Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206
Повідомлення про оприлюднення проекту рішення
Запорізької міської ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя»

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» виконавчий комітет Запорізької міської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Запорізької міської ради «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду об’єктів права комунальної власності територіальної громади м.Запоріжжя» з відповідним аналізом регуляторного впливу з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань.
Проект регуляторного акта розроблений з метою реалізації повноважень виконавчих органів Запорізької міської ради щодо управління майном комунальної власності у сфері орендних відносин.
Проект регуляторного акта разом із відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднений в газеті «Запорозька Січ» та на офіційному порталі Запорізької міської влади не пізніше п’яти робочих днів з дня оприлюднення даного повідомлення.
Зауваження та пропозиції до проекту від фізичних та юридичних осіб та їх об’єднань  надсилати за адресою: 69037, м. Запоріжжя, вул. Сорок років Радянської України, 60-б (тел. 32-65-34) або на електронну адресу: dkvpzmr@i.ua з приміткою «ПРОПОЗИЦІЇ ДО ПРОЕКТУ РІШЕННЯ».
Пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення.


 Яндекс.Метрика
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet