Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Звіт про роботу Вознесенівської районної адміністрації

Звіт про роботу районної адміністрації
Запорізької міської ради по Вознесенівському району 
за І півріччя 2017 року

 

Районна адміністрація міської ради організовує свою діяльність згідно із Законом України „Про місцеве самоврядування”, Положенням про районну адміністрацію міської ради і спрямовує її на забезпечення життєдіяльності району, дотримання прав та інтересів його мешканців.       

З метою розкриття значення служби в органах місцевого самоврядування у здійсненні економічних і соціально-політичних перетворень у місті, розвитку громадянського суспільства та прозорості діяльності органів місцевого самоврядування постійно проводиться інформування населення міста через засоби масової інформації – щотижнево надається інформація на офіційний портал Запорізької міської влади та в соцмережах на сторінці фейсбук.

У звітному періоді районною адміністрацією міської ради постійно проводилася робота із залучення широких кіл громади до вирішення питань життєдіяльності району.

15 лютого в районній адміністрації міської ради по Вознесенівському району проведено громадське обговорення з питання: «Скасування рішення Запорізької міської ради від 28.09.2016 № 60 «Про упорядкування питань щодо встановлення будинкових (загальнобудинкових) вузлів обліку природного газу, упорядкування питань встановлення вузлів обліку природного газу в місті Запоріжжя та взаємовідносин ПАТ «Запоріжгаз».

5 квітня проведено громадське обговорення згідно з розпорядженням міського голови Володимира Буряка №59р від 23.02.2017 «Про організацію проведення громадського обговорення, пов'язаного з подальшим розпорядженням бронзовою скульптурою В.І.Леніна і бронзовими скульптурами сталевара, колгоспниці, електрика, інженер-будівельника з урахуванням обмежень, передбачених Законом України «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки». Питання обговорювалося за участю представників навчальних і лікувальних закладів району, установ культури, представників громадських та ветеранських організацій, студентів вищих навчальних закладів, жителів району.

Щомісяця в районній адміністрації міської ради проводились наради під керівництвом голови районної адміністрації Андрія Звегінцева, на яких розглядалися питання життєдіяльності району, благоустрою та приведення території району до належного санітарного стану.

Наради проводились за участю депутатів міської ради, керівників комунальних підприємств "Наше місто", "Запоріжремсервіс", "ЕЛУАШ", "Зеленбуд", ТОВ "Умвельт-Запоріжжя", Концерну "Міські теплові мережі", ПАТ "Запоріжгаз", голів об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, будинкових та квартальних комітетів,  мешканців району. За результатами нарад відповідальним особам надавались протокольні доручення з розглянутих питань для їх подальшого виконання і усунення недоліків.

З метою поширення інформованості населення відділом організаційної та кадрової роботи районної адміністрації міської ради на підприємствах, організаціях, установах та закладах району було організовано проведення Єдиних днів інформування населення міста:

- у січні з нагоди Дня Соборності України. У проведенні дня інформування взяли участь 1980 осіб;

- у лютому з метою популяризації подвигу захисників України у зоні проведення Антитерористичної операції, героїчної оборони Дебальцевого. У проведенні дня інформування взяли участь 1920 осіб;

- у березні з метою відзначення сторіччя подій Української революції 1917-1921 років, утворення 17.03.1917 року Української Центральної Ради – першого українського парламенту, головою якого було обрано М.Грушевського. У проведенні дня інформування взяли участь 1814 осіб;

- у травні організовано проведення Єдиних днів інформування населення за темами: «Внесок Українського народу в перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, боротьбі українців у лавах Радянської армії, українського визвольного руху, військових формувань країн – учасниць Антигітлерівської коаліції»; День Європи в Україні та набуття чинності угоди про безвізовий режим між Україною та ЄС. У проведенні дня інформування взяли участь 3980 осіб.

19 січня було організовано проведення навчання посадових осіб районної адміністрації міської ради за темами: «Етика ділового спілкування посадових осіб місцевого самоврядування» та «Основні нормативно-правові акти України з питань розгляду звернень громадян. Чинні управлінські документи районної адміністрації міської ради. Організація роботи з письмовими зверненнями у структурному підрозділі. Терміни розгляду, додатковий контроль».

В лютому головний спеціаліст відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації міської ради ще раз ознайомила всіх посадових осіб районної адміністрації міської ради з правилами заповнення електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Питання організаційно-кадрового забезпечення діяльності районної адміністрації міської ради є одними з важливіших для ефективного виконання завдань,  які стоять перед органами місцевого самоврядування.

Відділом організаційної та кадрової роботи організовано та проведено 22 лютого щорічну оцінку виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов'язків і завдань.

Постійно проводиться робота з планування діяльності районної адміністрації міської ради: щотижня готувався оперативний план роботи районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району, проводились апаратні наради.

З метою надання безкоштовної правової допомоги незахищеним верствам населення в приміщенні районної адміністрації міської ради протягом звітного періоду відбулося 6 консультативно-правових зустрічей з мешканцями району за участю спеціалістів відділу адміністративно-правової роботи районної адміністрації міської ради, відділу по Вознесенівському району служби (управління) у справах дітей міської ради, управління праці та соціального захисту населення міської ради по Вознесенівському району, управління Пенсійного фонду України у Вознесенівському районі м. Запоріжжя. Під час проведення зустрічей було надано консультації 39 особам.

Протягом І півріччя 2017 року фахівцями сектору по культурі та спорту районної адміністрації проводилась робота з організації та відзначення державних та професійних свят.

17.02.2017 у Вознесенівському районі відбувся урочистий захід, присвячений 28-ій річниці виведення військ з Афганістану.

До районної адміністрації міської ради завітали активісти районної організації Українського об'єднання ветеранів Афганістану. Керівництвом районної адміністрації вручено пам’ятні подарунки ветеранам війни та членам сімей загиблих.

06.03.2017 спільно з КЗ «Палац культури «Титан» організовано та проведено соціально-мистецький захід до Міжнародного жіночого дня з врученням Грамот районної адміністрації та квітів. Сектором по культурі та спорту районної адміністрації залучено близько 350 осіб з трудових колективів на даний захід.

26.04.2017 у приміщенні районної адміністрації міської ради проведено зустріч керівництва адміністрації з активом громадського об'єднання «Союз Чорнобиль» з врученням подарунків.

Напередодні Дня Великої Перемоги, одним із пріоритетних завдань для керівництва районної адміністрації міської ради, є оточити увагою і турботою кожного ветерана війни.

04.05.2017 районною адміністрацією міської ради біля пам’ятного знаку «60 років Перемоги» організовано і проведено районний мітинг, присвячений Дню  Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дню пам’яті та примирення. Після районного мітингу для 15 інвалідів війни та учасників бойових дій відбувся святковий обід в кафе «Вілла Олива».

05.05.2017, вже традиційно, керівництвом районної адміністрації міської ради вшановано світлу пам'ять загиблих у роки Другої світової війни, загиблих в зоні проведення антитерористичної операції на сході України біля пам’ятних місць на о. Хортиця. Хвилиною мовчання та покладання квітів до могили Невідомого солдата вшановано пам’ять Героїв.

У Вознесенівському відділенні Запорізького міського територіального центру обслуговування (надання послуг) відбувся святковий захід до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам’яті та примирення на свято з привітаннями та подарунками завітало керівництво районної адміністрації міської ради по Вознесенівському району.

05.05.2017 заступник міського голови, керівництво районної адміністрації міської ради та управління праці та соціального захисту населення з поздоровленнями завітали до учасника бойових дій Другої світової війни, визволителя міста Запоріжжя - Гречко Миколи Герасимовича.  та вручили ветерану продовольчі набори, квіти та подарунки.

10.05.2017 проведено урочисту зустріч з ветеранами війни, головами первинних організацій у приміщенні громадської організації «Вознесенівська організація ветеранів» з врученням Грамот районної адміністрації, квітів та подарунків.

Протягом 03.05.2017 - 15.05.2017 районною адміністрацією організовано роботу з адресного привітання ветеранів та інвалідів війни з Днем перемоги та врученням продуктових наборів. Учні і педагоги навчальних закладів району, активісти ГО «Вознесенівська організація ветеранів», працівники Вознесенівського відділення Запорізького міського територіального центру соціальної допомоги вдома Орджонікідзевського району Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання послуг) відвідали на дому 214 інвалідів війни і учасників бойових дій із врученням подарунків і продуктових наборів.

Організовано колективне відвідування циркових вистав членами ветеранських організацій.

У всіх районних закладах освіти та культури проведено тематичні заходи до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам’яті та примирення.

В КЗ «Палац культури «Титан» проведено вечір відпочинку ветеранів ЗТМК «Вклонимося великим тим рокам» із запрошенням ветеранів війни.

09.05.2017 відбувся концерт авторської пісні - «Цей день ми наближали як могли» із запрошенням ветеранів війни.

У Запорізькому металургійному коледжі ЗДІА пройшов Урок мужності на тему: «Прагнення до свободи - вчора, патріотизм і нездоланність сьогодні, гідна Україна - завтра»

Спільно з районною адміністрацією міської ради та Вознесенівським відділенням соціальної допомоги Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено урочисту зустріч з ветеранами часів Другої світової.

У червні проведено роботу щодо організації заходів з нагоди Міжнародного дня захисту дітей для 40 дітей пільгової категорії (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти із сімей, які опинились в складних життєвих обставинах), організовано безкоштовне відвідування ними атракціонів на алеї Трудової Слави.

03.06.2017 для 20 дітей спільно з ТОВ «Урожай» організовано екскурсію до хлібопекарні. Після екскурсії дітям вручено солодкі подарунки.

Напередодні Дня медичного працівника керівництво районної адміністрації міської ради взяло участь у святкових заходах  закладів охорони здоров’я району. Кращих медичних працівників нагороджено Грамотами районної адміністрації міської ради.

23.06.2017 у районній адміністрації міської ради організовано та проведено урочистий захід - поздоровлення 38 випускників-медалістів навчальних закладів Вознесенівського району та їх батьків. Випускникам вручено Грамоти районної адміністрації та пам’ятні подарунки, а їх батькам – Подяки голови районної адміністрації міської ради.

30.06.2017 керівництво районної адміністрації міської ради взяло участь у святковому заході – урочистому врученню дипломів випускникам Запорізького металургійного коледжу Запорізької державної інженерної академії. Кращих викладачів коледжу нагороджено Грамотами районної адміністрації міської ради.

На постійному контролі в районній адміністрації міської ради знаходяться  питання щодо надання допомоги вимушеним переселенцям. Станом на 01.07.2017  всього в районі мешкає – 121 особа з числа  вимушених переселенців. 

За пропозицією районної адміністрації міської ради у готелі «Хортиця» тимчасово проживає 32 особи з числа вимушених переселенців.

За інформацією відповідальних осіб за поселення у гуртожитки МКП «Основаніє», які знаходяться у Вознесенівському районі, тимчасово мешкають 99 осіб з числа вимушених переселенців, а саме по вул. Сталеварів, 8 (38 осіб, з них 10 дітей),по б. Центральному, 19-б (23 особи, з них 7 дітей), по вул. Незалежної України, 80а (38 осіб з них 14 дітей).

Постійно проводиться прийом громадян та надання консультацій учасникам АТО з питання отримання пільг, земельних ділянок, постановки на квартирний облік та роботи  обласного центру допомоги учасникам АТО та волонтерських організацій.

Протягом І півріччя 2017 року фахівцями сектору по культурі та спорту районної адміністрації щоденно проводився моніторинг інформації  щодо роботи соціальних патрулів та пунктів обігріву для бездомних осіб в районі.

В районі в осінньо-зимовий період функціонувало 4 пункти обігріву – лікувальні заклади.

Під час несприятливих погодних умов проводився моніторинг інформації щодо роботи закладів освіти, охорони здоров’я та культури  в складних погодних умовах, а саме: розчищення доріг та підходів до закладів від снігу та посипка протиожеледними матеріалами.

Протягом звітного періоду проведено обстеження та перевірка технічного та санітарного стану меморіальних дошок, пам’ятних знаків, монументів та пам’ятників, які знаходяться на території Вознесенівського району. Підготовлено обґрунтування та розрахунок вартості робіт з придбання і доставки пам’ятного знаку зі скульптурною композицією дворазовому олімпійському чемпіону з важкої атлетики, Почесному громадянину міста Запоріжжя Жаботинському Леоніду Івановичу та виготовлення меморіальних табличок і їх монтажу на стели «Алеї Слави».

Оновлено перелік пам`яток історії, архітектури, культових споруд, які знаходяться на території Вознесенівського району.

Визначальним напрямком роботи районної адміністрації є робота зі зверненнями громадян – в районній адміністрації постійно здійснюються заходи із задоволення потреб і запитів мешканців району.

Ця робота ведеться відповідно до Закону України “Про звернення громадян”.

У І півріччі 2017 року до районної адміністрації міської ради по Вознесенівському району надійшло 828 письмових звернень. Кількість громадян, які звернулися становила 2571 осіб.

За видами звернень, визначених Законом України „Про звернення громадян”, домінують заяви (клопотання) – 100% (828), скарги та пропозиції відсутні.

За характером питань, що порушували громадяни у зверненнях до районної адміністрації пріоритетними, як і раніше, були питання, що відносяться до сфери житлового господарства – 56,9% (471) від загальної кількості звернень.

Кількість  звернень громадян з питань благоустрою, санітарного стану району склали 27,9% (231) від загальної кількості звернень.

З метою постійного зв'язку з населенням та оперативного реагування на проблеми, які турбують мешканців району, в районній адміністрації цілодобово працює служба оперативних чергових (тел. 225-65-63). За місяць до служби надійшло понад 783 дзвінки. Жодний тривожний дзвінок не залишається без уваги.

За звітний період в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців» відділом ведення Державного реєстру виборців районної адміністрації міської ради:

- проведено 6 щомісячних періодичних поновлень бази даних Державного реєстру виборців. Всього опрацьовано 4208 записів;

- з метою удосконалення повноти і достовірності даних виборців у Реєстрі направлено 33 запити до Вознесенівського РВ у м. Запоріжжі УДМС України в Запорізькій області та департаменту реєстраційних послуг міської ради стосовно уточнення даних про виборців району;

- проведено аналіз 57 розбіжностей між даними у Реєстрі та даними у відомостях періодичного поновлення, по кожному з яких проставлено висновок на підставі звернень до РВ ЗМУ ГУМВС України, РАЦСу, звернення до виборців;

- сформовано та направлено 3 запити до Вознесенівського РВ у м. Запоріжжі УДМС України в Запорізькій області стосовно перевірки інформації щодо 22 осіб, набувших або позбавлених громадянства України Указом Президента України;

- надано інформацію на 16 запитів стосовно даних про 47 виборців відповідно до ст.2 ч.6 Закону України „Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”;

- відповідно до статті Закону України «Про Державний реєстр виборців» та з урахуванням вимог Постанови ЦВК №125 від 20.05.2016 року надано відповіді на 319 запитів та заяв виборців до відділу щодо інформації, яка міститься стосовно них у базі даних Державного реєстру виборців, або щодо зміни ідентифікаційних даних, виборчої адреси, включення до ДРВ;

- працівниками відділу пройдено планове тестування ЦВК з метою перевірки та підвищення рівня професійної підготовки, набуття навиків, необхідних для кваліфікованого ведення Реєстру.

Проведено відповідну підготовку з керівниками закладів, установ, визначених у ст.22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" щодо щомісячного періодичного поновлення бази даних Реєстру.

З метою удосконалення діяльності відділу постійно вивчається, аналізується та обговорюється інформація і законодавчі акти на офіційному Web-сайті розпорядника Державного реєстру виборців.

За І півріччя 2017 року відділом адміністративно-правової роботи районної адміністрації проведена наступна робота:

- підготовлено відповідні матеріали для судових розглядів та представляли інтереси районної адміністрації міської ради, а також Запорізької міської ради, більш ніж у 150 судових засіданнях, підготовлено необхідні документи та їх копії для суду, зроблені відповідні запити та заяви, проведено ознайомлення з матеріалами судових справ та отримано необхідні для розгляду копії, надані пояснення або заперечення по справам;

- постійно надається первинна правова допомога (як у приміщенні відділу, так і за телефоном) громадянам з різноманітних питань, у тому числі з питань цивільно-правових відносин, житлових питань, трудового законодавства, пенсійного забезпечення, спадкового права, порядку встановлення опіки та піклування, земельного законодавства та інше;

- прийнято участь у проведенні 6 консультаційно-правових зустрічей;

- надавалась правова допомога у підготовці матеріалів, які подані на розгляд постійнодіючих комісій, таких як комісія з питань захисту прав дитини, комісія по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування, житлова та інших комісій;

- ведеться діловодство адміністративної комісії районної адміністрації. За звітній період проведено 23 засідання адміністративної комісії, на яких розглянуто 25 справ про адміністративні правопорушення, за результатами розгляду яких 9 справ закрито згідно з п. 7 ст. 247 КУпАП, 3 справи закрито згідно з п.1 ст. 247 КУпАП, по 11 справам накладено стягнень на суму 7310 грн. За звітній період у добровільному порядку сплачено штрафів на суму 1870 грн.

- працівниками відділу спільно з правоохоронними органами здійснюється координація та контроль за діяльністю громадських формувань. В Вознесенівському районі зареєстровано 10 громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону.

У І півріччі 2017 року відділом економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради проведено 19 засідань комісії по упорядкуванню роботи об'єктів сфери обслуговування районної адміністрації міської ради по Вознесенівському району, на яких було розглянуто 198 заяв від суб’єктів підприємницької діяльності.

Фахівцями відділу оформлено 91 розпорядження голови районної адміністрації «Про відведення місця для розміщення засобу пересувної мережі» та укладено 91 договір на право користування місцем для розташування засобу дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг; 24 документа щодо встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг, соціально-культурного та іншого призначення, у тому числі 2 продовжених (цілодобових) режимів роботи; 21 договір на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності та 1 додаткова угода на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації проводяться наступні моніторинги:

-цін на основні продукти харчування по 30-и найменуванням продтоварів в торговельній мережі та на продовольчому ринку району;

-роздрібних цін, які зафіксовані на соціальні сорти хліба та сорти хліба масового вжитку;

-рекламних засобів на території району;

-дотримання учасниками проекту «Купуй запорізьке» та іншими місцевими виробниками продовольчих товарів умов Меморандуму у тимчасових спорудах, встановлених в рамках в рамках Меморандуму;

-магазинів, закладів ресторанного господарства, торговельно – зупинкових комплексів, дрібно роздрібної мережі тощо, щодо прибирання снігу  та опалої листви на прилеглих територіях та очищення паркувальних майданчиків від снігу та опалої листви;

-протягом березня-квітня надавалась щоденна інформація до відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації міської ради щодо  прибирання прилеглої території біля тимчасових споруд, торговельно- зупинкових комплексів, дрібнороздрібної мережі.

В районній адміністрації міської ради розроблено та затверджено графік проведення рейдів з ліквідації торгівлі у невстановлених місцях, згідно з яким рейди по місцях стихійної торгівлі проводяться не рідше 2 разів на тиждень. Рейди проводяться як силами районної адміністрації міської ради, так і разом із представниками Вознесенівського ВП Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області та інспекції з благоустрою Запорізької міської ради.

Так, у I півріччі 2017 року на території району фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради було проведено 47 рейдів, за даними Вознесенівського ВП Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області проведено 37 рейдів та складено 13 протоколів.

Протягом I півріччі 2017 року підготовлено та проведено близько 40 засідань тендерного комітету. Завершена процедура закупівлі послуг з постачання теплової енергії для будівлі районної адміністрації міської ради та розпочаті процедури закупівлі наступних послуг:

1. Послуги з озеленення.

2. Ліквідація карантинних рослин хімічним методом.

3. Збирання безпечних відходів.

4. Відновлення асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів (поточний ремонт).

Відділом економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради було  забезпечено торгівлю продуктовими товарами під час проведення святкових заходів на території району.

У січні 2017 року під час святкування Хрещення Господнього на Набережній автомагістралі була організована безкоштовна роздача питної води ТМ “Киссон”.

25 лютого 2017 року організовано дегустацію блюд національної кухні на майдані Маяковського.

26 лютого 2017 року організовано безкоштовну роздачу млинів та торгівлю продуктами власного виробництва на майдані Театральному.

Питання благоустрою та приведення території у належний санітарний стан знаходиться на постійному контролі в районній адміністрації міської ради.

Відділом житлово-комунального господарства районної адміністрації міської ради за 1 півріччя поточного року проведено наступну роботу.

Щоп`ятниці проводились оперативні наради за участю комунальних підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста.

Проведено 5 засідань комісії з розгляду проблемних питань мешканців будинку №26 по вул. Волгоградська щодо технічного та санітарного стану будинку, засідання робочої групи по вул. Якова Новицького, 10, засідання робочої комісії по вул. Незалежної України, 60А (будівництво балкону).

Здійснюється контроль за ходом реконструкції «Алеї троянд».

За ініціативою районної адміністрації міської ради представниками КРБП «Зеленбуд» здійснено озеленення «кола» на перехресті вул. Сєдова та вул. Адмірала Нахімова.

На звернення районної адміністрації міської ради КП «Запоріжелектротранс» виконано роботи з капітального ремонту з заміною зношених елементів конструкції трамвайної колії на ділянці в районі зупинки «вул. Якова Новицького».

Ведеться контроль щодо реалізація розробки проектів «Заходи з озеленення міста. Ландшафтний парк вздовж Прибережної магістралі в м. Запоріжжі – нове будівництво», «Реконструкція парку ім. Пушкіна в м. Запоріжжі».

У 1 півріччі 2017 року проведено роботи з поточного ремонту внутрішньоквартальних доріг на прибудинкових територіях (бул. Центральний 15, 19, 19а, 21, 9, пр. Маяковського 3, 3а, 5, вул. Патріотична 70, 72,  вул.  Перемоги 107, 109, 111, бул. Шевченка, 6, вул. Незалежної України, 65, 65а, бул. Гвардійський 151, 153, вул. Гагаріна, 10, 12, пр. Соборний, 141, 149, 186).

Підготовлено список власників залізничних переїздів, розташованих на території району (8 одиниць).

Складено реєстр гаражних кооперативів району (30 одиниць). Видано 25 приписів керівництву гаражних кооперативів з питання благоустрою прилеглої території.

Узагальнено інформацію по сміттєзвалищам (38 одиниць). Укладено договір на прибирання цих сміттєзвалищ. У 1 півріччі -  вивезено 200 тонн сміття.

Здійснюються заходи щодо прийняття в оперативне управління дитячих та спортивних майданчиків. Проведено 2 наради з розробки механізму, підготовки відповідних документів.

Приведено у належний стан мостовий перехід на вул. Сєдова (пофарбовано перила та відбійник), здійснюється поточний ремонт мостового переходу на Вознесенівському спуску через трамвайну колію.

Проведено ремонт малих архітектурних форм - лав та урн по бул. Шевченка, Парку Трудової Слави.

Відновлено меморіальну дошку на пр. Соборний Герою Радянського Союзу Росліку П.А.

Підготовлено 83 розпорядження голови районної адміністрації міської ради про приватизацію квартир. Протягом звітного періоду районною адміністрацією міської ради взято на квартирний облік 38 осіб.


 Яндекс.Метрика
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet