Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206 Інформація

 Департаментжитлово-комунального господарства Запорізької міської ради-робочий орган зпитань розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжі, задля недопущення пропускутермінів чинності дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами, своєчасногопереоформлення, анулювання дозволів, наголошує про необхідність власникам такористувачам рекламних засобів враховувати норми Закону України «Про доступ допублічної інформації» в частині необхідності оприлюднення відповідних проектіврішень виконавчого комітету Запорізької міської ради не пізніш як за 20 робочихднів до дати їх розгляду з метою прийняття.

Слідзазначити, що перебіг вказаного строку починається з дня виконання всіх дій,передбачених Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, (затвердженіпостановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 № 2067), Порядкомрозміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя (затвердженого рішеннямвиконавчого комітету міської ради від 22.02.2013 № 45) та фактичного оформленнявідповідного проекту рішення виконкому ради.

Адресадля направлення інформації та пропозицій:

Робочийорган з питань розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжі - департаментжитлово-комунального господарства Запорізької міської ради: 69037, м. Запоріжжя,вул. Сорок років Радянської України, буд.46-а.

Виконавчийкомітет Запорізької міської ради: 69105, м. Запоріжжя, пр. Леніна, буд.206.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet