Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Заводського району

Про стан справ у Заводському районі з 12.06.2017 до 16.06.2017
 

На виконання листа виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.04.2007 № 09-38/564 «Про надання інформації» повідомляємо про стан справ у районі за період з 12 червня до 16 червня 2017 року.

Головою районної адміністрації прийнято участь:

12 червня 2017 року в апаратній нараді міського голови;

12 червня 2017 року у засіданні робочої групи з організації і проведення консультацій з громадськістю щодо подальшого розпорядження скульптурами В.І.Леніна та скульптурною композицією;

13 червня 2017 року у нараді міського голови;

13 червня 2017 року у виїзній зустрічі з мешканцями будинків по вул.Фінальній, буд.16, вул.Фундаментальній, буд.17, буд.19, вул.Історичній, буд.39;

14 червня 2017 року в урочистих заходах до Дня донора в ПНЗ «БДЮТ Заводського району»;

14 червня 2017 року в нараді з підприємствами щодо ремонту відрізку дороги по вул.Скворцова;

16 червня 2017 року у засіданні виконавчого комітету;

16 червня 2017 року в урочистостях, присвячених Дню медичного працівника.

За період з 12.06.2017 до 16.06.2017 керівництвом районної адміністрації проводились прийоми громадян згідно з графіком. До районної адміністрації надійшло 12 звернень від громадян, з них: колективних – 3, через державні органи – 1.

З питання розгляду звернень надіслано 38 листів, отримано 8 листів. Всього звернулось до районної адміністрації 43 громадянина.

До чергової служби за телефоном звернулось 54 громадянина, усім було надано консультації та роз’яснення.

Прийнято 12 розпоряджень.

Загальним відділом районної адміністрації отримано та відправлено 171

документ, з них: вхідних – 103, вихідних – 68, взято на контроль – 2.

На веб-сайті районної адміністрації розміщується актуальна інформація щодо новин, заходів, які проводяться в місті та районі, зокрема: про зміну тарифів на послуги з перевезення на міських автобусних маршрутах; про відключення електропостачання у зв’язку із заміною опор; про відключення водопостачання у зв’язку із ремонтними роботами; про зустріч керівника Заводського відділення поліції з мешканцями району; про діяльність Запорізької служби зайнятості за 5 місяців 2017 року; про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади в районній адміністрації; попередження про погіршення погодних умов; привітання із Всесвітнім днем донора; про додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню деяким категоріям громадян; про привітання донорів району; пам’ятка про обережне вживання риби у зв’язку із масовим захворювання ботулізмом; про творчу зустріч дітей району з народним майстром України Іриною Ковальовою; про початок роботи комісії щодо виявлення та запобігання проявів ботулізму у районі; про усунення наслідків негоди в районі.

Спеціалістами відділу організаційної та кадрової роботи за звітний період виконано наступну роботу:

підготовлено 1 грамоту до Всесвітнього Дня донора;

підготовлено 1 грамоту до Дня медичного працівника;

постійно надавались консультації керівникам органів самоорганізації населення;

проведено моніторинги укладання договорів, стану заборгованості за вивіз сміття, отримання сміттєвих пакетів головами квартальних комітетів від ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ»;

постійно проводився контроль за строками виконання розпоряджень голови районної адміністрації (узагальнення інформації щодо виконання розпоряджень, підготовка аналітичних довідок);

зібрано інформацію щодо виконання листків-доручень міського голови з метою подальшого узагальнення;

постійно ведеться робота щодо організації прийому депутатів різних рівнів.

12 червня 2017 року відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення), припинення соціальних виплат внутрішньо переселеним особам у районі, на якому розглянуто 97 подань (76 - соціальні виплати, 21 – пенсійні виплати).

         15 червня 2017 року відбулось засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якому розглянуто 2 питання (1 - стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати; 1 - детінізація та мінімізація заробітної плати).

         15 червня 2017 року відбулось засідання районної робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати в районі, на якому розглянуто 1 питання.

15 червня 2017 року відбулось засідання  комісії  по   вирішенню   питань,

 пов’язаних з пільгами, призначенням та наданням населенню житлових субсидій,   державної   соціальної   допомоги малозабезпеченим сім’ям, на яких

розглянуто 15 питань (призначення житлових субсидій).

         16 червня 2017 року відбулось  засідання комісії з розслідування нещасних випадків невиробничого характеру у районі, на якому розглянуто 37 повідомлень про випадки невиробничого травматизму.

         Районною адміністрацією тримаються на постійному контролі питання відпрацювання резервних місць для тимчасового поселення вимушених переселенців та надання їм допомоги. Щотижнево оновлюється інформація щодо кількості вимушених переселенців: на території району, станом на 16.06.2017 проживає 175 осіб, з яких: 29 – у гуртожитку по вул.Історичній, буд.106; 31 – у гуртожитку  по  вул.Фільтровій,  буд.2; 115 – у  квартирах  та  у

приватному секторі.

Станом на 16.06.2017 управлінням праці та соціального захисту населення району зареєстровано, згідно постанови КМУ №509, 613 родин.

Згідно постанови КМУ №505 за адресною допомогою для покриття витрат на проживання звернулося 1089 родин, призначено допомогу – 1057 сім’ям.

За інформацією управління Пенсійного фонду України станом на 09.06.2017 всього до управління звернулось 4415 громадян, взято на облік –4410 громадян, знято з обліку – 2867 громадян.

За інформацією територіального відділу освіти району станом на 16.06.2017 кількість дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади району –13, школи – 67.

За інформацією КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» та КУ «Центральна клінічна лікарня №4» станом на 16.06.2017 з початку року обстежено 53 дитини та проконсультовано 304 громадянина (доросле населення) - всім надано медичну допомогу.

Відділом економічного розвитку та підприємництва:

13 червня 2017 року проведено моніторинг цін продовольчих товарів роздрібної торговельної мережі та моніторинг цін продовольчих товарів на продовольчих ринках.

         14 червня 2017 року проведено моніторинг щодо наявності в торгівельній мережі масових сортів хліба та цінової ситуації на них.

         16 червня 2017 року проведено моніторинг на території району з питання встановлення нових тимчасових споруд в рамках проекту «Купуй Запорізьке – обирай своє».

         Щоденно проводяться рейди з метою перевірки прилеглих територій до об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, надання послуг щодо неухильного виконання Правил благоустрою території м.Запоріжжя, щодо виявлення можливих осередків незаконної торгівлі, а також розповсюдження серед суб’єктів господарювання району інформаційних листів щодо очищення прилеглої до торгівельного об’єкту території від карантинних рослин.

         Спільно з співробітниками Заводського відділення поліції Дніпровського відділу поліції Головного управління національної поліції Запорізької області проведено рейд щодо ліквідації стихійної торгівлі та дотримання суб’єктами господарювання вимог Правил благоустрою території м.Запоріжжя. За результатами рейду складено протокол за ст.160 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях».

         Прийнято участь у виїзній нараді робочої групи щодо фактів порушення суб’єктами підприємницької діяльності Правил благоустрою території м.Запоріжжя, норм Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» відносно скарги мешканців будинку на роботу торгового об’єкту.

         14 червня 2017 року комісією по проведенню комплексних перевірок підприємств торгівлі та місць стихійної торгівлі на території району здійснено рейд з метою перевірки місць реалізації риби і рибної продукції. Комісією було перевірено 12 торгових об’єктів по вулицям: Історичній, Фільтровій, Павлокічкаській, Тенісній, Алмазній, Л.Чайкіної. За результатами рейду встановлено, що в 6 об’єктах торгівлі відсутні декларації виробника та документи на зазначений товар, внаслідок чого рибну продукцію було вилучено з реалізації до з’ясування та надання всіх необхідних документів до Управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

         Проведено 2 засідання тендерного комітету районної адміністрації, на яких розглядались питання щодо кваліфікації або дискваліфікації  учасників закупівлі послуг з заміни вікон.

Спеціалістами відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації за звітний період:

проводився збір інформації від комунальних підприємств району щодо роботи для подальшого узагальнення;

надано консультації по створенню ОСББ;

щоденно здійснювався збір інформації про виконання робіт  на території

району підприємствами;

підготовлено інформацію на виконання протокольних доручень голови районної адміністрації, міського голови та заступників міського голови.

Комунальним ремонтно-будівельним підприємством «Зеленбуд» за період з 09.06.2017 по 15.06.2017 проведено та виконано: збір випадкового сміття, прибирання урн, підмітання садових доріжок, викошування газону, вивезення викошеної трави та сміття, полив зелених насаджень, розпушування ґрунту квітників, прополювання квітників, стрижка живоплоту, видалення порослі дерев, звалювання, видалення, обрізання та розкряжування дерев з авто підіймача, розкряжування повалених дерев, збирання гілок після буревію інші види робіт.

Комунальним підприємством «ЕЛУАШ» за період з 09.06.2017 по 15.06.2017 проведено та виконано: прибирання урн згідно закріплення вздовж вулично-шляхової мережі, прибирання зупинок громадського транспорту від сміття, очищення лоткової частини дороги від наносного ґрунту та сміття, вивіз наносного ґрунту та сміття, механізоване прибирання доріг від сміття, підмітання   тротуарів,   поточний   ремонт доріг   (асфальтування) та інші види

робіт.

Комунальним підприємством «Запоріжремсервіс» за період з   09.06.2017

по 15.06.2017 здійснено вивіз гілля.

Комунальним підприємством «Титан» за період з 09.06.2017 по 15.06.2017 виконано покіс трави (10185 м2).

Товариством з обмеженою відповідальністю «Імперіал Груп Сервіс» за період з 09.06.2017 по 15.06.2017 виконано покіс трави (5345 м2).

Комунальним підприємством «Запоріжміськсвітло» за період з 09.06.2017 по 15.06.2017 виконано поточний огляд та ремонт обладнання та інші види робіт.

Сектором по культурі та спорту районної адміністрації надано сприяння в організації та взято участь у проведенні:

16 червня 2017 року за ініціативою депутатів міської ради та керівництва Заводського району відкриття нового дитячого майданчику по вул.Історичній, буд.20.

В ПНЗ «БДЮТ Заводського району»:

         14 червня 2017 року святкової програми з нагоди відзначення Всесвітнього дня донора крові;

         15 червня 2017 року фестивалю сучасного танцю «Ритми часу» для дітей пришкільних таборів денного перебування.

         В КЗ «ПК «Заводський:

         13 червня 2017 року інформаційного уроку «Шкідливість наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів» для учасників творчих колективів;

         15 червня 2017 року розважальної програми «Дружнє коло», закриття І зміни літнього дитячого дозвіллєвого центру «Теремок».


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet