Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Олександрівського району

Новини Олександрівського району з 01 по 07 вересня 2017 року

 

04 вересня 2017 року, за участі голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерія Мостового, у відділенні денного перебування Олександрівського району Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено святкове відкриття факультету «Запоріжжя – земля легендарних скіфів» у межах роботи «Університету III віку. На заході виступив вокальний колектив «Козацька родина».

07 вересня 2017 року в районній адміністрації проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. За підсумками розгляду 15 питань вирішено позитивно, 3 заявникам відмовлено у зв’язку з відсутністю громадян за названим фактичним місцем проживання.

Робочою групою з профілактики та запобігання виникнення несанкціонованої (стихійної) торгівлі на території Олександрівського району проведено 1 рейд з ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Соборному та вулиці Запорізькій. Серед осіб, які здійснюють незаконну торгівлю проведено роз’яснювальну роботу відносно неприпустимості здійснення торгівлі у невстановлених місцях, порядку здійснення законної торговельної діяльності та адміністративної відповідальності згідно з чинним законодавством.

З метою своєчасного проведення покосу, недопущення росту карантинних рослин продовжується  робота по обходу території Олександрівського району та вручення повідомлень про обов’язкове виконання Правил благоустрою території міста Запоріжжя суб’єктам господарювання (підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності.

На звітному тижні КРБП «Зеленбуд» згідно відпрацьованого графіку виконаний покіс трави зелених зон на території Олександрівського району загальною площею 9,266 га, також протягом тижня виконано роботи з видалення порості дерев, формовочне обрізування кущів, вирізування сухого гілля та дрібної суші на деревах, прополювання квітників, підмітання садових доріжок, здійснював полив зелених насаджень та ін.

За звітний період КП «ЕЛУАШ» виконані роботи з підготовки поточного середнього ремонту доріг по вулиці Жуковського на площі 960 м2, очищення лоткової частини дороги під бордюром від наносного ґрунту та бруду загальною площею 760 м2, організовано роботи по механізованому прибиранню підмітально-прибиральними машинами та механізованому миттю лоткової частини вулично-шляхової мережі району.

В Олександрівському районі розпочато роботи з поточного ремонту підпірної стінки та доріжок у парку біля залізничної станції «Запоріжжя -2».

Районна адміністрація оперативно реагує на всі звернення регіонального штабу допомоги вимушеним переселенцям при ДУ ДСНС України в Запорізькій області щодо всебічної допомоги у вирішенні їх нагальних потреб.

Станом на 07 вересня 2017 року навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах та відвідують дошкільні заклади району 162 дитини вимушених переселенців.

До районного управління Пенсійного фонду України всього станом на 07.09.2017 звернувся 3991 громадянин із Донецької та Луганської областей, території Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, впродовж тижня не звернулось жодного громадянина.

Управлінням праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Олександрівському району, згідно з постановою КМУ від 01.10.2014 № 509, станом на 07.09.2017 взято на облік 4792 особи, у тому числі за звітний період – 15 осіб. Крім того, повідомляємо, що згідно з постановою КМУ від 01.10.2014 № 505 управлінням призначено 1655 допомог.

Загальним відділом районної адміністрації за звітний період здійснено комп’ютерну реєстрацію 62 вхідних та 146 вихідних документів, 16 розпоряджень, 18 звернень громадян. Розглянуто 13 звернень громадян. Відправлено 87 листів організаціям та громадянам.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet