Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Інформація

 

Департаментжитлово-комунального господарства Запорізької міської ради-робочий орган зпитань розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжі, з метою відновленняпошкоджень об’єктів зовнішньої реклами після негоди 24.09.2014 р. та підготовкивказаних до експлуатації в зимовий період наголошує про необхідність власникамта користувачам рекламних засобів привести свої рекламні конструкції увідповідність до вимог Типових правил розміщення зовнішньої реклами,затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 таПорядку розміщення зовнішньої реклами в     м. Запоріжжя, затвердженого рішеннямвиконавчого комітету міської ради від 22.02.2013 № 45 «Про затвердження Порядкурозміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя та Порядку демонтажу, обліку,зберігання і реалізації спеціальних конструкцій, які призначені для розміщеннязовнішньої реклами».

Під часпроведення моніторингу необхідно звернути увагу на відповідність рекламнихзасобів виданим дозволам на розміщення об’єктів зовнішньої реклами, технічнийта естетичний стан рекламних конструкцій, а також, вжити заходи для безпечноїїх експлуатації під час негоди та в зимовий період.

Адресадля направлення інформації та пропозицій:

Робочийорган з питань розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжі – департаментжитлово-комунального господарства Запорізької міської ради: 69037, м. Запоріжжя,вул. Сорок років Радянської України, буд.46-а.

Виконавчийкомітет Запорізької міської ради: 69105, м. Запоріжжя,  пр. Леніна, буд.206.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet