Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Заводського району

 

Про стан справ у Заводському районі з 13.03.2017 до 17.03.2017

 

На виконання листа виконавчого комітету Запорізької міської ради від 12.04.2007 № 09-38/564 «Про надання інформації» повідомляємо про стан справ у районі за період з 13 березня до 17 березня 2017 року.

Головою районної адміністрації було прийнято участь:

13, 16 березня 2017 року в апаратній нараді міського голови;

13 березня 2017 року в урочистому відкритті інформаційної дошки загиблим бійцям добровольчих батальйонів;

14 березня 2017 року у робочій нараді на об’єкті проведення капітального ремонту квартир по вул.Добровольчих батальйонів, буд.36а; в урочистому мітингу та покладані квітів з нагоди Дня українського добровольця; у привітанні із 90-річчям Кімова Л.І., заслуженого працівника ПАТ «Запоріжсталь»;

15 березня 2017 року у робочій нараді з міським головою на вул.Калібровій з питання проведення ремонтних робіт автодороги;

16 березня 2017 року в урочистостях з нагоди Дня працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення;

17 березня 2017 року у привітанні комунальних підприємств району; у засіданні робочої групи з питань міської топоніміки.

За період з 13.03.2017 до 17.03.2017 керівництвом районної адміністрації проводились прийоми громадян згідно з графіком. До районної адміністрації надійшло 16 звернень від громадян, з них: колективних – 4, повторних – 1, через державні органи – 5. Щодо надання публічної інформації надійшов 1 запит від юридичної особи. Переважною більшістю є питання комунального господарства, приватизації, сім’ї, дітей, молоді.

З питання розгляду звернень надіслано 45 листів, отримано 5 листів. Всього звернулось до районної адміністрації 47 громадян.

До чергової служби за телефоном звернулось 19 громадян, усім було надано консультації та роз’яснення.

Головою районної адміністрації прийнято 25 розпоряджень.

Загальним відділом районної адміністрації отримано та відправлено   148

документів, з них: вхідних – 70, вихідних – 78. Взято на контроль – 1.

На веб-сайті районної адміністрації розміщується актуальна інформація щодо новин, заходів, які проводяться в місті та районі, зокрема: про урочистості з нагоди 30 – річчя заснування Заводської районної організації ветеранів України у м.Запоріжжя; пам’ятка щодо правил поводження з вогнем; про урочисте відкриття інформаційної дошки, присвяченої загиблим бійцям добровольчих батальйонів; привітання із Днем українського добровольця; про природоохоронну акція «Первоцвіт - 2017»; про робочу нараду на об’єкті проведення капітального ремонту квартир по вул.Добровольчих батальйонів, буд.36а; щодо можливості ведення торгівельної діяльності на ринку «Заводський» КП «Запоріжринок»; про робочу нараду міського голови на вул.Калібровій; про привітання ювіляра Кімова Л.І. з 90 – річчям; про розшук військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини; привітання із Днем працівників житлово – комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Спеціалістами відділу організаційної та кадрової роботи за звітний період

виконано наступну роботу:

            розроблено дорожню карту щодо проведення суботників на території району;

            прийнято участь в організації відкриття інформаційної дошки, присвяченої загиблим бійцям добровольчих батальйонів;

            проведено звірку щодо кількості договорів на вивіз ТПВ між керівниками органів самоорганізації населення та ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ»;

проведено зустрічі керівників органів самоорганізації населення,
ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ» з мешканцями приватного сектору району;

постійно надавались консультації керівникам органів самоорганізації населення;

проведено моніторинги отримання сміттєвих пакетів головами квартальних комітетів від ТОВ «УМВЕЛЬТ-ЗАПОРІЖЖЯ»;

постійно проводився контроль за строками виконання розпоряджень голови районної адміністрації (узагальнення інформації щодо виконання розпоряджень, підготовка аналітичних довідок);

зібрано інформацію щодо виконання листків-доручень міського голови з метою подальшого узагальнення;

постійно ведеться робота щодо організації прийому депутатів різних рівнів.

14 березня 2017 року відбулось засідання дорадчого органу районної адміністрації з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах, на якому розглянуто 1 питання (зняття з соціального супроводу).

14 березня 2017 року відбулось засідання комісії з розгляду питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції по Заводському району, на якому розглянуто 1 питання (надання одноразової грошової допомоги).

15 березня 2017 року відбулось   засідання комісії    з  питань   погашення

заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на якому розглянуто 2 питання (1- стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати; 1 - детінізація та мінімізація заробітної плати).

            16 березня 2016 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто 10 питань (1 – повернення дитини в родину; 2 – житлове питання; 1 – невиконання батьківських обов’язків; 6 - затвердження індивідуальних планів дітей: сиріт, позбавлених батьківського піклування, які опинилась в складних життєвих обставинах).

16 березня 2017 року відбулось засідання ради опіки та піклування, на якому розглянуто 2 питання (1 - призначення опікуна над недієздатним; 1 – надання дозволу на зняття з реєстрації місця проживання недієздатного).

            16 березня 2017 року відбулось засідання комісії з питань призначення (відновлення), припинення соціальних виплат внутрішньо переселеним особам у районі, на якому розглянуто 39 подань (3 - соціальні виплати, 36– пенсійні виплати).

            16 березня 2017 року відбулось засідання комісії по вирішенню питань, пов’язаних з пільгами, призначенням та наданням населенню житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, на якому розглянуто 74 питання (72 - призначення житлових субсидій; 2 - соціальна допомога малозабезпеченій сім’ї).

17 березня 2017 року відбулось засідання комісії з розслідування нещасних випадків невиробничого характеру у районі, на якому розглянуто 20 повідомлень про випадки невиробничого травматизму, в т.ч. 1 дитини.

Районною   адміністрацією   тримаються на постійному контролі питання

відпрацювання резервних місць для тимчасового поселення вимушених переселенців та надання їм допомоги. Щотижнево оновлюється інформація щодо кількості вимушених переселенців: на території району, станом на 17.03.2017 проживає 182 особи, з яких: 34 – у гуртожитку по вул.Історичній, буд.106; 33 – у гуртожитку по вул.Фільтровій, буд.2, 115 – у квартирах та у приватному секторі.

Станом на 17.03.2017 управлінням праці та соціального захисту населення району зареєстровано, згідно постанови КМУ №509, 750 родин.

Згідно постанови КМУ №505 за адресною допомогою для покриття витрат на проживання звернулося 1484 родини, призначено допомогу – 840 сім’ям.

За інформацією    управління    Пенсійного    фонду   України   станом на

17.03.2017 всього до управління звернулось 4406 громадян, взято на облік – 4404 громадян, знято з обліку – 2759 громадян.

За інформацією територіального відділу освіти району станом на 17.03.2017 кількість дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади району – 13, школи – 67.

За інформацією КЗ «Центр первинної  медико-санітарної допомоги №4» та КУ «Центральна клінічна лікарня №4» станом на 17.03.2017 з початку року обстежено 51 дитину та проконсультовано 283 громадянина (доросле населення) - всім надано медичну допомогу.

Відділом економічного розвитку та підприємництва:

14 березня 2017 року проведено моніторинг цін продовольчих товарів роздрібної торговельної мережі та моніторинг цін продовольчих товарів на продовольчих ринках.

            15 березня 2017 року проведено моніторинг щодо наявності в торгівельній мережі масових сортів хліба та цінової ситуації на них.

            17 березня 2017 року проведено моніторинг на території району з питання встановлення нових тимчасових споруд в рамках проекту «Купуй Запорізьке – обирай своє».

Спеціалістами відділу було здійснено 2 самостійних рейда з метою перевірки прилеглих територій до об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, надання послуг щодо неухильного виконання п.п.5.22.2 Правил благоустрою території м.Запоріжжя, а також щодо виявлення можливих осередків незаконної торгівлі. За результатами проведеної роботи порушень не встановлено.

            На виконання плану заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на території м.Запоріжжя Запорізької області, затвердженого протоколом від 22.02.2017 № 1 Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при міській раді відділом економічного розвитку та підприємництва  спільно з представниками Держпродспоживслужби м.Запоріжжя та Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Запорізької міської ради здійснено 5 рейдів по території району щодо виявлення місць несанкціонованої торгівлі м’ясом та готовими м’ясними продуктами та перевірки наявності ветеринарних документів у торгівельній мережі. За результатами рейдів порушень не встановлено.

Спеціалістами відділу було здійснено рейд з метою виявлення місць несанкціонованої реалізації рослин, занесених до Червоної книги України, а саме первоцвітів. За результатами рейдів порушень не встановлено.

Проведено 4 засідання тендерного комітету районної адміністрації, на яких:

- вдруге оголошено відкриті торги на закупку паливно-мастильних матеріалів;

- оголошено відкриті торги на поточний ремонт внутрішньоквартальних доріг;

- внесено зміни в додаток до річного плану;

- визначено переможця та укладено договір з закупівлі офісного приладдя та канцелярських товарів.

Спеціалістами відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації за звітний період:

проводився збір інформації від комунальних підприємств району щодо роботи для подальшого узагальнення;

надано консультації по створенню ОСББ;

щоденно здійснювався збір інформації про виконання робіт на території

району підприємствами;

підготовлено інформацію на виконання протокольних доручень голови

районної адміністрації, міського голови та заступників міського голови;

здійснено 7 рейдів  щодо перевірки на  утримання території району у належному санітарному стані, за результатами рейдів надано 5 попереджень.

Комунальним ремонтно-будівельним підприємством «Зеленбуд» за період з 10.03.2017 по 16.03.2017 проведено та виконано: збір випадкового сміття, прибирання урн, вивіз зрізаного гілля, обрізання та звалювання дерев  з автопідіймача, очищення доріжок, тротуарів, газонів від відсіву, вивіз відсіву, очищення газонів від опалого листя, вивіз опалого листя, відкриття та влаштування лунок дерев, підмітання садових доріжок та інші види робіт.

Комунальним підприємством «ЕЛУАШ» за період з 10.03.2017 по 16.03.2017 проведено та виконано: прибирання урн згідно закріплення вздовж вулично-шляхової мережі, прибирання зупинок громадського транспорту від сміття, очищення лоткової частини дороги від наносного ґрунту та сміття, вивіз наносного ґрунту та сміття, збір випадкового сміття, поточний ремонт доріг, механізоване прибирання доріг від сміття, підмітання тротуарів та інші види робіт.

Комунальним підприємством «Титан» за період з 10.03.2017 по 16.03.2017 виконано прибирання прибудинкової території по вул.Електричній, буд.237.

Комунальним підприємством «Запоріжміськсвітло» за період з 10.03.2017 по 16.03.2017 виконано поточний огляд точок, поточний  ремонт, ремонт світильників, очищення опор від листівок, ремонт кабельної лінії, заміну світильників, відновлення проводу, заміну електричних ламп та інші види робіт.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet