Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206 

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності!


На офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку (www.me.gov.ua) в рубриці «Обговорення проектів документів» розміщено накази Мінекономрозвитку «Про затвердження форми заяви для участі у відборі інвестиційних проектів у пріоритетній галузі економіки та інструкції щодо її заповнення» та «Про затвердження форми реєстраційної картки інвестиційного проекту у пріоритетній галузі економіки».
Зазначені накази розроблено відповідно до Порядку відбору, схвалення і реєстрації інвестиційних проектів у пріоритетних галузях економіки та вимог до таких проектів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.08.2013 № 715.
Крім того, інформуємо про затвердження постановою Кабінету Міністрів України від 13.11.2013 №835 Порядку відбору проектних (інвестиційних) пропозицій та інвестиційних проектів, для розроблення або реалізації яких надається державна підтримка.
З метою оформлення суб'єктами господарювання заяв для участі у відборі та реєстраційної картки інвестиційного проекту у пріоритетні галузі економіки звертатися до Мінекономрозвитку за тел. 044-596-67-71, e-meil: a_melnyk@me.gov.ua.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet