Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Новини Шевченківського району

Новини  Шевченківського району  з  18.04.2017 по 21.04.2017 року

 

         18 квітня в районній адміністрації відбулось апаратне навчання посадових осіб місцевого самоврядування районної адміністрації з питань:  ділова українська мова, доповідач: Козиряцька С.А., кандидат філологічних наук, доцент Запорізького медичного університету; стану з пожежами та загиблими на них по м. Запоріжжю за два місяці 2017 року,  доповідач: начальник відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації Болобченкова А.В.

         18 квітня у приміщенні районної адміністрації відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення), припинення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам районної адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району. Комісією під керівництвом заступника голови районної адміністрації Лимарчук З.М. розглянуто 94 справи в отриманні допомоги на прожиття внутрішньо переміщеним особам. За результатами роботи комісії 52 справи вирішено позитивно, по 42 справам відмова у зв’язку з не підтвердженням факту проживання. Робоча група продовжуватиме перевірку фактичного місця проживання заявників для надання соціальних виплат.

         19 квітня відбулось виїзне засідання оперативного штабу до Кафедрального Собору Во Ім’я Апостола Андрія Першозваного,  з метою вилучення гр. Король С.М., без постійного місця проживання,  та влаштування його до лікарні. За результатами проведеної робота гр. Король С.М. перевезений до Токмацької лікарні.

         19 квітня проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському району. Під час роботи комісії розглянуто 10 питання, які пов’язані із захистом інтересів дітей.   

         19 квітня проведено засідання комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування на території району. Розглянуто 2 звернення суб’єктів господарювання щодо погодження  виїзної торгівлі в районі.

         20 квітня у приміщенні районної адміністрації відбулась консультативно-правова зустріч з мешканцями району. У зустрічі взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Шевченківському району, спеціалісти районної адміністрації. В ході зустрічі громадяни отримали консультації, роз’яснення, відповіді на поставлені запитання. 

         20 квітня у районній адміністрації відбулося засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Заступник голови районної адміністрації Лимарчук З.М. проаналізувала стан погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Шевченківського району протягом І кварталу 2017 року.  Під час роботи комісії було заслухано 4 керівника підприємств з питань мінімізації виплати заробітної плати, надано відповідні роз'яснення. Надано відповідні протокольні доручення.

         21 квітня заступник голови районної адміністрації Гриньов В.В. провів засідання робочої групи з підготовки та проведення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

         Протягом тижня робочою групою з числа представників Шевченківського відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області, спеціалістів відділів економічного розвитку та підприємництва, адміністративно-правової роботи, житлово-комунального господарства районної адміністрації проведено рейдову перевірку. Перевірено місце незаконної торгівлі: вул. Чарівна, 131.

         Створеною робочою групою  під час здійснення рейду проведена роз'яснювальна робота з незаконно торгуючими про необхідність здійснення торгівлі на зареєстрованих ринках та торговельних майданчиках. Під час бесіди вручено 3 попередження та пам’ятки з адресами ринків району на яких є вільні торгові місця. Рейдова група продовжує патрулювання вулиць Шевченківського району з метою попередження та недопущення незаконної торгівлі.

         За результатами щотижневого моніторингу цін на основні продукти харчування на 2-х ринках та 4-х крамницях встановлено: підвищення ціни в роздрібній торгівлі на моркву,  зниження ціни - на яйце куряче.

         До відділу адміністративно-правової роботи за звітний тиждень звернулось 5 мешканців району, які отримали необхідні консультації. Розглянуті та підготовлені відповіді на 3 звернення громадян, організацій та підприємств різної форми власності.  Спеціалістами відділу прийнято участь у 3 судових засіданнях.

         За даними Шевченківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України станом на 20.04.2017 року взято на облік 17904 особи із Донецької та Луганської областей. Виплату отримують (зареєстровані, як внутрішні переселенці) 791 особа.


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet