Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Ленiна 206

Пошук

Введите ваш запрос для начала поиска.


Курсы валют на PROext


Громадське обговорення

Протокол засідання робочої групи з питань врегулювання питань у сфері транспорта 240714

 


ОГОЛОШЕННЯ

Управлінням з питань земельних відносин Запорізької міської ради для проведення публічного обговорення на офіційному порталі Запорізької міської влади www.meria.zp.ua у розділі «Громадське обговорення» розміщуються проекти наступних документів:

проект Регламенту роботи постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин;

проект Регламенту розгляду заяв громадян та юридичних осіб з питань оформлення земельних ділянок;

проект Положення про управління з питань земельних відносин Запорізької міської ради.

Вказані проекти були розроблені за участю представників управління з питань земельних відносин Запорізької міської ради, громадських організацій, установ, що працюють у галузі земельних відносин.
Пропозиції та зауваження приймаються управлінням з питань земельних відносин Запорізької міської ради у письмовому вигляді до 14.08.2014 р. за адресою: 69037, м.Запоріжжя, вул. Зелінського, 3, каб. №8 тел. (061)224-52-35.


Схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Запоріжжя

 

Комплексна схема розміщення ТС (графічні матеріали) у Жовтневому районі

Комплексна схема розміщення ТС (графічні матеріали) у Заводському районі

Комплексна схема розміщення ТС (графічні матеріали) у Комунарському районі

Комплексна схема розміщення ТС (графічні матеріали) у Ленінському районі

Комплексна схема розміщення ТС (графічні матеріали) у Орджонікідзевському районі

Комплексна схема розміщення ТС (графічні матеріали) у Хортицькому районі

Комплексна схема розміщення ТС (графічні матеріали) у Шевченківському районі


ОГОЛОШЕННЯ

 

Департаментом житлово-комунального господарства Запорізької міської ради для проведення публічного обговорення на офіційному порталі Запорізької міської влади www.meria.zp.ua у розділі «Громадське обговорення» розміщуються проекти наступних документів:

 1. Договір про надання послуг з утримання будинку і споруд  та  прибудинкової  території;
 2. Положення про представника мешканців багатоквартирного будинку м. Запоріжжя;
 3. Правила надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,

Дані проекти документів були розроблені робочою групою, до складу якої входили представники Департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради, МКП «Основаніє» та громадських організацій та розглянуті і схвалені на засіданні постійної депутатської комісії з питань життєзабезпечення міста 20.12.2013 р.

Пропозиції та зауваження приймаються Департаментом житлово-комунального господарства Запорізької міської ради у письмовому вигляді до 20.01.2013 р. за адресою: 69037, м. Запоріжжя, вулиця 40 років Радянської України, 46-А, каб. №1, контактна особа: Акула Катерина Юріївна, начальник відділу нормативно-методологічного забезпечення розвитку житлового господарства, телефон (061) 224-22-67, факс (061) 224-02-92, електронна адреса: katishark79@gmail.com.

Результати вивчення громадської думки будуть враховані при підготовці проектів рішень виконавчого комітету Запорізької міської ради та Запорізької міської ради про затвердження «Правил надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», «Договору про надання послуг з утримання будинку і споруд  та  прибудинкової  території» та «Положення про представника мешканців багатоквартирного будинку м. Запоріжжя».

Проект Договору про надання послуг з утримання будинку і споруд та прибудинкової території

Проект Положення про представника мешканців багатоквартирного будинку м. Запоріжжя


Проект Правил надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій
Повідомлення
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої пр. Леніна, вул. Комсомольською, р. Мокра Московка, межею залізничної колії Придніпровської залізниці для розташування будівлі адміністративно-торговельного призначення

 

1.Детальний план території міста Запоріжжя, обмеженої пр.Леніна, вул.Комсомольською, р.Мокра Московка, межею залізничної колії Придніпровської залізниці розроблено згідно рішень генерального плану з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови, визначення планувальних обмежень використання даної території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок, обсягів та послідовності реконструкції забудови, а також перспектив розвитку інженерно-транспортної інфраструктури.

Основні техніко-економічні показники

 

Території

 

Площа, га

 

%

Територія в межах проекту:

18,00

100,0

- територія смуги відведення залізниці

3,25

18,0

- території дорожньо-транспортної мережі
в межах червоних ліній

2,23

12,4

- території підприємств V класу шкідливості

3,60

20,0

- території  об’єктів електромережі

1,03

5,7

- території підприємств зовнішнього транспорту

1,11

6,2

- території громадської забудови – багатофункціонального призначення

1,44

8,0

- території громадської забудови – медичних закладів

0,59

3,3

- території садибної забудови

3,30

18,3

- території змішаної житлової багатоквартирної забудови

1,45

8,1

 

                                                                  Всього

 

 

100,0

Додаток: схема розташування території у планувальній структурі міста, план існуючого використання території, схема планувальних обмежень, проектний план.

3. Замовником розроблення детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої пр. Леніна, вул. Комсомольською, р. Мокра Московка, межею залізничної колії Придніпровської залізниці для розташування будівлі адміністративно-торговельного призначення є департамент архітектури та містобудування Запорізької міської ради (69037, м. Запоріжжя, вул. Зелінського,3).
Розробник – ТОВ «АС - Проект» (69000, м. Запоріжжя, вул. Правди, 57/5)
Підставою для розроблення проекту є рішення Запорізької міської ради від 26.06.2013 № 32 «Про надання згоди на розроблення детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої пр. Леніна, вул. Комсомольською, р. Мокра Московка, межею залізничної колії Придніпровської залізниці для розташування будівлі адміністративно-торговельного призначення».

4. З матеріалами проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої пр. Леніна, вул. Комсомольською, р. Мокра Московка, межею залізничної колії Придніпровської залізниці для розташування будівлі адміністративно-торговельного призначення можна ознайомитись на офіційному порталі Запорізької міської влади www.meria.zp.ua у розділі «Громадське обговорення» та у приміщенні департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради (вул. Зелінського, 3, кім. 207 з 10-00 до 17-00, тел. 236-96-22, 233-33-32) з моменту публікації цього повідомлення до завершення строку подання пропозицій.

5. Пропозиції до проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул. Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул. Грязнова, вул. Залізничною, вул. Комунарівською, вул. Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості надавати до департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради (вул. Зелінського, 3, кім. 208). Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Забезпечення роботи з розгляду пропозицій покладено на директора департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради – головного архітектора міста Трубіна В.П.

6. Строк подання пропозицій до проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої пр. Леніна, вул. Комсомольською, р. Мокра Московка, межею залізничної колії Придніпровської залізниці для розташування будівлі адміністративно-торговельного призначення до 30 вересня 2013 року.

7. Презентація матеріалів проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої пр. Леніна, вул. Комсомольською, р. Мокра Московка, межею залізничної колії Придніпровської залізниці для розташування будівлі адміністративно-торговельного призначення відбудеться 19.09.2013 року в 15-00 у приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району.

Графічні матеріали 


Повідомлення
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул. Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул. Грязнова, вул. Залізничною, вул. Комунарівською, вул. Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості

 

1. Детальний план території міста Запоріжжя, обмеженої вул.Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул.Грязнова, вул.Залізничною, вул.Комунарівською, вул.Гоголя, розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови, визначення планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок, обсягів та послідовності реконструкції забудови, а також визначення перспектив та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури.

2.Основні техніко-економічні показники

 

Території

 

Площа, га

 

%

Територія в межах проекту:

65,00

100,0

- територія смуги відведення залізниці

2,64

4,1

- території дорожньо-транспортної мережі
в межах червоних ліній

8,74

13,4

- території підприємств ІІІ класу шкідливості

30,22

46,5

- території підприємств V класу шкідливості, об’єктів автосервісу, гаражів

5,42

8,3

- території  об’єктів електромережі

0,92

1,4

- території громадської забудови – ділового призначення

1,47

2,3

- території громадської забудови – навчальних закладів

1,07

1,6

- території громадської забудови – багатофункціонального призначення

2,64

4,1

- території садибної забудови

3,82

5,9

- території змішаної житлової багатоквартирної та громадської забудови

5,51

8,5

- озеленення загального користування

2,55

3,9

 

                                                                                  Всього

 

 

100,0

Додаток: схема розташування території у планувальній структурі міста, план існуючого використання території, схема планувальних обмежень, проектний план.

3. Замовником розроблення детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул. Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул. Грязнова, вул. Залізничною, вул. Комунарівською, вул. Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості є департамент архітектури та містобудування Запорізької міської ради (69037, м. Запоріжжя, вул. Зелінського,3).
Розробник – ТОВ «АС - Проект» (69000, м. Запоріжжя, вул. Правди, 57/5)
Підставою для розроблення проекту є рішення Запорізької міської ради від 26.06.2013 №31 «Про надання згоди на розроблення детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул. Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул. Грязнова, вул. Залізничною, вул. Комунарівською, вул. Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості».

4. З матеріалами проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул. Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул. Грязнова, вул. Залізничною, вул. Комунарівською, вул. Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості можна ознайомитись на офіційному порталі Запорізької міської влади www.meria.zp.ua у розділі «Громадське обговорення» та у приміщенні департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради (вул. Зелінського, 3, кім. 207 з 10-00 до 17-00, тел. 236-96-22, 233-33-32) з моменту публікації цього повідомлення до завершення строку подання пропозицій.

5. Пропозиції до проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул. Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул. Грязнова, вул. Залізничною, вул. Комунарівською, вул. Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості надавати до департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради (вул. Зелінського, 3, кім. 208). Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Забезпечення роботи з розгляду пропозицій покладено на директора департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради – головного архітектора міста Трубіна В.П.

6. Строк подання пропозицій до проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул. Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул. Грязнова, вул. Залізничною, вул. Комунарівською, вул. Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості до 30 вересня 2013 року.

7. Презентація матеріалів проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої вул. Українською, межею залізничної колії Придніпровської залізниці, вул. Грязнова, вул. Залізничною, вул. Комунарівською, вул. Гоголя для розташування будівель і споруд підприємств машинобудівної промисловості відбудеться 05.09.2013 року в 15-00 у приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Жовтневому району.

Графічні матеріали


Повідомлення
про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої технологічною рульожною смугою літаків комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та територією колективних садівництв в районі вул. Блакитної для розташування комплексу з виробництва, випробування та зберігання серійно виготовлених вертольотів публічного акціонерного товариства «Мотор Січ»

 

1. Детальний план території міста Запоріжжя, обмеженої технологічною рульожною смугою літаків комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та територією колективних садівництв в районі вул.Блакитної для розташування комплексу з виробництва, випробування та зберігання серійно виготовлених вертольотів ПАТ «Мотор Січ» виготовлено згідно рішень генерального плану для визначення принципів планувально-просторової організації забудови, функціонального використання, режиму та параметрів забудови земельних ділянок, містобудівних умов і обмежень, перспектив та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури, а також визначення меж територій з особливим режимом використання.

Основні техніко-економічні показники

 

Території

 

Площа, га

 

%

Територія в межах проекту:

150,00

100,0

- території  інженерної інфраструктури

0,77

0,5

- території підприємств зовнішнього авіаційного  транспорту

5,13

3,4

- території ПАТ «Мотор Січ»

43,03

28,7

- незабудовані території

101,07

67,4

 

                                                                     Всього

 

 

100,0

Додаток: ситуаційна схема місця розміщення земельної ділянки, ситуаційний план існуючого стану території, план існуючого використання території, детальний план території – основне креслення.

3. Замовником розроблення детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої технологічною рульожною смугою літаків комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та територією колективних садівництв в районі вул. Блакитної для розташування комплексу з виробництва, випробування та зберігання серійно виготовлених вертольотів публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» є департамент архітектури та містобудування Запорізької міської ради (69037, м. Запоріжжя, вул. Зелінського,3).
Розробник – ТОВ «АС - Проект» (69000, м. Запоріжжя, вул. Правди, 57/5)
Підставою для розроблення проекту є рішення Запорізької міської ради від 29.05.2013 № 26 «Про надання згоди на розроблення детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої технологічною рульожною смугою літаків комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та територією колективних садівництв в районі вул. Блакитної для розташування комплексу з виробництва, випробування та зберігання серійно виготовлених вертольотів публічного акціонерного товариства «Мотор Січ»

4. З матеріалами проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої технологічною рульожною смугою літаків комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та територією колективних садівництв в районі вул. Блакитної для розташування комплексу з виробництва, випробування та зберігання серійно виготовлених вертольотів публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» можна ознайомитись на офіційному порталі Запорізької міської влади www.meria.zp.ua у розділі «Громадське обговорення» та у приміщенні департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради (вул. Зелінського, 3, кім. 207 з 10-00 до 17-00, тел. 236-96-22, 233-33-32) з моменту публікації цього повідомлення до завершення строку подання пропозицій.

5. Пропозиції до проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої технологічною рульожною смугою літаків комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та територією колективних садівництв в районі вул. Блакитної для розташування комплексу з виробництва, випробування та зберігання серійно виготовлених вертольотів публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» надавати до департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради (вул. Зелінського, 3, кім. 208). Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Забезпечення роботи з розгляду пропозицій покладено на директора департаменту архітектури та містобудування Запорізької міської ради – головного архітектора міста Трубіна В.П.

6. Строк подання пропозицій до проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої технологічною рульожною смугою літаків комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та територією колективних садівництв в районі вул. Блакитної для розташування комплексу з виробництва, випробування та зберігання серійно виготовлених вертольотів публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» до 30 вересня 2013 року.

7.  Презентація матеріалів проекту детального плану території міста Запоріжжя, обмеженої технологічною рульожною смугою літаків комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя» та територією колективних садівництв в районі вул. Блакитної для розташування комплексу з виробництва, випробування та зберігання серійно виготовлених вертольотів публічного акціонерного товариства «Мотор Січ» відбудеться 12.09.2013 року в 15-00 у приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району.

Графічні матеріали 


 

Підсумки роботи 

погоджувальної комісії з розгляду та врахуванню пропозицій громадськості до проекту внесення змін

до генерального плану міста Запоріжжя

 

 

№ з/п

Місце розташування земельної ділянки (адреса), об'єкт

Заявник

Призначення ділянки за діючим генпланом з урахуванням змін на підставі затверджених МБО до 01.01.2009

Пропозиції щодо призначення ділянки після внесення змін до генплану

Висновки

погоджувальної комісії

 

                                                         Жовтневий район

 

 

 1.  

Квартал №32 (вул.Гоголя,1,2,3,10,13, 14, 15,16,17,18,19,20

і т.д.;

вул.Жуковського,1,3,4,5,6,7,9,10,11,12,14,16,17 і т.д.;

вул.Залізнична,3а,5а,39,41,43,45,46,47,49,51,53,55)

Віхляєва Т.В.

 

Районна адміністрація по Жовтневому району

Територія малоповерхової

забудови

Територія садибної забудови

Відхилити пропозицію. щодо розміщення

садибної забудови.

Залишити територією малоповерхової забудови

 

 

 1.  

вул. Першотравнева,3

Чакаєв Х.Ш.

Культові споруди

Багатоповерхова житлова забудова (для розміщення багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими об'єктами громадського призначення)

Погодити розміщення громадської забудови без розміщення культової споруди

 

 

 1.  

пр.Леніна — вул.Кірова (розташування торго-вельно - готельного комплексу по договору оренди земельної ділянки)

ППВКФ «Полімер»

Зелені насадження загального

 користування

Територія громадської забудови

Прийняти пропозицію  розміщення громадської забудови

 

 

 1.  

Організація дорожнього руху по вул. Чекістів з виїздом на Прибережну автомагістраль

Районна адміністрація по Жовтневому району

Зелені насадження загального

користування

Дорожня розв'язка

Залишити зелені насадження загального користування

 

 

 

 1.  

вул.Гоголя,155

(викуплені теплиці)

ТОВ «Медкуратор»

Загальноосвітні школи

Громадська забудова (для розміщення адміністративної будівлі)

Відхилити пропозицію щодо розміщення громадської забудови.

Залишити територією загальноосвітніх  закладів

 

 1.  

вул.Горького,117 (територія КП “Паркування”)

ТОВ “Аврора Девелопмент”

Територія транспортних підприємств

Громадська забудова (для розміщення громадської будівлі)

Відхилити пропозицію розміщення громадської забудови.

Залишити територією транспортних підприємств

 

 

 

                                                                              Комунарський  район

 

 

7

вул. Нагнибіди,

АЗС

ТОВ “Веста Трейд”

Територія громадської забудови

Території транспортних підприємств (частка)

 Відхилити пропозицію щодо території транспортних підприємств.

Залишити територією громадської забудови

 

 

8

вул. Луначарського, 15

ТОВ «СОК «Яхт-клуб «Корсар»

Зелені насадження загального користування

Території спортивних закладів-частка, садибна забудова-частка

Прийняти пропозицію визначення території, як території  спортивних закладів

 

 

9

вул. Чубанова, 3д

Річковий координаційний аварійно-рятувальний центр у м. Києві

Території комунальних підприємств, складів, баз

Території комунальних підприємств, складів, баз

Погодити розміщення дебаркадер замовника

 

 

10

Оріхівське шосе, 10, культова споруда

КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР

Територія громадської забудови

Територія громадської забудови – культова споруда

Прийняти пропозицію щодо розміщення культової споруди

 

 

 

11

Дослідна станція

ОСК «Пчолка»

Дачні ділянки

Садибна забудова

Прийняти пропозицію щодо розміщення садибної забудови

 

12

вул. Барикадна, 35,

вул. Волі, 4

Майорова Ю.В.

Садибна забудова

Територія громадської забудови, аптека

Прийняти пропозицію щодо розміщення громадської забудови

 

13

Оріхівське шосе, 3

ТОВ «Кей 2 Капітал»

Зелені насадження спеціального призначення

Територія громадської забудови

Прийняти пропозицію щодо розміщення громадської забудови

 

14

Оріхівське шосе, 1

ТОВ «Кей 2 Капітал»

Зелені насадження спеціального призначення

Територія громадської забудови

Прийняти пропозицію щодо розміщення громадської забудови

 

 

 

15

Оріхівське шосе, 9

ТОВ «Кей 2 Капітал»

Зелені насадження спеціального призначення

Територія громадської забудови

Прийняти пропозицію щодо  розміщення громадської забудови

 

 

16

Оріхівська бухта, 1а,2,2а,3,4,6

ТОВ «Полігон-Елітсервіс»

Території зелених насаджень загального користування

Території спортивних закладів

Прийняти пропозицію визначення території,

як території спортивних закладів

 

 

17

Оріхівська бухта, 10

ТОВ «Тера-Гарант»

Зелені насадження спеціального призначення

Території спортивних закладів

Прийняти пропозицію визначення території,

як території спортивних закладів

 

 

18

В районі вул.Космічної,104,104а,108а

ДП «Льодові арени»

Середньо поверхова забудова

Територія спортивних закладів

Прийняти пропозицію визначення території,

як території спортивних закладів

 

 

19

вул. Маршова

Районна адміністрація по Комунарському району

Зелені насадження загального користування

Територія садибної забудови

 

Прийняти пропозицію визначення території, як території садибної забудови

 

 

20

Прибережна автомагістраль

ТОВ Гефест

Землі транспорту – передбачувана розв'язка

Розміщення тимчасової автозаправної станції

Залишити визначення території, як землі транспорту з розв’язкою

 

21

вул. Космічна, 42а

ПП Гиря А.Т.

Зелені насадження загального користування

Території транспортних підприємств

Погодити як території транспортних підприємств

 

22

вул. Радгоспна, 26а

ОГК «Каштан»

Територія середньоповерхової забудови

Території комунальних підприємств, складів, баз

Вирішити питання розміщення існуючих гаражів  в плані зонування території м. Запоріжжя

 

23

Розворотне кільце по вул. Космічній

ТОВ «Прогрес М»

Території міських вулиць

Території громадської забудови

Прийняти пропозицію визначення території, як території громадської забудови

 

 

24

вул. Луначарського, 23

ТЧ «Славутич»

Території комунальних підприємств, складів, баз

Території спортивних закладів

Прийняти пропозицію визначення території,  як території спортивних закладів

                                                                                  Хортицький район

 

25

вул. Задніпровська, 1

гр. Серовський О.В.

 

Комунально-складська зона

Зона громадської забудови

( готельно-офісний комплекс з кафе)

Прийняти пропозицію визначення території, як території громадської забудови

 

26

вул. Задніпровська, 23

Районна адміні-страція  по Хортицькому району,

ПП Ламшанкін М.А.,

ПП Муратова С.Р.,

ПП Манін Є.А.

Багатоповерхова житлова забудова

( існуючий зупинковий комплекс)

 

Залишити зупинковий комплекс.

Замість зупинкового комплексу розташувати торговельний комплекс

Прийняти  пропозицію розташування торговельного комплексу замість зупинкового комплексу.

Позначити як зону громадської забудови.

 

 

27

вул. Новгородська- пр.Радянський

( пішохідна магістраль)

гр. Кулакова Л.О.

Пішохідна магістраль

Бульвар з продовженням  до берегової смуги р. Дніпро

Прийняти  пропозицію розміщення бульвару з продовженням  до берегової смуги  р. Дніпро

28

Залізничний переїзд з вул. Задніпровської на с.Біленьке

гр. Федченко З.Д.

Землі транспорту

При проектування швидкісної магістралі передбачити транспортну розв’язку в місті існуючого залізничного переїзду

Прийняти  пропозицію щодо врахування  існуючого переїзду

 

29

Територія уздовж автодороги від моста Преображенського до вул.Задніпровської

ТОВ “Прогрес-2007”

Зелені насадження загального користування

Об'єкти житлової та громадської забудови

Відхилити пропозицію щодо розміщення житлової та громадської забудови.

Залишити як територію зелених насаджень загального користування

 

                                                            Заводський район

 

 

30

вул. Вузлова, 23

Лісхоз

Території лісів та лісопарків

Територія комунальних підприємств, складів, баз

 

Прийняти пропозицію щодо визначення  території, як зони комунальних підприємств, складів, баз

 

31

вул. Перспективна, 1, склади

ПП «ДМВ»

Території закладів освіти

Території комунальних підприємств, складів, баз

Відхилити пропозицію визначення території, як території комунальних підприємств, складів, баз.

 Залишити територією закладів освіти

 

32

Територія вздовж вул. Автодорівської

 

 Малоповерхова житлова забудова (зміни затверджені рішенням міської ради від 24.09.2008 № 53)

Зона зелених насаджень загального призначення

Прийняти пропозицію щодо визначення території, як зони зелених насаджень загального призначення

 

                                                                  Орджонікідзевський  район

 

 

33

Прибережна автомагістраль

ПП фірма «ГРИГ»

Зелені насадження загального користування

Спортивно – оздоровчий комплекс

Прийняти  пропозицію щодо розташування спортивно – оздоровчого комплексу

 

 

34

бул. Шевченка,25

ПМВФ «ЯЛОС»

Територія медичного закладу (10-міська лікарня)

Кафе, офіс

Прийняти  пропозицію щодо розташування кафе, офісу

 

35

вул. Сорок років Радянської України,57

ТОВ “Укрбудспец-інвест”

Учбово- виробничий комбінат

Адміністративно – офісна будівля

Прийняти  пропозицію щодо  розміщення адміністративно – офісної будівлі

 

36

вул. Сорок років Радянської України,37

ТОВ «Ексон ЛТД»

Зелені насадження загального користування

Зона громадської забудови

(під соціальну аптеку та офісні приміщення)

Відхилити пропозицію щодо розміщення громадської забудови.

Залишити територією зелених насадження загального користування

 

37

вул. Кронштадська,17,

автомайстерня

гр. Ханутін М.М.

Територія навчального закладу для дітей з вадами зору

Розташування автомайстерні

Відхилити пропозицію щодо розміщення авто майстерні.

Залишити як територію навчального закладу для дітей з вадами зору.

 

38

Парк «Трудової Слави»

гр. Щетініна Ю.О.

та інші;

Шматченко Н.В. та інші;

гр. Кулік Д.С. та ін.

Зелені насадження загального користування, частково громадська забудова

Мешканці проти забудови парку, проти будівництва храму, кафе,

багатофункціонального центру, прорізу вул. Правди по території парку

Залишити визначення території, як зони зелених насаджень загального користування з частковою громадською забудовою

 

39

вул. Правди / вул. Південноукраїнська

гр. Ширєєва Л.П. та інші

Зелені насадження  загального користування

Зона громадської забудови

(мешканці проти розташування багатофункціонального центру)

Відхилити пропозицію щодо визначення території, як зони громадської забудови.

Залишити зоною зелених насаджень загального користування

 

40

Парк «Трудової Слави»

ТОВ «АЛТЕКС»

Зелені насадження загального користування

 

Дитяче кафе на місці дитячого майданчика

 

Прийняти  пропозицію щодо розташування дитячого кафе на місці дитячого майданчика

 

 

41

пл. Фестивальна

ТОВ «АБГ Созидатель»

Зелені насадження загального користування

Зона громадської забудови (збільшення площі ділянки)

На генеральному плані м. Запоріжжя територію під багатофункціональний громадський центр на                       пл. Фестивальній, позначити (в відведених межах без збільшення території ділянки)  як зону громадської забудови. Розроблені проектні пропозиції та містобудівне обґрунтування на дану ділянку обговорити у Запорізькій обласній організації Національної Спілки Архітекторів України. Проектні пропозиції для всебічного обговорення винести на розгляд громадськості.

 

42

Сквер на пл. 50-річчя СРСР вул. 40 років Радянської України, вул. Лермонтова/ пр. Леніна

гр. Гусарева

гр. Павлова

гр. Глухова

гр. Мильчева

гр. Носаль

гр. Стеблюк;

гр. Шматченко Н.В. та інші;

гр.Череватая Л.І. та ін.

Розміщення багатофункціонального комплексу громадського призначення з організацією міської площі

(зміни затверджені рішенням міської ради від 29.08.2007 № 42)

Частково громадська забудова

На генеральному плані м. Запоріжжя позначити територію скверу на пл. 50-річчя СРСР/ вул. 40 років Радянської України/ вул. Лермонтова/ пр. Леніна, як територію зі статусом особливої зони (на 5 років). Замовнику рекомендувати провести міжнародний конкурс на кращу проекту пропозицію забудови даної території.

 

 

 

43

Вул. Перемоги – вул. Кам,яногірська

ТОВ НВП «ПРОКУБ»

Середньо-поверхова забудова

Громадська забудова

 (авторкомплекс, існує землевідвод)

На генеральному плані м. Запоріжжя позначити  територію по вул. Перемоги – вул. Кам,яногірська, як зону обслуговування об’єктів  автотранспорту.

 

 

                                                               Ленінський  район

 

 

44

вул. Центральна,20

МСОГО «Запоріжкокс»

Території дитячих оздоровчих установ

Малоповерхова житлова забудова

Відхилити пропозицію щодо визначення території, як зони малоповерхової житлової забудови.

Залишити як територію дитячих оздоровчих установ.

 

45

вул. Лісозаводська,1А

Запорізьке регіональне управління водних ресурсів

Зелені насадження загального користування

Розташування експлуатаційної дільниці Запорізького регіонального управління водних ресурсів

Прийняти  пропозицію щодо розташування експлуатаційної дільниці Запорізького регіонального управління водних ресурсів

 

 

46

вул. Каховська,37

ФОП Білий В.М.

ФОП БілийА.В.

ЮО «ЗВОЦ»

Садибна забудова

Розташування обчислювального центру, офісу та столярної майстерні

Прийняти  пропозицію щодо розташування обчислювального центру, офісу та столярної майстерні

 

47

вул..Лобановського,11

ПрАТ «Торговий дім «Олена»

Громадська забудова, дитячі установи (364)

Розміщення об’єкту громадського призначення (спортивно-оздоровчий комплекс)

Прийняти  пропозицію щодо розміщення об’єкту громадського призначення (спортивно-оздоровчий комплекс)

 

 

48

вул. Братська/

Дніпропетровське шосе

«ГЕФЕСТ»

Не позначено в ГП

Розташування АЗС

Прийняти  пропозицію розташування АЗС

 

 

49

вул. Товариська

ТОВ «Екссон ЛТД»

Території комунальних підприємств

Розташування торговельного комплексу

Прийняти  пропозицію щодо розташування торговельного комплексу

 

50

вул..Каховська,32,34,36,40

ТОВ «Техпровід»

Зелені насадження загального користування

Зелені насадження на розрахунковий період (особлива зона)

Прийняти пропозицію щодо визначення території, як особливої зони

 

51

вул.Каховська,34А

ПП «Промкаскад»

Зелені насадження загального користування

Зелені насадження на розрахунковий період (особлива зона)

Прийняти пропозицію щодо визначення території, як особливої зони

 

52

вул. Дніпровські зорі,1

ПрАТ «Запорізьке кар’єроуправ-ління»

Зелені насадження загального користування

Зелені насадження на розрахунковий період (особлива зона)

Прийняти пропозицію щодо визначення території, як особливої зони

 

 

 

53

Територія сел. Скельне

мешканці с.Скельного

Багатоповерхова каскадна забудова

Промислову зону “Дніпробуду” позначити як багатоповерхову забудову; зону території сел. Скельне залишити під малоповерхову та котеджну забудову

Відхилити пропозицію щодо визначення території, як зони малоповерхової та котеджної забудови.

Залишити розташування багатоповерхової каскадної забудови

 

 

 

54

вул.Ленська,14а

ТОВ “Строймаркет”

Територія Великого Лугу, РЖ-2

Зміна частини земельної ділянки під середньоповерхову забудову

Прийняти пропозицію щодо зміни призначення частини земельної ділянки під зону середньоповерхової забудови

 

 

 

55

сел. Сонячне (Запорізький район)

Обслуговуючий садівничий кооператив «Бородінка»

Садибна забудова на перспективу

Перенесення запроектованої автомагістралі

На генеральному плані м. Запоріжжя залишити  запроектований автотранспортний перехід через р. Дніпро (міст - Північний обхід). Передбачити інші під’їзди до даного  автотранспортного переходу з урахуванням існуючої житлової забудови та можливістю найменшого її знесеtext-align: center;ння. Зі сторони правого берегу розглянути можливість виходу даної автомагістралі в районі с. Малишевка на автодорогу Дніпропетровськ - Запоріжжя. Зменшити розмір запроектованої транспортної розв’язки.

 

                                                                 Шевченківський район

 

 

56

вул. Ізмаїльська,72а, вул.Верещагіна,17,19, кафе

ПП Маргарян К.П.

Індивідуальна житлова забудова

Громадська забудова

Прийняти пропозицію щодо розміщення об’єкту громадського призначення. Вирішити питання розміщення об’єк /ptext-align: center;/p/ptd colspan= ту   в плані зонування території м. Запоріжжя

 

57

Донецьке шосе,4 виробничий об'єкт

ТОВ “Січ-21”

Територія будівельних підприємств

Територія промислових підприємств

Прийняти пропозицію щодо визначення території, як території промислових підприємств

 

58

вул. Тульська –

вул. Куйбишева

Косінов В.В., Овчарова І.Г.,

Ткачук Т.Я.

Територія садівництва

Громадська забудова,

індивідуальна житлова забудова

Прийняти пропозицію щодо визначення території, як території громадської забудови,

індивідуальної житлової забудови

 

59

вул.Чарівна,151а

ТОВ “Новий оберіг”

Дитячий дошкільний заклад

Громадська забудова

Відхилити пропозицію щодо визначення території, як зони громадської забудови.

Залишити як територію дитячого дошкільного закладу

 

60

Траса Харків-Сімферополь (район с. Тепличного)

ОК “Темп-2010”

Територія сільськогосподарського призна 198 text-align: center; text-align: left;/p180 чення

Громадська забудова

Прийняти пропозицію щодо визначення території,  як території громадської забудови

 

 

 

61

вул.Авраменка,14а, храм

УПЦ, дитяча поліклініка,

Житловий будинок

Дитячий дошкільний заклад

Культова споруда

громадська забудова

Прийняти пропозицію щодо визначення території, як території громадської забудови з розміщенням культової споруди.

 

62

вул.Військбуд,20-б

ФОП Чумаченко

Садибна забудова, територія спецпризначення

Комунальна зона

Прийняти пропозицію щодо визначення території, як комунальної зони

 

63

Траса Харків-Сімферополь, АЗС

ТОВ “ГЕФЕСТ”

Територія садівництва

Територія транспортних підприємств

Прийняти пропозицію щодо визначення території,  як території транспортних підприємств

 

64

вул. Магістральна

(магазин у складі торговельного комплексу)

ПП “Нейтрино”

ПП Тур Л.М.

Зелені насадження спецпризначення

Об'єкти торгівлі,

громадська забудова

Прийняти пропозицію визначення території, як   особливої зони

 (на 15 років)

                 

 

Матеріали проекту внесення змін до чинного генерального плану міста Запоріжжя.
 

 

Перелік питань для розгляду на засіданні погоджувальної комісії по внесенню змін до генерального плану міста Запоріжжя (графічні матеріали)

(графічні низька якiсть 260Kb) (графічні матеріали 485Kb) (графічні матеріали повна версiя 108Mb !!!)


Звіт
про результати вивчення громадської думки

1.Найменування органу виконавчої влади, який організував вивчення громадської думки (вивчав громадську думку):

 Виконавчий комітет Запорізької міської ради

2.Найменування адміністративно-територіальної одиниці:

 Місто Запоріжжя

3.Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, вивчення думки яких проводилося:

робітники підприємств;
робітники бюджетних установ;
підприємці;
молодь;
пенсіонери;
представники громадських організацій;
інші

4.Тема та питання, з яких проводилося вивчення громадської думки:

Запровадження одноставкового сезонного або одноставкового  єдиного (щомісячно протягом року) тарифу на послуги з централізованого опалення комунального підприємства Концерн «Міські теплові мережі» м.Запоріжжя

5.Методи, що застосовувалися для вивчення громадської думки:

 • анкетування;
 • телефонна «гаряча  лінія» (телефон служби call-центру МКП «Основаніє» 15-80);
 • опрацювання та узагальнення висловлених пропозицій (за електронною адресою (e-mail:gromdumka@mail.ru та письмовими зверненнями громадян з питання, що потребує вивчення громадської думки);
 • опитування (інтерактивне голосування мешканців міста під час проведення 20.11.2012 телепрограми «По сути» ТРК «Запоріжжя»)

6. Інформація про осіб, що проводили вивчення громадської думки:

Свіркін Дмитро Олександрович – перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Новак Наталія Володимирівна – директор департаменту економічного розвитку Запорізької міської ради;

Соловйов Павло Аркадійович – директор департаменту житлового господарства та розподілу житлової площі Запорізької міської ради;

Остапенко Галина Вікторівна – заступник начальника управління соціального захисту населення Запорізької міської ради.

7. Результати вивчення громадської думки:

 

№ з/п

 

Метод вивчення громадської думки

 

Один. виміру

Результати опитування

 

Всього

у тому числі

за сезонний

за єдиний протягом року

1.

Анкетування

кількість анкет

1488

1127

361

2.

ТРК «Запоріжжя» (телепрограма «По сути» 20.11.2012)

кількість дзвінків

533

479

54

3.

Служба call-центру МКП «Основаніє»

кількість дзвінків

250

212

38

4.

Електронна адреса (e-mail:gromdumka@mail.ru)

кількість повідомлень

29

22

7

5.

Письмові звернення

кількість осіб, що звернулись

25

24

1

 

Всього

голосів

2325

1864

461

%

100

80,2

19,8

         Результати вивчення громадської думки будуть враховані при підготовці проекту рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради про встановлення одноставкового тарифу  на послуги з централізованого опалення комунального підприємства Концерн «Міські теплові мережі» м.Запоріжжя.

 

Перший заступник міського голови
з питань діяльності виконавчих
органів ради                                                                                                Д.О.Свіркін


ОГОЛОШЕННЯ

Виконавчим комітетом Запорізької міської ради підготовлено проект Програми природоохоронних заходів, спрямованих на охорону довкілля, раціональне використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки міста Запоріжжя, який розміщено для проведення публічного обговорення на офіційному порталі Запорізької міської влади www.meria.zp.ua у розділі «Громадське обговорення».
Пропозиції та зауваження приймаються протягом 20 діб з дати публікації оголошення за адресою: 69095, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 105. Управління з питань екологічної безпеки міської ради. Контактний телефон (0612) 63-26-90, електронна адреса www.ecobezpeka.bk.ru.

ПРОГРАМА ПРИРОДООХОРОННИХ ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ОХОРОНУ ДОВКІЛЛЯ, РАЦІОНАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ МІСТА ЗАПОРІЖЖЯ
З метою інформування громадськості про стан розгляду матеріалів внесення змін до генерального плану міста Запоріжжя оприлюднено інформацію щодо:
 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Виконавчим комітетом міської ради підготовлено проект рішення міської ради «Про порядок переведення нежитлового приміщення (будівлі) у житлове», який розміщено для проведення публічного обговорення на офіційному порталі Запорізької міської влади www.meria.zp.ua у розділі «Громадське обговорення».
Пропозиції та зауваження приймаються протягом 20 діб з дати публікації оголошення за адресою: 69037, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 214. Департамент житлового господарства та розподілу житлової площі Контактний телефон (061) 224-28-67, електронна адреса reform_otdel@mail.ru

Порядок переведення нежитлового приміщення (будівлі) у житлове

ОГОЛОШЕННЯВиконавчим комітетом міської ради підготовлено проект рішення міської ради про «Положення про порядок передачі житлових приміщень гуртожитків, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя у власність громадян», який розміщено для проведення публічного обговорення на офіційному порталі Запорізької міської влади www.meria.zp.ua у розділі «Громадське обговорення».
Пропозиції та зауваження приймаються протягом 20 діб з дати публікації оголошення за адресою: 69037, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 214. Департамент житлового господарства та розподілу житлової площі Контактний телефон (061) 224-28-67, електронна адреса reform_otdel@mail.ru


 

Конкурс на кращу проектну пропозицію пам'ятника О.В.Поляку

 


Модель реорганізції житлового господарства м. Запоріжжя

  


 

Результати розгляду пропозицій та питань, внесених за результатами громадських слухань «Встановлення тарифів на послуги теплопостачання Концерну «Міські теплові мережі» 04.01.2011 та 05.01.2011

 

1. Питання: До якого числа потрібно сплачувати за комунальні послуги, щоб не нараховувалась пеня?

     Відповідь: Плата за послуги вноситься не пізніше 20 числа місяця, що настає за розрахунковим, якщо договором не встановлено інший строк (постанова Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630)

2. Питання: Відпрацьовані енергозберігаючі лампи необхідно утилізовувати в спеціальні контейнери. В місті я їх не знайшла (свої віддавала  на „Укрграфіт” в спец. контейнери.) А інші?

     Відповідь:  За інформацією ТОВ «Ремондіс», яке здійснює утилізацію відходів, підприємство не має ліцензії  щодо поводження з небезпечним класом відходів.

3. Питання (Денисова Л.Л., ОСББ ”Основание”): Пропоную кожного року після закінчення опалювального сезону робити перерахунки по факту виробленої теплової енергії для будинків, в яких відсутні тепло лічильники, на прикладі міста Мелітополя. Затверджена методика у них є. Здійсніть запит.

       Відповідь: Перерахунок розміру плати за послуги з теплопостачання проводиться у разі їх ненадання, надання не в повному обсязі, зниження якості відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630.

4.  Питання (Бланк Л. П.): Ціни на газ виросли на 50%. В обговорюваному тарифі вже всі підвищення враховані? Тобто, тариф більше підвищуватись не буде?

      Відповідь: При зростанні на законодавчому рівні вартості складових (газу, електроенергії, тощо), що враховано в тарифі на послуги з теплопостачання, подальше їх підвищення до економічно обґрунтованого рівня необхідне для стабільного функціонування підприємства.

5. Питання: Якщо я не хочу отримувати послуги з теплопостачання від Концерну, чи можу я відмовитись і встановити автономне опалення в квартирі, в якій вже є димохід, так як дім обладнаний колонкою для гарячої води?

      Відповідь: На сьогоднішній день законодавством дозволено відключення цілого будинку за ініціативою споживачів. Відключення від мереж централізованого опалення окремих квартир багатоквартирних будинків за волевиявленням їх власників не передбачено. Виключення для квартир, обладнаних димоходом, не має, оскільки він є частиною вентиляційної системи, яка слугує тільки для відведення продуктів згоряння (наказ Мінбуду України від 22.11.2005 року № 4, постанова Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 р. № 1268)

6.  Питання: До кого звертатись, якщо батарея холодна в будь-якій з кімнат?

     Відповідь:  Одночасно:

-  до виконавця послуг з централізованого опалення -  філіалу Концерна „МТМ” відповідного району міста – для вирішення питання зменшення плати за послуги з централізованого опалення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.02. 2010  № 151;

- до власників (балансоутримувачів) будинків, виконавців послуг з утримання будинків та прибудинкових територій – для вирішення питання приведення до належного технічного стану внутрішньобудинкових мереж.

 

7. Питання  (Роєнко О.В., вул.Гудименка, б6, кв.6): Чи можливо встановити прилад обліку теплової енергії в окремій квартирі?

     Відповідь: Встановлення приладу обліку теплової енергії в окремій квартирі можливо при виконанні повної реконструкції будинкової системи опалення з відгалуженням подачи тепла на кожну окрему квартиру з обов’язковим встановленням комерційного приладу обліку у цілому на будинок.

8.  Питання: Мені важко сплачувати в опалювальний період всю суму за опалення , тому я сплачую і взимку, і літом. Зараз маю передплату за опалення. Як буде врахована моя передплата: в рахунок абонентської плати чи в рахунок змінної ставки?

      Відповідь: Передплата однієї частки двоставкового тарифу з опалення за письмовим бажанням споживача може бути зарахована як оплата будь-якої частки (в рахунок абонентської плати або плати за спожиту теплову енергію) оплати послуги з опалення.

9. Питання: В межах діючого законодавства чи будуть врегульовані взаємовідносини постачальників комунальних послуг з безпосередніми споживачами тепла, холодного водопостачання, гарячого водопостачання, світла, водовідведення – власниками будинків ЖБК та ОСББ шляхом укладання прямих договорів (постанова 630).

         Відповідь:        Законом України «Про житлово-комунальні послуги» визначено, що до повноважень органів місцевого самоврядування належить визначення виконавця житлово-комунальних послуг. Рішенням виконкому Запорізької міської ради від 29.01.2009 № 25 визначено виконавців житлово-комунальних послуг для населення, яке мешкає у домах комунальної власності.  Пунктом 5 зазначеного рішення власникам житлових будинків не комунальної форми власності, ОСББ та ЖБК запропоновано самостійно визначати  виконавців житлово-комунальних послуг.

       Концерн „Міські теплові мережі”, в межах діючого законодавства, укладає договори про надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води з населенням, що мешкає в будинках комунальної форми власності, мережі яких приєднані безпосередньо до мереж Концерну, і з населенням будинків ЖБК та ОСББ, що визначили Концерн виконавцем послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води. З населенням відповідних будинків ЖБК і ОСББ укладено стовідсоткова кількість договорів, з населенням відповідних будинків комунальної  форми власності – 60 відсотків договорів.

        КП «Водоканал» надає послуги з водопостачанн22/p p style=lang=я та водовідведення для ЖБК та ОСББ на підставі раніше укладених договорів, які укладено відповідно до вимог                 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання».

 

 

10. Питання (Клименко А.І. голова правління ЖБК „Строитель-18”, вул.Чумаченка,2в):

         1) Чому не виконується рішення міськвиконкому від 27.07.2004р. № 284  щодо передачі зовнішніх мереж тепло-, водопостачання?

 

          Відповідь: Концерном „Міські теплові мережі” постійно проводиться робота з балансоутримувачами будинків щодо виконання зазначеного рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради.

            Концерн „МТМ” надає згоду на прийняття в господарське відання теплових вводів у встановленому законом порядку, тобто при наявності цього майна на балансі балансоутримувача.

            Так, станом на 01.01.2011 Концерном „Міські теплові мережі” прийнято в гос/td Об'єкти торгівлі,top a href=span style=span style=/spanподарське відання мережі теплопостачання по зовнішню поверхню стін від підприємств, установ та організацій – балансоутримувачів об’єктів житлового господарства, соціально-культурної сфери протяжністю 77 179,55 п.м. загальною вартістю 62 912,273,33 грн., в т.ч.:

        від КП ВРЕЖО -протяжністю 64 061,15 п.м., вартістю 55 618 461,78 грн.;

        від ЖБК, ОСББ - протяжністю 271,0 п.м., вартістю  198 116,00 грн.

Комунальним підприємством «Водоканал» на усі письмові звернення керівників ЖБК, ОСББ, КП «ВРЕЖО» та інших підприємств усіх форм власності були проведені обстеження технічного стану мереж, звернено увагу щодо надання необхідної технічної документації. Виконана оцінка вартості мереж, що передаються. На баланс КП «Водоканал» прийнято 2521400 п.м. водопровідних мереж та                822610 п.м. каналізаційних мереж.

         2) Чому не виконується рішення Кабміну за 2009 рік щодо держповірки лічильників-водомірів?

          Відповідь: Щодо повірки будинкових приладів обліку гарячої води:  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2006 р. N 955, до складу витрат із збуту послуг з централізованого постачання гарячої води включаються витрати щодо періодичної повірки, обслуговування та ремонту (включаючи демонтаж, транспортування та монтаж після повірки) будинкових приладів обліку гарячої води, якщо прилади обліку є власністю підприємства.

             Щодо повірки квартирних приладів обліку питної води:  послуга з періодичної повірки квартирних водомірів входить до переліку послуг, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 529.

           Рішення виконкому Запорізької міської ради від 28.08.2008 № 375 дає право мешканцю при укладанні договору на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій включати в нього і послугу з періодичної повірки приладів обліку за додаткову оплату.

            Включення плати за проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонту засобів обліку води до тарифу на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для всього населення багатоквартирних будинків без врахування вищезазначеної специфіки свідчить про порушення принципу рівності прав громадян, адже грошове навантаження  за періодичну повірку, обслуговування і ремонт засобів обліку води безпідставно ляже на споживачів, які не користуються засобами обліку.

 

          3) Чому найдорожча холодна вода по всій Україні?

      Відповідь: У місті Запоріжжя для всіх категорій споживачів встановлено єдиний рівень тарифів, тобто ліквідоване перехресне субсидування одних категорій споживачів за рахунок інших (населення за рахунок підприємств), що  відповідає діючому законодавству України. Тому тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення для населення в місті Запоріжжя вищі, ніж в інших обласних центрах України.

 

11. Питання: Коли вже встановлять лічильники тепла на всіх будинках нашого міста?

        Відповідь: Оснащення вводів багатоквартирних будинків приладами обліку теплової енергії здійснюється за рахунок коштів з державного та міського бюджетів на заходи з енергозбереження. За період 2007-2008 років в рамках реалізації зазначеної програми встановлено 1175 приладів обліку.  В 2009 році кошти з державного бюджету не виділялись, що унеможливило виконання цих робіт.

        Загальнодержавною програмою реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки передба/spanчено обладнання усіх багатоквартирних будинків побудинковими приладами обліку тепла, холодної та гарячої води. Прогнозний обсяг фінансового забезпечення виконання завдань Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки за рахунок коштів Державного бюджету України, а саме забезпечення оснащення наявного житлового фонду будинковими засобами обліку та регулювання споживання води і теплової енергії в Україні становить: в 2011 році – 262,7 млн.грн., в 2012 році –  444,1 млн.грн., в 2013 році – 115,7 млн.грн., в 2014 році – 40 млн.грн.

 

 12.   Питання (Ішин Борис Андрійович):

          1)  Які заходи передбачені для здешевлення 1 Гкал?

 

         Відповідь: На виконання вимог Законів України „Про енергозбереження”, „Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки” була розроблена „Програма енергоресурсозбереження на 2006-2010 роки Концерну „Міські теплові мережі”, затверджена рішенням сесії Запорізької міської ради від 31.01.2007  № 46 (зі змінами від 19.11.2008 № 16), яка була виконана в обсягах фактичного фінансування.

          За підсумками 2006 - 2010 років від впровадження енергозберігаючих заходів отримано економію паливно-енергетичних ресурсів у обсязі: 4806,11 тис. куб. м. природного газу, 5428,94 тис. кВт*год електроенергії та 99,894 тис. Гкал теплової енергії. Економічний ефект від впроваджених енергозберігаючих заходів склав  в 2006 році – 1801,959 тис.грн., в 2007 році – 2380,688 тис. грн., в 2008 році – 3310,373 тис.грн., в 2009 році – 8549,58 тис.грн., в 2010 році – 12574,673 тис.грн.

          Це дозволило знизити вартість 1 Гкал на 0,7% у 2006 році, 0,6% у 2007 році, 0,7% у 2008 році, 1,4% у 2009 році, 1,8% у 2010 році.

         Але, враховуючи зростання за цій період вартості природного газу з 210 грн. до 1309,2 грн. за 1000 м.куб., тобто на 600,2%, а також електроенергії - з 22,7 коп. до 81,9 коп. за 1 кВт.год., тобто на 361,2%, зазначені заходи істотно не  вплинули на величину тарифів.

        2) Чи ведеться робота зі спеціалістами по реконструкції в котельнях, що повинно привести до зменшення спожитого газу?

            Відповідь: Концерном „Міські теплові мережі”, починаючи з 2005 року, гаряче водопостачання Орджонікідзевського та частини Ленінського районів міста здійснювалося за рахунок отримання теплоносія від ВАТ „Запоріжсталь”, що знижувало споживання природного газу, у залежності від періоду постачання, на 6-10 млн.м.куб у рік.

            З 2005 року Концерн „Міські теплові мережі” здійснював співробітництво з рядом наукових, проектних та конструкторских організацій ( Інститут промислової екології м.Київ, Інстітут технічної теплофізіки м.Київ, Науково-виробниче підприємство „Інтеренерго” м.Харків, Підприємство „Южтрансенерго” м.Запоріжжя) по разробці, виготовленню та впровадженню утилізаторів тепла відхідних димових газів.

            За результатами практичної роботи за 2006-2010 роки були встановлені теплоутилізатори на котли малої потужності – 8 одиниць, середньої потужності – 26 одиниць, великої потужності – 4 одиниці.

         З 2009 року за рахунок власних коштів підприємства виконуються роботи по реконструкції котельні Військбуд, 124б з улаштуванням котлів на біопаливі. Закінчення робіт планується у першому кварталі 2011 року. Це дозволить не споживати природний газ для потреб горячого водопостачання військового містечка, використовуючи при цьому щепу деревини, що є відходами життєдіяльності міста.

             3) Чому не встановлюють масово лічильники тепла на всіх будинках нашого міста?

            Відповідь:  На сьогодні встановлення приладів обліку тепла стримується обмеженим фінансуванням цих робіт.

           Згідно з Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства від 19.09.2008р № 286 об’єднання співвласників будинку можуть створювати спеціальні фонди на придбання та встановлення засобів обліку.

          Влаштування і введення в експлуатацію вузла обліку теплової енергії здійснюється за наявності:

    -технічних умов на установку приладів обліку, які необхідно отримати від теплопостачальної організації (концерн „Міські теплові мережі”) ;

     -проекту, розробленого, погодженого і затвердженого згідно з нормами проектування.

      До експлуатації приймаються прилади обліку, які занесені в Державний реєстр України засобів вимірювальної техніки.

       Допуск до експлуатації вузла обліку теплової енергії здійснюється представником теплопостачальної організації в присутності представників власника житлового фонду, ТО ЦОВМ та інспекції Держенергонагляду.

            4)  Які заходи вживаються до злісних неплатників?

Відповідь: Концерном «Міські теплові мережі» ведеться  претензійно-позовна робота. Так  за 2010 рік:

- направлено боржникам 30 тисяч  претензій  на суму 168,2млн.грн.

- подано в суди  9025 позовів на суму  46,9 млн.грн.

- стягнуто з боржників до передачі материалів до ДВС -  11,7 млн.грн.

- передано до ДВС для примусового стягнення 2047 рішень на сумму 10,6 млн.грн.

- стягнуто в примусовому порядку через ДВС заборгованості на суму 4,0 млн.грн.

 

            5) Чи буде надана калькуляція депутатському корпусу при затвердженні тарифів?

 

Відповідь: Розмір тарифів на послуги з теплопостачання обговорено на постійно діючих комісіях міської ради до проведення громадських слухань, а саме:

-                                  комісія з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів;

-                                  комісія з питань життєзабезпечення міста.

Під час розгляду на комісіях депутати отримали калькуляцію витрат до тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого теплопостачання для населення.

           6) В яких містах України діє абонплата?

            Відповідь: За станом на 01.01.2011 двоставковий тариф на опалення для населення діє в наступних обласних центрах України (крім Запоріжжя): Вінниця, Луцьк, Житомир, Івано-Франківськ, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Суми, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Севастополь.

         Інформація наведена за даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

 7)  На яких розрахунках виросла оплата в 6,5 рази з 2006 року по 2010 роки.

         Відповідь. До вересня 2006 року тариф на опалення складав 0,78 грн./м2 на місяць. Або 9,36 грн./м2 на  рік.

          З 06.01.2011 тариф на опалення складає: 1,02 грн./м2 - абонплата,   4,506 грн./м2 – сезонна складова. Або 38,017 грн./м2 на рік.

        Зростання тарифу складає 4,1 рази.

 

13.   Питання: Чому, коли відключають гарячу воду, за газ треба сплачувати більше?

         Відповідь: Ці норми затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 08.06.1996 N 619  „Про затвердження норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників”. У разі перерви у централізованому гарячому водопостачанні населення норма споживання природного газу на плиту газову встановлюється 18,3 куб.метра на людину на місяць.

14.  Питання: Чому в інших містах України не застосовується двоставковий тариф на теплопостачання?

        Відповідь. Двоставкові тарифи на опалення підприємства з style=астосовують згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 № 955.

           Станом на 01.01.2011 двоставковий тариф на опалення для населення діє в наступних обласних центрах України (крім Запоріжжя): Вінниця, Луцьк, Житомир, Івано-Франківськ, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Суми, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Севастополь

         

15. Питання: Яким чином можна відключити боржників від послуги з опалення?

       Відповідь: Відключення можливо при будинковій системи опалення з відгалуженням подачі тепла на кожну окрему квартиру.

16.   Питання: Чи можуть мешканці самі регулювати подачу тепла на будинок, в якому проживають?

        Відповідь: Питання визначення необхідних обсягів тепла на будинок визначає власник (балансоутримувач) будинку з відповідним врегулюванням договірних відносин з виробником (виконавцем) послуг. 

17. Питання: Чи підписав головний лікар санепідемстанції розпорядження глушити каналізаційні труби боржникам з квартплати?

       Відповідь: Ст. 23 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» надає правові підстави для тимчасового призупинення надання послуг з водопостачання та водовідведення споживачам в окремій квартирі багатоквартирного будинку за систематичну несплату послуг.

18. Питання: В квартирі ніхто не прописаний і не проживає. Чому нараховують за опалення?

       Відповідь: Відповідно до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 630, у разі відсутності у квартирі та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку води і теплової енергії плата за надані послуги справляється згідно з установленими нормативами (нормами) споживання: з централізованого опалення - з розрахунку за 1 кв. метр опалюваної площі квартири та додатково за перевищення розрахункової потужності приладів опалення згідно із законодавством.

19. Питання: Скільки співробітників працює в Концерні „Міські теплові мережі”?

        Відповідь: За результатами 2010 року середньооблікова чисельність штатних працівників складає 2446 чол.

20. Питання Яка середня заробітна плата співробітників Концерну „Міські теплові мережі”?

       Відповідь: Середня заробітна плата штатних працівників Концерну „Міські теплові мережі” за 2010 рік складає 2622,8 грн. на місяць.

21.  Питання:  Яка частина газу (у відсотках) у вартості тепла та гарячої води?

       Відповідь: У повній собівартості теплової енергії та послугах централізованого теплопостачання, що підтверджена висновками Державної інспекції з контролю за цінами в Запорізькій області, газова складова – 68,22%

22. Питання: Який прибуток (у відсотках?) передбачено для економічно обґрунтованого тарифу (зростання – 33%)?

        Відповідь: Порядком формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженим постановою КМУ від 10.07.2006 № 955, передбачено обмеження щодо рівня рентабельності підприємствам виробникам теплової енергії та послуг з теплопостачання не більше 12 відсотків.

        У разі, якщо економічно обґрунтовані витрати були б включені до тарифу на теплову енергію та послуги з теплопостачання у повному обсязі, рівень рентабельності в цілому по підприємству складав би 4,5 відсотки.

 

23.  Питання: З якого числа планується вquot;; mso-ansi-language: UK;вести нові тарифи?

      Відповідь: Тарифи на послуги з централізованого опалення  та підігріву питної води для населення введені в дію з 06.01.2011.

24. Питання: Скільки треба буде платити за одно-, двох-, та трикімнатну квартиру?

       Відповідь: Зростання плати за опалення та підігрів питної води у січні  2011 року по відношенню до попереднього місяця складе 14 відсотків (без урахування вартості питної поди на підігрів). З урахування вартості питної води на підігрів зростання платежів складе 9-11% (адже тариф на питну воду залишається незмінним).

         Таким чином, якщо прийняти, що в:

      однокімнатній квартирі - 33 кв. м. (опалювальна площа умовно) мешкає 2 чоловіка (умовно),

      двохкімнатній квартирі - 45 кв. м. (опалювальна площа умовно) мешкає 3 чоловіка (умовно),

      трикімнатній квартирі - 65 кв. м. (опалювальна площа умовно) мешкає 4 чоловіка (умовно),

то сплата за опалення та ГВП складе в неопалювальний період - 187,13 грн.,              276,10 грн. та 373,23 грн. відповідно.

           В опалювальний період сплата за 1, 2 та 3-кімнатну квартиру складе -              335,83 грн., 478,87 грн. та 666,12 грн. відповідно.

         Зазначені дані розраховані з вартістю холодної питної води на підігрів та за умови відсутності приладів обліку гарячої води і теплової енергії на опалення.

 

25.  Вимоги мешканців, які виступили проти підвищення тарифів та абонплати:

   - відмінити, як незаконну, абонентську плату за опалення

          Відповідь: Застосування двоставкового тарифу регламентоване п. 39 Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою КМУ від 10.07.2006 № 955;

- передати обслуговування внутрішньобудинкових мереж надавачам послуг – Концерну Міські теплові мережі»

Відповідь: Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 529 витрати з/pUKspan style= технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж входять до складових тарифу з утримання будинків і прибудинкових територій.                            Отже, відповідальність за якістspan style=ь утримання внутрішньобудинкових мереж, підготовку житлового будинку до осінньо-зимового періоду несуть власники (балансоутримувачі) будинків, тобто КП «ВРЕЖО № 1-11,13,РЕПОГ» ;

- стосовно розторгнення договору з КП ВРЕЖО та розроблення юридичними службами нового договору на обслуговування і укладання нових договорів з городянами

            Відповідь: Концерном „Міські теплові мережі” було розроблено проект договору про надання послуг у відповідності до Типового договору, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 630, і враховуючи визначення виконавців послуг відповідно до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 29.01.2009р. № 25 „Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг”;

 - заборонити в договорах пункт про нарахування пені

          Відповідь: Нарахування та стягнення пені передбачено Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005р. № 630, і здійснюється сьогодні відповідно до  Закону України від 17.12.2010 року № 2795-VI.

- заборонити підвищення тарифів на опалення та гаряче водопостачання, так як тарифи в нашому місті безпідставно найвищі за всю України, з чим категорично не згодні мешканці міста

         Відповідь: За період застосування тарифів на послуги з теплопостачання, які діяли до 06.01.2010, збільшено тариф на природний газ для вироблення теплової енергії населенню на 50% (з 872,78 до 1309,20 грн. / тис. м3), тариф на електричну енергію збільшився на 6,3% (з 77,136 до 81,960 грн./100кВт*год), тариф на водопостачання збільшено на 9,7% (з 4,08 до 4,476 грн./м3), рівень мінімальної заробітної плати збільшився на 23,9% (з 744 грн. до 922 грн.).

        Враховуючи зміни складових, Концерн «Міські теплові мережі» в Державній інспекції з контролю за цінами отримав позитивний висновок щодо економічної обґрунтованості планових витрат.

         У відповідності до п. 31 Закону України „Про житлово-комунальні послуги” органи місцевого самоврядування встановлюють тарифи на житлово-комунальні послуги в розмірі не нижче економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво.

        Враховуючи викладене, орган місцевого самоврядування зобов’язаний привести тариф до економічно обґрунтованого рівня.

         Стосовно рівня тарифів у м. Запоріжжя в порівнянні з рівнем тарифів в інших містах України, повідомляємо, що серед 33-х основних підприємств обласних центрів України Концерн „Міські теплові мережі” м. Запоріжжя займає 22-ге місце. Найдорожчий тариф на теплову енергію для населення (І місце) в м.Ужгород.

 

26. Побажання ( Максін Віктор Степанович): в міській газеті «Запорозька Січ» більше надавати інформації щодо роботи міської ради, включити колонку про захист громадян, тобто колонку правового захисту. Тоді газета буде розбиратися з кіосків союз печаті і її не буде вистачати громадянам».

       Відповідь: Міська газета «Запорозька Січ» постійно й у великому обсязі висвітлює роботу Запорізької міської ради, на її сторінках друкуються всі проекти регуляторних актів, всі рішення міської ради, виконавчого комітету міської ради, розпорядження міського голови, які стосуються життя громадян. Є й постійні рубрики правового захисту: «Буква закону», «Вопрос-ответ», «Крнсультації» та інші. Наприклад, останні матеріали під рубриками «Буква закону» і «Вопрос-ответ» було надруковано  13.01.2011року.

        Передплативши газету «Запорозька Січ» громадяни міста мали б можливість регулярно отримувати ці матеріали.

 

27. Питання: Скажіть, будь ласка, скільки теплової енергії вироблено та скільки отримано споживачами? Які втрати планові та фактичні? Мені здається, 30-40% іде на обігрів Всесвіту.

        Відповідь: Протягом 2010 року відпущено з колекторів котельних підприємства та придбана у сторонніх виробників теплова енергія в обсязі 2 639,6 тис. Гкал. Втрати теплової енергії знаходяться в межах нормативних 13%.

28.   Питання: Як мене переконали вчора і сьогодні, слухання проводяться для того, щоб переконати громадськість в необхідності підвищення тарифів. Пропоную відкласти підвищення на місяць, визначити фактичні втрати, порівняти їх зі світовими.

        Відповідь: Згідно з протокольним рішенням другого дня громадських слухань учасниками прийняте рішення погодитись з підвищенням тарифів на послуги з теплопостачання значною більшістю голосів.

      Проте, з метою пошуку резервів зниження собівартості створено три робочих групи із залученням громадськості міста, які наразі і працюють над цим питанням.

 

29. Пропозиції Запорізької обласної благодійної організації «Созидание» (президент  ЗОБО «Созидание» Столяренко Т.В.):

      1) Провести відкритий аудит фінансової діяльності теплогенеруючих та теплопостачальних організацій.

2)  Розібратися з калькуляцією ціни за тепло. Оплата повинна бути прив’язана не до опалювальної площі, а до об’єму житла (в одних висота квартири 5 м і більше, в хрущовці 2,5 м, а тариф від кв. м. Потрібно від куб. м).

       3)  Вважаємо, що існуюча проблема відносно тарифів за тепло пов’язана з тим, що не працює програма енергоефективності і Концерн «Міські теплові мережі» працює вкрай неефективно.

         На жаль, проблеми міста роками не вирішувались. Тому приходиться  «латати дірки». Зараз – проблема тарифів, завтра – проблема сміття та полігонів і т. д. Забагато в місті розбалансовано.

         Паралельно з практикою «латання дірок» пропонуємо  розпочати з розробки програми стійкого розвитку Запоріжжя та створення  центру Стійкого Розвитку Запоріжжя. Це – світова практика. Стажування в США показало, як ця система управляє містом.

            Ми зустрічались з мером міста Берклі (штат lang= Каліфорнія) та депутатами. Навесні минулого року до нас в Запоріжжя приїздив депутат із Берклі та про  водив семінари відносно стійкого розвитку та енергоефективності. На жаль, виконавча влада нашого міста не прийняла запрошення прийняти участь в семінарі.

            Було б корисним для нашого міста вивчити світовий досвід вирішення проблем та встановити зв’язки з містами інших країн світу. Зокрема, з містом Берклі. Сподіваємось, що влада міста Берклі позитивно відгукнуться на пропозицію про співробітництво відносно стійкого розвитку міста. У нас налагоджений прямий зв'язок з керівництвом міста Берклі.

Відповідь:

           1)  Функція проведення аудиту доцільності прийнятих управлінських рішень входить до функцій контрольно-ревізійного управління під час проведення ревізій господарської діяльності комунальних підприємств.

        Остання ревізія господарської діяльності, яка охоплювала період діяльності підприємства з 2008 по липень 2010 включно, завершилась у листопаді 2010 року.

 

 strong style=              2) Відповідно до span style=UKUK lang=постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2006 року N 955 одиницею калькулювання собівартості послуги з централізованого опалення є 1 Гкал теплової енергії, використана для задоволення потреб споживача у забезпеченні нормативної температури  повітря  у приміщеннях квартири (будинку  садибного типу). У разі відсутності приладів обліку розрахунки за послуги з опалення здійснюються з розрахунку за 1 кв. метр опалюваної площі (1 куб. метр опалюваного об'єму).

             3) Стосовно програми енергоефективності повідомляємо, що протягом 2006-2010 років на підприємстві діяла Програма енергоресурсозбереження Концерну „Міські теплові мережі” на 2006-2010 роки.

Не зважаючи на недостатність фінансування, за підсумками 2006 - 2010 років від впровадження енергозберігаючих заходів отримано економію паливно-енергетичних ресурсів у обсязі 24 537 т.у.п. (зекономлено 4 806,11 тис. куб. м. природного газу, 5 428,94 тис. кВт*год електроенергії та 99,894 тис. Гкал теплової енергії). Економічний ефект від впроваджених енергозберігаючих заходів склав 28617,274 тис. грн. (в 2006 році – 1 801,959 тис.грн., в 2007 році – 2 380,688 тис. грн., в 2008 році – 3 310,374 тис.грн., в 2009 році – 8 549,58 тис.грн., в 2010 році – 12 574,673 тис.грн.).

Щодо вивчення світового досвіду вирішення проблем та встановлення зв’язків з містами інших країн світу, зокрема, з містом Берклі – питання буp class= style=         Скажіть, будь ласка, скільки теплової енергії вироблено та скільки отримано споживачами? Які втрати планові та фактичні? Мені здається, 30-40% іде на обігрів Всесвіту.Питання:де розглянуто Концерном «Міські теплові мережі». 

mso-spacerun: yes;

 
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet