Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206
ПОВІДОМЛЕННЯ
ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради

Установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради відбудуться 10 березня 2016 року. Початок установчих зборів о 16-00. Місце проведення установчих зборів велика зала Запорізького міської ради.
Новий склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та внесені громадськими об’єднаннями. Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами на час каденції депутатів Запорізької міської ради та виконавчого комітету.
До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України. До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожної організації.
Членство в Громадській раді є індивідуальним.
Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву у рекомендованій формі, підписану головою громадської організації та посвідчену печаткою (у разі наявності).
До заяви додаються:
- рішення керівника громадської організації про делегування представника для участі в установчих зборах та у виборах до Громадської ради, засвідчене, у разі наявності, печаткою (лист делегування);
- копії документів, що підтверджують легалізацію громадської організації (свідоцтво про реєстрацію, лист про легалізацію шляхом повідомлення та наказ про внесення до Державного реєстру, витяг з Державного реєстру);
- біографічна довідка делегованого представника громадської організації, профспілки;
- інформація про результати діяльності громадської організації протягом 2014-2015 років.
Документи подаються керівником організації або делегованим представником особисто
Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється за 10 календарних днів до їх проведення.

Зразки документів для участі в установчих зборах розміщено на офіційному порталі Запорізької міської влади (www.meria.zp.ua), сторінка «Громадська рада», розділ «Ініціативна група 2016».
Документи приймаються ініціативною групою за адресою пр. Леніна,   б. 206, 1-ий поверх, приймальня Громадської ради з 18 січня 2016 до 29 лютого 2016 (включно) за таким графіком:

  • понеділок, середа з 10-00 по 12-00;
  • вівторок, четвер з 15-00 по 17-00.

Телефони для довідок:
233-11-90 Бороненков Віктор Всеволодович – секретар ініціативної групи;

e-meil: ig.gr.zp2016@gmail.com

Зразки документів для участі в установчих зборах
Зразки документів для участі в установчих зборах

 Яндекс.Метрика
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet