Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Заводського району

  

Про стан справ у Заводському районі з 18.04.2017 до 21.04.2017

 

На виконання листа виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.04.2007 № 09-38/564 «Про надання інформації» повідомляємо про стан справ у районі за період з 18 квітня до 21 квітня 2017 року.

Головою районної адміністрації було прийнято участь:

19 квітня 2017 року у нараді міського голови щодо оперативного реагування та усунення наслідків негоди; нараді із заступником міського голови Мішком С.Н.;

20 квітня 2017 року в громадських слуханнях з питання «Розгляд проекту внесення змін до генерального плану м.Запоріжжя»;

21 квітня 2017 року у засіданні виконавчого комітету.

18 квітня 2017 року провів особистий прийом громадян.

За період з 18.04.2017 до 21.04.2017 керівництвом районної адміністрації проводились прийоми громадян згідно з графіком. На особистому прийомі головою районної адміністрації було прийнято 4 громадянина. До районної адміністрації надійшло 15 звернень від громадян, з них: колективних – 1, через державні органи – 3. Переважною більшістю є питання комунального господарства, приватизації, сім’ї, дітей, молоді.

З питання розгляду звернень надіслано 28 листів, отримано 8 листів. Всього звернувся до районної адміністрації 71 громадянин.

До чергової служби за телефоном звернулось 130 громадян, усім було надано консультації та роз’яснення.

Головою районної адміністрації прийнято 4 розпорядження.

Загальним відділом районної адміністрації отримано та відправлено   134

документи, з них: вхідних – 60, вихідних – 74. Взято на контроль – 6.

На веб-сайті районної адміністрації розміщується актуальна інформація щодо новин, заходів, які проводяться в місті та районі, зокрема: про проведення відкритого кубку КВК Заводського району; попередження про погіршення погодних умов у місті; про Всеукраїнський фестиваль циркового мистецтва; про можливість передачі інформації для оперативного реагування та усунення наслідків негоди до районної адміністрації; про продовження приведення в порядок занедбаних територій; про проведення конкурсної шоу-програми «Міс випускниця - 2017» Заводського району.

Спеціалістами відділу організаційної та кадрової роботи за звітний період

виконано наступну роботу:

         ведуться підготовчі роботи до Дня Заводського району;

         проведено звірку щодо кількості договорів на вивіз ТПВ між керівниками органів самоорганізації населення та ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ»;

проведено зустрічі керівників органів самоорганізації населення,
ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ» з мешканцями приватного сектору району;

постійно надавались консультації керівникам органів самоорганізації населення;

організовано разом з керівниками органів самоорганізації населення проведення суботників на територій приватного сектору;

проведено моніторинги отримання сміттєвих пакетів головами квартальних комітетів від ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ»;

постійно проводився контроль за строками виконання розпоряджень голови районної адміністрації (узагальнення інформації щодо виконання розпоряджень, підготовка аналітичних довідок);

зібрано інформацію щодо виконання листків-доручень міського голови з метою подальшого узагальнення;

постійно ведеться робота щодо організації прийому депутатів різних рівнів.

20 квітня 2017 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 11 питань (1 – житлове питання; 10 - затвердження індивідуальних планів дітей: сиріт, позбавлених батьківського піклування, які опинилась в складних життєвих обставинах).

         20 квітня 2017 року відбулось засідання комісії по вирішенню питань, пов’язаних з пільгами, призначенням та наданням населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, на якому розглянуто 18 питань (призначення житлових субсидій).

21 квітня 2017 року відбулось засідання комісії з розслідування нещасних випадків невиробничого характеру у районі, на якому розглянуто 25 повідомлень про випадки невиробничого травматизму.

Районною   адміністрацією   тримаються на постійному контролі питання

відпрацювання резервних місць для тимчасового поселення вимушених переселенців та надання їм допомоги. Щотижнево оновлюється інформація щодо кількості вимушених переселенців: на території району, станом на 21.04.2017 проживає 177 осіб, з яких: 29 – у гуртожитку по вул.Історичній, буд.106; 33 – у гуртожитку  по  вул.Фільтровій,  буд.2, 115 – у  квартирах  та  у

приватному секторі.

Станом на 21.04.2017 управлінням праці та соціального захисту населення району зареєстровано, згідно постанови КМУ №509, 690 родин.

Згідно постанови КМУ №505 за адресною допомогою для покриття витрат на проживання звернулося 1520 родин, призначено допомогу – 862 сім’ям.

За інформацією    управління    Пенсійного    фонду   України   станом на

21.04.2017 всього до управління звернулось 4408 громадян, взято на облік – 4404 громадянина, знято з обліку – 2799 громадян.

За інформацією територіального відділу освіти району станом на 21.04.2017 кількість дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади району –

13, школи – 67.

За інформацією КЗ «Центр первинної  медико-санітарної   допомоги   №4» та КУ «Центральна клінічна лікарня №4» станом на 21.04.2017  з   початку

року обстежено 51 дитину та проконсультовано 291 громадянина (доросле населення) - всім надано медичну допомогу.

Відділом економічного розвитку та підприємництва:

18 квітня 2017 року проведено моніторинг цін продовольчих товарів роздрібної торговельної мережі та моніторинг цін продовольчих товарів на продовольчих ринках.

         18 квітня 2017 року проведено моніторинг щодо наявності в торгівельній мережі масових сортів хліба та цінової ситуації на них.

         21 квітня 2017 року проведено моніторинг на території району з питання встановлення нових тимчасових споруд в рамках проекту «Купуй Запорізьке – обирай своє».

         Спеціалістами відділу проведено 3 рейди з метою перевірки прилеглих територій до об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, надання послуг щодо неухильного виконання п.п.5.22.2 Правил благоустрою території м.Запоріжжя, а також щодо виявлення можливих осередків незаконної торгівлі. За результатами проведеної роботи недоліки було усунено, порушень не встановлено.

         На виконання плану заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на території м.Запоріжжя Запорізької області, затвердженого протоколом від 22.02.2017 № 1 Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при міській раді відділом економічного розвитку та підприємництва спільно з представниками Держпродспоживслужби м.Запоріжжя та Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Запорізької міської ради здійснено 2 рейди по території району щодо виявлення місць несанкціонованої торгівлі м’ясом та готовими м’ясними продуктами та перевірки наявності ветеринарних документів у торгівельній мережі. За результатами проведеної роботи порушень не виявлено.

         На виконання п. 2 протоколу №1 від 07.04.2017 засідання робочої групи з питання підготовки проекту рішення Запорізької міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.08.2016 № 52 «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі на території м.Запоріжжя» спеціалістами відділу надано пропозиції та зауваження до рішення міської ради від 25.08.2016 № 52 «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності   та    об’єктів

 дрібнороздрібної торговельної мережі на території м.Запоріжжя».

         Спеціалістами відділу підготовлено аналіз результативності регуляторного акта рішення Запорізької міської ради від 25.08.2016 №52 «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі на території м.Запоріжжя» та надано інформацію про кількість укладених договорів на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та договорів на право тимчасового користування для розташування засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг у м.Запоріжжя, суму коштів згідно з договорами та загальну площу згідно укладених договорів за період з 09.09.2016 по квітень 2017 року.

Проведено 3 засідання тендерного комітету районної адміністрації, на яких:

- підготовлено відповіді на запитання стосовно технічних вимог допорогової закупівлі на поточний ремонт МАФів;

- внесено зміни до річного плану;

- організовано проведення допорогової закупівлі на канцелярські товари та оголошено переможця.

Спеціалістами відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації за звітний період:

проводився збір інформації від комунальних підприємств району щодо роботи для подальшого узагальнення;

надано консультації по створенню ОСББ;

щоденно здійснювався збір інформації про виконання робіт  на території

району підприємствами;

підготовлено інформацію на виконання протокольних доручень голови районної адміністрації, міського голови та заступників міського голови;

здійснено 2 рейди щодо перевірки утримання території району у належному санітарному стані, за результатами рейдів порушень не виявлено.

Комунальним ремонтно-будівельним підприємством «Зеленбуд» за період з 14.04.2017 по 20.04.2017 проведено та виконано: збір випадкового сміття, прибирання урн, очищення газонів від опалого листя, підмітання садових доріжок, навантаження і вивезення деревини та опалого листя, полив зелених насаджень, розкряжування повалених дерев, гілок, обрізання, видалення та розкряжування дерев з автопідіймача (СВД) після буревію, посадку дерев та кущів та інші види робіт.

Комунальним підприємством «ЕЛУАШ» за період з 14.04.2017 по 20.04.2017 проведено та виконано: прибирання урн згідно закріплення вздовж вулично-шляхової мережі, прибирання зупинок громадського транспорту від сміття, очищення лоткової частини дороги від наносного ґрунту та сміття, вивіз наносного ґрунту та сміття, збір випадкового сміття, очищення тротуарів та зупинок від щільного снігу, очищення решіток зливової каналізації, механізоване прибирання доріг від сміття, підмітання тротуарів, видалення листівок та інші види робіт.

Комунальним підприємством «Запоріжремсервіс» за період з 14.04.2017 по 20.04.2017 виконано розпил дерев після буревію.

Приватним підприємством «ТОК» за період з 14.04.2017 по 20.04.2017 виконано вивіз гілля, знесення дерева.

Комунальним підприємством «Запоріжміськсвітло» за період з 14.04.2017 по 20.04.2017    виконано   поточний   огляд   точок,   поточний  ремонт, ремонт

світильників, усунення КЗ на ВЛ, ремонт кабелю на ВЛ, заміну обірваного проводу, усунення обриву проводу, заміну електричних ламп та інші види робіт.

Сектором по культурі та спорту районної адміністрації надано сприяння в організації та взято участь у проведенні:       

В Палаці культури по вулиці Лізи Чайкіної, буд.53:

19 квітня 2017 року - районної конкурсної шоу-програми «Міс Випускниця-2017» Заводського району;

21 квітня 2017 року - Відкритого Кубку КВК Заводського району.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet