Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 20614 грудня 2009 року у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації відбулося об'єднане засідання регіональної та місцевої торговельної ради підприємців за участю заступника Голови Запорізької обласної державної адміністрації Сіна Олександра Ченсановича, керівників місцевих рад та підприємців регіону. ро торгівлю побутовими піротехнічними виробами

Шановні мешканці міста!

Згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України від 23.12.2003 № 1649 «Про затвердження Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів» реалізація побутових піротехнічних виробів повинна здійснюватися тільки у спеціалізованих підприємствах торгівлі та спеціалізованих відділах (секціях) підприємств з універсальним асортиментом непродовольчих товарів, приміщення яких обладнані відповідно до вимог охорони праці, пожежної безпеки та відповідають технічним, санітарно-гігієнічним, /span /pтехнологічним нормам і правилам.
З метою посилення контролю за дотриманням суб'єктами господарювання м. Запоріжжя затвердженого порядку обігу в Україні побутових піротехнічних виробів розпорядженням міського голови від 10.06.2008 №539р «Про упорядкування використання піротехнічних засобів у м. Запоріжжі» продаж піротехнічних виробів у дрібно-роздрібній мережі на ринках та прилеглих до них територіях заборонено.
Купуючи піротехнічні вироби для новорічних свят у заборонених для їх продажу місцях, Ви наражаєте себе на небезпеку та можете завдати шкоди власному здоров'ю.
Задля уникнення випадків травматизму, пов'язаних з використанням піротехнічних та вогненебезпечних виробів, купуйте лише сертифіковані вказані товари у пристосованих для цього підприємствах торгівлі.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet