Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206ПОВІДОМЛЕННЯ
ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів
за участю інститутів громадянського суспільства для утворення Громадської ради при районній адміністрації по Хортицькому району

Установчі збори з формування складу громадської ради при районній адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району відбудуться 24.04.2014 року в актовому залі Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 91 за адресою: м.Запоріжжя, вул. Лахтінська, 6А. Початок зборів о 18:00

Склад
ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення Громадської ради при районній адміністрації по Хортицькому району:

№ з/п

ПІБ

Назва організації або органу виконавчої влади, яку представляє

 

Бубир Наталія Володимирівна

- член організації захисту прав підприємців «Ніка»;

 

Скороход Станіслав Іванович

- представник Хортицької районної організації ветеранів;

 

Лисенко Ігор Валентинович

- член спілки ветеранів Афганістану м. Запоріжжя та Всеукраїнської громадської організації «Ніхто крім нас»;

 

Маренков В’ячеслав Петрович

- представник самооборони м. Запоріжжя;

 

Хохлов Юрій Станіславович

- представник автомайдана м. Запоріжжя;

 

Дергачева Ірина Станіславівна

- член громадської організації «Міст Єдності»;

 

Єрмаков Сергій Федорович

- голова Хортицького районно13-26.05.2014130topго об’єднання «Союз Чорнобиль»;

 

Матрій Андрій Климентійович

- член громадської організації «Новоправіє»;

 

Ванчин Сергій Іванович

- член Хортицької районної організації Української спілки ветеранів Афганістану;

 

Поляков Борис Валерійович

- представник Правого сектору;

 

Коновалова Олена Валеріївна

- головний спеціаліст сектору по культурі та спорту районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району.

Громадська рада при районній адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об''єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Членство в громадській раді є індивідуальним.
Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
- рішення керівника інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності);
- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
Документи приймаються ініціативною групою до 14 квітня 2014 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м.Запоріжжя, бульвар Будівельників, 19, кабінет 201 з 09:00 до 16:00 год.
Відповідальна особа: Коновалова Олена Валеріївна, головний спеціаліст сектору по культурі та спорту районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району
Телефон для довідок: 283-75-97
Email: hrtrik@commit.zp.ua

Зразок заяви інституту громадянського суспільства для підтвердження участі в установчих зборах

Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet