обстеження технічного стану мереж, звернено увагу щодо надання необхідної технічної документації. Виконана оцінка вартості мереж, що передаються. На баланс КП «Водоканал» прийнято 2521400 п.м. водопровідних мереж та                822610 п.м. каналізаційних мереж.

         2) Чому не виконується рішення Кабміну за 2009 рік щодо держповірки лічильників-водомірів?

          Відповідь: Щодо повірки будинкових приладів обліку гарячої води:  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2006 р. N 955, до складу витрат із збуту послуг з централізованого постачання гарячої води включаються витрати щодо періодичної повірки, обслуговування та ремонту (включаючи демонтаж, транспортування та монтаж після повірки) будинкових приладів обліку гарячої води, якщо прилади обліку є власністю підприємства.

             Щодо повірки квартирних приладів обліку питної води:  послуга з періодичної повірки квартирних водомірів входить до переліку послуг, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 529.

           Рішення виконкому Запорізької міської ради від 28.08.2008 № 375 дає право мешканцю при укладанні договору на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій включати в нього і послугу з періодичної повірки приладів обліку за додаткову оплату.

            Включення плати за проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонту засобів обліку води до тарифу на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для всього населення багатоквартирних будинків без врахування вищезазначеної специфіки свідчить про порушення принципу рівності прав громадян, адже грошове навантаження  за періодичну повірку, обслуговування і ремонт засобів обліку води безпідставно ляже на споживачів, які не користуються засобами обліку.

 

          3) Чому найдорожча холодна вода по всій Україні?

      Відповідь: У місті Запоріжжя для всіх категорій споживачів встановлено єдиний рівень тарифів, тобто ліквідоване перехресне субсидування одних категорій споживачів за рахунок інших (населення за рахунок підприємств), що  відповідає діючому законодавству України. Тому тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення для населення в місті Запоріжжя вищі, ніж в інших обласних центрах України.

 

11. Питання: Коли вже встановлять лічильники тепла на всіх будинках нашого міста?

        Відповідь: Оснащення вводів багатоквартирних будинків приладами обліку теплової енергії здійснюється за рахунок коштів з державного та міського бюджетів на заходи з енергозбереження. За період 2007-2008 років в рамках реалізації зазначеної програми встановлено 1175 приладів обліку.  В 2009 році кошти з державного бюджету не виділялись, що унеможливило виконання цих робіт.

        Загальнодержавною програмою реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки передба/spanчено обладнання усіх багатоквартирних будинків побудинковими приладами обліку тепла, холодної та гарячої води. Прогнозний обсяг фінансового забезпечення виконання завдань Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки за рахунок коштів Державного бюджету України, а саме забезпечення оснащення наявного житлового фонду будинковими засобами обліку та регулювання споживання води і теплової енергії в Україні становить: в 2011 році – 262,7 млн.грн., в 2012 році –  444,1 млн.грн., в 2013 році – 115,7 млн.грн., в 2014 році – 40 млн.грн.

 

 12.   Питання (Ішин Борис Андрійович):

          1)  Які заходи передбачені для здешевлення 1 Гкал?

 

         Відповідь: На виконання вимог Законів України „Про енергозбереження”, „Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки” була розроблена „Програма енергоресурсозбереження на 2006-2010 роки Концерну „Міські теплові мережі”, затверджена рішенням сесії Запорізької міської ради від 31.01.2007  № 46 (зі змінами від 19.11.2008 № 16), яка була виконана в обсягах фактичного фінансування.

          За підсумками 2006 - 2010 років від впровадження енергозберігаючих заходів отримано економію паливно-енергетичних ресурсів у обсязі: 4806,11 тис. куб. м. природного газу, 5428,94 тис. кВт*год електроенергії та 99,894 тис. Гкал теплової енергії. Економічний ефект від впроваджених енергозберігаючих заходів склав  в 2006 році – 1801,959 тис.грн., в 2007 році – 2380,688 тис. грн., в 2008 році – 3310,373 тис.грн., в 2009 році – 8549,58 тис.грн., в 2010 році – 12574,673 тис.грн.

          Це дозволило знизити вартість 1 Гкал на 0,7% у 2006 році, 0,6% у 2007 році, 0,7% у 2008 році, 1,4% у 2009 році, 1,8% у 2010 році.

         Але, враховуючи зростання за цій період вартості природного газу з 210 грн. до 1309,2 грн. за 1000 м.куб., тобто на 600,2%, а також електроенергії - з 22,7 коп. до 81,9 коп. за 1 кВт.год., тобто на 361,2%, зазначені заходи істотно не  вплинули на величину тарифів.

        2)Чи ведеться робота зі спеціалістами по реконструкції в котельнях, що повинно привести до зменшення спожитого газу?

            Відповідь: Концерном „Міські теплові мережі”, починаючи з 2005 року, гаряче водопостачання Орджонікідзевського та частини Ленінського районів міста здійснювалося за рахунок отримання теплоносія від ВАТ „Запоріжсталь”, що знижувало споживання природного газу, у залежності від періоду постачання, на 6-10 млн.м.куб у рік.

            З 2005 року Концерн „Міські теплові мережі” здійснював співробітництво з рядом наукових, проектних та конструкторских організацій ( Інститут промислової екології м.Київ, Інстітут технічної теплофізіки м.Київ, Науково-виробниче підприємство „Інтеренерго” м.Харків, Підприємство „Южтрансенерго” м.Запоріжжя) по разробці, виготовленню та впровадженню утилізаторів тепла відхідних димових газів.

            За результатами практичної роботи за 2006-2010 роки були встановлені теплоутилізатори на котли малої потужності – 8 одиниць, середньої потужності – 26 одиниць, великої потужності – 4 одиниці.

         З 2009 року за рахунок власних коштів підприємства виконуються роботи по реконструкції котельні Військбуд, 124б з улаштуванням котлів на біопаливі. Закінчення робіт планується у першому кварталі 2011 року. Це дозволить не споживати природний газ для потреб горячого водопостачання військового містечка, використовуючи при цьому щепу деревини, що є відходами життєдіяльності міста.

             3) Чому не встановлюють масово лічильники тепла на всіх будинках нашого міста?

            Відповідь:  На сьогодні встановлення приладів обліку тепла стримується обмеженим фінансуванням цих робіт.

           Згідно з Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства від 19.09.2008р № 286 об’єднання співвласників будинку можуть створювати спеціальні фонди на придбання та встановлення засобів обліку.

          Влаштування і введення в експлуатацію вузла обліку теплової енергії здійснюється за наявності:

    -технічних умов на установку приладів обліку, які необхідно отримати від теплопостачальної організації (концерн „Міські теплові мережі”) ;

     -проекту, розробленого, погодженого і затвердженого згідно з нормами проектування.

      До експлуатації приймаються прилади обліку, які занесені в Державний реєстр України засобів вимірювальної техніки.

       Допуск до експлуатації вузла обліку теплової енергії здійснюється представником теплопостачальної організації в присутності представників власника житлового фонду, ТО ЦОВМ та інспекції Держенергонагляду.

            4)  Які заходи вживаються до злісних неплатників?

Відповідь: Концерном «Міські теплові мережі» ведеться  претензійно-позовна робота. Так  за 2010 рік:

- направлено боржникам 30 тисяч  претензій  на суму 168,2млн.грн.

- подано в суди  9025 позовів на суму  46,9 млн.грн.

- стягнуто з боржників до передачі материалів до ДВС -  11,7 млн.грн.

- передано до ДВС для примусового стягнення 2047 рішень на сумму 10,6 млн.грн.

- стягнуто в примусовому порядку через ДВС заборгованості на суму 4,0 млн.грн.

 

            5) Чи буде надана калькуляція депутатському корпусу при затвердженні тарифів?

 

Відповідь: Розмір тарифів на послуги з теплопостачання обговорено на постійно діючих комісіях міської ради до проведення громадських слухань, а саме:

-                                  комісія з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів;

-                                  комісія з питань життєзабезпечення міста.

Під час розгляду на комісіях депутати отримали калькуляцію витрат до тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого теплопостачання для населення.

           6) В яких містах України діє абонплата?

            Відповідь: За станом на 01.01.2011 двоставковий тариф на опалення для населення діє в наступних обласних центрах України (крім Запоріжжя): Вінниця, Луцьк, Житомир, Івано-Франківськ, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Суми, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Севастополь.

         Інформація наведена за даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

 7)  На яких розрахунках виросла оплата в 6,5 рази з 2006 року по 2010 роки.

         Відповідь. До вересня 2006 року тариф на опалення складав 0,78 грн./м2 на місяць. Або 9,36 грн./м2 на  рік.

          З 06.01.2011 тариф на опалення складає: 1,02 грн./м2 - абонплата,   4,506 грн./м2 – сезонна складова. Або 38,017 грн./м2 на рік.

        Зростання тарифу складає 4,1 рази.

 

13.  Питання: Чому, коли відключають гарячу воду, за газ треба сплачувати більше?

         Відповідь: Ці норми затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.1996 N 619  „Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників”. У разі перерви у централізованому гарячому водопостачанні населення норма споживання природного газу на плиту газову встановлюється 18,3 куб.метра на людину на місяць.

14.  Питання: Чому в інших містах України не застосовується двоставковий тариф на теплопостачання?

        Відповідь. Двоставкові тарифи на опалення підприємства з style=астосовують згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 № 955.

           Станом на 01.01.2011 двоставковий тариф на опалення для населення діє в наступних обласних центрах України (крім Запоріжжя): Вінниця, Луцьк, Житомир, Івано-Франківськ, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Суми, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Севастополь

         

15. Питання: Яким чином можна відключити боржників від послуги з опалення?

       Відповідь:Відключення можливо при будинковій системи опалення з відгалуженням подачі тепла на кожну окрему квартиру.

16.   Питання: Чи можуть мешканці самі регулювати подачу тепла на будинок, в якому проживають?

        Відповідь: Питання визначення необхідних обсягів тепла на будинок визначає власник (балансоутримувач) будинку з відповідним врегулюванням договірних відносин з виробником (виконавцем) послуг. 

17. Питання: Чи підписав головний лікар санепідемстанції розпорядження глушити каналізаційні труби боржникам з квартплати?

       Відповідь: Ст. 23 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» надає правові підстави для тимчасового призупинення надання послуг з водопостачання та водовідведення споживачам в окремій квартирі багатоквартирного будинку за систематичну несплату послуг.

18. Питання: В квартирі ніхто не прописаний і не проживає. Чому нараховують за опалення?

       Відповідь:Відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачанняхолодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 630, у разі відсутності у квартирі та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку води і теплової енергії плата за надані послуги справляється згідно з установленими нормативами (нормами) споживання: з централізованого опалення - з розрахунку за 1 кв. метр опалюваної площі квартири та додатково за перевищення розрахункової потужності приладів опалення згідно із законодавством.

19. Питання: Скільки співробітників працює в Концерні „Міські теплові мережі”?

        Відповідь: За результатами 2010 року середньооблікова чисельність штатних працівників складає 2446 чол.

20. Питання Яка середня заробітна плата співробітників Концерну „Міські теплові мережі”?

       Відповідь: Середня заробітна плата штатних працівників Концерну „Міські теплові мережі” за 2010 рік складає 2622,8 грн. на місяць.

21.  Питання:  Яка частина газу (у відсотках) у вартості тепла та гарячої води?

       Відповідь: У повній собівартості теплової енергії та послугах централізованого теплопостачання, що підтверджена висновками Державної інспекції з контролю за цінами в Запорізькій області, газова складова – 68,22%

22. Питання: Який прибуток (у відсотках?) передбачено для економічно обґрунтованого тарифу (зростання – 33%)?

        Відповідь: Порядком формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженим постановою КМУ від 10.07.2006 № 955, передбачено обмеження щодо рівня рентабельності підприємствам виробникам теплової енергії та послуг з теплопостачання не більше 12 відсотків.

        У разі, якщо економічно обґрунтовані витрати були б включені до тарифу на теплову енергію та послуги з теплопостачання у повному обсязі, рівень рентабельності в цілому по підприємству складав би 4,5 відсотки.

 

23.  Питання: З якого числа планується вquot;; mso-ansi-language: UK;вести нові тарифи?

      Відповідь: Тарифи на послуги з централізованого опалення  та підігріву питної води для населення введені в дію з 06.01.2011.

24. Питання: Скільки треба буде платити за одно-, двох-, та трикімнатну квартиру?

       Відповідь: Зростання плати за опалення та підігрів питної води у січні  2011 року по відношенню до попереднього місяця складе 14 відсотків (без урахування вартості питної поди на підігрів). З урахування вартості питної води на підігрів зростання платежів складе 9-11% (адже тариф на питну воду залишається незмінним).

         Таким чином, якщо прийняти, що в:

      однокімнатній квартирі - 33 кв. м. (опалювальна площа умовно) мешкає 2 чоловіка (умовно),

      двохкімнатній квартирі - 45 кв. м. (опалювальна площа умовно) мешкає 3 чоловіка (умовно),

      трикімнатній квартирі - 65 кв. м. (опалювальна площа умовно) мешкає 4 чоловіка (умовно),

то сплата за опалення та ГВП складе в неопалювальний період - 187,13 грн.,              276,10 грн. та 373,23 грн. відповідно.

           В опалювальний період сплата за 1, 2 та 3-кімнатну квартиру складе -              335,83 грн., 478,87 грн. та 666,12 грн. відповідно.

         Зазначені дані розраховані з вартістю холодної питної води на підігрів та за умови відсутності приладів обліку гарячої води і теплової енергії на опалення.

 

25.  Вимоги мешканців, які виступили проти підвищення тарифів та абонплати:

   - відмінити, як незаконну, абонентську плату за опалення

          Відповідь: Застосування двоставкового тарифу регламентоване п. 39 Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою КМУ від 10.07.2006 № 955;

- передати обслуговування внутрішньобудинкових мереж надавачам послуг – Концерну Міські теплові мережі»

Відповідь: Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 529 витрати з/pUKspan style= технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж входять до складових тарифу з утримання будинків і прибудинкових територій.                            Отже, відповідальність за якістspan style=ь утримання внутрішньобудинкових мереж, підготовку житлового будинку до осінньо-зимового періоду несуть власники (балансоутримувачі) будинків, тобто КП «ВРЕЖО № 1-11,13,РЕПОГ» ;

- стосовно розторгнення договору з КП ВРЕЖО та розроблення юридичними службами нового договору на обслуговування і укладання нових договорів з городянами

            Відповідь:Концерном „Міські теплові мережі” було розроблено проект договору про надання послуг у відповідності до Типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 630, і враховуючи визначення виконавців послуг відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 29.01.2009р. № 25 „Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг”;

 - заборонити в договорах пункт про нарахування пені

          Відповідь: Нарахування та стягнення пені передбачено Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р. № 630, і здійснюється сьогодні відповідно до  Закону України від 17.12.2010 року № 2795-VI.

- заборонити підвищення тарифів на опалення та гаряче водопостачання, так як тарифи в нашому місті безпідставно найвищі за всю України, з чим категорично не згодні мешканці міста

         Відповідь: За період застосування тарифів на послуги з теплопостачання, які діяли до 06.01.2010, збільшено тариф на природний газ для вироблення теплової енергії населенню на 50% (з 872,78 до 1309,20 грн. / тис. м3), тариф на електричну енергію збільшився на 6,3% (з 77,136 до 81,960 грн./100кВт*год), тариф на водопостачання збільшено на 9,7% (з 4,08 до 4,476 грн./м3), рівень мінімальної заробітної плати збільшився на 23,9% (з 744 грн. до 922 грн.).

        Враховуючи зміни складових, Концерн «Міські теплові мережі» в Державній інспекції з контролю за цінами отримав позитивний висновок щодо економічної обґрунтованості планових витрат.

         У відповідності до п. 31 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” органи місцевого самоврядування встановлюють тарифи на житлово-комунальні послуги в розмірі не нижче економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

        Враховуючи викладене, орган місцевого самоврядування зобов’язаний привести тариф до економічно обґрунтованого рівня.

         Стосовно рівня тарифів у м. Запоріжжя в порівнянні з рівнем тарифів в інших містах України, повідомляємо, що серед 33-х основних підприємств обласних центрів України Концерн „Міські теплові мережі” м. Запоріжжя займає 22-ге місце. Найдорожчий тариф на теплову енергію для населення (І місце) в м.Ужгород.

 

26. Побажання ( Максін Віктор Степанович): в міській газеті «Запорозька Січ» більше надавати інформації щодо роботи міської ради, включити колонку про захист громадян, тобто колонку правового захисту. Тоді газета буде розбиратися з кіосків союз печаті і її не буде вистачати громадянам».

       Відповідь: Міська газета «Запорозька Січ» постійно й у великому обсязі висвітлює роботу Запорізької міської ради, на її сторінках друкуються всі проекти регуляторних актів, всі рішення міської ради, виконавчого комітету міської ради, розпорядження міського голови, які стосуються життя громадян. Є й постійні рубрики правового захисту: «Буква закону», «Вопрос-ответ», «Крнсультації» та інші. Наприклад, останні матеріали під рубриками «Буква закону» і «Вопрос-ответ» було надруковано  13.01.2011року.

        Передплативши газету «Запорозька Січ» громадяни міста мали б можливість регулярно отримувати ці матеріали.

 

27. Питання: Скажіть, будь ласка, скільки теплової енергії вироблено та скільки отримано споживачами? Які втрати планові та фактичні? Мені здається, 30-40% іде на обігрів Всесвіту.

        Відповідь: Протягом 2010 року відпущено з колекторів котельних підприємства та придбана у сторонніх виробників теплова енергія в обсязі 2 639,6 тис. Гкал. Втрати теплової енергії знаходяться в межах нормативних 13%.

28.   Питання: Як мене переконали вчора і сьогодні, слухання проводяться для того, щоб переконати громадськість в необхідності підвищення тарифів. Пропоную відкласти підвищення на місяць, визначити фактичні втрати, порівняти їх зі світовими.

        Відповідь: Згідно з протокольним рішенням другого дня громадських слухань учасниками прийняте рішення погодитись з підвищенням тарифів на послуги з теплопостачання значною більшістю голосів.

      Проте, з метою пошуку резервів зниження собівартості створено три робочих групи із залученням громадськості міста, які наразі і працюють над цим питанням.

 

29. Пропозиції Запорізької обласної благодійної організації «Созидание» (президент  ЗОБО «Созидание» Столяренко Т.В.):

      1) Провести відкритий аудит фінансової діяльності теплогенеруючих та теплопостачальних організацій.

2)  Розібратися з калькуляцією ціни за тепло. Оплата повинна бути прив’язана не до опалювальної площі, а до об’єму житла (в одних висота квартири 5 м і більше, в хрущовці 2,5 м, а тариф від кв. м. Потрібно від куб. м).

       3)  Вважаємо, що існуюча проблема відносно тарифів за тепло пов’язана з тим, що не працює програма енергоефективності і Концерн «Міські теплові мережі» працює вкрай неефективно.

         На жаль, проблеми міста роками не вирішувались. Тому приходиться  «латати дірки». Зараз – проблема тарифів, завтра – проблема сміття та полігонів і т. д. Забагато в місті розбалансовано.

         Паралельно з практикою «латання дірок» пропонуємо  розпочати з розробки програми стійкого розвитку Запоріжжя та створення  центру Стійкого Розвитку Запоріжжя. Це – світова практика. Стажування в США показало, як ця система управляє містом.

            Ми зустрічались з мером міста Берклі (штат lang= Каліфорнія) та депутатами. Навесні минулого року до нас в Запоріжжя приїздив депутат із Берклі та про  водив семінари відносно стійкого розвитку та енергоефективності. На жаль, виконавча влада нашого міста не прийняла запрошення прийняти участь в семінарі.

            Було б корисним для нашого міста вивчити світовий досвід вирішення проблем та встановити зв’язки з містами інших країн світу. Зокрема, з містом Берклі. Сподіваємось, що влада міста Берклі позитивно відгукнуться на пропозицію про співробітництво відносно стійкого розвитку міста. У нас налагоджений прямий зв'язок з керівництвом міста Берклі.

Відповідь:

           1)  Функція проведення аудиту доцільності прийнятих управлінських рішень входить до функцій контрольно-ревізійного управління під час проведення ревізій господарської діяльності комунальних підприємств.

        Остання ревізія господарської діяльності, яка охоплювала період діяльності підприємства з 2008 по липень 2010 включно, завершилась у листопаді 2010 року.

 

 strong style=              2) Відповідно до span style=UKUK lang=постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2006 року N 955 одиницею калькулювання собівартості послуги з централізованого опалення є 1 Гкал теплової енергії, використана для задоволення потреб споживача у забезпеченні нормативної температури  повітря  у приміщеннях квартири (будинку  садибного типу). У разі відсутності приладів обліку розрахунки за послуги з опалення здійснюються з розрахунку за 1 кв. метр опалюваної площі (1 куб. метр опалюваного об'єму).

             3) Стосовно програми енергоефективності повідомляємо, що протягом 2006-2010 років на підприємстві діяла Програма енергоресурсозбереження Концерну „Міські теплові мережі” на 2006-2010 роки.

Не зважаючи на недостатність фінансування, за підсумками 2006 - 2010 років від впровадження енергозберігаючих заходів отримано економію паливно-енергетичних ресурсів у обсязі 24 537 т.у.п. (зекономлено 4 806,11 тис. куб. м. природного газу, 5 428,94 тис. кВт*год електроенергії та 99,894 тис. Гкал теплової енергії). Економічний ефект від впроваджених енергозберігаючих заходів склав 28617,274 тис. грн. (в 2006 році – 1 801,959 тис.грн., в 2007 році – 2 380,688 тис. грн., в 2008 році – 3 310,374 тис.грн., в 2009 році – 8 549,58 тис.грн., в 2010 році – 12 574,673 тис.грн.).

Щодо вивчення світового досвіду вирішення проблем та встановлення зв’язків з містами інших країн світу, зокрема, з містом Берклі – питання буp class= style=         Скажіть, будь ласка, скільки теплової енергії вироблено та скільки отримано споживачами? Які втрати планові та фактичні? Мені здається, 30-40% іде на обігрів Всесвіту.Питання:де розглянуто Концерном «Міські теплові мережі». 

mso-spacerun: yes;

Поляк Олександр Володимирович

 

 23.09.1948 р.н. Почав трудову діяльність у 1970 році в правоохоронних органах області. Пройшов шлях від командира взводу до першого заступника начальника управління-начальника кримінальної міліції УМВД у Запорізькій області. Двічі (в 2000 та 2002 рр.) був оЗбраний міським головою. Під його безпосереднім керівництвом Запоріжжя нестримно почало перетворюватися в красиве сучасне місто. Проведена значна реконструкція вулиць, проспектів, бульварів міста: пр. Леніна, Металургів, вул. Перемоги, Іванова, Магістральної, Української, площі 12 Квітня. Нагороджений Орденом Шани (2002), орденом «За заслуги» III ступеня (2002), медалями «За бездоганну службу» III ступеня (1978), II ступеня (1983), пам'ятною медаллю Запорізькою обласною державною адміністрації "За розвиток регіону"(2002), нагрудним знаком «Знак почета» (2002), заохочувальною відзнакою «10 років внутрішнім військам МВС України». Рішенням міської ради від 16.07.03 р. присвоєно звання «Почесний громадянин Запоріжжя».

ОГОЛОШЕННЯ

З 24 липня по 03 серпня 2012р. з 10.00 до 17.00.(крім суботи та неділі) у виставковій залі Запорізької обласної організації Національної спілки художників України за адресою: м.Запоріжжя, бул.Центральний,3, проводиться  виставка конкурсних  проектів на кращу проектну пропозицію пам’ятника Поляку О. В. в м. Запоріжжі.

Просимо Вас:

- залишити свої відгуки та пропозиції про кращі проекти у «Книга відгуків»;

- віддати свій  голос за кращий проект Ви зможете опустивши бюлетень з девізом відповідного проекту у спеціально встановленні урни, які розміщенні  у виставковій залі Запорізької обласної організації Національної спілки художників України за адресою: м.Запоріжжя, бул.Центральний,3.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet