Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Олександрівського району

Новини Олександрівського району з 07 по 13 липня 2017 року

 

12.07.2017 відбулося засідання районної комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування, розглянуто 1 звернення.

В районній адміністрації 12.07.2017 відбулось засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Під час засідання представники районної адміністрації, районного управління праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду України, податкової інспекції, фінансового департаменту, поліції, профспілок та роботодавців обговорили питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, з відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій та зі сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду України економічно-активних платників району. Представники  підприємств-боржників (ПП ВКФ «Полімер», ДП «Запорізький облавтодор», ДРПВІ «Запоріждіпроводгосп», Класичний приватний університет) поінформували про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати, зі сплати єдиного соціального внеску, з відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій та зі сплати страхових внесків до бюджету Пенсійного фонду України.

12.07.2017 проведено засідання районної робочої групи для забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати. Представники 7 підприємств району поінформували про стан дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та про причини застосування на підприємствах неповного робочого часу.

13.07.2017 відбулось засідання районної комісії по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, розглянуто і вирішено позитивно 36 звернень щодо надання субсидій і пільг.

Робочою групою з профілактики та запобігання виникнення несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території Олександрівського району проведено 2 рейди з ліквідації стихійної торгівлі по вулицям Базарній, Жуковського, Гоголя, Поштовій, проспекту Соборному. На порушників складено 2 адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП. Серед осіб, які здійснюють незаконну торгівлю, проведено роз’яснювальну роботу про неприпустимість торгівлі у невстановлених місцях, про адміністративну відповідальність згідно із законодавством, про порядок здійснення законної торговельної діяльності.

Робочою групою з профілактики та недопущення реалізації ймовірно небезпечної продукції на території Олександрівського району проведено обстеження 4 підприємств торгівлі, в яких здійснювалась реалізація в’яленої риби - порушень не виявлено, наявні декларації виробників, що підтверджували якість і походження в’яленої риби.

Експертною групою районної адміністрації щотижнево контролюється цінова ситуація на основні продукти харчування у роздрібних підприємствах і на ринках району з 31 найменування. Проведено моніторинг цін на споживчому ринку району на основні сорти хліба та сорти масового вжитку.

Районна адміністрація постійно забезпечує координацію роботи керівників  служб та комунальних підприємств району з метою постійного підтримання території району у належному санітарному стані (покіс карантинних трав на закріплених територіях, доглядові роботи за зеленими зонами, знесення аварійних дерев, ремонт доріг, відновлення освітлення тощо).

Так, з метою своєчасного покосу і недопущення росту карантинних рослин на території району, районною адміністрацією проведено нараду, на якій були присутні голови квартальних комітетів, голови ЖБК та ОСББ, представники підприємств, підприємці району. Проводиться робота по обходу території Олександрівського району та вручення всім суб’єктам господарювання (підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності) повідомлень про обов’язкове виконання Правил благоустрою території міста Запоріжжя. Відділом житлово-комунального господарства районної адміністрації разом із КРБП «Зеленбуд» відпрацьовано графік покосу зелених зон по району, протягом тижня  виконано покіс трави на території площею 5,695 га.

Продовжується поточний ремонт асфальтобетонного покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів Олександрівського району (загальний запланований обсяг цих робіт 1889,3 кв.м). Протягом тижня виконано роботи загальною площею 263,39 кв.м. за адресами: вул. Залізнична, 21; вул. Залізнична, 23;             вул. К. Великого, 18, 20 (тротуар); вул. Залізнична, 21 (тротуар). Виконано поточний середній ремонт доріг по пр. Соборному на площі 1321,64 кв.м.

 КП «ЕЛУАШ» виконано очищення лоткової частини дороги під бордюром від наносного ґрунту та бруду на площі 1110 кв.м,; постійно проводяться механізоване прибирання і миття підмітально-прибиральними машинами, роботи по обслуговуванню зливової каналізації.

Під контролем районної адміністрації підрядною організацією «Моноліт Січ» виконано роботи по поточному ремонту 27 зупинок громадського транспорту та поточному ремонту лавок і урн у скверах Прикордонників, на майдані Волі, перехресті пр. Соборного /вул. Української. Підрядною організацією  ТОВ «Тріумфбудсервіс» встановлені лави (4 шт.) та урни для сміття (4 шт.) по вул. Фортечній, 2 та вул. Шкільній,48.

Районна адміністрація оперативно реагує на всі звернення регіонального штабу та вимушених переселенців щодо всебічної допомоги у вирішенні їх нагальних потреб. Станом на 13.07.2017 навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах та відвідують дошкільні заклади району 162 дитини вимушених переселенців.

До районного управління Пенсійного фонду України всього станом на 13.07.2017 звернулося 3991 громадянина із Донецької та Луганської областей, території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, впродовж тижня не звернулось жодного громадянина.

Управлінням праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Олександрівському району станом на 13.07.2017 взято на облік 4707 особи (згідно з постановою КМУ від 01.10.2014  № 509), призначено 1628 допомог (згідно з постановою КМУ від 01.10.2014 № 505).

Загальним відділом районної адміністрації за звітний період здійснено комп’ютерну реєстрацію 60 вхідних та 215 вихідних документів, 24 розпоряджень голови районної адміністрації, 21 звернення громадян. За звітний період розглянуто 13 звернень громадян,  надіслано 30 листів організаціям та громадянам району. 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet