Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Заводського району

Про стан справ у Заводському районі з 14.08.2017 до 18.08.2017

 

На виконання листа виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.04.2007 № 09-38/564 «Про надання інформації» повідомляємо про стан справ у районі за період з 14 серпня до 18 серпня 2017 року.

Робота районної адміністрації ведеться відповідно до Конституції України, законів України, нормативно-правових і розпорядчих актів вищих органів влади та положення про районну адміністрацію.

Громада району має можливість своєчасно дізнатись про діяльність адміністрації через офіційний веб-сайт (http://www.zavodska-ra.zp.ua) та сторінки в соціальних мережах, де розміщується актуальна інформація щодо заходів, які проводяться в місті та районі, анонсуються новини, вивішуються актуальні об’яви та нагадування, відслідковується зворотній зв'язок.

Одним із головних напрямків роботи районної адміністрації є організація благоустрою району, забезпечення належного санітарного утримання території та ефективної експлуатації житлового фонду.

Спеціалістами відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації за звітний період:

         - проведено 3 рейди щодо дотримання підприємствами, організаціями, установами та домовласниками приватного сектору району «Правил благоустрою території міста Запоріжжя», затверджених рішенням Запорізької міської ради від 22.06.2011 №41, надано 21 попередження.

         - обстежено дитячий майданчик по вул.Історичній, буд.6а щодо необхідності проведення ремонтних робіт;

         - проведена вибіркова перевірка квартир щодо відновлення холодного водопостачання (15 квартир);

         - проведена перевірка об`ємів виконаних робіт генпідрядником
(ФОП Губницький І.В.) по обробці карантинних рослин (амброзії) на території сел.Запоріжжя-Ліве;

         - на особистому прийомі громадян з питань приватизації та квартирного обліку було прийнято 18 осіб;

- видано 2 направлення на виготовлення технічних паспортів на квартири для приватизації;

- підготовлено та видано 6 свідоцтв про право власності на житло;

- проведено 1 громадську комісію з житлових питань (щодо постановки  громадян на квартирний облік);

- видана 1 довідка щодо участі у приватизації житла;

- на виконання листа Управління патрульної поліції в м.Запоріжжя ДПП проведено обстеження ділянок вулично - дорожньої мережі, які прилягають до території дошкільних і шкільних закладів. Обстежено 11 шкільних та 12 дошкільних навчальних закладів.

Комунальним ремонтно-будівельним підприємством «Зеленбуд» за період з 10.08.2017 по 17.08.2017 проведено та виконано: збір випадкового сміття, очищення урн, підмітання садових доріжок, полив зелених насаджень, покіс, очищення доріжок від трави, вивезення скошеної трави, гілля та сміття, прополювання квітників, влаштування лунок для полива біля дерев та кущів, стрижку живоплоту, видалення порослі дерев, звалювання дерев з автопідіймача, інші види робіт.

Комунальним підприємством «ЕЛУАШ» за період з 10.08.2017 по 17.08.2017 проведено та виконано: прибирання зупинок громадського транспорту, прибирання урн згідно закріплення вздовж вулично-шляхової мережі,  прибирання доріг від сміття, підмітання тротуарів, очищення лоткової частини дороги від наносного ґрунту та сміття, вивіз наносного ґрунту та сміття, видалення трави, відсипку асфальтобетонною крихтою, розбір та встановлення поребрику, фрезу та інші види робіт.

Товариством з обмеженою відповідальністю «Імперіал Груп Сервіс» за  період  з 10.08.2017 по 17.08.2017 виконано покіс трави по району.

Комунальним підприємством «Спецтрейдсервіс» за період з 10.08.2017 по 17.08.2017  виконано утримання зупинок (33 од.), ліквідацію звалищ по вул.Фінальній (70 т), вул.Скворцова (100 т).

Комунальним підприємством «Запоріжремсервіс» за період з 10.08.2017 по 17.08.2017  здійснено обрізку дерев та покіс трави.

Комунальним підприємством «Запоріжміськсвітло» за період з 10.08.2017 по 17.08.2017 виконано поточний огляд та ремонт обладнання, усунення пошкоджень, інші види робіт.

Спеціалістами відділу організаційної та кадрової роботи за звітний період виконано наступну роботу:

підготовлено та надіслано факсограми на підприємства, організації, установи різних форм власності щодо оновлення та розміщення Державних Прапорів України;

підготовлено та надіслано листи в релігійні організації з проханням провести 24.08.2017 молебні за Україну;

підготовлено 2 грамоти для нагородження працівників ТОВ «Запорізький титано – магнієвий комбінат» до Дня незалежності України;

ведуться консультації та робота  по    прийому    документів для    участі у

конкурсах на заміщення вакантних посад районної адміністрації;

проводиться обстеження виборчих дільниць на предмет безперешкодного доступу до них осіб з обмеженими можливостями;

постійно надавались консультації керівникам органів самоорганізації населення;

проведено рейд щодо перевірки стану благоустрою території приватного сектору. За результатами рейду надано 4 попередження;

проведено моніторинги отримання сміттєвих пакетів головами квартальних комітетів від ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ»;

зібрано інформацію щодо виконання листків-доручень міського голови з метою подальшого узагальнення;

         організовується прийом депутатів усіх рівнів.

В районній адміністрації створено депутатську кімнату, де проводиться прийом депутатів усіх рівнів. Графік прийомів розміщено на дошці оголошень та на офіційному веб-сайті.

Керівництвом районної адміністрації щотижнево   проводились  прийоми

громадян згідно з графіком. Впродовж звітного періоду до районної адміністрації надійшло 15 звернень від громадян, з них: 2 колективних, 3 звернення надійшло через державні органи. Всього звернувся 81 громадянин. З питання розгляду звернень надіслано 35 листів, отримано 16 листів. Переважною більшістю є питання житлової політики, комунального господарства, сім’ї, дітей і молоді.

До чергової служби телефоном звернулось 41 громадянин, усім були надані консультації та роз’яснення.

Прийнято 18 розпоряджень.

Районною адміністрацією отримано та відправлено 212 документів, з них: вхідних – 90 (9 взято на контроль), вихідних – 122.

Значну увагу районної адміністрації приділено розширенню правової освіти населення, підтриманню правопорядку на території району, боротьбі зі злочинністю і антигромадськими проявами, дотриманню працівниками районної адміністрації у своїй діяльності вимог нормативно-правових актів і законів України.

17 серпня 2017 року проведено консультативно - правові зустрічі з населенням району, на яких надано консультації 2 особам.

Зоною підвищеної відповідальності є проведення закупівель відповідно Закону України «Про публічні закупівлі» та проведення допорогових закупівель в електронній системі ProZorro.

Проведено 2 засідання тендерного комітету районної адміністрації з питань:

- затвердження тендерної документації на ремонт внутрішньоквартальних доріг;

- внесення змін в додаток до річного плану.

Відділом економічного розвитку та підприємництва впродовж звітного періоду:

15.08.2017 проведено моніторинг цін продовольчих товарів роздрібної торговельної мережі та моніторинг цін продовольчих товарів на продовольчих ринках.

         16.08.2017 проведено моніторинг щодо наявності в торгівельній мережі масових сортів хліба та цінової ситуації на них.

         Проведено моніторинг на території району з питання встановлення нових тимчасових споруд в рамках проекту «Купуй Запорізьке – обирай своє».

Проведено засідання районної комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування району, на якому розглянуто заяву від суб’єкта господарювання щодо розміщення торгових об’єктів на території району.

         Щоденно проводяться рейди з метою перевірки прилеглих територій до об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, надання послуг щодо неухильного виконання п.п.5.22.2 Правил благоустрою території м.Запоріжжя, щодо виявлення можливих осередків незаконної торгівлі. За результатами рейдів недоліки було усунено, порушень не встановлено.

         За результатами проведеної роботи спеціалістів відділу та Інспекції з благоустрою власником самостійно було демонтовано незаконно встановлену металеву конструкцію біля тимчасової споруди по вул.Історичній.

         Передано телефонограми та нагадування суб’єктам господарювання щодо оновлення та вивішування Державних Прапорів України на об’єктах торгівлі та надання послуг у термін до 22.08.2017. Запропоновано здійснити святкове тематичне прикрашання вітрин та об’єктів торгівлі.

17.08.2017 року комісією по проведенню комплексних перевірок підприємств торгівлі та місць стихійної торгівлі на території району здійснено рейд з метою перевірки місць реалізації риби і рибної продукції. Комісією було перевірено 7 торгових об’єктів. За результатами рейду порушень не встановлено.

17.08.2017 спеціалістами відділу було організовано та проведено оперативну нараду районної адміністрації та представників будівництва торгівельного комплексу по вул.Алмазній.

Спеціалістами відділу прийнято участь у презентації коворкінгу «Едісон спейс».

У зв’язку з надходженням колективного звернення мешканців району щодо наведення порядку в продовольчих крамницях 18.08.2017 спільно зі спеціалістами Департменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради проведено обстеження 4 об’єктів торгівлі.

Підготовлено 5 договорів на право користування місцем для розташування засобу дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг, договір  на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності та визначення розміру плати за цим договором, а також додаткову угоду до договору на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Згідно з графіком проведено комісії:

14 серпня 2017 року засідання спостережної комісії, на якому розглянуто

2 питання (1 - про роботу навчальних закладів щодо профілактики злочинів та інших правопорушень серед учнів навчальних закладів району; 1 - про узгодження подання Заводського РСЗ МРВ уповноваженого органу з питань пробації до Заводського районного суду м.Запоріжжя про умовно-дострокове звільнення від покарання у вигляді виправних робіт);

15 серпня 2017 року засідання комісії по вирішенню питань, пов’язаних з пільгами, призначенням та наданням населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, на якому розглянуто 28 питань (25 - призначення житлових субсидій, 3 - соціальна допомога малозабезпеченій сім’ї);

17 серпня 2017 року засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 11 питань (3 – захист житлових прав дітей, 8 - затвердження індивідуальних планів дітей: сиріт, позбавлених батьківського піклування, які опинилась в складних життєвих обставинах);

17 серпня 2017 року засідання комісії з питань призначення (відновлення), припинення соціальних виплат внутрішньо переселеним особам у районі, на якому розглянуто 39 подань (21 - соціальні виплати, 18 – пенсійні виплати);

18 серпня 2017 року засідання комісії з розслідування нещасних випадків невиробничого характеру у районі, на якому розглянуто 28 повідомлень про випадки невиробничого травматизму.

Районною адміністрацією тримаються на постійному контролі питання відпрацювання резервних місць для тимчасового поселення вимушених переселенців та надання їм допомоги. Щотижнево оновлюється інформація щодо кількості вимушених переселенців: на території району, станом на 18.08.2017 проживає 42 особи, з яких: 25 – у гуртожитку по вул.Історичній, буд.106; 17 – у гуртожитку по вул.Фільтровій.

Станом на 18.08.2017 управлінням праці та соціального захисту населення району зареєстровано, згідно постанови КМУ №509, 625 родин.

Згідно постанови КМУ №505 за адресною допомогою для покриття витрат на проживання звернулося 115 родини, призначено допомогу – 1136 сім’ям.

За інформацією управління Пенсійного фонду України станом на 18.08.2017 всього до управління звернулось 4419 громадян, взято на облік –4417 громадян, знято з обліку – 2933 громадянина.

За інформацією територіального відділу освіти району станом на 18.08.2017 кількість дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади району –13, школи – 67.

За інформацією КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» та КУ «Центральна клінічна лікарня №4» станом на 11.08.2017 з початку року обстежено 53 дитини та проконсультовано 322 громадянина (доросле населення) - всім надано медичну допомогу. 


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet