Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Олександрівського району

Новини Олександрівського району з 09 по 15 червня 2017 року

 

14 червня 2017 року в районній адміністрації проведено засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, за участі представників управління праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду України, податкової інспекції, профспілок та роботодавців. Розглянуто питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, про необхідність дотримання мінімальних державних гарантій для працюючих.

ДП «Запорізький облавтодор» поінформував членів комісії про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати за лютий 2017 року, керівники ТОВ «Лю-Нік», ТОВ «Колібрі Групп» поінформували про стан дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці. В ході засідання увагу роботодавців звернуто на необхідність своєчасної виплати заробітної плати працівникам з дотриманням строків, передбачених чинним законодавством і в розмірах, не нижче мінімальних державних гарантій. Керівників підприємств боржників попереджено про особисту відповідальність за порушення законодавства з оплати праці та рекомендовано погасити заборговану заробітну плату та забезпечити своєчасну виплату поточної заробітної плати.

Того ж дня проведено засідання районної робочої групи для забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

 На засіданні керівники та представники 5 підприємств району поінформували про стан дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та щодо причин застосування на підприємствах неповного робочого часу. За інформацією керівників в більшості випадків причиною нарахування заробітної плати в розмірах нижче законодавчо встановленої є те, що працівники працюють за сумісництвом, або з погодинною оплатою праці при встановленні скороченого робочого часу (ст. 56 КЗпП України), або перебування працівників у відпустці, звільнення, тощо.

Також 14 червня 2017 року проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній адміністрації, розглянуто 5 питань: надання суду висновків органу опіки та піклування щодо доцільності позбавлення батьківських прав, захист житлових і майнових прав дітей, згода органу опіки та піклування на психіатричне обстеження дітей.

15 червня 2017 року проведено засідання районної комісії по вирішенню питань, пов’язаних з наданням населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, розглянуто і вирішено позитивно 36 звернень щодо надання субсидій та пільг.

Цього ж дня в районній адміністрації проведено засідання громадської комісії з житлових питань, розглянуто 20 звернень щодо зняття з обліку на одержання житла.

З метою недопущення росту та розповсюдження карантинних рослин районною адміністрацією організовано роботу щодо покосу зелених зон Олександрівського району комунальними підприємствами, установами та організаціями району на закріплених територіях.

12 червня 2017 року районною адміністрацією проведено засідання постійно діючої групи з координації проведення робіт зі знищення карантинних рослин, на яке були запрошені представники ЦККіВ «Дубовий гай».

Нагальне питання, яке обговорено на засіданні - необхідність проведення комплексу заходів по боротьбі з карантинними рослинами та виконання доручення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Еделєва В.Г. щодо створення на базі ЦПКіВ «Дубовий гай» зони, вільної від амброзії. З метою отримання позитивних результатів у боротьбі з карантинними рослинами ЦПКіВ «Дубовий гай» були надані доручення: скласти карту розповсюдження карантинних рослин (амброзії полинолистої) на території ЦПКіВ «Дубовий гай»; звернутись до КРБП «Зеленбуд» за консультативною допомогою у визначенні шляхів та методів боротьби з карантинними рослинами на території ЦПКіВ «Дубовий гай» та підготовки бюджетного запиту на виділення коштів для виконання робіт з  фітоценотичного методу обробки території.

Станом на 15 червня 2017 року проведено покіс трави на території 4,36 га по вулицях Базарна, Глісерна, Дніпровська, Жуковського, Залізнична, Святого Миколая, Українська, Фортечна, по Набережній магістралі та у сквері Олександрівський.

За звітний період відремонтовано дорогу по вулиці К. Великого.

Робочою групою з профілактики та запобігання виникнення несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території Олександрівського району проведено 2 рейди з ліквідації стихійної торгівлі по вулицям Шкільній, Поштовій, Запорізькій. На порушників складено     4 протоколи про адміністративне правопорушення. Серед осіб, які здійснюють незаконну торгівлю проведено роз’яснювальну роботу відносно неприпустимості здійснення торгівлі у невстановлених місцях, порядку здійснення законної торговельної діяльності та адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Районна адміністрація оперативно реагує на всі звернення регіонального штабу допомоги вимушеним переселенцям при ДУ ДСНС України в Запорізькій області щодо всебічної допомоги у вирішенні їх нагальних потреб.

Станом на 15 червня 2017 року навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах та відвідують дошкільні заклади району 162 дитини вимушених переселенців.

До районного управління Пенсійного фонду України всього станом на 08.06.2017 звернулося 3991 громадянина із Донецької та Луганської областей, території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, впродовж тижня не звернулось жодного громадянина.

Управлінням праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Олександрівському району, згідно з постановою КМУ від 01.10.2014 № 509, станом на 15.06.2017 взято на облік 4673 осіб, у тому числі за звітний період – 9 осіб. Крім того, повідомляємо, що згідно з постановою КМУ від 01.10.2014 № 505 управлінням призначено 1618 допомог.

Загальним відділом районної адміністрації за звітний період здійснено комп’ютерну реєстрацію 85 вхідних та 155 вихідних документів, 14 розпоряджень голови районної адміністрації, 26 звернень громадян. Розглянуто 22 звернення громадян. Відправлено 57 листів організаціям та громадянам.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet