Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Як звернутися до міської влади

1. Інформаційно-диспетчерський центр ДКП «Основаніє» - Call-центр.

Мешканці міста цілодобово можуть дзвонити з міських телефонів за номером 15-80 і з мобільних: (061)787-15-80, за якими приймають дзвінки диспетчери.

 

2.Електронна адреса відділу по роботі зі зверненнями громадян виконкому ради: zvern@meriazp.gov.ua

Телефон: 224-69-77. 

 

3. ПИСЬМОВІ ЗВЕРНЕННЯ

Відділ по роботі зі звертаннями громадян виконкому ради здійснює реєстрацію  письмових звернень громадян та звернень, які надійшли на розгляд під час особистого прийому  міського голови та його заступників.

Для вирішення проблемних питань необхідно написати письмову заяву та  надіслати на адресу: 69105, м.Запоріжжя, пр.Леніна,206  або принести особисто в каб. №121, 122 міськвиконкому, 1 поверх. Заява буде зареєстрована та передана на розгляд посадовим особам виконкому міської ради.

Інформацію про заяву: чи надійшов лист, його реєстраційний номер, кому спрямовано для розгляду  - можна отримати за телефоном  224-69-77.

Перш ніж звертатися до керівництва міста, зверніться в районні адміністрації за місцем проживання. Більшість питань оперативно можуть бути вирішені  саме на місцях.

 

4. ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Якщо проблема не вирішена і громадянин бажає  особисто зустрітися  з керівниками міста, то спочатку треба звернутися на особистий прийом до голови районної адміністрації або до його заступника.

Якщо ви одержали відмовлення чи рішення вашого питання знаходиться поза компетенцією адміністрації району, тоді варто звертатися безпосередньо в міськвиконком.

Необхідно  записатися на особистий прийом до заступника міського голови, який опікується порушеним питанням. Якщо порушене питання не знайшло рішення, можна записатися на прийом до міського голови.

Попередній запис громадян на особистий прийом до міського голови здійснюється у відділі по роботі зі звертаннями громадян останній робочий день місяця з 10.00 до 13.00 в каб.118 комісією  у складі начальника відділу, помічника міського голови, спеціаліста юридичного відділу, спеціаліста відділу по розподілу житлової площі.

Запис громадян на особистий прийоми до заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради здійснюється  в каб. 121 міськвиконкому за 1 годину до початку прийому згідно затвердженого графіка.

Запис на особистий прийом до керівників міста за телефоном не здійснюється.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet