Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Інформація

 

Департаментжитлово-комунального господарства Запорізької міської ради-робочий орган зпитань розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжі наголошує про необхідність власникамта користувачам рекламних засобів привести свої рекламні засоби у відповідністьдо вимог Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановоюКабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 та Порядку розміщеннязовнішньої реклами в     м. Запоріжжя,затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 22.02.2013 № 45«Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжя таПорядку демонтажу, обліку, зберігання і реалізації спеціальних конструкцій, якіпризначені для розміщення зовнішньої реклами».

Підчас проведення моніторингу необхідно звернути увагу на відповідність рекламнихзасобів виданим дозволам на розміщення об’єктів зовнішньої реклами, технічнийта естетичний стан рекламних конструкцій, а також, вжити заходи для безпечноїїх експлуатації в зимовий період.

Адресадля направлення інформації та пропозицій:

Робочийорган з питань розміщення зовнішньої реклами в м. Запоріжжі – департаментжитлово-комунального господарства Запорізької міської ради: 69037, м. Запоріжжя,вул. Сорок років Радянської України, буд.46-а.

Виконавчийкомітет Запорізької міської ради: 69105, м. Запоріжжя, пр. Леніна, буд.206.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet