Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206Звіт про роботу Вознесенівської районної адміністрації

Звіт про роботу

районної адміністрації Запорізької міської ради

по Вознесенівському району

у квітні 2017 року

        

         Районна адміністрація міської ради організовує свою діяльність згідно із Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про районну адміністрацію міської ради і спрямовує її на забезпечення життєдіяльності району, дотримання прав і інтересів його мешканців.

У звітному періоді районною адміністрацією міської ради постійно проводилася робота із залучення широких кіл громади до вирішення питань життєдіяльності району.

         20 квітня в приміщенні районної адміністрації міської ради відбулася чергова консультативно-правова зустріч з мешканцями  району за участю спеціалістів відділу адміністративно-правової роботи районної адміністрації міської ради, відділу по Вознесенівському району служби (управління) у справах дітей міської ради, Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя, управління праці та соціального захисту населення міської ради по Вознесенівському району.

Під час проведення зустрічі було надано консультацію 5 особам, яких цікавили питання щодо виконання батьківських обов’язків, надання згоди на медичне обстеження дитини, повернення дитини в її родину, визнання договору-купівлі квартири недійсним, приватизації квартири та ін.

         У квітні 2017 року відділом організаційної та кадрової роботи районної адміністрації міської ради на підприємствах, організаціях, установах та закладах району було організовано проведення Єдиного дня інформування населення міста щодо відзначення 100-річчя створення Української Центральної Ради. У проведенні дня інформування взяли участь понад 3620 осіб.

5 квітня в районній адміністрації міської ради на зустрічі з активом району відбулося обговорення питання подальшої долі пам'ятника В.І.Леніну і всієї скульптурної композиції.

Питання обговорювалося за участю представників навчальних і лікувальних закладів району, установ культури, представників громадських та ветеранських організацій, студентів вищих навчальних закладів, жителів району, всього зібралося близько ста осіб.

У своєму виступі заступник голови районної адміністрації Віталій Лисак ознайомив присутніх з розпорядженням міського голови Володимира Буряка №59р від 23.02.2017 «Про організацію проведення громадського обговорення, пов'язаного з подальшим розпорядженням бронзовою скульптурою В.І.Леніна і бронзовими скульптурами сталевара, колгоспниці, електрика, інженера-будівельника з урахуванням обмежень, передбачених Законом України «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні заборону пропаганди їх символіки ». Далі Віталій Лисак розповів про терміни проведення обговорення, порядок внесення пропозицій. Всі отримані від жителів району пропозиції буде узагальнено та передано на розгляд до виконкому міської ради.

5 квітня у районній адміністрації Запорізької міської ради відбулася зустріч голови Координаційної ради з питань Громадського бюджету м. Запоріжжя Катерини Акули з мешканцями району.

Мета даного заходу – заохочення громадян до подання проектів покращення зовнішнього обліку міста Запоріжжя, умов проживання у ньому та задоволення інших потреб його мешканців.

Голова Координаційної ради з питань Громадського бюджету м.Запоріжжя Катерина Акула розповіла про те, що автором такого проекту може бути будь-який член територіальної громади міста з правом голосу, який зареєстрований та проживає на території міста Запоріжжя.

В ході зустрічі присутніх ознайомили з основними положеннями та принципами Громадського бюджету з урахуванням останніх змін та етапами підготовки проектів, а також відповіла на всі питання зацікавлених осіб.

13 квітня проведено нараду з начальниками штабів громадських формувань з охорони порядку під головуванням заступника голови районної адміністрації міської ради Віталія Лисака та за участю майора Логвиненко В.В.

На нараді було підведено підсумки роботи громадських формувань за перший квартал 2017 року, визначені завдання на другий квартал.

Особливу увагу було приділено тому, що другий квартал - це період великих державних і релігійних свят, тому громадські формування будуть широко задіяні в ході їх проведенні для охорони громадського порядку.

25 квітня в районній адміністрації міської ради відбулася чергова щомісячна нарада з головами об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, будинкових та квартальних комітетів під керівництвом голови районної адміністрації Андрія Звегінцева. На нараді розглядалися питання щодо ліквідації наслідків негоди, наведення порядку на території району після негоди та інш.

У нараді взяли участь представники ТОВ "Умвельт-Запоріжжя", Центру надання адміністративних послуг Вознесенівського району, фірми «Зелена система». На початку наради Віктор Кириченко, заступник голови районної адміністрації міської ради поінформував присутніх про ліквідацію наслідків негоди. Повідомив, що були масово залучені комунальні підприємства міста «ЕЛУАШ», «Зеленбуд», «Титан» для прибирання повалених дерев, гілок. За тиждень негоди були прибрано 164 дерева, а вивезення гілок з прибудинкових територій триває і зараз. Також він висловив слова подяки головам квартальних, будинкових комітетів, головам ОСББ та ЖБК за своєчасне і якісне прибирання силами мешканців прибудинкових територій, надання допомоги в ліквідації наслідків стихії. Віктор Кириченко звернувся до присутніх з проханням допомогти з прибиранням будівельного сміття, який повинні вивозити самі мешканці, які здійснюють ремонт.

Віктор Кириченко зазначив, що після зими КП «ЕЛУАШ» було проведено значну роботу по очищенню доріг від посипочного матеріалу.

Заступник директора Центру надання адміністративних послуг Вознесенівського району Марина Глущенко поінформувала присутніх про роботу Центру, ознайомила з переліком послуг, що надаються та перевагами створеної установи.

Представник ТОВ «Умвельт-Запоріжжя» Наталія Краско коротко повідомила про проведену підприємством роботу щодо своєчасного та якісного вивезення сміття з прибудинкових територій, а також відповіла на питання і прийняла заявки від присутніх на нараді.

На завершення зустрічі представник фірми «Зелена система» Владислав Растворов ознайомив присутніх з технологією теплоізоляції та енергозбереження житлових будинків.

В районній адміністрації міської ради питання санітарного стану та благоустрою району знаходяться на постійному контролі.

26 квітня в районній адміністрації міської ради під головуванням заступника голови районної адміністрації міської ради Віталія Лисака відбулося чергове засідання оперативного штабу щодо приведення в належний санітарний стан території Вознесенівського району.

У своєму виступі начальник оперативного штабу підвів підсумки роботи за квітень по наведення порядку і чистоти в районі. Так, протягом місяця, в суботниках брали участь працівники промислових підприємств, закладів охорони здоров'я, освіти, культури, підприємств торгівлі, банківські працівники, представники релігійних організацій, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, будинкових та квартальних комітетів. Всього в суботниках взяло участь близько 8 тис. осіб.

Комунальні підприємства "ЕЛУАШ", "Запоріжремсервіс", "Титан", "Зеленбуд", "Наше місто" здійснювали вивіз зібраного сміття, а також гілок і листя. Всього було вивезено понад 100 тн сміття з території району.

Далі Віталій Лисак зупинився на завданнях, які стоять перед районною адміністрацією міської ради з прибирання території.

         25 квітня відбулася зустріч керівництва районної адміністрації міської ради з мешканцями будинку № 26 по вул. Волгоградській. Під час зустрічі голова районної адміністрації міської ради по Вознесенівському району Андрій Звегінцев проінформував мешканців про проведення робіт з ремонту ліфтів в будинку, звернув увагу мешканців про необхідність утримання житлового будинку в належному санітарному стані.

         Протягом звітного періоду відділом організаційної та кадрової роботи районної адміністрації міської ради проводилась робота з планування діяльності районної адміністрації міської ради - щотижня готувався оперативний план роботи, проводились апаратні навчання.

Районною адміністрацією міської ради проводилась робота з відзначення державних та професійних свят.

26 квітня з нагоди роковин Чорнобильської катастрофи в приміщенні районної адміністрації міської ради було проведено зустріч керівництва районної адміністрації міської ради з активом громадського об'єднання «Союз Чорнобиль». Під час зустрічі обговорювались нагальні питання, які хвилюють ветеранів-чорнобильців сьогодні, намічалися шляхи їх вирішення. Після завершення всі учасники зустрічі отримали подарунки.

Протягом квітня сектором по культурі та спорту районної адміністрації міської ради проводилась робота з підготовки районних тематичних заходів, присвячених 72-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,  вшануванню учасників бойових дій, інвалідів і ветеранів Другої світової війни. Було сформовано продовольчі набори, складено графік відвідування та вручення продовольчих наборів учасникам бойових дій та інвалідам війни району до річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Проведено обстеження меморіальних дошок героїв війни та пам’ятних знаків.

Організовано колективне відвідування циркових вистав членами ветеранських організацій.

На постійному контролі в районній адміністрації міської ради знаходяться питання щодо надання допомоги вимушеним переселенцям. Станом на 01.05.2017 всього в районі мешкає 121 особа з числа вимушених переселенців.

За пропозицією районної адміністрації міської ради у готелі «Хортиця» тимчасово проживає 32 особи з числа вимушених переселенців.

За інформацією відповідальних осіб за поселення у гуртожитках МКП «Основаніє», які знаходяться у Вознесенівському районі, тимчасово мешкають 102 особи з числа вимушених переселенців, а саме по вул. Сталеварів, 8 (40 осіб, з них 10 дітей),по б. Центральному, 19-б (24 особи, з них 7 дітей), по вул. Незалежної України, 80а (38 осіб з них 14 дітей).

Сектором по культурі та спорту районної адміністрації міської ради постійно проводиться прийом громадян та надання консультацій учасникам АТО з питання отримання пільг, земельних ділянок, постановки на квартирний облік та роботи обласного центру допомоги учасникам АТО та волонтерських організацій.

Визначальним напрямком роботи районної адміністрації є робота зі зверненнями громадян – в районній адміністрації постійно здійснюються заходи із задоволення потреб і запитів мешканців району.

Ця робота ведеться відповідно до Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до  органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

         У квітні 2017 року до районної адміністрації міської ради по Вознесенівському району надійшло 135 письмових звернень. Кількість громадян, які звернулися становила 156 осіб.

         За видами звернень, визначених Законом України „Про звернення громадян”, домінують заяви (клопотання) – 100% (135), скарги та пропозиції відсутні.

         За характером питань, що порушували громадяни у зверненнях до районної адміністрації пріоритетними, як і раніше, були питання, що відносяться до сфери житлового господарства – 50,4% (68) від загальної кількості звернень.

         Кількість  звернень громадян з питань благоустрою, санітарного стану району склали 33,3% (45) від загальної кількості звернень.

З метою постійного зв'язку з населенням та оперативного реагування на проблеми, які турбують мешканців району, в районній адміністрації цілодобово працює служба оперативних чергових (тел. 225-65-63). За місяць до служби надійшло понад 150 дзвінки. Жодний тривожний дзвінок не залишається без уваги.

         Робота зі зверненнями громадян залишається на постійному контролі керівництва районної адміністрації і спрямовується на забезпечення конституційного права громадян на звернення, на вдосконалення форм і методів цієї роботи.

         У квітні 2017 року реєстрація документів здійснювалась в системі електронного забезпечення документообігу «City Doc» (програмах „Вхідна та вихідна кореспонденція”, „Звернення громадян”, „Протокольна частина”).

Відділ адміністративно-правової роботи районної адміністрації міської ради, відповідно до покладених на нього завдань, забезпечував надання консультативно-правової допомоги мешканцям району. У квітні працівниками відділу було підготовлено відповідні матеріали для судових розглядів та представлено інтереси районної адміністрації міської ради, а також Запорізької міської ради більш ніж у 25 судових засіданнях.

Працівниками відділу районної адміністрації ведеться діловодство адміністративної комісії. За звітний період підготовлено та проведено 4 засідання адміністративної комісії, на яких розглянуто 6 протоколів про адміністративні правопорушення, за результатами розгляду яких: накладено штраф - на суму 340,00 грн., 2 справи закрито згідно з п. 7 ст. 247 КУпАП.

Працівниками відділу спільно з правоохоронними органами здійснюється координація та контроль за діяльністю громадських формувань. В Вознесенівському районі зареєстровано 9 громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону.

У звітному періоді проведено спільну координаційну нараду за участі керівництва районної адміністрації, Дніпровського відділу національної поліції та керівників громадських формувань.

У квітні 2017 року у відділом економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради проведено 3 засідання комісії по упорядкуванню роботи об'єктів сфери обслуговування районної адміністрації міської ради по Вознесенівському району, на яких було розглянуто 43 заяви від суб’єктів підприємницької діяльності.

         Фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації оформлено - 34 розпорядження голови районної адміністрації «Про відведення місця для розміщення засобу пересувної мережі» та укладено 34 договори на право користування місцем для розташування засобу дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг; 2 документа щодо встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг, соціально-культурного та іншого призначення та 3 договори на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації проводяться наступні моніторинги:

- цін на основні продукти харчування по 30-и найменуванням продтоварів в торговельній мережі та на продовольчому ринку району;

- роздрібних цін, які зафіксовані на соціальні сорти хліба та сорти хліба масового вжитку;

- рекламних засобів на території району;

- кожен день надавалася інформація до відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації міської ради щодо прибирання прилеглої території біля тимчасових споруд, торговельно-зупинкових комплексів, дрібнороздрібної мережі.

В районній адміністрації міської ради розроблено та затверджено графік проведення рейдів з ліквідації торгівлі у невстановлених місцях, згідно з яким рейди по місцях стихійної торгівлі проводяться не рідше 2 разів на тиждень. Рейди проводяться як силами районної адміністрації міської ради, так і разом із представниками Вознесенівського ВП Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області та інспекції з благоустрою Запорізької міської ради.

Так, у квітні 2017 року на території району фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради було проведено 7 рейдів, за даними Вознесенівського ВП Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області проведено 7 рейдів та складено 2 протоколи.

Протягом квітня 2017 року проведено понад 10 засідань тендерного комітету за участю фахівця відділу. Завершені процедури закупівлі послуг:

1. Збирання безпечних відходів

2. Відновлення асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів (поточний ремонт).                                           

У звітному періоді районною адміністрацією міської ради багато уваги приділялось питанням благоустрою території району, прибиранню території після зимового періоду, закріплення території за підприємствами різної форми власності щодо приведення прилеглої території до належного санітарного стану та іншим питанням комунального господарства.

            На початку квітня відділом житлово-комунального господарства було організовано суботники з прибирання парків та скверів району за участю підприємств, установ та закладів району.

п/п

Дата проведення

Назва підприємства,

організації,   установи

Кількість учасників

чол.

Види виконаних робіт, об`єм

1.

25.03.17-05.04.17

ФОП, ПП Вознесенівського району

150

          Прибирання території навколо причепа від сміття, оновлення дизайну зовнішнього вигляду об`єкту.  Вивезено сміття понад 2 т.

2.

23.03.17-05.04.17

Підприємства торгівлі, закладів ресторанного господарства, банківських установ, зупинкових комплексів (475 об`єктів)

200

Прибирання прилеглої території.

Вивезено сміття понад 1,5 т.

3.

23.03.17-04.04.17

Заклади охорони здоров`я, заклади освіти, навчальні заклади, заклади культури, інтернати (100 установ)

2000

Кронування дерев, вивезення листя, гілля, прибирання  залишків протиожеледних матеріалів, прибирання випадкового сміття.

Вивезено сміття понад 6 т.

4.

01.04.17

Парк ім.Пушкіна

130

Прибирання випадкового сміття. 

Вивезено сміття понад 3 т.

5.

01.04.17

Сквер «УкрНДІспецсталь»

20

Прибирання сміття, опалого листя. Вивезено сміття понад 1,5 т.

6.

03.04.17

Вознесенівський схил

50

Прибирання сміття, опалого листя.

Вивезено сміття понад 2 т.

7.

01.04.17

ПАТ «Запоріжавтоматика»

10

Прибирання від сміття прилеглої території. Вивезено сміття понад 0,5 т.

8.

01.04.17

ТОВ «Полігон Авто»

10

Прибирання від сміття прилеглої території.

Вивезено сміття понад 0,5 т.

9.

25.03.17-03.04.17

Підприємства, що розташовані на Південнім шосе

50

Збирання сміття на узбіччі. Вивезено сміття понад 3 т.

10.

01.04.17

ТОВ «Стелсі»

2

Прибирання від сміття прилеглої території. Вивезено сміття понад 0,5 т.

11.

23.03.17-05.04.13

Прибудинкові території ЖБК, ОСББ, гаражні кооперативи

70

Прибирання від сміття прилеглої території.

Вивезено сміття понад 5 т.

12.

03.04.17

ТОВ «Кераміст»

5

Прибирання від сміття прилеглої території. Вивезено сміття понад 2 т.

13.

01.04.17

ПАТ «Укрграфіт»

10

Прибирання прилеглої території від сміття.

Вивезено сміття понад 1,5 т.

 

Всього у суботниках на території району взяли участь понад 2700 осіб. Вивезено 29 т сміття на полігон ТПВ.

         Протягом звітного місяця відділом житлово-комунального господарства проведено роботу щодо перевірки горищ, підвалів, технічних приміщень, закриття їх на замки. Дане питання знаходиться на контролі районної адміністрації, КП «Наше місто» та ТБЧС. Щотижнево проводились наради з цього питання.

КП "ЕЛУАШ" у квітні було виконано наступні роботи: щоденно проводилось прибирання сміття на зупинках, очищення дороги під бордюром від наносного ґрунту та бруду на площі 4909 м2, очищення решіток дощеприймальних колодязів від наносного сміття в кількості 140 од., проводився поточний дрібний ремонт доріг по вул. А.Нахімова (від вул.Сєдова до вул.Перемоги) площею 82,14 м2. Також щоденно проводилось прибирання  сміття на зупинках.

По району проводилось механізоване прибирання машинами "Джонстон", "Глобус", "Бродвей" .

КП "Запоріжремсервіс" проведено роботи по прибиранню листя та гілля за адресами: вул. Перемоги, 18; вул. Сталеварів, 28а; вул.Перемоги,55; вул. Кроштадська,17; вул.Перемоги,32; вул.М.Гончаренка,25; вул.Сталеварів,28; вул.Патріотична,25; вул.Патріотична,34а; вул.Перемоги,19,  вул. Перемоги, 115б, 117б, 93, 93а,95б,131, 92, 119а,121, 135, 133; вул. Нижньодніпровська, 4а, 4б; вул. Тбіліська, 11, 27, 21; вул. Незалежної України, 11; вул. Кам’яногірська, 13, 3; вул. О. Матросова, 25; вул. Л.Жаботинського, 41-45а.

Вивезено 66 т.

КП «Наше місто» було проведено розпил дерев та гілок, які було звалено  стихією в Вознесенівському районі -  220 дерев, 377 гілок.

Комунальними підприємствами було видалено повалені дерева: КРБП "Зеленбуд" - 16 од., КП «Титан» - 15 од., пожежна частина - 3 од., КП «Запоріжремсервіс» - 13 од., ТОВ "Бревіс" -1од.

КРБП "Зеленбуд" протягом квітня здійснював посадку 226 од. кущів та 130 дерев на території району, на території ДНЗ № 128" Берізка" висаджено 7 од. дерев.

Здійснював покіс газону моток осою на площі 1,25га (Вознесенівський узвіз, сквер біля Запорізької облдержадмінстрації),  тракторною косаркою на площі 9,5 га (бул. Шевченко, Прибережна магістраль).

Проводилось омолодження дерев, відкривання кущів троянд (бул.Шевченка, майдан Поляка, сквер Маяковського, сквер ім. В. Яланського)

Вивезено опалого листя - 3 т, сміття – 1 т.

ТОВ "БРЕВІС" проведено роботу з кронуваня дерев у кількості 24од. (вул. 12 Квітня, вул. Дивногірська).

КП "Водоканал" було виконано накриття колодязя кришкою - 2 од. (вул. Заводська, 9, вул. Перемоги, 6), проведено заміну засувки - 1 од. (вул. Незалежної України, 82).

          За звітний період відділом ведення Державного реєстру виборців районної адміністрації міської ради в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців»:

- проведено щомісячне періодичне поновлення бази даних Державного реєстру виборців. Всього опрацьовано 695 записів;

- з метою удосконалення повноти і достовірності даних виборців у Реєстрі направлено 4 запити до Вознесенівського РВ у м. Запоріжжі УДМС України в Запорізькій області та департаменту реєстраційних послуг стосовно 16 виборців району;

- проведено аналіз 5 розбіжностей між даними у Реєстрі та даними у відомостях періодичного поновлення, по кожному з яких проставлено висновок на підставі звернень до департаменту реєстраційних послуг міської ради;

- надано інформацію на 3 запити стосовно персональних даних 6 громадян відповідно до ст.2 ч.6 Закону України „Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”;

- відповідно до ст.21 Закону України «Про державний реєстр виборців» та з урахуванням вимог Постанови ЦВК №125 від 20.05.2016р. надано відповіді на 28 запитів виборців до відділу ведення ДРВ щодо інформації, яка міститься стосовно них у базі даних ДРВ;

- прийнято та надано відповіді на 12 заяв виборців щодо змін ідентифікаційних даних у Реєстрі, зміни виборчої адреси та включення до ДРВ;

- проведено відповідну підготовку з керівниками закладів, установ визначених у ст.22 Закону України «Про державний реєстр виборців» про місячне періодичне поновлення бази даних Реєстру;

- працівниками відділу пройдено планове тестування за темами «Нормативно-правові акти ДРВ», «Робота в АІТС ДРВ», «OpenOffice.org», «Операційна система Microsoft Windows XP».

З метою удосконалення діяльності відділу постійно вивчається, аналізується та обговорюється інформація і законодавчі акти на офіційному Web-сайті розпорядника Державного реєстру виборців.


 

Звіт про роботу

районної адміністрації Запорізької міської ради

по Вознесенівському району  

у І кварталі 2017 року

        

         Районна адміністрація міської ради організовує свою діяльність згідно із Законом України „Про місцеве самоврядування”, Положенням про районну адміністрацію міської ради і спрямовує її на забезпечення життєдіяльності району, дотримання прав та інтересів його мешканців.

З метою розкриття значення служби в органах місцевого самоврядування у здійсненні економічних і соціально-політичних перетворень у місті, розвитку громадянського суспільства та прозорості діяльності органів місцевого самоврядування постійно проводиться інформування населення міста через засоби масової інформації надається інформація на офіційний портал Запорізької міської влади та сторінку районної адміністрації міської ради в соціальній мережі "фейсбук".

У звітному періоді районною адміністрацією міської ради постійно проводилася робота із залучення широких кіл громади до вирішення питань життєдіяльності району.

         15 лютого в районній адміністрації міської ради по Вознесенівському району проведено громадське обговорення з питання: «Скасування рішення Запорізької міської ради від 28.09.2016 № 60 «Про упорядкування питань щодо встановлення будинкових (загальнобудинкових) вузлів обліку природного газу, упорядкування питань встановлення вузлів обліку природного газу в місті Запоріжжя та взаємовідносин ПАТ «Запоріжгаз».

5 квітня проведено громадське обговорення згідно з розпорядженням міського голови Володимира Буряка №59р від 23.02.2017 «Про організацію проведення громадського обговорення, пов'язаного з подальшим розпорядженням бронзовою скульптурою В.І.Леніна і бронзовими скульптурами сталевара, колгоспниці, електрика, інженер-будівельника з урахуванням обмежень, передбачених Законом України «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки».Питання обговорювалося за участю представників навчальних і лікувальних закладів району, установ культури, представників громадських та ветеранських організацій, студентів вищих навчальних закладів, жителів району.

Щомісяця в районній адміністрації міської ради проводились наради під керівництвом голови районної адміністрації Андрія Звегінцева, на яких розглядалися питання життєдіяльності району, благоустрою та приведення території району до належного санітарного стану.

Наради проводились за участю депутатів міської ради, керівників комунальних підприємств "Наше місто", "Запоріжремсервіс", "ЕЛУАШ", "Зеленбуд", ТОВ "Умвельт-Запоріжжя", Концерну "Міські теплові мережі", ПАТ "Запоріжгаз", голів об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, будинкових та квартальних комітетів,  мешканців району. За результатами нарад відповідальним особам надавались протокольні доручення з розглянутих питань для їх подальшого виконання і усунення недоліків.

З метою поширення інформованості населення у січні відділом організаційної та кадрової роботи районної адміністрації міської ради на підприємствах, організаціях, установах та закладах району було організовано проведення Єдиного дня інформування населення міста з нагоди Дня Соборності України. У проведенні дня інформування взяли участь 1980 осіб.

У лютому з метою популяризації подвигу захисників України у зоні проведення Антитерористичної операції було організовано проведення Єдиного дня інформування населення міста щодо героїчної оборони Дебальцевого. У проведенні дня інформування взяли участь 1920 осіб.

У березні з метою відзначення сторіччя подій Української революції 1917-1921 років було організовано проведення Єдиного дня інформування населення міста щодо утворення 17.03.1917 року Української Центральної Ради – першого українського парламенту, головою якого було обрано М.Грушевського. У проведенні дня інформування взяли участь 1814 осіб.

19 січня було організовано проведення навчання посадових осіб районної адміністрації міської ради за темами: «Етика ділового спілкування посадових осіб місцевого самоврядування» та «Основні нормативно-правові акти України з питань розгляду звернень громадян. Чинні управлінські документи районної адміністрації міської ради. Організація роботи з письмовими зверненнями у структурному підрозділі. Терміни розгляду, додатковий контроль».

В лютому головний спеціаліст відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації міської ради ще раз ознайомила всіх посадових осіб районної адміністрації міської ради з правилами заповнення електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

         Питання організаційно-кадрового забезпечення діяльності районної адміністрації міської ради є одними з важливіших для ефективного виконання завдань,  які стоять перед органами місцевого самоврядування.

         Відділом організаційної та кадрової роботи організовано та проведено 22 лютого щорічну оцінку виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов'язків і завдань.

          Постійно проводиться робота з планування діяльності районної адміністрації міської ради: щотижня готувався оперативний план роботи районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району, проводились апаратні наради.

З метою надання безкоштовної правової допомоги незахищеним верствам населення в приміщенні районної адміністрації міської ради протягом звітного періоду відбулося 3 консультативно-правові зустрічі з мешканцями району за участю спеціалістів відділу адміністративно-правової роботи районної адміністрації міської ради, відділу по Вознесенівському району служби (управління) у справах дітей міської ради, управління праці та соціального захисту населення міської ради по Вознесенівському району, управління Пенсійного фонду України у Вознесенівському районі м. Запоріжжя. Під час проведення зустрічей було надано консультації 22 особам.

Фахівцями сектору по культурі та спорту районної адміністрації постійно проводиться прийом громадян та надання консультацій учасникам АТО з питання отримання пільг, земельних ділянок, постановки на квартирний облік та роботи обласного центру допомоги учасникам АТО та волонтерських організацій.

Протягом січня-лютого щоденно проводився моніторинг інформації  щодо роботи соціальних патрулів та пунктів обігріву для бездомних осіб в районі.

В районі діє 4 пункти обігріву в лікувальних закладах.

В січні до пунктів обігріву доставлено 59 осіб без визначеного місця проживання, в лютому – 122 особи.

 Під час несприятливих погодних умовах проводився моніторинг інформації щодо роботи закладів освіти, охорони здоров’я та культури  в складних погодних умовах, а саме: розчищення доріг та підходів до закладів від снігу, посипка протиожеледними матеріалами.

На постійному контролі в районній адміністрації міської ради знаходиться питання відновлення меморіальних дошок на Алеї Бойової Слави, проводиться відповідна робота.

На постійному контролі знаходяться  питання щодо надання допомоги вимушеним переселенцям. Всього в районі мешкає 121 особа з числа  вимушених переселенців. 

За пропозицією районної адміністрації міської ради у готелі «Хортиця» тимчасово проживає 32 особи з числа вимушених переселенців, у гуртожитках КП «Наше місто», які знаходяться у Вознесенівському районі, тимчасово мешкають 99 осіб з числа вимушених переселенців, а саме по вул.  Сталеварів, 8 (38 осіб, з них 10 дітей), по б. Центральному, 19-б (23 особи, з них 7 дітей), по вул. Незалежної України, 80а (38 осіб з них 14 дітей).

На виконання листа управління Служби безпеки України в Запорізькій області від 27.12.2016 № 59/6/1-1803 нт «Щодо перевірки ВПО» щочетверга проводяться виходи робочої групи для здійснення перевірки достовірності наданих відомостей стосовно адреси фактичного проживання внутрішньо переміщених осіб згідно з наданим списком.

З нагоди 28-ої річниці виведення військ з Афганістану керівництвом районної адміністрації міської ради була проведена зустріч з районною громадською організацією воїнів-афганців, вручено пам’ятні подарунки ветеранам війни в Афганістані та членам сімей загиблих.

До Міжнародного жіночого дня районною адміністрацією міської ради спільно з КЗ «Палац культури «Титан» було організовано та проведено соціально-мистецький захід для жінок району. Голова районної адміністрації міської ради А.В.Звегінцев нагородив кращих працівників трудових колективів, громадських активістів Грамотами районної адміністрації міської ради і вручив весняний букет тюльпанів. Подарунком для всіх присутніх став концерт творчих колективів палацу культури "Титан".

Визначальним напрямком роботи районної адміністрації є робота зі зверненнями громадян – в районній адміністрації постійно здійснюються заходи із задоволення потреб і запитів мешканців району.

Ця робота ведеться відповідно до Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до  органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

         За І квартал 2017 року до районної адміністрації міської ради надійшло  329 звернень від громадян району, що на 22,4 % або на 95 звернень менше відповідного періоду 2016 року (424). Кількість громадян, які звернулися у звітний період становить 455 осіб, що у 2,45 рази менше ніж у І кварталі 2016 року (1115).

         За видами звернень, визначених Законом України «Про звернення громадян», домінують заяви (клопотання) – 100% (329), скарги та пропозиції відсутні.

За звітний період надійшло 91 звернення від вищих органів влади, що становить 27,7% від загальної кількості звернень, у порівнянні з відповідним періодом 2016 року (160) кількість таких звернень зменшилась майже у 1,8 рази.

         За характером питань, що порушували громадяни у зверненнях до районної адміністрації пріоритетними, як і раніше, були питання, що відносяться до сфери житлового господарства – 50,2% (165) від загальної кількості звернень.

         Друге місце по кількісті  звернень громадян займають звернення з питань благоустрою, санітарного стану району, які становлять 29,2% (96) від загальної кількості звернень.

За звітний період за результатами розгляду задовільнено - 110 звернень, надані роз’яснення на 159, відмовлено - відсутні, на стадії розгляду залишається  60 звернень.

З метою постійного зв'язку з населенням та оперативного реагування на проблеми, які турбують мешканців району, в районній адміністрації цілодобово працює служба оперативних чергових (тел. 225-65-63). З початку року до служби надійшло понад 432 дзвінки. Всі дзвінки внесені до відповідного журналу. Жодний тривожний дзвінок не залишається без уваги.

         Робота зі зверненнями громадян залишається на постійному контролі керівництва районної адміністрації міської ради і спрямовується на забезпечення конституційного права громадян на звернення, на вдосконалення форм і методів цієї роботи.

         У І кварталі 2017 року реєстрація документів здійснювалась в системі електронного документообігу в програмі «City Doc» (програмах „Канцелярія”, „Звернення громадян”, „Протокольна частина”).

За звітний період в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців» відділом ведення Державного реєстру виборців районної адміністрації:

- проведено 3 щомісячних періодичних поновлення бази даних Державного реєстру виборців. Всього опрацьовано 1996 записів;

- з метою удосконалення повноти і достовірності даних виборців у Реєстрі направлено 19 запитів до Вознесенівського РВ у м. Запоріжжі УДМС України в Запорізькій області та департаменту реєстраційних послуг міської ради стосовно 75 виборців району;

- проведено аналіз 32 розбіжностей між даними у Реєстрі та даними у відомостях періодичного поновлення, по кожному з яких проставлено висновок на підставі звернень до департаменту реєстраційних послуг міської ради;

- надано інформацію на 2 запити стосовно персональних даних 8 громадянин відповідно до ст. 2 ч.6 Закону України „Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”;

- сформовано та направлено 2 запити до Вознесенівського РВ у м. Запоріжжі УДМС України в Запорізькій області щодо перевірки інформації про 7 осіб, які зазначені в Указах Президента про набуття або припинення громадянства;

- відповідно до ст.21 Закону України «Про державний реєстр виборців» та з урахуванням вимог Постанови ЦВК №125 від 20.05.2016р. надано відповіді на 136 запитів відділу ведення ДРВ щодо інформації, яка міститься стосовно них у базі даних ДРВ;

- прийнято та надано відповіді на 30 заяв виборців щодо змін ідентифікаційних даних у Реєстрі, зміни виборчої адреси та включення до ДРВ;

- проведено відповідну підготовку з керівниками закладів, установ визначених у ст.22 Закону України «Про державний реєстр виборців» про місячне періодичне поновлення бази даних Реєстру;

- на виконання плану комплексної системи захисту інформації АІТС ДРВ проведено відповідну перевірку та внесено записи до апаратного журналу обліку подій та робіт відділу;

 З метою удосконалення діяльності відділу постійно вивчається, аналізується та обговорюється інформація і законодавчі акти на офіційному Web-сайті розпорядника Державного реєстру виборців.

            У звітному періоді працівниками відділу адміністративно-правової роботи районної адміністрації міської ради постійно надавалась первинна правова допомога (як у приміщенні відділу, так і за телефоном) громадянам з різноманітних питань, у тому числі з питань цивільно-правових відносин, житлових питань, трудового законодавства, пенсійного забезпечення, спадкового права, порядку встановлення опіки та піклування, земельного законодавства та інше.

Надавалась правова допомога у підготовці матеріалів, які подані на розгляд постійнодіючих комісій, таких як комісія з питань захисту прав дитини, комісія по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування, житлова та інших комісій.

Працівниками відділу ведеться діловодство адміністративної комісії районної адміністрації міської ради. За звітний період підготовлено та проведено 12 засідань адміністративної комісії, на яких розглянуто 15 протоколів про адміністративні правопорушення, за результатами розгляду яких: накладено штрафів 4 - на суму  1615,00 грн., 10 справ закрито згідно з п. 7 ст. 247 КУпАП, 2 справи закрито згідно з п. 1 ст. 247 КУпАП.

За звітній період у добровільному порядку сплачено 1 штраф на суму 340,00 грн. До примусового виконання до ВДВС направлено 2 постанови у зв’язку із несплатою штрафів у встановлені законом строки.

У звітному періоді відділ забезпечував роботу та діловодство спостережної комісії. Постійно надавались консультації з питань щодо отримання соціальної, правової та матеріальної допомоги особами, звільненими з місць позбавлення волі. Підготовлено та проведено 1 засідання спостережної комісії, на якому було розглянуто 2 повідомлення щодо осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Працівниками відділу спільно з правоохоронними органами здійснюється координація та контроль за діяльністю громадських формувань. У Вознесенівському районі зареєстровано 10 громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону. За поданням керівників громадського формування з охорони громадського порядку «Професіонал», «Еколого - охоронний спеціалізований підрозділ «Запорізький кіш» та «Ягуар» підготовлено розпорядження та видано 10 посвідчень членам формувань.

Відділом економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради протягом І кварталу 2017 року проведено 10 засідань комісії по упорядкуванню роботи об'єктів сфери обслуговування районної адміністрації міської ради по Вознесенівському району, на яких було розглянуто 93 заяви від суб’єктів підприємницької діяльності.

         Фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації оформлено 34 розпорядження голови районної адміністрації «Про відведення місця для розміщення засобу пересувної мережі», укладено 34 договори на право користування місцем для розташування засобу дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг, 12 документів щодо встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг, соціально-культурного та іншого призначення, у тому числі 1 цілодобовий режим роботи та 13 договорів на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації проводились наступні моніторинги:

- цін на основні продукти харчування по 30-и найменуванням продтоварів в торговельній мережі та на продовольчому ринку району;

- роздрібних цін, які зафіксовані на соціальні сорти хліба та сорти хліба масового вжитку;

- рекламних засобів на території району;

- дотримання учасниками проекту «Купуй запорізьке» та іншими місцевими виробниками продовольчих товарів умов Меморандуму у тимчасових спорудах, встановлених в рамках в рамках Меморандуму;

- щодо прибирання снігу та опалої листви на прилеглих територіях магазинів, закладів ресторанного господарства, торговельно-зупинкових комплексів, дрібнороздрібної мережі та очищення паркувальних майданчиків від снігу та опалої листви;

- щодо  прибирання прилеглої території біля тимчасових споруд, торговельно-зупинкових комплексів, дрібно роздрібної мережі.

У відділі економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради розроблено та затверджено графік проведення рейдів з ліквідації торгівлі у невстановлених місцях, згідно з яким рейди по місцях стихійної торгівлі проводяться не рідше 2 разів на тиждень. Рейди проводяться як силами районної адміністрації міської ради, так і разом із представниками Вознесенівського ВП Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області та інспекції з благоустрою міської ради.

Так, у звітному періоді на території району фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради було проведено 25 рейдів, за даними Вознесенівського ВП Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області проведено 23 рейди та складено 11 протоколів.

Протягом I кварталу 2017 року проведено 13 засідань тендерного комітету районної адміністрації міської ради. Завершена процедура закупівлі послуг з постачання теплової енергії для будівлі районної адміністрації міської ради та розпочаті процедури закупівлі наступних послуг:

1. Послуги з озеленення

2. Вивезення та захоронення твердих побутових відходів

3. Збирання безпечних відходів

4. Відновлення асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів (поточний ремонт).

Працівниками відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради проводилась робота зорганізації торговельного обслуговування під час проведення загальноміських та районних заходів.

Так, під час святкування Хрещення Господнього на Набережній автомагістралі було організовано безкоштовну роздачу питної води ТМ “Киссон”.

Під час проведення фестивалю національної кухні 25 лютого 2017 року на площі Маяковського було організовано дегустацію блюд національної кухні.

Під час проведення загальноміського свята «Масляна» 26 лютого 2017 року на площі Маяковського було організовано безкоштовну роздачу млинців та забезпечено торгівлю продуктами власного виробництва.

 

Звіт про роботу районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району у лютому 2017 року

Районна адміністрація міської ради організовує свою діяльність згідно із Законом України „Про місцеве самоврядування”, Положенням про районну адміністрацію міської ради і спрямовує її на забезпечення життєдіяльності району, дотримання прав і інтересів його мешканців.

У звітному періоді районною адміністрацією міської ради постійно проводилася робота із залучення широких кіл громади до вирішення питань життєдіяльності району.

16 лютого в приміщенні районної адміністрації міської ради відбулася чергова консультативно-правова зустріч з мешканцями району за участю фахівців відділу адміністративно-правової роботи районної адміністрації міської ради, відділу по Вознесенівському району служби (управління) у справах дітей міської ради, управління праці та соціального захисту населення по Вознесенівському району, управління Пенсійного фонду України у Вознесенівському районі м. Запоріжжя, центру безоплатної допомоги.

Під час проведення зустрічі було надано консультацію 5 особам, яких цікавили питання щодо отримання спадщини, приватизації квартири, призначення опікуном та встановлення опіки над недієздатним, права та обов’язки опікуна, виплати пенсії працюючому пенсіонеру та ін.

Питання організаційно - кадрового забезпечення діяльності районної адміністрації міської ради є одними з важливіших для ефективного виконання завдань, які стоять перед органами місцевого самоврядування.

Відділом організаційної та кадрової роботи організовано та проведено 22 лютого щорічну оцінку виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов'язків і завдань.

Для заміщення вакантної посади в апараті підготовлено документи для проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу житлово- комунального господарства.

15 лютого в районній адміністрації міської ради по Вознесенівському району проведено громадське обговорення з питання: «Скасування рішення Запорізької міської ради від 28.09.2016 № 60 «Про упорядкування питань щодо встановлення будинкових (загальнобудинкових) вузлів обліку природного газу, упорядкування питань встановлення вузлів обліку природного газу в місті Запоріжжя та взаємовідносин ПАТ «Запоріжгаз».

Голова районної адміністрації Андрій Звегинцев зупинився на причинах проведення громадських слухань, вимогах законодавства про забезпечення обліку природного газу.

Відповіді на всі питання було надано начальником служби ПАТ «Запоріжгаз» Сергієм Кряжицьким.

В ході громадських слухань запорожці внесли ряд пропозицій. Серед них

-       подовження термінів установки газових лічильників, можливу участь мешканців у цій роботі (наприклад, за рахунок придбання лічильників), залучення бюджетних коштів для реалізації програми, установка загальнобудинкових лічильників тільки за згодою мешканців, заборона на відключення будинків від газу і багато іншого.

Постійно проводиться робота з планування діяльності районної адміністрації:

щотижня готувався оперативний план роботи районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району, проводились апаратні наради.

21 лютого в районній адміністрації міської ради проведено чергову щомісячну нараду під керівництвом голови районної адміністрації Андрія Звегинцева, на якому розглядалися питання життєдіяльності району.

У нараді взяли участь депутати міської ради, керівництво районної адміністрації, керівники комунальних підприємств "Наше місто", "Запорожремсервіс", ТОВ "У мвел ьт-Запоріжжя", голови об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, будинкових та квартальних комітетів, ініціативні групи житлових будинків, мешканці району.

На нараді розглянуто питання про створення саіі-центру на «гарячій лінії» 15-80; створення громадської організації «Асоціація ОСББ, ЖБК та будинкових комітетів» в районі та представлення присутнім голови організації Сергія Федоровича Нестерова.

Руслан Максименко, керівник Центральної служби обслуговування житлових будинків КП «Наше місто», поінформував присутніх про механізм переходу житлового будинку з комунальної власності в об'єднання співвласників багатоквартирного будинку. Також розповів про підготовку комунального підприємства до ремонту житлового фонду і звернувся з проханням до голів ОСББ, ЖБК, будинкових комітетів, жителям району з проханням допомогти у збереженні підвалів житлових будинків.

Заступник директора КП «Запорожремсервіс» Людмила Золотенко розповіла про роботу підприємства в районі: станом на 20 лютого вивезли ялинок - 120 м3, листя - 264 м3. Планується санітарна обрізка дерев в кількості 558 шт. та знесення аварійних дерев в кількості 166 шт.

Перед присутніми виступив депутат міської ради Олександр Воронцов, який звітував про свою депутатську діяльність за минулий рік, а також відповів на питання учасників наради.

Визначальним напрямком роботи районної адміністрації є робота зі зверненнями громадян - в районній адміністрації постійно здійснюються заходи із задоволення потреб і запитів мешканців району.

Ця робота ведеться відповідно до Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

У лютому 2017 року до районної адміністрації міської ради по Вознесенівському району надійшло 99 письмових звернень. Кількість громадян, які звернулися склала 112 осіб.

За видами звернень, визначених Законом України „Про звернення громадян”, домінують заяви (клопотання) — 100% (99), скарги та пропозиції відсутні.

За звітний період надійшло 20 звернень від вищих органів влади, що складає 20,2% від загальної кількості звернень. У порівнянні з лютим 2016 року кількість таких звернень зменшилась у 2,7 рази (лютий 2016 - 54)

За характером питань, що порушували громадяни у зверненнях до районної адміністрації пріоритетними, як і раніше, були питання, що відносяться до сфери житлового господарства — 58,6% (58) від загальної кількості звернень.

Кількість звернень громадян з питань благоустрою, санітарного стану району склали 24,2% (24) від загальної кількості звернень.

З метою постійного зв'язку з населенням та оперативного реагування на проблеми, які турбують мешканців району, в районній адміністрації цілодобово працює служба оперативних чергових (тел. 225-65-63). За місяць до служби надійшло понад 178 дзвінки. Жодний тривожний дзвінок не залишається без уваги.

У лютому 2017 року реєстрація документів здійснювалась в системі електронного забезпечення документообігу. «City Doc» (програмах „Вхідна та вихїідна кореспонденція”, „Звернення громадян”, „Протокольна частина”).

Загальним відділом у лютому 2017 року підготовлено проект розпорядження голови районної адміністрації щодо встановлення чергування у вихідні дні лютого 2017 року.

За звітний період відділом ведення Державного реєстру виборців районної адміністрації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців»:

-    проведено щомісячне періодичне поновлення бази даних Державного реєстру виборців. Всього опрацьовано 571 запис;

-    з метою удосконалення повноти і достовірності даних виборців у Реєстрі направлено 7 запитів до Вознесенівського РВ у м. Запоріжжі УДМС України в Запорізькій області стосовно 22 виборців району;

-    підготовлено та виконано 49 наказів начальника відділу про внесення змін до персональних даних виборця у ДРВ, про внесення запису до бази даних ДРВ та про знищення записів;

-    проведено аналіз 6 розбіжностей між даними у реєстрі та даними у відомостях періодичного поновлення, по кожному з яких проставлено висновок на підставі звернень до департаменту реєстраційних послуг міської ради;

-    надано інформацію на 2 запити стосовно персональних даних 7 громадянин відповідно до ст. 2 ч.б Закону України „ Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”;

-    сформовано та направлено 2 запити до Вознесенівського РВ у м. Запоріжжі УДМС України в Запорізькій області щодо перевірки інформації про 7 осіб, які зазначені в Указах Президента про набуття або припинення громадянства;

-    відповідно до ст.21 Закону України «Про державний реєстр виборців» та з урахуванням вимог Постанови ЦВК №125 від 20.05.2016р. надано відповіді на 33 запити виборців до відділу ведення ДРВ щодо інформації, яка міститься стосовно них у базі даних ДРВ;

-     прийнято та надано відповіді на 7 заяв виборців щодо змін ідентифікаційних даних у Реєстрі, зміни виборчої адреси та включення до ДРВ;

-     проведено відповідну підготовку з керівниками закладів, установ визначених у ст.22 Закону України «Про державний реєстр виборців» про місячне періодичне поновлення бази даних Реєстру;

-     працівниками відділу пройдено планове тестування за темами «Нормативно-правові акти ДРВ», «Робота в АІТС ДРВ», «OpenOffice.org», «Операційна система Microsoft Windows ХР».

На виконання плану комплексної системи захисту інформації АІТС ДРВ проведено відповідну перевірку та внесено записи до апаратного журналу обліку подій та робіт відділу.

З метою удосконалення діяльності відділу постійно вивчається, аналізується та обговорюється інформація і законодавчі акти на офіційному Web-сайті розпорядника Державного реєстру виборців.

Відділ адміністративно-правової роботи районної адміністрації міської ради відповідно до покладених на нього завдань забезпечував надання консультативно-правової допомоги мешканцям району та надання правової допомоги громадянам, які звертались до районної адміністрації, з питань цивільно-правових відносин, житлових проблем, трудового законодавства.

Працівники відділу представляли інтереси міської ради та районної адміністрації міської ради у 33 судових засіданнях, підготовлено відповідні документи, письмові пропозиції, заперечення.

Фахівцями відділу ведеться діловодство опікунської ради. Постійно надаються консультації з питань опіки та піклування, на контролі облік повнолітніх недієздатних осіб та повнолітніх осіб, дієздатність яких обмежена. На теперішній час на обліку 61 особа.

Працівниками відділу ведеться діловодство адміністративної комісії районної адміністрації, на розгляд якої з початку року надійшло 4 протоколи про адміністративні правопорушення, з них 4 протоколи про адміністративні правопорушення складені за ст. 152 КУпАП.

За результатами попереднього розгляду протоколів, 1 з них було повернуто без розгляду по суті у зв’язку із невідповідністю змісту протоколу ст. 256 КУпАП.

За звітний період підготовлено та проведено 4 засідання адміністративної комісії, на яких розглянуто 3 протоколи про адміністративні правопорушення, за результатами розгляду 1 справу закрито за п. 7 ст. 247 КУпАП.

За звітній місяць у добровільному порядку сплачено 1 штраф на суму 340,00 грн.

До примусового виконання до ВДВС постанови у зв’язку із несплатою штрафів у встановлені законом строки не звертались.

У звітному місяці відділ виконував забезпечення роботи та діловодство спостережної комісії. Постійно надаються консультації з питань щодо отримання соціальної, правової та матеріальної допомоги особами, звільненими з місць позбавлення волі. Підготовлено та проведено 1 засідання спостережної комісії на якому було розглянуто 2 повідомлення щодо осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

Працівниками відділу спільно з правоохоронними органами здійснюється координація та контроль за діяльністю громадських формувань. У Вознесенівському районі зареєстровано 10 громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону. За поданням керівників громадського формування з охорони громадського порядку «Еколого- охоронний спеціалізований підрозділ «Запорізький кіш» та «Ягуар» підготовлено розпорядження та видано 3 посвідчення членам формувань.

Відділом економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради протягом зазначеного періоду проведено 3 засідання комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування районної адміністрації міської ради по Вознесенівському району, на яких було розглянуто 37 заяв від суб’єктів підприємницької діяльності.

Фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації оформлено: 10 розпоряджень голови районної адміністрації «Про відведення місця для розміщення засобу пересувної мережі», укладено 10 договорів на право користування місцем для розташування засобу дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг; 3 документа щодо встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг, соціально-культурного та іншого призначення; 4 договори на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації за звітній період проведено наступні моніторинги:

-      цін на основні продукти харчування по 30-и найменуванням продтоварів в торговельній мережі та на продовольчому ринку району;

-      роздрібних цін, які зафіксовані на соціальні сорти хліба та сорти хліба масового вжитку;

-      рекламних засобів на території району;

-      дотримання учасниками проекту «Купуй запорізьке» та іншими місцевими виробниками продовольчих товарів умов Меморандуму у тимчасових спорудах, встановлених в рамках в рамках Меморандуму;

-      магазинів, закладів ресторанного господарства, торговельно — зупинкових комплексів, дрібно роздрібної мережі тощо, щодо прибирання снігу на прилеглих територіях та очищення паркувальних майданчиків від снігу.

У відділі економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради розроблено та затверджено графік проведення рейдів з ліквідації торгівлі у невстановлених місцях, згідно з яким рейди по місцях стихійної торгівлі проводяться не рідше 2 разів на тиждень. Рейди проводяться як силами районної адміністрації міської ради, так і разом із представниками Вознесенівського ВП Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області та інспекції з благоустрою Запорізької міської ради.

Так, у лютому 2017 року на території району фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради було проведено 8 рейдів.

Протягом січня 2017 року проведено 4 засідання тендерного комітету. Розпочата процедура закупівлі послуг з постачання теплової енергії для будівлі районної адміністрації міської ради.

На виконання розпорядження міського голови Буряка В.В. від 20.02.2017 № 56р, враховуючи заяви від суб’єктів підприємницької діяльності з продажу продуктів харчування під час проведення фестивалю національної кухні 25 лютого 2017 року, було організовано дегустацію блюд національної кухні на майдані ім. Маяковського.

Також, на виконання вищезазначеного розпорядження, враховуючи заяви від суб’єктів підприємницької діяльності, під час проведення загальноміського свята «Масляна» 26 лютого 2017 року було організовану безкоштовну роздачу млинів та торгівля продуктами власного виробництва на майдані Театральному.

Протягом місяця фахівцями сектору по культурі та спорту районної адміністрації міської ради проведено моніторинг інформації щодо роботи соціальних патрулів та пунктів обігріву для бездомних осіб в районі.

В районі діє 4 пункти обігріву, які знаходяться в лікувальних закладах району.

Станом на 28.02.2017 до пунктів обігріву доставлено 122 особи без визначеного місця проживання.

Під час несприятливих погодних умов проведено моніторинг інформації щодо роботи закладів освіти, охорони здоров’я та культури в складних погодних умовах, а саме: розчищення доріг та підходів до закладів від снігу та посипка протиожеледними матеріалами.

На виконання доручення міського голови від 31.01.2017 щодо можливості резервування місць для тимчасового розміщення вимушено переміщених осіб направлено запити до навчальних закладів, санаторіїв-профілакторіїв району.

З метою обстеження та перевірки технічного та санітарного стану меморіальних дошок? пам’ятних знаків, монументів та пам’ятників, які знаходяться на території Вознесенівського району, отримано перелік вищезазначених об’єктів від КП «Наше місто».

На постійному контролі знаходиться питання відновлення меморіальних дошок з Алеї бойової слави.

07.02.2017  забезпечено участь представників колективів закладів освіти, культури, охорони здоров’я та бібліотек Вознесенівського району у нараді голови районної адміністрації з питань комунального господарства та благоустрою району.

15.02.2017  забезпечено присутність 25 студентів під час проведення урочистої церемонії покладання квітів з нагоди 28-ої річниці виведення військ з Афганістану.

Керівництвом районної адміністрації з нагоди 28-ої річниці виведення військ з Афганістану вручено пам’ятні подарунки ветеранам війни в Афганістані та членам сімей загиблих.

На виконання доручень робочої групи з організації і проведення консультацій з громадськістю щодо подальшого розпорядження бронзовою скульптурою В.І.Леніна та бронзовими скульптурами сталевара, колгоспниці, електрика, інженера-будівельника надано пропозиції ініціювати проведення громадських слухань щодо вирішення питання подальшої долі демонтованих скульптур радянського режиму, визначити наступну назву - «Громадські слухання щодо визначення пріоритетного напряму подальшого розпорядження демонтованими скульптурами радянського режиму» та розроблено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення.

На виконання листа управління внутрішньої політики, преси, та інформації міської ради від 08.02.2017 № 481/01-17 та на лист Запорізької обласної державної адміністрації від 03.02.2017, надано звіт про проведену роботу щодо виконання плану заходів до Дня Героїв Небесної Сотні.

На виконання листа Запорізької обласної державної адміністрації від

03.02.2017  №0294/27-08 та листа управління внутрішньої політики, преси, та інформації міської ради від, 08.02.2017 №481/01-17 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності» підготовлено узагальнену інформацію щодо виконання плану основних заходів до річниці Революції Гідності.

На виконання листа управління внутрішньої політики, преси, та інформації міської ради від 20.02.2017 № 653/01-17 та на лист Запорізької обласної державної адміністрації від 01.02.2017 № 0258/27-08 «Про підготовку Плану заходів, пов’язаних з проведенням у Запорізькій області Дня Європи у 2017 році» надано план основних заходів до Дня Європи.

На виконання листа керуючого справами виконавчого комітету міської ради від 15.02.2017 № 01852/02-23/09. «Про протидію діяльності на шкоду інтересам держави» розроблено та надано перелік пам'яток історії, архітектури, культових споруд, які знаходяться на території Вознесенівського району.

На постійному контролі знаходяться питання щодо надання допомоги вимушеним переселенцям. Станом на 31.01.2017 всього в районі мешкає - 135 осіб з числа вимушених переселенців.

За пропозицією районної адміністрації міської ради у готелі «Хортиця» тимчасово проживає 29 осіб з числа вимушених переселенців.

Також повідомляємо, за інформацією відповідальних осіб за поселення у гуртожитки МКП «Основаніє», які знаходяться у Вознесенівському районі, тимчасово мешкають 106 осіб з числа вимушених переселенців, а саме по вул. Сталеварів, 8 (46 осіб, з них 10 дітей),по б. Центральному, 19-6 (22 особи, з них 7 дітей), по вул. Незалежної України, 80а (38 осіб з них 14 дітей).

Постійно проводиться прийом громадян та надання консультацій учасникам АТО з питання отримання пільг, земельних ділянок, постановки на квартирний облік та роботи обласного центру допомоги учасникам АТО та волонтерських організацій.

Протягом лютого 2017 року проведено роботу з організації районного святкового заходу з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Питання благоустрою та приведення території у належний санітарний стан знаходиться на постійному контролі у районній адміністрації міської ради.

Відділом житлово-комунального господарства у лютому місяці, з метою ліквідації наслідків несприятливих погодних умов визначено та реалізовано перелік першочергових заходів, а саме:

?   визначено перелік, черговість та періодичність прибирання від снігу та обробки протиожиледними засобами магістральних вулиць, вулиць загального користування, парків майданів та тротуарів, тощо;

?   визначено перелік, черговість та періодичність прибирання від снігу та обробки протиожиледними засобами прибудинкових територій та тротуарів;

розроблено графік чергувань відповідальних робітників районної адміністрації в святкові та вихідні дні для оперативного реагування при погіршенні погодних умов, з метою координації дій комунальних підприємств; організовано участь працівників відділу житлово-комунального господарства при проведенні хронометражу роботи автотранспортної техніки КП «ЕЛУАШ»; систематично в районній адміністрації проводилися наради з комунальними підприємствами стосовно проведення роботи з вивезення снігу, посипання протиожеледними матеріалами доріг та тротуарів;

оперативно надавалися комунальним підприємствам пропозиції щодо першочерговості прибирання біля об’єктів охорони здоров’я, державних підприємств, дитячих та учбових закладів, а також територій проведення масових заходів та інше;

чергові районної адміністрації проводили роботу керівниками комунальних підприємств для оперативного реагування на зміну погодних умов та розглядались пропозиції мешканців району стосовно прибирання та посипання доріг і тротуарів.

Розчищення від снігу доріг, тротуарів, зупинкових комплексів та підходів і під’їздів до дитячих садків, шкіл, медичних закладів, у лютому місяці, виконувалося КП «ЕЛУАПІ» та КП «Запоріжремсервіс».

КП «ЕЛУАШ»: висипане 500 тон суміші, було задіяне 8-10 одиниць техніки:

-        проведено обробку сумішшю доріг:

дамба «Вознесенівськиц узвіз», пр. Соборний, тротуар пр. Соборного (від вул. Гагаріна до вул. 12 Квітня), вул. Зелінського, майдан Героїв, територія навколо адміністративної будівлі Запорізької обласної державної адміністрації, вул. Перемоги, вул. С. Тюленіна, Північне шосе, Південне шосе, автодорожній проїзд по 1-му мосту Преображенського, вул. Січі, вул. Старого редуту, вул. Адмірала Нахімова, Прибережна магістраль, вул. Паркова, вул. Південноукраїнська, бул. Центральний, вул. Якова Новицького, вул. Яценка, вул. Рекордна, вул. Суворова, вул. 12 Квітня, вул. Матросова, вул. Брянська, вул. Макаренка, вул. Єнісейська, вул. Нижньодніпровська, вул. Немировича- Данченка, вул. Панфіловців, вул. Кам'яногірська, вул. Алюмінієва, вул. Верхня.

-        проведено механічне прибирання МТЗ 80:

тротуар асфальтований та сходи пл. Фестивальна, тротуар та постамент Алея Бойової Слави, тротуар біля Алея Трудової Слави, Алея "Афганців", пішохідні доріжки скверу Валентина Яланського, тротуар асфальтований вул. Зелінського.

Вивезено снігу - 572,43 т

Очищено дощоприймальників від льоду - 164 од.

Закрито люків - 4 од.

КП «Запоріжремсервіс»: було задіяне 5 одиниць техніки та 5 робітників: надано інформацію, що проведеного механізованого згрібання снігу на всій території району, було прибрано сніг на площі 150 тис. 494 м2.

Посилано 66402,7 м2 (40 дворів, 6 шкіл, 4 лікарні).

Використано - 219,55 т. сольової суміші;

Проведена робота з прибирання снігу на внутришньодворовій території: вул. Л. Жаботинського від №51 до №65 непарний бік, пр. Соборний №139, 141, 143, 170, 170а, 1706, 170в, 170г, 172, 174а, 176, вул.Я.Новицького №7, 7а, вул. Незалежної України №80, 80а, 82, 826, пр. Маяковського №7, 8а, 10, від вул. Патриотично!' 546 до 646 - парний бік, вул. Лєрмонтова №18-26 парний бік, вул. Перемоги 1, 3, 5, 7, 9,11, 13, 15, 17* 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 115А, 117, 117А; вул. Воз'єднанної України 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16,18, 20, 22,24,26, 28, 2Б, 2В, 3, 5, 7, 9, 11,13,15,17,19, 21; вул. Патріотична, 2, 4, 6, 8,10,12,14,16, 18, 20,1, 3, 5, 7, 9,13, 15,17,19, 57, 59,61, 61 А, 61Б, 63, 65; вул. Л. Жаботинського, 2, 4, 6, 8,10,12, 14, 16, 18, 20, 22, 32, 34, 36, 34А, 38 1, 3,5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 33, 35, 37, 39, 41,43, 45; вул. Панфіловців, 28, 26, 24, 22, 20, 18, 16, 14, 12, 28, 26, 24, 22, 20, 18, 16, 14, 12; 2 дитяча лікарня, вул. Л. Жаботинського, 33, 35, 37, 39, 43,45., 14, 16, 18, 20, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, пр-т.Соборний, 151, 153, 155, вул.О. Матросова, 29, бул. Центральний, 1, 3, 5, 7, вул. Незалежної України, 55, 53, 41, 51, 49, 47, 45, 43, 39, 39Б, 39В, 39Г, вул. Рекордна, 16, 18, вул.Дивногірська 5, 7, 9, 11, вул.Рекордная (СЕС), КУ "Центральна лікарняОрджонікідзевського району", б. Шевченка, 25, КУ "Міська клінична лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги м.Запоріжжя", вул. Перемоги, 80, КУ "6-міська лікарня", вул. Сталеварів, 34.

Робоча група по комісійному обстеженню доріг Вознесенівського району разом з представниками КП «ЕЛУАШ» та поліцією проведено 14.02.2017р. чергове обстеження асфальтного покриття та виявлено додаткове пошкодження. До департаменту інфраструктури та благоустрою міської ради направлено Акт обстеження доріг Вознесенівського району для узагальнення та виконання ремонту.

Разом з КП «Наше місто» виконується робота по перевірці будинків житлового фонду міста та будинків ОСББ і ЖБК щодо унеможливлення доступу до горищ та підвалів.

Визначено з термінами усунення зауважень та проведення робіт щодо перекриття доступ стороннім особам до підвалів, горищ і технічних приміщень житлового фонду району.

Підготовлено та узгоджено з КП «ЕЛУАШ» перелік систем зливової каналізації для обслуговування по Вознесенівському району в 2017 році. Перелік наданий для узгодження до департаменту інфраструктури та благоустрою.

Підготовлено та направлено до департаменту інфраструктури та благоустрою перелік зливових каналізацій, які потребують прочищення гідродинамічним методом у 2017році.

Підготовлено пропозиції щодо реконструкції зливової каналізації за адресами:

  • вул. Перемоги (6-а міська клінічна лікарня);
  • вул. Перемоги (в районі Вознесенівського ринку);
  • вул. Гагаріна (в районі пішохідного шляхопроводу);
  • бул. Центральний, №20 (збільшення пропускної здатності);
  • вул. 12 Квітня (реконструкція зливового колектору)

Проведено комісійне обстеження доріг Вознесенівського району з представниками КП «ЕЛУАШ» та Департаменту інфраструктури та

благоустрою. Складено акт виявлених пошкоджень асфальтного покриття вулично-шляхової мережі території району, який направлено в КП «ЕЛУАШ» та департамент інфраструктури та благоустрою міської ради КРБП «Зеленбуд»:

Виконано роботи з обрізування дерев - 451 од.

Виконано роботи з обрізування кущів - 15 од.

Очищено пішохідних доріжок від снігу - 11 тис. м2;

Очищено пішохідних доріжок від льоду- 486 м2;

Вивезення сміття -1т;

Вивезення зрізаного гілля -4т

В районній адміністрації 07.02.2017р. відбулася нарада з представниками ОСББ, ЖБК та комунальних підприємств перед якими виступив представник військового комісаріату з інформацією щодо організації роботи та розвитку Збройних сил України, їх комплектування військовослужбовцями за контрактом.


 

Звіт про роботу

районної адміністрації Запорізької міської ради

по Вознесенівському району

у 2016 році

 

Районна адміністрація міської ради по Вознесенівському району у своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України "Про місцеве самоврядування", Положенням про районну адміністрацію міської ради і організовує свою роботу згідно з планом роботи. Районна адміністрація міської ради забезпечує комплексний соціально-економічний розвиток району та реалізацію політики міської ради у визначених законодавством сферах управління. При плануванні роботи районної адміністрації міської ради особливу увагу було приділено питанням  житлово-комунального господарства, організації належного торгівельного обслуговування населення, благоустрою території, роботі зі зверненнями громадян, надання консультативно-правової допомоги, іншим питанням забезпечення життєдіяльності району. З метою організації оперативної щоденної роботи, урахування поточних змін і доповнень затверджується план роботи районної адміністрації міської ради на тиждень.

Для організації взаємозв’язку між районною адміністрацією міської ради та жителями району, оперативного вирішення питань їх життєзабезпечення, надання консультацій та методичної допомоги у вирішенні правових, соціальних, житлово-побутових питань районною адміністрацією міської ради відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування» систематично проводились зустрічі з населенням, членами громадських та ветеранських організацій, колективами промислових підприємств району, закладів освіти, культури, охорони здоров'я. комунальними підприємствами, суб'єктами підприємницької діяльності, головами органів самоорганізації населення, об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів.

З метою забезпечення розвитку громадської ініціативи та розширення кола самостійного вирішення населенням питань соціально-економічного розвитку району районна адміністрація міської ради здійснює роботу з органами самоорганізації населення відповідно до Конституції України, вимог Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про органи самоорганізації населення”.

В районі діють 33 органів самоорганізації населення, з них 8 квартальних, 25 будинкових комітетів, 3 з яких було зареєстровано у 2016 році. Органи самоорганізації населення сприяють створенню умов для реалізації кожним громадянином його невід’ємного права на участь в управлінні державними і громадськими справами, в організації та проведенні референдумів і виборів. Квартальні і будинкові комітети надають значну допомогу районній адміністрації міської ради з питань благоустрою території району, приведення і утримання її в належному санітарному стані, забезпечують участь громади в вирішенні нагальних проблем району.

З метою реалізації повноважень органів самоорганізації населення, вивчення громадської думки та визначення кола питань для їх вирішення в районній адміністрації міської ради щомісяця проводяться семінари-наради з головами квартальних та будинкових комітетів. До участі у семінарах залучаються керівники районної адміністрації міської ради, її структурних підрозділів, керівники підприємств і служб району, які забезпечують життєдіяльність району.

У звітному періоді в приміщенні районної адміністрації проведено 12 таких зустрічей за участю КП "Наше місто", КП "Водоканал", ТОВ „Умвельт Запоріжжя”, ПАТ «Запоріжгаз» з таких питань: формування тарифів на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій, благоустрою району, порядку оформлення документів з питань індивідуальної забудови, приведення території району в належний санітарний стан, боротьби з карантинними рослинами, щодо укладання договорів на вивіз твердих побутових відходів; взаємодії органів самоорганізації населення, ОСББ, ЖБК з ТОВ „Умвельт”, перспективи розвитку  та поліпшення сервісу по вивезенню сміття з приватного сектору та будинків ЖБК і ОСББ, наведення ладу на контейнерних площадках, стосовно встановлення лічильників газу на будинках мешканців району, з головами правлінь ЖБК, ОСББ та будинкових комітетів Вознесенівського району щодо організації роботи по залученню на військову службу за контрактом, роботи Центру безоплатної правової допомоги в будівлі Профспілок, роботи по створенню нових ОСББ тощо. Протягом року в районі було створено 85 ОСББ, і на кінець року всього зареєстровано 105 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Керівництвом районної адміністрації міської ради у 2016 році проведено виїзні зустрічі з мешканцями району, а саме:

- 16.03.2016 з членами сімей загиблих в АТО та інвалідами АТО із залученням представників районного управління праці та соціального захисту населення міської ради, відділу обліку та розподілу житлової площі департаменту ЖКГ міської ради;

- 31.03.2016 з активом громадської організації «Вознесенівська районна організація ветеранів».

На зустріч запрошено спеціалістів різних галузей для надання вичерпних консультацій з профільних питань, які є актуальними для ветеранів війни, зокрема керівників районних управлінь праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду України, територіального відділу освіти, молоді та спорту;

- в травні проведено 11 виїзних зустрічей з Героями війни. Заслуженим ветеранам керівництво районної адміністрації міської ради вручило пам'ятні подарунки та ювілейні медалі Президента України «70 років Перемоги над нацизмом»;

- 28.09.2016 з активом громадської організації «Вознесенівська районна організація ветеранів» з врученням пам’ятних подарунків та квітів до Міжнародного дня людини похилого віку та Дня ветерана у приміщенні ветеранської організації;

- 29.09.2016 з активом громадської організації «В’язні жертв нацизму Вознесенівського району», присвячену Міжнародному дню людини похилого віку та Дня ветерана;

13.10.2016 у Вознесенівському районі відкрито меморіальну дошку на честь Героя Радянського Союзу, учасника Другої світової війни, майора Павла Росліка.

З метою надання незахищеним верствам населення безкоштовної правової допомоги районною адміністрацією міської ради на виконання розпорядження міського голови щомісяця проводяться консультативно-правові зустрічі. Інформативними і актуальними ці зустрічі є завдяки участі в них працівників відділу адміністративно-правової роботи районної адміністрації міської ради, представників управління Пенсійного фонду України у Вознесенівському районі, управління праці та соціального захисту населення Вознесенівського району, служби (управлінням) у справах дітей міської ради по Вознесенівському району. Всього впродовж 2016 року було проведено 12 консультативно-правових зустрічей, під час яких отримало консультації 106 мешканців району.

З метою інформування населення району щодо суспільно-політичної ситуації у державі та м.Запоріжжі, формування громадської думки, спеціалістами відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації, систематично проводяться єдині дні інформування. Так, впродовж 2016 року проведено 12 днів інформування за темами: «Внесок Українського народу в перемогу над нацизмом у другій світовій війні, боротьбі українців у лавах Радянської армії, українського визвольного руху, військових формувань країн – учасниць Антигітлерівської коаліції»; «День Європи в Україні у 2016 році»; «З нагоди дня народження українського письменника, науковця І.Я.Франка»; «Відзначення Дня пам’яті жертв фашизму»; «М.Грушевський – видатний історик, політичний діяч і публіцист, організатор української науки»; «Відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників»; «Відзначення Дня Гідності та Свободи»; «Відзначення 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод»; «Відзначення 25-ї річниці Всеукраїнського референдуму  на підтвердження Акту проголошення незалежності України»; «З нагоди Дня Збройних Сил України та Міжнародного Дня волонтера»; «З питань реалізації і захисту прав людини».

Постійна увага з боку голови районної адміністрації приділяється таким актуальним питанням як робота зі зверненнями громадян, благоустрій території району, приведення території району у належний санітарний стан, ремонт доріг, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, ліквідація торгівлі у невстановлених місцях, підвищення рівня виконавської дисципліни працівників районної адміністрації міської ради.

З цією метою проводяться апаратні наради за участю заступників голови районної адміністрації, начальників структурних підрозділів, керівників підприємств і служб району, які забезпечують його життєдіяльність. Наради оформлюються протоколом та починаються з аналізу виконання попередніх протокольних доручень, з інформування присутніх про нагальні завдання, поставлені міським головою та його заступниками перед районною адміністрацією міської ради.

Правова освіта населення, підтримка правопорядку у районі, дотримання посадовими особами районної адміністрації міської ради у своїй діяльності нормативно-правових актів та Законів України – всі ці питання є одними з пріоритетних в діяльності районної адміністрації міської ради.

З метою охорони громадського порядку на території району районна адміністрація міської ради спільно з правоохоронними органами здійснює координацію та контроль за діяльністю громадських формувань. У Вознесенівському районі зареєстровано 10 громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону.

З початку року районною адміністрацією міської ради було організовано та проведено 4 спільні координаційні наради керівництва Вознесенівського відділення поліції, керівництва районної адміністрації міської ради та представників громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону. На нарадах було розглянуто питання щодо взаємодії громадських формувань з органами внутрішніх справ та органами місцевого самоврядування, заслуховувались звіти керівників громадських формувань про результати роботи у певний період.

Відділ адміністративно-правової роботи районної адміністрації міської ради, відповідно до покладених на нього завдань, забезпечував представництво інтересів районної адміністрації та Запорізької міської ради більш ніж у 361 судових засіданнях.

Працівниками відділу постійно надається первинна правова допомога (як у приміщенні відділу, так і за телефоном) громадянам з різноманітних питань, у тому числі з питань цивільно-правових відносин, житлових питань, трудового законодавства, пенсійного забезпечення, спадкового права, порядку встановлення опіки та піклування, земельного законодавства та інше.

Спеціалістами відділу надавалась правова допомога у підготовці матеріалів, які подані на розгляд постійно діючих комісій районної адміністрації міської ради, таких як комісія з питань захисту прав дитини, комісія по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування, житлова та інш.

Спеціалістами відділу здійснюється ведення справ опікунської ради. За звітний період проведено 7 засідань, розглянуто питання щодо призначення недієздатним особам опікуна, обмежено дієздатній особі піклувальника, постійно надаються консультації з питань опіки та піклування, ведеться облік повнолітніх недієздатних осіб та повнолітніх осіб, дієздатність яких обмежена. Станом на кінець року на обліку знаходяться 64 особи.

Працівниками відділу здійснюється ведення справ адміністративної комісії районної адміністрації міської ради, на розгляд якої з початку року надійшло 70 протоколів про адміністративні правопорушення. За звітний період підготовлено та проведено 40 засідань адміністративної комісії, на яких розглянуто 53 протоколи про адміністративні правопорушення, 17 повернуто без розгляду за належністю. З початку року оплачено у добровільному порядку штрафів на суму 11 730,00 грн.

Фахівцями відділу підготовлено та проведено 12 засідань спостережної комісії, розглянуто 10 повідомлень щодо осіб, звільнених з місць позбавлення волі. Також, у разі усного звернення, громадянам надається повна та всебічна допомога в межах компетенції. Продовжується ведення реєстру умовно-достроково звільнених осіб.

Районною адміністрацією міської ради у звітному періоді було надано  належну увагу задоволенню потреб і захисту прав споживачів. З цією метою відділом економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради проведено 47 засідань комісії по упорядкуванню роботи об'єктів сфери обслуговування, на яких було розглянуто 630 заяв від суб’єктів підприємницької діяльності, оформлено 150 розпоряджень голови районної адміністрації міської ради «Про відведення місця для розміщення засобу пересувної мережі», укладено 65 договорів на право користування місцем для розташування засобу дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг, оформлено 74 документи щодо встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг, соціально-культурного та іншого призначення (з них цілодобових або продовжених 26); укладено 23 договори на право користування місцями для розташування тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

З метою вивчення цінової політики на продовольчому ринку району фахівцями відділу щовівторка проводиться моніторинг цін на основні продукти харчування по 30-и найменуванням продтоварів в торговельній мережі та на продовольчому ринку району, щосереди проводиться постійний аналіз економічної ситуації на підприємствах торгівлі району щодо реалізації продовольчих товарів.

В районній адміністрації міської ради розроблено та затверджено План заходів щодо упорядкування стихійної торгівлі, згідно з яким рейди по місцях стихійної торгівлі проводяться не менш 2 разів на тиждень. Рейди проводяться як силами районної адміністрації міської ради, так і разом із представниками Вознесенівського ВП Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області та Інспекції з благоустрою Запорізької міської ради.

Так, за 2016 року на території району фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради було проведено 114 рейдів.

За даними відділення поліції представниками Вознесенівського ВП Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області за 2016 проведено 85 рейдів, складено 49 протоколів.

У межах своєї компетенції працівники відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради постійно ведуть роз’яснювальну роботу серед населення про неприпустимість торгівлі у невстановлених місцях та щодо орієнтації населення на купівлю якісних товарів в організованій торговельній мережі, а не на стихійних ринках.

Районною адміністрацією міської ради у звітному періоді послідовно проводилася робота з благоустрою району, приведення в належний санітарний стан парків, скверів, алей, майданів, вулиць, прибудинкових територій.

Здійснювався постійний контроль за виконанням робіт з ремонту доріг, прибирання автошляхів від снігових заметів, озеленення району, покосу карантинних рослин.

Щоп`ятниці проводились оперативні наради за участю комунальних підприємств району (КП «Наше Місто», КРБП «Зеленбуд», КП «Водоканал», КП «ЕЛУАШ», КП «ТИТАН», ФК «МТМ», ПАТ СМЕП «Символ»  та ТОВ «Імпел Гріффін груп»), які забезпечують життєдіяльність міста. На нараді обговорювалися звіти про виконання робіт за тиждень та плани-графіки на наступний тиждень. Всі роботи, які необхідно було виконати в районі, вносилися до протоколу та хід їх виконання контролювався фахівцями відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації.

Працівниками відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації міської ради  в 2016 році розглянуто 2351 звернення громадян, підготовлено 229 розпоряджень по приватизації житла, на квартирному обліку знаходиться 55 громадян, з них воїнів АТО – 13 чоловік.

В 2016 році в Вознесенівському районі підприємствами, які забезпечують життєдіяльність міста, виконано:

- КП «ЕЛУАШ»: ремонт доріг та тротуарів  на площі 60349,55 м2, у тому числі 45320,03м2 – загального користування, 8284,32 м2 – внутрішньоквартальних доріг, 3194 м2 – доріг приватного сектора, 3551,20 м2 – тротуарів;

- КРБП «Зеленбуд»: звалювання дерев з автопідіймача – 111 од., звалювання дерев з землі – 6 од., обрізування дерев з автопідіймача – 928 од., видалення порослі дерев – 1414 од., покіс газону газонокосаркою – 7 589,4 м2, покіс газону тракторною косаркою – 6 450 м2, посадка дерев – 488 од., посадка кущів – 1158 од., посадка кущів троянд – 200 од.;

- КП «Наше місто»: вибірковий капітальний ремонт в 11 будинках,  капітальний ремонт крівлі в 4 будинках, капітальний ремонт інженерних мереж 3-х будинків, капітальний ремонт ліфтів, заміна ламп накалювання на світлодіодні світильники в 7-ми домах. Силами підрядних організацій виконано поточний ремонт в 55-ти будинках;

- КП «Водоканал»: виявлено 201 од. відкритих каналізаційних колодязів, всі були накриті кришками; проведено роботу по відновленню асфальтобетонного покриття після виконання робіт на мережах водопроводу та каналізації, виконано роботи по заміні 43м.п. труб, проведено роботи по обстеженню 5500 колодязів, розташованих в районі, по 1458 заявам мешканців було виконано роботи по усуненню засмічення мереж водопроводу та каналізації;

- ТОВ «Котломонтаж»: встановлено 189 лавок та 201 урну по бул. Шевченка; пр. Соборний, біля міської дитячої лікарні № 2, міських лікарень № 10 та №6, на майдані Маяковського.

Комунальними підприємствами також виконувались планові роботи:

- прибирання та посипка відсівом прибудинкових територій,

- прибирання з прибудинкових територій опалого листя, будівельного та великогабаритного сміття,

- прибирання зупинок громадського транспорту,

- очищення урн,

- обрізка дерев з землі під природній вигляд,

- влаштування рулонних газонів,

- покіс карантинних рослин,

- прибирання парків та скверів,

- нанесення дорожньої розмітки та встановленню дорожніх знаків,

- та інше.

За ініціативи відділу житлово-комунального господарства районної адміністрації міської ради в 2016 році було організовано та проведено «День довкілля». В заходах по приведенню території Вознесенівського району до належного санітарного стану взяли участь організації, установи та комунальні підприємства району.

Протягом року відділом організаційної та кадрової роботи районної адміністрації міської ради здійснювались необхідні заходи щодо планування роботи районної адміністрації міської ради, підвищення ефективності роботи з кадрами в структурних підрозділах районної адміністрації, підвищення кваліфікації та освітнього рівня посадових осіб, формування дієвого кадрового резерву, інші заходи організаційного характеру.

Відповідно до регламенту роботи районної адміністрації міської ради районна адміністрація міської ради та її структурні підрозділи організовують свою роботу за квартальними планами. В районній адміністрації міської ради забезпечено своєчасне складання планів роботи районної адміністрації міської ради.

Протягом року керівниками структурних підрозділів районної адміністрації міської ради переглянуто та проаналізовано відповідність положень про структурні підрозділи районної адміністрації міської ради діючому законодавству, Положенню про районну адміністрацію міської ради, внесено відповідні зміни до посадових інструкцій працівників районної адміністрації міської ради.

У звітному періоді робота з кадрами та кадровим резервом в районній адміністрації міської ради була спрямована на виконання Законів України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про державну службу”, “Про засади запобігання і протидії корупції”, “Про запобігання корупції” на удосконалення системи роботи з кадрами, забезпечення добору та укомплектування посад районної адміністрації міської ради висококваліфікованими кадрами, спроможними забезпечити  виконання покладених на районну адміністрацію функцій.

Відділом організаційної та кадрової роботи районної адміністрації міської ради в грудні 2016 року проведено моніторинг формування кадрового резерву в районній адміністрації міської ради, якісного та вікового складу посадових осіб місцевого самоврядування V-VI категорій. З метою визначення потреби у молодих спеціалістах вивчається динаміка досягнення посадовими особами граничного віку.

Районною адміністрацією міської ради Запорізької міської ради здійснюється моніторинг працевлаштування та перебування на службі в органах місцевого самоврядування випускників Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів і магістратур державної служби за спеціальностями галузі знань «Державне управління» за державним замовленням відповідно до наказу Національного агентства України з питань державної служби від 24.01.2014 №10. В 2016 році прийнято на службу в районну адміністрацію міської ради 2 посадові особи, одна з яких, закінчила Класичний приватний університет за спеціальністю «державна служба», друга Запорізький національний університет за спеціальністю «державна служба».

Районною адміністрацією міської ради проводиться певна робота з підвищення кваліфікаційного рівня посадових осіб районної адміністрації міської ради. З метою удосконалення організації підвищення кваліфікації посадових осіб здійснюється систематичний аналіз підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Протягом 2016 року у навчаннях за професійною програмою, на курсах підвищення кваліфікації та тематичних семінарах свій кваліфікаційний та освітній рівень підвищили 8 посадових осіб районної адміністрації міської ради в Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій та 4 посадових особи в інших навчальних закладах.

Протягом року посадові особи районної адміністрації міської ради постійно брали участь у навчанні працівників виконавчих органів міської ради, підвищували свій освітній рівень на апаратних навчаннях, які проводились згідно з квартальними планами.

Значна увага районною адміністрацією приділяється дотриманню працівниками районної адміністрації, у своїй діяльності, вимог нормативно-правових актів і законів України. Важливе значення у районній адміністрації надається розгляду питань запобігання та протидії корупції та здійснення антикорупційних дій серед керівників і спеціалістів виконавчих органів міської ради в районній адміністрації міської ради.

Так, в січні 2016 року було забезпечено ознайомлення працівників районної адміністрації міської ради під розпис із вимогами Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”. Питання вивчення основних вимог Закону включається до особистих річних планів осіб, зарахованих до кадрового резерву на посади в районній адміністрації міської ради.

Здійснюється постійний аналіз ходу виконання плану заходів щодо забезпечення виконання вимог Закону, періодичний розгляд питань виконання законодавства про службу в органах місцевого самоврядування, боротьбу з корупцією, здійснення заходів щодо запобігання корупційним проявам та реагування на них.

Проводяться навчання, спрямовані на удосконалення знань посадовими особами вимог нормативно-правових актів антикорупційного законодавства.

Фахівцями відділу ведення Державного реєстру виборців районної адміністрації міської ради у звітному періоді проведено 12 щомісячних періодичних поновлень бази даних Державного реєстру виборців, опрацьовано 31857 записів.

З метою удосконалення повноти і достовірності даних виборців у Реєстрі направлено 63 запити до Вознесенівського РВ у м. Запоріжжі УДМС України в Запорізькій області та Департаменту реєстраційних послуг міської ради стосовно 197 виборців району.

Проведено аналіз щодо 64 виборців, занесених в кратні включення в базі даних Реєстру по відділу ведення, шляхом звернення до Вознесенівського РВ у м. Запоріжжі УДМС України в Запорізькій області та Департаменту реєстраційних послуг міської ради.

Проведено аналіз 153 розбіжностей між даними у Реєстрі та даними у відомостях періодичного поновлення, по кожному з яких проставлено висновок на підставі звернень до Вознесенівського РВ у м. Запоріжжі УДМС України в Запорізькій області, Департаменту реєстраційних послуг міської ради, міського РАЦСу, звернення до виборців тощо.

Надано інформацію на 151 запит УДМС України в Запорізькій області стосовно персональних даних 550 громадян відповідно до ст. 2 ч.6 Закону України „Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”.

Відповідно до ст.21 Закону України «Про державний реєстр виборців» та з урахуванням вимог Постанови ЦВК №125 від 20.05.2016р. надано відповіді на 399 запитів виборців до відділу ведення ДРВ щодо інформації, яка міститься стосовно них у базі даних ДРВ.

Прийнято та надано відповіді на 104 заяви виборців щодо змін ідентифікаційних даних у Реєстрі, зміни виборчої адреси та включення до ДРВ.

Відповідно до Порядку одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальних громад, затвердженого Постановою ЦВК від 17.02.2016 №55, з метою створення реєстру територіальної громади передано відомості про громадян України, виборчі адреси яких відносяться до території Вознесенівського району в м.Запоріжжі.

На виконання рішень Запорізької міської ради від 19.002.2016р., від 23.09.2016 р. про перейменування топонімів міського підпорядкування в адресному реєстрі АІТС відділу було здійснено внесення відповідних змін в назві вулиць.

Сформовано подання до ЦВК щодо зміни адрес приміщень для голосування, адрес приміщень ДВК виборчих дільниць (без зміни фактичного місцезнаходження) та зміни меж виборчих дільниць, які існують на постійній основі, сформовані засобами автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців».

Згідно Наказу Керівника Служби розпорядника Державного реєстру виборців від 04 жовтня 2016 року було здійснено перевірку стану організації роботи відділу ведення Державного реєстру виборців районної адміністрації 28.10.2016 року.

Проведено відповідну роботу з керівниками закладів, установ визначених у ст.22 Закону України «Про державний реєстр виборців» про місячне періодичне поновлення бази даних Реєстру.

На виконання плану комплексної системи захисту інформації АІТС ДРВ проведено відповідну перевірку та внесено записи до апаратного журналу обліку подій та робіт відділу.

З метою удосконалення діяльності відділу постійно вивчається, аналізується та обговорюється інформація і законодавчі акти на офіційному Web-сайті розпорядника Державного реєстру виборців.

Протягом 2016 року загальний відділ районної адміністрації міської ради з метою забезпечення виконання своїх повноважень здійснював необхідні заходи щодо організації та забезпечення  функціонування єдиної системи діловодства в районній адміністрації міської ради.

Завдяки автоматизованій єдиній системі електронного документообігу OPTiMA – Work Flow та впровадженій протягом серпня-листопада 2016 року сучасній програмі документообігу «City Doc» значно підвищена оперативність реєстрації документів і доведення документів до виконавців, а також пошук документів, контроль за їх проходженням і виконанням. Протягом року проведено роботи щодо вдосконалення карток реєстрації службових документів і звернень громадян, внесено додаткову інформацію до довідників підприємств та організацій, установ району в комп'ютерних програмах «Канцелярія», «Звернення громадян», «Протокольна частина», «Інформаційні запити».

Аналіз загального документообігу районної адміністрації за 2016 рік свідчить, що кількість документів за звітний період (14999) збільшилась  на 7,5 відсотки у порівнянні з 2015 роком (13952) або на 1047 документів.

 

За 2016 рік головою районної адміністрації міської ради затверджено 1462 розпоряджень, що на 87 розпоряджень (або 6,3%) більше рівня 2015 року (1375). Збільшення кількості розпоряджень пов’язана з введенням порядку роботи з підприємствами та підприємцями, керуючись рішенням Запорізької міської ради від 27.03.2013 № 19 «Про порядок відведення місць для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної  торгівельної мережі та сфери послуг».

У  звітному періоді відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» до районної адміністрації міської ради надійшло 44 запити на інформацію, що у 1,5 рази більше рівня 2015 року (30). Із отриманих запитів: письмових запитів (надіслані поштою та передані особисто) - 24, електронною поштою - 20, факсом, телефоном - не надходило. Від фізичних осіб надійшло 23 інформаційних запитів, від юридичних осіб – 14, передано громадськими організаціями - 7. Кожен інформаційний запит своєчасно розглянуто та надано відповіді запитувачам у строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної  інформації».

З метою забезпечення доступу до інформації шляхом систематичного та оперативного оприлюднення інформації районна адміністрація міської ради забезпечує доступ громадян до інформації, якою володіє шляхом систематичного та оперативного оприлюднення інформації: інформація про проведену роботу надається на веб-сайт Запорізької міської влади. На інформаційному стенді, в приміщенні районної адміністрації міської ради для інформування населення району оприлюднено: Закон України «Про звернення громадян», графіки прийому громадян керівництвом районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району та керівництвом виконавчого комітету Запорізької міської ради, відомості щодо можливостей надання заяв, скарг, запитів, усно або за телефоном «гарячої телефонної лінії» –236-33-37, факсом - тел.225-65-05, письмово на адресу районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району, електронною поштою: orjra@meriazp.gov.ua.

Для забезпечення постійного зв'язку з населенням та оперативного реагування на проблеми, які турбують мешканців району, в районній адміністрації міської ради цілодобово працює служба оперативних чергових (тел.225-65-63, 236-33-45). З початку 2016 року до служби надійшло понад 1285 дзвінків. Відповідальним черговим районної адміністрації в оперативному порядку надається допомога громадянам по вирішенню питань, які їх турбують. Проблемні питання фіксуються у журналі надходження дзвінків, у випадках надзвичайних ситуацій забезпечується негайне інформування комунальних служб району. Як і раніше, до районної адміністрації міської ради за допомогою зверталися переважно соціально незахищені категорії громадян.

Визначальним напрямком роботи районної адміністрації міської ради є робота зі зверненнями громадян, яка спрямована на забезпечення конституційного права громадян на звернення. 

Робота по розгляду звернень громадян в районній адміністрації міської ради проводилась відповідно до Закону України  „Про звернення громадян”, Указу Президента України „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, розпоряджень міського голови, відповідних рішень виконавчого комітету міської ради.

З метою недопущення формального підходу до розгляду звернень громадян, особлива увага приділялась змісту відповідей по суті порушених питань, необхідності дотримання вимог чинного законодавства щодо термінів прийняття до розгляду та опрацювання звернень.

Головою та заступниками голови районної адміністрації міської ради першочергово розглядаються звернення, які надійшли від ветеранів  війни і праці, багатодітних сімей, сімей, в яких виховуються діти-сироти та діти, які позбавлені батьківського піклування. За звітний період на 32 особистих прийомах до голови районної адміністрації міської ради та її заступників звернулося 38 громадян. Основні питання цих звернень: обрізка та знесення дерев, благоустрій прибудинкових територій, покращення житлових умов,  ремонт дорожнього покриття, встановлення дитячих та спортивних майданчиків на прибудинкових територіях, ремонт комунікацій у житлових будинках. Всі питання вирішенні по суті: громадянам наданні відповіді безпосередньо на прийомі, а в окремих випадках з’ясовані обставини звернень та наданні письмові  відповіді.

За 2016 рік до районної адміністрації міської ради надійшло 1667 звернень від громадян району, що на 15,76 % (227) більше у порівнянні з 2015 роком (1444). Кількість громадян, які звернулися у звітний період становила 4009 осіб, що в 1,5 рази перевищило рівень 2015 року (2650). Збільшення кількості звернень громадян у звітному році пов’язане з надією громадян на вирішення питань, які їх турбують та підтверджує повернення довіри громадян до органів місцевого самоврядування. 

За видами звернень, визначених Законом України «Про звернення громадян»,  як і в минулі роки домінують заяви (клопотання) – 97,24% (1621), скарги – 2,7% (45), пропозиції (зауваження) 0,06% (1).

За звітний період кількість колективних звернень громадян становила 12,8% від загальної кількості звернень, у порівнянні з 2015 роком кількість цих звернень зросла у 1,6 рази або на 83 звернення (2016 – 213, 2015 – 130). Основними проблемами колективних звернень залишаються питання ремонту доріг та тротуарів, покрівель та комунікацій в житлових будинках, ліквідації несанкціонованих звалищ тощо.

Кількість повторних звернень громадян у 2016 році зросла у 2,1 рази у порівнянні з 2015 роком (2016 - 63, 2015 - 30). Не завжди можливо вирішити питання порушенні мешканцями району в межах затверджених повноважень або планового фінансування, у зв’язку з чим питання порушенні громадянами тримаються на контролі керівництвом районної адміністрації до вирішення їх по суті.

За 2016 рік до районної адміністрації міської ради від вищих органів влади надійшло 680 звернень, що складає 40,8% від загальної кількості звернень, у порівнянні з минулим роком кількість таких звернень збільшилась в 2,2 рази (2015 - 304). Факти викладенні у цих зверненнях ретельно перевіряються, проблема ставиться на контроль до повного її вирішення.

Кількість звернень громадян з питань соціального захисту населення, праці та заробітної плати, охорони здоров’я  становила 5,6% (94) від загальної кількості звернень. Як і минулі роки питома вага таких звернень надійшли до районної адміністрації, від пенсіонерів – 13,1% (218), від інвалідів та учасників війни, учасників бойових дій – 2,3 % (38). Заяви від ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій першочергово розглядаються особисто головою та заступниками голови районної адміністрації міської ради.

За звітний період кількість звернень громадян, що надійшли з питань сім’ї, дітей, молоді, укладення правочинів за участю неповнолітніх становила 4,0% (67) від загальної кількості звернень.

За звітний період кількість звернень громадян, що надійшли з питань торгівлі та громадського харчування становила 5,6% (94) від загальної кількості звернень.

У зверненнях залишаються основними питання режимів роботи та порядку обслуговування магазинів, кафе, об`єктів побутового обслуговування, розташованих у житлових будинках та порушення правил торгівлі, стихійна торгівля.

За характером питань, що порушували громадяни у своїх зверненнях до районної адміністрації, як і у минулому році  пріоритетними залишаються  питання, що відносяться до сфери житлового господарства – 47,6% (794) від усіх звернень. У порівнянні з 2015 роком кількість таких звернень зменшилась на 12,65% або на 115 звернень (2015 - 909), на що вплинуло зменшення у 2,1 рази кількості звернень громадян з питань приватизації житла у гуртожитках, з питань підготовки актів обстеження житлового приміщення щодо фактичного проживання в гуртожитках (2016-111, 2015-229). Затверджений порядок приватизації житла у гуртожитках дозволив районній адміністрації вирішити проблемні питання мешканців гуртожитків ще протягом 2015 року.  Але серед питань житлового господарства, які турбують мешканців району у 2016 році залишилися проблеми приватизації житла, кімнат у гуртожитках (343), зміни договору найму (72), поліпшення житлових умов (41), присвоєння поштової адреси (26) та інші. 

У 2016 році друге місце по кількості звернень займають питання комунального господарства - 32,8% (547) від загальної кількості звернень, що на 325 більше ніж у 2015 році (222).  Благоустрій та належний санітарний стан району не залишає байдужими мешканців району. Серед основних питань, які їх турбують, а саме: питання санітарного стану, озеленення прибудинкових територій та території району в цілому, ремонту доріг, інженерно-технічних споруд, встановлення спортивних та дитячих майданчиків, інш.

У 2016 році питання забезпечення законності та охорони правопорядку становить 1,0% (16) від загальної кількості звернень, у порівнянні до рівня 2015 року кількість таких звернень зросла на 4 звернення.

Слід зазначити, що всі звернення, які надходять до районної адміністрації міської ради уважно розглядаються. Викладені факти ретельно перевіряються та докладаються зусилля до вирішення порушених у зверненнях питань.  Відділом адміністративно-правової роботи забезпечено належний контроль за відповідність нормам чинного законодавства відповідей, що надаються заявникам, постійно надається правова допомога громадянам, відвідувачам, а також у телефонному режимі, з питань: цивільно-правових відносин; житлових питань; трудового законодавства; пенсійного забезпечення та інші.

За звітний період за результатами розгляду звернень вирішено позитивно 604 звернення або 36,2% від загальної кількості звернень, надані роз'яснення на 706 (42,4%), відмовлено –  20 (1,2%), 337 (20,2%) звернень знаходяться на стадії розгляду.

З метою підвищення рівня відповідальності виконавців за якість та своєчасність розгляду звернень громадян загальним відділом районної адміністрації за звітний період проведена відповідна робота:

- щоденно надавались консультації громадянам щодо реалізації їх прав та порядку розгляду звернень, приймалися на розгляд письмові звернення;

- систематично надавались консультації, методична допомога спеціалістам районної адміністрації з питань підготовки відповідей на звернення, її форми та адресування;

- кожного дня на електронну адресу виконавцям надходять нагадування про настання терміну виконання звернень;

- щотижнево надсилались індивідуальні нагадування відповідальним виконавцям щодо дотримання термінів розгляду письмових звернень громадян та звернень на особистих прийомах керівників у паперовому вигляді та телефонному режимі;

- з метою упередження порушення термінів розгляду звернень громадян щочетверга головним спеціалістом загального відділу надавався до структурних підрозділів план-графік дотримання термінів розгляду звернень на  наступний тиждень.

Відповідно до затвердженого графіку проведено три перевірки дотримання інструкції діловодства за  зверненнями  громадян та одна позапланова: дві - у відділі житлово-комунального господарства, одна – у відділі адміністративно-правової роботи районної адміністрації міської ради, за результатами надані відповідні методичні рекомендації.

Протягом року загальний відділ організовував та забезпечував своєчасну відправку вітальних листівок до державних та професійних свят, днів народження на підприємства та організації району.

У 2016 році загальним відділом  районної адміністрації міської ради здійснювалися організаційно-технічні заходи і господарське забезпечення роботи апарату районної адміністрації міської ради. Відповідно до заявок структурних підрозділів районної адміністрації міської ради своєчасно виконувався ремонт, технічне обслуговування оргтехніки (комп’ютерів, факсів, ксероксів, телефонів, принтерів). Здійснювалось придбання канцелярських товарів, приладдя, замовлялись бланки листів, розпоряджень, що півроку здійснювалась підписка на періодичні видання для районної адміністрації міської рад.

Керуючись розпорядженням міського голови від 16.02.2016 №71р «Про проведення електронних закупівель» (зі змінами) загальним відділом здійснювалися закупівлі товарів робіт та послуг в системі електронних закупівель «Прозорро», а саме: здійснювалися підготовка технічних характеристик для товарів та послуг, готувалися оголошення, договори та забезпечувався своєчасний розгляд отриманих пропозицій від переможців, яких визначала електронна система закупівель.

З метою забезпечення доступу до приміщень районної адміністрації громадян з обмеженими можливостями загальним відділом забезпечено контроль за організацією та виконанням робіт з встановлення пандусу на центральному вході до адміністративної будівлі.

У вересні-жовтні 2016 року районною адміністрацією міської ради здійсненні заходи з енергозбереження в адміністративній будівлі районної адміністрації міської ради, а саме: проведено ремонт покрівлі, виконано роботи щодо заміни вікон на пластикові склопакети та облаштування відкосів на вікнах, частково виконано роботи з утеплення фасаду.

З метою розвитку традицій національно-патріотичного спрямування, а також формування громадянської свідомості жителів району сектором по культурі та спорту районної адміністрації міської ради протягом звітного періоду було організовано та проведено низку районних заходів щодо відзначення загальнодержавних, міських свят і пам’ятних дат.

02.03.2016 організовано та проведено святковий захід з нагоди Міжнародного жіночого дня у КЗ «Палац культури «Титан». На свято запрошено жінок різних сфер діяльності Вознесенівського району, найкращим профільним спеціалістам вручено Грамоти районної адміністрації міської ради.

03.03.2016 на святковому концерті керівництвом районної адміністрації нагороджено Грамотами районної адміністрації  міської ради ветеранів війни та праці.

04.03.2016 поздоровлено мам дітей-інвалідів  асоціації «Надія»  з Міжнародним жіночим днем та вручено подарунки від Запорізького обласного фонду «Милосердя і здоров’я».

03.06.2016 у КЗ «Палац культури «Титан» проведено святковий захід до Дня захисту дітей та Міжнародного дня сім’ї. За сумлінне виховання дітей, збереження престижу багатодітної родини та активну життєву позицію 10 багатодітним матерям вручено Грамоти районної адміністрації та пам’ятні подарунки. 50 дітей-сиріт, дітей, які опинились в скрутних життєвих обставинах, дітей з сімей вимушених переселенців отримали подарунки- м’які іграшки.

05.06.2016 до Дня захисту дітей 40 дітей-сиріт та дітей, які опинились в скрутних життєвих обставинах, відвідали виставу у Запорізькому державному цирку.

З нагоди відзначення 25-ої річниці незалежності України відвідано 7 учасників Антитерористичної операції, що отримали інвалідність та членів родин загиблих учасників АТО, вручено Грамоти районної адміністрації міської ради, пам’ятні подарунки, надано консультації з нагальних питань.

27.09.2016 проведено святковий захід, присвячений Дню вчителя у КЗ «Палац культури «Титан» з врученням Грамот районної адміністрації міської ради кращим спеціалістам галузі освіти.

11.10.2016 проведено районний мітинг, присвячений 73-ій річниці визволення міста Запоріжжя від фашистських загарбників. Після районного мітингу, визволителі міста Запоріжжя, ветерани війни, актив організації в’язнів війни змогли поспілкуватися за святковим столом в кафе «Вілла Олива», який організовано районною адміністрацією міської ради спільно з адміністрацією кафе.

18.10.2016 року в приміщенні районної адміністрації міської ради організовано проведення урочистого заходу, присвяченого Дню захисника України. На захід запрошено представників департаменту архітектури та мостобудування міської ради та управління Держземкадастру в Запорізькій області. Військовослужбовці отримали консультації у питаннях можливості відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Керівництвом районної адміністрації міської ради вручило присутнім учасникам АТО, дружинам і матерям тих військовослужбовців, які в даний момент знаходяться в зоні конфлікту, пам'ятні подарунки. Музичним подарунком для учасників АТО стали пісні від автора і виконавця Романа Альошина.

28.10.2016 забезпечено участь керівництва районної адміністрації міської ради в урочистому заході, присвяченому річниці заснування військової частини 3029.

03.11.2016 спільно з КЗ «Палац культури «Титан» проведено конкурс вокального мистецтва «Співають діти» серед учнів загальноосвітніх закладів Вознесенівського району.

10.11.2016 проведено інформаційно-роз’яснювальну нараду щодо залучення районних установ, підприємств та ФОП до участі у обласному благодійному телевізійному марафоні до Дня захисника України. Нараду проведено у приміщенні районної адміністрації за участю керівників управління внутрішньої політики, преси та інформації облдержадміністрації та активу осередку ветеранів АТО.

05.12.2016 підготовлено та проведено урочистий захід до Дня місцевого самоврядування.

06.12.2016 проведено поздоровлення з Міжнародним днем інвалідів дітей-інвалідів та їх батьків - членів Запорізької громадської асоціації батьків дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства «Надія» з врученням подарунків – теплих ковдр.

Проведено роботу з підготовки та проведення урочистого заходу до Дня Святого Миколая та відкриття районної ялинки – забезпечено участь 75 учнів загальноосвітніх закладів району та керівників навчальних закладів у святковому заході.

19.12.2016 проведено урочисте відкриття районної ялинки.

22.12.2016 організовано участь в міській акції «Дід Мороз» 10 студентів у театралізованому дійстві та привітанні дітей, які за станом здоров’я перебувають вдома.

З нагоди 71-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі районною адміністрацією міської ради було організовано та проведено низку заходів, а саме:

- проведено районний мітинг біля Пам'ятного знака Перемоги. Після районного мітингу для 16 інвалідів війни та учасників бойових дій відбувся святковий обід в кафе «Фієста»;

- керівництвом районної адміністрації міської ради вшановано світлу пам'ять загиблих у роки Другої світової війни, загиблих в зоні проведення антитерористичної операції на сході України біля пам’ятних місць на  о. Хортиця. Хвилиною мовчання та покладання квітів до могили Невідомого солдата вшановано пам’ять Героїв;

- проведено урочисту зустріч керівництва районної адміністрації міської ради з ветеранами війни, головами первинних ветеранських організацій у приміщенні громадської організації «Вознесенівська організація ветеранів» з врученням Грамот районної адміністрації міської ради, квітів та подарунків;

- 06.05.2016 колективом Запорізького навчально-виховного комплексу «Запорізька Січ» військово-спортивного профілю Запорізької міської ради на   о. Хортиця організовано і проведено разом з керівництвом районної адміністрації міської ради 2 мітинги Пам’яті: біля меморіалу Юним Чапаєвцям «Вдячні нащадки пам'ятають» і біля могили Невідомого солдата;

- 09.05.2016 керівництво міста та району привітали Героя Радянського Союзу Рубанова П.Я. та вручили ветерану продовольчі набори, квіти та подарунки;

- 200 ветеранів війни відвідали циркові вистави в Запорізькому державному цирку;

- протягом 06.05.2016-08.05.2016 представники районної адміністрації міської ради відвідали вдома 16 ветеранів війни та вручили продуктові набори;

- протягом 06.05.2016-14.05.2016 районною адміністрацією міської ради  організовано роботу з адресного привітання ветеранів та інвалідів війни з Днем перемоги та врученням продуктових наборів. Учні і педагоги навчальних закладів району, активісти громадської організації «Вознесенівська організація ветеранів», працівники відділення соціальної допомоги вдома Орджонікідзевського району Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відвідали на дому 240 інвалідів війни і учасників бойових дій із врученням подарунків і продуктових наборів;

- до участі у благодійному телевізійному марафоні «Пам’ять» з нагоди відзначення у 2016 році Дня Пам’яті та примирення, 71-ої річниці Перемоги над нацизмом в Європі було залучено 7 підприємств. Сума залучених позабюджетних коштів склала 11 649 грн.;

В усіх районних закладах освіти та культури проведено тематичні заходи до Дня пам’яті та примирення та 71-ої річниці  Перемоги над нацизмом в Європі, а саме:

- 03.05.2016-06.05.2016 у КЗ «Кіноконцертний зал ім. О.Довженка» проведено кінофестиваль «Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твої життя, Людино!»;

- 04.05.2016 у КЗ «Запорізький академічний обласний театр юного глядача» проведено святковий концерт «Поклонимося великим тим рокам». На захід запрошені ветерани війни, воїни АТО;

- 05.05.2016 у Запорізькому навчально-реабілітаційному центрі-інтернаті «Орієнтир»Запорізької обласної ради проведено шкільний фестиваль патріотичної пісні на честь святкування Дня Пам’яті та примирення в актовій залі школи-інтернату «Орієнтир». На захід запрошені ветерани війни, воїни АТО;

- 05.05.2016 у ДНЗ «Вище професійне училище» проведено урочисте свято до 71-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та Дня пам’яті та примирення із запрошенням ветеранів війни;

- 05.05.2016 та 10.05.2016 у Запорізькому металургійному коледжі Запорізької державної інженерної академії та КВНЗ «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради проведено святкові концерти та обіди для ветеранів війни;

- 06.05.2016 проведено зустріч ректорату і профкому Запорізького державного медичного університету з учасниками Другої світової війни, воїнами-афганцями та АТО. У рамках зустрічі у Запорізькому державному медичному університеті організовано концертну програму, святковий обід і надано ветеранам війни одноразову грошову допомогу;

- 06.05.2016 у КЗ «Палац культури «Титан» проведено вечір відпочинку ветеранів ЗТМК «Пам’ять рідних сердець» та творчий вечір автора і виконавця А. Сердюка «Не покидай мене любове» із запрошенням ветеранів війни;

- 06.05.2016 у ДВНЗ «Запорізький будівельний коледж» проведено святковий концерт з запрошенням ветеранів війни та учасників бойових дій, колективу «Співоча екскурсія» та організацією польової кухні;

- 09.05.2016 у КЗ «Кіноконцертний зал ім. О.Довженка» проведено свято пам’яті: урочистий кіноконцерт «Ти прийшла, Перемого, слідами війни, з-під заліза і попелу цвітом весни» та Бал ветеранів;

- 09.05.2016 у КЗ «Палац культури «Титан» проведено концерт хору «Калина» «Співоча родина – багата країна»;

- 22.04.2016-09.05.2016 керівництвом закладів освіти організовано та проведено зустрічі та привітання  ветеранів  війни та учасників бойових дій – колишніх працівників закладів;

- проведено виховні заняття-бесіди, уроки мужності на теми «Мужність і відвага крізь покоління», «Нам заповідана мужність»;

- організовано і проведено літературний конкурс «Поезія воєнних років», конкурс кращої стінної газети на відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у другій світовій війні.

У бібліотеках району організовано тематичні літературні виставки «Привели шляхи наш народ до Перемоги», літературні огляди «Мужність творить історії», «Герої-Запоріжці».

В усіх колективах районних закладів і організацій До Дня пам’яті та примирення, до 71-ої річниці Перемоги над нацизмом в Європі проведено хвилину мовчання для вшанування загиблих в роки Другої світової війни.

Колективи районних закладів і організацій прийняли активну участь у районних і міських мітингах з покладанням квітів до пам’ятних Знаків часів Другої світової війни.

На виконання міської програми соціального захисту бездомних громадян в осінньо-зимовий період та під час надзвичайних ситуацій протягом січня-лютого фахівцями сектору по культурі та спорту районної адміністрації міської ради щоденно проводився моніторинг інформації щодо роботи соціальних патрулів та пунктів обігріву для бездомних осіб в районі. В районі функціонувало 4 пункти обігріву (3 – лікувальні заклади, 1 – Вознесенівська районна організація Товариства Червоного Хреста).

У листопаді-грудні районною адміністрацією міської ради проведено 2 засідання оперативного штабу, на яких розглянуто питання щодо організації пунктів обігріву, надання гарячого харчування та медичного обслуговування громадян без визначеного місця проживання (у тому числі 1 виїзне засідання).

Районним товариством Червоного Хреста постійно проводиться прийом уживаних речей від населення для формування районного Банку одягу, з листопада по квітень у приміщенні організації функціонує пункт обігріву.

В закладах охорони здоров’я Вознесенівського району обладнано пункти обігріву для бездомних осіб, управлінням праці та соціального захисту населення міської ради по Вознесенівському району проводиться організація роботи пункту роздачі гарячої їжі в період складних погодних умов (у осінньо-зимовий період 2016-2017 років пункт роздачі гарячої їжі в період складних погодних умов функціонуватиме у сквері  ім. Валентина Яланського. Станом на 16.12.2016 бездомними особами (приблизно 58 осіб) отримано 540 порцій гарячої їжі на 7813,90 грн.

При зверненні громадян щодо захисту бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, в осінньо-зимовий період 2016-2017 та самих осіб вищезазначеної категорії до районної адміністрації міської ради надаються консультації, пропонується звернутися до відповідних служб.

На постійному контролі знаходяться  питання щодо надання допомоги вимушеним переселенцям, у тому числі дітей з загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладів, осіб в місцях масового поселення, інші. Станом на 30.12.2016 всього в місцях компактного поселення району мешкає – 129 осіб з числа вимушених переселенців.

За пропозицією районної адміністрації міської ради по Вознесенівському району у готелі «Хортиця» розміщено 32 особи з числа вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей, з них 7 дітей.


Звіт про роботу

районної адміністрації Запорізької міської ради

по Вознесенівському району

у жовтні 2016 року

 

 

         Протягом жовтня районною адміністрацією міської ради здійснювалася робота із забезпечення життєдіяльності мешканців району, соціально-економічного та культурного його розвитку. Багато уваги приділялось районною адміністрацією питанням житлово-комунального господарства, санітарного стану та благоустрою району, організації належного торгівельного обслуговування,  ліквідації стихійної торгівлі тощо.

            У звітному періоді районною адміністрацією міської ради постійно проводилася робота із залучення широких кіл громади до вирішення питань життєдіяльності району.

З метою надання безкоштовної правової допомоги незахищеним верствам населення в приміщенні районної адміністрації міської ради 20 жовтня 2016 року було організовано проведення консультативно-правової зустрічі з мешканцями району.

         У консультативно-правовій зустрічі взяли участь фахівці відділу адміністративно-правової роботи районної адміністрації міської ради, відділу по Вознесенівському району служби (управління) у справах дітей міської ради, управління Пенсійного фонду України у Вознесенівському району, управління праці та соціального захисту населення міської ради по Вознесенівському району.

З метою розкриття значення служби в органах місцевого самоврядування у здійсненні економічних і соціально-політичних перетворень у місті, розвитку громадянського суспільства та прозорості діяльності органів місцевого самоврядування постійно проводиться інформування населення міста через засоби масової інформації – щотижнево надається інформація на офіційний портал Запорізької міської влади.

         З нагоди святкування 73-ї річниці визволення Запоріжжя від нацистських загарбників, в Вознесенівському районі біля пам'ятника «Авіаторам» пройшов мітинг-реквієм.

У заході взяли участь заступник Запорізького міського голови Олексій Бородай, голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Вознесенівському району Андрій Звегінцев, голова Вознесенівської районної організації ветеранів Людмила Фурсіна, депутат Запорізької міської ради Олександр Воронцов, полковник, кавалер ордена Богдана Хмельницького, учасник АТО Юрій Могилевець, представники підприємств, ветеранських та профспілкових організацій, школярі, студенти, громадські працівники і жителі району.

Пам'ять воїнів, які загинули при визволенні Запоріжжя, а також військовослужбовців, які загинули захищаючи Україну в ході АТО, вшанували хвилиною мовчання.

Після урочистої частини мітингу, присутні поклали квіти до пам'ятника «Авіаторам».

Діяльність районної адміністрації міської ради щодо захисту прав і законних інтересів територіальної громади району, забезпечення збалансованого розвитку виробничої та соціальної інфраструктури району, реалізації політики міської ради тощо закріплюється відповідними розпорядчими документами.

Визначальним напрямком роботи районної адміністрації є робота зі зверненнями громадян – в районній адміністрації постійно здійснюються заходи із задоволення потреб і запитів мешканців району.

Ця робота ведеться відповідно до Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до  органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

         У жовтні 2016 року до районної адміністрації міської ради по Вознесенівському району надійшло 107  письмових звернень. Кількість громадян, які звернулися становить 174 особи.

         За видами звернень, визначених Законом України „Про звернення громадян”, домінують заяви (клопотання) – 99,1% (106), скарги – 0,9%(1), пропозиції відсутні.

За звітний період надійшло 41 звернення від вищих органів влади, що складає 38,3% від загальної кількості звернень.

         За характером питань, що порушували громадяни у зверненнях до районної адміністрації пріоритетними, як і раніше, були питання, що відносяться до сфери житлового господарства – 48,6% (52) від письмових звернень.

         Кількість  звернень громадян з питань благоустрою, санітарного стану району становить 29,9% (32) від загальної кількості звернень.

За звітний період за результатами розгляду задовільнено – 18 (27%) звернень, надані роз’яснення на 55 (37%), відмовлено - 1, перенаправлено – 7, на стадії розгляду залишається 26 звернень.

З метою постійного зв'язку з населенням та оперативного реагування на проблеми, які турбують мешканців району, в районній адміністрації цілодобово працює служба оперативних чергових (тел. 225-65-63). За місяць до служби надійшло понад 388 дзвінки. Жодний тривожний дзвінок не залишається без уваги.

         Робота зі зверненнями громадян залишається на постійному контролі керівництва районної адміністрації і спрямовується на забезпечення конституційного права громадян на звернення, на вдосконалення форм і методів цієї роботи.

         У жовтні 2016 року реєстрація всіх видів документів, що надійшли до районної адміністрації, здійснювалась в системі електронного забезпечення документообігу „City Doc”.

            За звітний період відділом адміністративно-правової роботи районної адміністрації проведено наступну роботу:

- підготовлено відповідні матеріали для судових розглядів та представляли інтереси районної адміністрації міської ради, а також Запорізької міської ради, більш ніж у 22 судових засіданнях.

- надано первинну правову допомогу, як у приміщенні відділу, так і за телефоном, громадянам з різноманітних питань, у тому числі з питань цивільно-правових відносин, житлових питань, трудового законодавства, пенсійного забезпечення, спадкового права, порядку встановлення опіки та піклування, земельного законодавства та інше.

Також прийнято участь у проведенні консультативно-правової зустрічі, які проводяться кожен третій четвер місяця.

- надано правову допомогу у підготовці матеріалів, які подані на розгляд постійно діючих комісій, таких як комісія з питань захисту прав дитини, комісія по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування, житлова та інших комісій. Прийнято участь у їх засіданнях, а також у проведенні особистого прийому головою районної адміністрації.

- ведеться діловодство опікунської ради. За звітній період проведено 2 засідання опікунської ради, підготовлено подання до суду щодо призначення недієздатній особі опікуна, постійно надаються консультації з питань опіки та піклування, проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання кандидата в опікуни. Ведеться облік повнолітніх недієздатних осіб та повнолітніх осіб, дієздатність яких обмежена. На теперішній час на обліку близько 60 осіб.

- ведеться діловодство адміністративної комісії районної адміністрації, на розгляд якої з початку року надійшов 51 протокол про адміністративне правопорушення.

За звітний період підготовлено та проведено 3 засідання адміністративної комісії, на яких розглянуто 7 протоколів про адміністративні правопорушення, за результатами розгляду накладено 3 стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 2380,00 грн., винесено 3 постанови про закриття справи на підставі п. 7 ст. 247 КУПАП та 1 постанову про закриття справи на підставі п. 1 ст. 247 КУПАП.

- підготовлено та проведено засідання спостережної комісії, на якому розглянуто 1 клопотання про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання засудженої особи.

Також, у разі усного звернення, громадянам надається повна та всебічна допомога в межах компетенції. Продовжується ведення реєстру умовно-достроково звільнених осіб.

- працівниками відділу спільно з правоохоронними органами здійснюється координація та контроль за діяльністю громадських формувань. У Вознесенівському районі зареєстровано 10 громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону.

З початку року організовано та проведено 3 спільні координаційні наради керівництва Вознесенівського відділення поліції, керівництва районної адміністрації та представників громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону, на яких вирішувались питання щодо взаємодії ГФ з органами внутрішніх справ та органами місцевого самоврядування та заслуховувались звіти керівників ГФ про результати роботи у певний період.

- прийнято участь у роботі призовної комісії.

Відділом ведення Державного реєстру виборців районної адміністрації міської ради в звітному періоді проведено щомісячне періодичне поновлення бази даних Державного реєстру виборців. Всього в жовтні опрацьовано 925 записи.

З метою удосконалення повноти і достовірності даних виборців у Реєстрі направлено 3 запити до Департаменту реєстраційних послуг стосовно 20 виборців району.

Проведено аналіз щодо 4 виборців, занесених в кратні включення бази даних Реєстру по відділу ведення, шляхом звернення до Департаменту реєстраційних послуг міської ради.

Підготовлено та виконано 51 наказ начальника відділу про внесення змін до персональних даних виборця у ДРВ, про внесення запису до бази даних ДРВ та про знищення записів.

Проведено аналіз 13 розбіжностей між даними у Реєстрі та даними у відомостях періодичного поновлення, по кожному з яких проставлено висновок на підставі звернень до Департаменту реєстраційних послуг міської ради.

Надано інформацію на 4 запити стосовно персональних даних 8громадян відповідно до ст.2 ч.6 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України».

Відповідно до ст.21 Закону України «Про державний реєстр виборців» та з урахуванням вимог Постанови ЦВК №125 від 20.05.2016р. надано відповіді на 56 запитів виборців до відділу ведення ДРВ щодо інформації, яка міститься стосовно них у базі даних ДРВ.

Прийнято та надано відповіді на 12 заяв виборців щодо змін ідентифікаційних даних у Реєстрі, зміни виборчої адреси та включення до ДРВ.

Згідно наказу Керівника Служби розпорядника Державного реєстру виборців від 04 жовтня 2016 року №3-від/р було здійснено перевірку стану організації роботи відділу ведення Державного реєстру виборців районної адміністрації.

Проведено відповідну підготовку з керівниками закладів, установ визначених у ст.22 Закону України «Про державний реєстр виборців» про місячне періодичне поновлення бази даних Реєстру.

На виконання плану комплексної системи захисту інформації АІТС ДРВ проведено відповідну перевірку та внесено записи до апаратного журналу обліку подій та робіт відділу.

З метою удосконалення діяльності відділу постійно вивчається, аналізується та обговорюється на форумі інформація і законодавчі акти на офіційному Web-сайті розпорядника Державного реєстру виборців.

         Одним із повноважень районної адміністрації міської ради є здійснення контролю за дотриманням підприємствами торгівлі, побутового обслуговування, громадського харчування та ринками усіх форм власності правил торгівлі, побутового  обслуговування населення.

Протягом зазначеного періоду проведено 3 засідання комісії по упорядкуванню роботи об'єктів сфери обслуговування районної адміністрації міської ради по Вознесенівському району, на яких було розглянуто 38 заяв від суб’єктів підприємницької діяльності.

            Фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації оформлено 2 розпорядження голови районної адміністрації «Про відведення місця для розміщення засобу пересувної мережі» та укладено 2 договори на право користування місцем для розташування засобу дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг.

Фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації щовівторка проводиться моніторинг цін на основні продукти харчування по 30-и найменуванням продтоварів в торговельній мережі та на продовольчому ринку району.

В районній адміністрації міської ради розроблено та затверджено графік проведення рейдів з ліквідації торгівлі у невстановлених місцях, згідно з яким рейди по місцях стихійної торгівлі проводяться не рідше 2 разів на тиждень. Рейди проводяться як силами районної адміністрації міської ради, так і разом із представниками Вознесенівського ВП Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області та інспекції з благоустрою Запорізької міської ради.

Так, за жовтень 2016 року на території району фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради було проведено            11 рейдів.

За даними відділення поліції представниками Вознесенівського ВП Дніпровського ВП ГУНП України в Запорізькій області за жовтень проведено              8 рейдів.

На постійному контролі в районній адміністрації міської ради знаходиться питання благоустрою території району, його санітарного стану.

         Гідродільницею КП «ЕЛУАШ» протягом звітного періоду виконано наступні роботи:

- очищення решіток дощеприймальних колодязів від наносного сміття - 52 од. (вул. Перемоги, пр. Соборний, пр. Маяковського, Прибережна магістраль, вул. Незалежної України, вул. Перемоги, вул. Гагарина, вул. Миру);

- ремонт решіток дощеприймальників - 12 од. (вул.Перемоги, Прибережна магистраль);

         - виправлення горловини оглядових колодязів зі встановленням нового люку – 1 од.

    КП «ЕЛУАШ» виконано наступні роботи: поточний дрібний ремонт доріг  – 60,95 м2 (Прибережна магістраль, вул. Наукового містечка, Вознесенівський схил); вивезено 306,1 т. сміття;

         - виконувався ремонт тротуарів: вул.Рекордна (тротуар) – вул. Сталеварів – 150 метрів погоних поребрику.

         Комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс" –  виконало заходи по боротьбі з карантинними рослинами механічним методом - 0,03 га.(вздовж трамвайної колії: Парк «Перемоги» - бульвар Центральний;  кінцева зупинка тролейбусів № 11,17 «вул. Сєдова»).

         ТОВ «Котломонтаж» встановлено 19 лавок та 19 урн. (бульв. Шевченка;

пр. Соборний, міська дитяча лікарня № 2, міські лікарні №№ 10 та  6).

         Також встановлено 53 лавки та 40 урн: бул. Шевченка; ДЮСШ "Спартак", майдан Маяковського.

         КП «Водоканал» – накрито кришками 8 (од.) каналізаційних колодязів; в період 13-19.10.2016 року відновлено асфальтобетонне покриття після виконання робіт на мережах водопроводу та каналізації в обсязі 30 кв.м. за наступними адресами: вул. Незалежної України, 65 – 10м2; вул. Зелінського, 2 – 20 м2.

         КРБП «Зеленбуд» впродовж жовтня місяця виконано наступні роботи:    

- покіс (газону): 2,133 га пр. Маяковського, дамба «Вознесенівський узвіз», пр. Соборний, Прибережна магістраль;

         - видалення дерев – 385од. (бул. Шевченка, вул. Перемоги, пр. Маяковського, вул. Лермонтова, вул. Сталеварів);

         - очищення газонів від опалого листя – 2590 м2 (пр. Соборний);

         - валювання дерев з автопідіймача – 5 од. (скв.біля цирку (Театр юного глядача);

         - кронування дерев з автопідіймача – 36 од. (пр. Маяковського).

    Фахівцями Центральної служби обслуговування житлового фонду житлових будинків було обстежено 426 будинків, щодо попередження надзвичайних ситуацій та виявлення небезпечних предметів у підвалах, горищах. Опломбовано вхідні двері на горище – 5274 од.

         МКП «Основаніє» за жовтень  вивезено – 8,5 т. гілля.

         Підрядною оганізацією ТОВ «Імпел Гріффін груп» вивезено – 1130 т сміття, виконано покіс – 9,4 га.

         З нагоди святкування Дня міста силами КП «ЕЛУАШ» та КРБП «Зеленбуд» було приведено до належного санітарного стану територію Прибережної магістралі, виконано покіс карантинних рослин, прикрашено святковим прапорцями.

Силами «IMPEL GRIFFIN GROUP» та КРБП «Зеленбуд», приведено до належного естетичного стану міст через Прибережну магістраль, а саме виконано фарбування огорожі; виконано покіс вулиць, які ведуть до Прибережної магістралі, зокрема вул. Лермонтова, Нижньодніпровську. На кінцевій зупинці громадського транспорту по бул. Шевченка встановлено біотуалети.

     Сектором по культурі та спорту районної адміністрації міської ради  08.10.2016 спільно з вокальним колективом «Созвучіє» та ВАТ «Урожай» організовано урочисту зустріч офіційної делегації міської та обласної ради.

11.10.2016 забезпечено організацію проведення районного мітингу, присвяченого 73-ій річниці визволення міста Запоріжжя від фашистських загарбників.

Після районного мітингу, визволителі міста Запоріжжя, ветерани війни, актив організації в’язнів війни змогли поспілкуватися за святковим столом у кафе «Вілла Олива», який організовано районною адміністрацією міської ради спільно з адміністрацією кафе.

Керівництвом районної адміністрації міської ради проведено 11 виїзних зустрічей з Героями Вознесенівського району. В силу віку і стану здоров'я, ветерани-визволителі міста Запоріжжя, ветерани Другої світової війни з сімей військовозобов'язаних, які загинули в мирний час, не змогли виступити Почесними гостями святкових урочистих заходів, присвячених Дню визволення м Запоріжжя і Дню захисника України.

Заслуженим ветеранам керівництвом районної адміністрації міської ради вручено пам'ятні подарунки та ювілейні медалі Президента України «70 років Перемоги над нацизмом».

13.10.2016 у Вознесенівському районі відкрито меморіальну дошку на честь Героя Радянського Союзу, учасника Другої світової війни, майора – Павла Рослика.

18.10.2016 року в приміщенні районної адміністрації міської ради організовано проведення урочистого заходу, присвяченого Дню захисника України. Запрошено представників департаменту архітектури та мостобудування міської ради та управління Держземкадастру в Запорізькій області. Військовослужбовці отримали консультації з питання можливості відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Керівництвом районної адміністрації міської ради вручено присутнім учасникам АТО, дружинам і матерям тих військовослужбовців, які в даний момент знаходяться в зоні конфлікту, пам'ятні подарунки. Музичним подарунком для учасників АТО стали пісні від автора і виконавця Романа Альошина.

На виконання доручення міського голови від 18.10.2016 направлено телефонограму від 19.10.2016 № 137 керівникам 71 закладу (установи) Вознесенівського району про проведення перевірок установи щодо наявності сторонніх предметів, пломбування на приміщеннях, які не використовуються, визначення відповідальної особи за зберігання ключів від підсобних приміщень та цілісності пломбування. В усіх закладах освіти, культури, охорони здоров’я, соціальних закладах проведено перевірку про що складено акти та надано зворотні відповіді.

28.10.2016 керівництвом районної адміністрації міської ради прийнято участь в урочистому заході, присвяченому річниці заснування військової частини 3029.

Проведено роботу щодо організації та проведенню конкурсу вокального мистецтва «Співають діти» серед учнів загальноосвітніх закладів Вознесенівського району.

Розроблено план підготови заходів до Новорічних та Різдвяних свят.

На постійному контролі знаходяться  питання щодо надання допомоги вимушеним переселенцям, у тому числі дітей з загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладів, осіб в місцях масового поселення, інші. Станом на 01.11.2016 всього в місцях компактного поселення району мешкає – 129 осіб з числа  вимушених переселенців. 

За пропозицією районної адміністрації міської ради по Вознесенівському району у готелі «Хортиця» розміщено 30 осіб  з числа вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей, з них 7 дітей.

Постійно проводиться прийом громадян та надання консультацій учасникам АТО з питання отримання пільг, земельних ділянок, постановки на квартирний облік та роботи  обласного центру допомоги учасникам АТО та волонтерських організацій. При зверненні до районної адміністрації, учасники бойових дій заповнюють анкети щодо проблемних питань, які є у військовослужбовців.

Розміщено інформаційні матеріали в приміщеннях установ соціального захисту, військовому комісаріаті та в районній адміністрації для військовослужбовців, звільнених у запас (демобілізованих), щодо можливості надання консультацій заступником голови районної адміністрації міської ради з хвилюючих їх питань.


 

Звіт про роботу
районної адміністрації Запорізької міської ради
по Вознесенівському району
за 9 місяців 2016 року
 

Районна адміністрація міської ради організовує свою діяльність згідно із Законом України „Про місцеве самоврядування”, Положенням про районну адміністрацію міської ради і спрямовує її на забезпечення життєдіяльності району, дотримання прав та інтересів його мешканців.

З метою розкриття значення служби в органах місцевого самоврядування у здійсненні економічних і соціально-політичних перетворень у місті, розвитку громадянського суспільства та прозорості діяльності органів місцевого самоврядування постійно проводиться інформування населення міста через засоби масової інформації – щотижнево надається інформація на офіційний портал Запорізької міської влади.

У звітному періоді районною адміністрацією міської ради постійно проводилася робота із залучення широких кіл громади до вирішення питань життєдіяльності району.

19 лютого в приміщенні районної адміністрації міської ради по Орджонікідзевському району відділом організаційної та кадрової роботи було організовано та проведено громадські обговорення щодо увіковічення пам'яті Леоніда Жаботинського, двократного олімпійського чемпіону з важкої атлетики, чемпіону світу та Європи, заслуженого майстра спорту,  Почесного громадянина міста Запоріжжя, шляхом перейменування вул. Лермонтова на вул. Леоніда Жаботинського. В громадських обговореннях взяли участь  жителі вулиці Лермонтова, працівники СДЮШОР «Спартак», ветерани спорту та діючи спортсмени, представники громадськості, підприємств.

За результатами обговорення було підготовлено протокол, який передано до робочої групи з питань міської топоніміки.

Питання організаційно-кадрового забезпечення діяльності районної адміністрації міської ради є одними з важливіших для ефективного виконання завдань,  які стоять перед органами місцевого самоврядування.

Відділом організаційної та кадрової роботи організовано та проведено 18 лютого щорічну оцінку виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов'язків і завдань.

Для заміщення вакантних посад в апараті підготовлено документи для проведення конкурсів на посади; заступника начальника відділу житлово-комунального господарства, головного спеціаліста відділу адміністративно-правової роботи, головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності.

10.02.2016 проведено нараду голови районної адміністрації міської ради з головами громадських організацій, благодійних фондів.

11.02.2016 проведено нараду голови районної адміністрації міської ради з директорами загальноосвітніх навчальних закладів та завідуючими дошкільних навчальних закладів району.

18 лютого проведено нараду голови районної адміністрації з депутатами Запорізької міської ради з питань координації діяльності з благоустрою території району.

24.02.2016 року у великій залі районної адміністрації міської ради відбулась нарада з головами квартальних та будинкових комітетів, на якій розглядалися питання про взаємодію органів самоорганізації населення з районною адміністрацією міської ради, порядок залучення населення до служби у Збройних Силах України на контрактній основі, про стан укладання головами квартальних комітетів договорів на вивіз твердих побутових відходів у 2015 році, завдання на    2016 рік. В роботі наради прийняли участь представники Центрального військового комісаріату, керівники служб ТОВ «УМВЕЛЬТ-Запоріжжя».

14.03.2016 проведено нараду за участю  членів сімей загиблих в АТО та інвалідами АТО із залученням представників районного управління праці та соціального захисту населення міської ради, відділу обліку та розподілу житлової площі департаменту ЖКГ міської ради.

Проведено зустрічі керівництва районної адміністрації міської ради з активом громадської організації «Орджонікідзевська районна організація ветеранів», з родичами загиблих учасників АТО щодо встановлення меморіальних дошок загиблим учасникам АТО.

На зустрічі було запрошено спеціалістів різних галузей для надання вичерпних консультацій з профільних питань, які є актуальними для ветеранів війни, зокрема керівників районних управлінь праці та соціального захисту населення, Пенсійного фонду України, територіального відділу освіти, молоді та спорту.

17.03.2016 року у великій залі районної адміністрації міської ради відбулась нарада з головами органів самоорганізації населення, на якій розглядалися питання щодо доведення до громадян, які мешкають у Вознесенівському районі, інформації про існування Центру безоплатної правової допомоги у будівлі Профспілок; питання щодо договорів на вивіз твердих побутових відходів; питання щодо невідповідності військовозобов’язаних зареєстрованих до фактично мешкаючих.

З початку року організовано та проведено 3 спільні координаційні наради керівництва Вознесенівського відділення поліції, керівництва районної адміністрації та представників громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону, на яких вирішувались питання щодо взаємодії ГФ з органами поліції та органами місцевого самоврядування та заслуховувались звіти керівників ГФ про результати роботи у певний період.

Підготовлено проекти рішень сесії Запорізької міської ради з перейменування Орджонікідзевського району на Вознесенівський, «дамби ім.Ленінського Комсомолу» на «Вознесенівський узвіз» та чотирьох вулиць.

Постійно проводилась робота з планування діяльності районної адміністрації: щотижня готувався оперативний план роботи районної адміністрації міської ради, проводились апаратні наради.

З метою надання безкоштовної правової допомоги незахищеним верствам населення в приміщенні районної адміністрації міської ради протягом звітного періоду проведено 6 консультативно-правових  зустрічей  з  мешканцями  району за участю спеціалістів відділу адміністративно-правової роботи районної адміністрації міської ради, відділу по Вознесенівському району служби (управління) у справах дітей міської ради, управління праці та соціального захисту населення міської ради по Вознесенівському району, управління Пенсійного фонду України в Орджонікідзевському районі м. Запоріжжя. Під час проведення зустрічей було надано консультації  86 особам.

Визначальним напрямком роботи районної адміністрації є робота зі зверненнями громадян – в районній адміністрації постійно здійснюються заходи із задоволення потреб і запитів мешканців району.

За 9 місяців 2016 року до районної адміністрації міської ради по Вознесенівському району надійшло 1359  письмових та усних звернень від громадян району. Кількість громадян, які звернулися становить 3311 осіб.

За видами звернень, визначених Законом України „Про звернення громадян”, домінують заяви (клопотання) – 96,7% (1314), скарги – 3,2%(44), пропозиції 0,1% (1).

За звітний період надійшло 572 звернення від вищих органів влади, що становить 42,1% (572) від загальної кількості звернень. У порівнянні з 9 місяцями 2015 року кількість таких звернень зросла у 2,65 рази (9 місяців 2015 рік – 216).

За характером питань, що порушували громадяни у зверненнях до районної адміністрації пріоритетними, як і раніше, були питання, що відносяться до сфери житлового господарства – 45,3% (615) від загальної кількості звернень.

Кількість  звернень громадян з питань благоустрою, санітарного стану району становить 35,1% (477) від загальної кількості звернень.

За звітний період за результатами розгляду задовільнено – 522 (38,4%) звернення, надані роз’яснення на 607 (44,7%), відмовлено – 19 (1,4%), на стадії розгляду залишається 211 звернень.

З метою постійного зв'язку з населенням та оперативного реагування на проблеми, які турбують мешканців району, в районній адміністрації цілодобово працює служба оперативних чергових. За місяць до служби надійшло понад 780 дзвінків. Жодний тривожний дзвінок не залишається без уваги.

Робота зі зверненнями громадян залишається на постійному контролі керівництва районної адміністрації і спрямовується на забезпечення конституційного права громадян на звернення, на вдосконалення форм і методів цієї роботи.

Протягом 9 місяців 2016 року реєстрація документів здійснювалась в системі електронного забезпечення документообігу „OPTIMA – WorkFlow” (програмах „Канцелярія”, „Звернення громадян”, „Протокольна частина”). У серпні 2016 року районна адміністрація у співпраці з фахівцями КП «ЦУІТ» впровадила реєстрацію службової кореспонденції в новій електронній системі документообігу.

За звітний період в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців» відділом ведення Державного реєстру виборців районної адміністрації:
- проведено 9 щомісячних періодичних поновлень бази даних Державного реєстру виборців. Всього опрацьовано 29464 записів;
- з метою удосконалення повноти і достовірності даних виборців у Реєстрі направлено 43 запити до Орджонікідзевського РВ у м. Запоріжжі УДМС України в Запорізькій області стосовно 142 виборців району;
- проведено аналіз щодо 52 виборців, занесених в кратні включення в базі даних Реєстру по відділу ведення, шляхом звернення до Орджонікідзевського РВ у м. Запоріжжі УДМС України в Запорізькій області та Департаменту реєстраційних послуг міської ради;
- підготовлено та виконано 440 наказів начальника відділу про внесення змін до персональних даних виборців у ДРВ, про внесення записів до бази даних ДРВ та про знищення записів;
- проведено аналіз 103 розбіжностей між даними у Реєстрі та даними у відомостях періодичного поновлення, по кожному з яких проставлено висновок на підставі звернень до Орджонікідзевського РВ у м. Запоріжжі УДМС України в Запорізькій області, Департаменту реєстраційних послуг міської ради, РАЦСу, звернення до виборців тощо;
- надано інформацію на 136 запитів стосовно даних про 521громадянина відповідно до ст.2 ч.6 Закону України „Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України”;
- прийнято на надано відповіді на 84 заяви виборців щодо зміни ідентифікаційних даних у Реєстрі, зміни виборчої адреси та включення до ДРВ;
- здійснено внесення відповідних змін в назви вулиць на виконання рішень Запорізької міської ради від 19.02.2016р., від 23.09.2016р. «Про перейменування топонімів» міського підпорядкування в адресному реєстрі АІТС;
Сформовано подання до ЦВК щодо зміни адрес приміщень для голосування, адрес приміщень ДВК виборчих дільниць (безе зміни фактичного місцезнаходження) та зміни меж виборчих дільниць, які існують на постійній основі, сформовані засобами автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців»;
- проведено відповідну підготовку з керівниками закладів, установ визначених у ст.22 Закону України «Про державний реєстр виборців» про місячне періодичне поновлення бази даних Реєстру;
- фахівцями відділу пройдено планове тестування за темами «Нормативно-правові акти ДРВ», «Робота в АІТС ДРВ».
З метою удосконалення діяльності відділу постійно вивчається, аналізується та обговорюється інформація і законодавчі акти на офіційному Web-сайті розпорядника Державного реєстру виборців.
  За звітний період відділом адміністративно-правової роботи районної адміністрації проведена наступна робота.
- підготовлено відповідні матеріали для судових розглядів та представлено інтереси районної адміністрації міської ради, а також Запорізької міської ради, більш ніж у 263 судових засіданнях;
- надано правову допомогу спеціалістам районної адміністрації у підготовці матеріалів, на підставі яких готуються розпорядження голови районної адміністрації, та у підготовці їх проектів.
Структурним підрозділам адміністрації надавалась допомога у складанні відповідей за зверненнями громадян, та проводились перевірки на відповідність відповідей та розпоряджень нормам діючого законодавства;
- працівниками відділу постійно надається первинна правова допомога (як у приміщенні відділу, так і за телефоном) громадянам з різноманітних питань, у тому числі з питань цивільно-правових відносин, житлових питань, призначення субсидій, трудового законодавства, пенсійного забезпечення, спадкування, порядку встановлення опіки та піклування, земельного законодавства та інше.
Прийнято участь у проведенні 9 консультативно-правових зустрічей, які проводяться кожен третій четвер місяця;
- спеціалістами відділу надавалась правова допомога у підготовці матеріалів, які подані на розгляд постійно діючих комісій, таких як комісія з питань захисту прав дитини, комісія по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування, житлова комісія, тендерний комітет та інші. Прийнято участь у їх засіданнях, а також у роботі районної призовної комісії, у проведенні особистого прийому громадян головою районної адміністрації.
- ведеться діловодство опікунської ради. За звітний період проведено 3 засідання опікунської ради, відпрацьовано питання щодо госпіталізації двох недієздатних осіб, що залишилися без опікуна, питання щодо звільнення опікуна від повноважень, питання щодо призначення опікуна недієздатній особі, отримано та взято до відома 10 звітів опікунів, розглянуто 2 заяви про зняття з реєстрації місця проживання недієздатних осіб та поміщення їх до інтернату. За потреби складено акти умов проживання осіб, зроблено запити до відповідних служб, установ, організацій тощо.

Ведеться облік повнолітніх недієздатних осіб та осіб, дієздатність яких обмежена. На теперішній час на обліку близько 60 осіб.

Щоквартально на запит ОДА згідно із встановленою формою готується інформація щодо недієздатних осіб та осіб, дієздатність яких обмежена, які перебувають на обліку органу опіки та піклування.
- ведеться діловодство адміністративної комісії районної адміністрації, на розгляд якої з початку року надійшло 46 протоколів про адміністративні правопорушення, з них повернуто без розгляду 9 справ.

Підготовлено та проведено 28 засідань адміністративної комісії, на яких розглянуто 33 справи про адміністративні правопорушення (включаючи протоколи, не розглянуті на початок року), 17 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності шляхом накладення стягнень у вигляді штрафів на загальну суму 10710 грн., сплачено штрафів на суму 8500 грн. Три постанови на суму 2040 грн. направлені до ВДВС для примусового виконання.

Підготовлено звіт про роботу адміністративної комісії за 9 місяців, що надається щоквартально до відділу координації роботи правоохоронних органів виконкому.
- підготовлено та проведено 9 засідань спостережної комісії, розглянуто та відпрацьовано 9 повідомлень щодо осіб, звільнених з місць позбавлення волі, за результатами розгляду надано повну та всебічну допомогу в межах компетенції.

Подовжено ведення реєстру умовно-достроково звільнених осіб.

Ведеться подальша сумісна робота із виправними колоніями, пенітенціарною службою, управлінням праці та соціального захисту населення, міським центром зайнятості та Вознесенівським відділенням поліції ДВП ГУНП України в Запорізькій області.

Підготовлено звіт про роботу спостережної комісії за 9 місяців, що надається щоквартально до відділу координації роботи правоохоронних органів виконкому.

- працівниками відділу спільно з правоохоронними органами здійснюється координація та контроль за діяльністю громадських формувань. В Вознесенівському районі зареєстровано 10 громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону.

З початку року організовано та проведено 3 спільні координаційні наради керівництва Вознесенівського відділення поліції, керівництва районної адміністрації та представників громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону, на яких вирішувались питання щодо взаємодії громадських формувань з органами поліції та органами місцевого самоврядування та заслуховувались звіти керівників громадських формувань про результати роботи у певний період.

Готується зведення та інформація про діяльність громадських формувань з охорони громадського порядку в Вознесенівському районі за 9 місяців, що надається щоквартально до відділу координації роботи правоохоронних органів виконкому.

Протягом 9 місяців відділом економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації проведено 36 засідань комісії по упорядкуванню роботи об'єктів сфери обслуговування районної адміністрації міської ради по Вознесенівському району, на яких було розглянуто 482 заяву від суб’єктів підприємницької діяльності.

Фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації оформлено 58 документів щодо встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, сфери послуг, соціально-культурного та іншого призначення, у тому числі 17 на (продовжений), цілодобовий режим роботи та 150 розпоряджень голови районної адміністрації «Про відведення місця для розміщення засобу пересувної мережі».

Фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації щовівторка проводиться моніторинг цін на основні продукти харчування по 30-ти найменуванням продтоварів в торговельній мережі та на продовольчому ринку району.

В районній адміністрації міської ради розроблено та затверджено графік проведення рейдів з ліквідації торгівлі у невстановлених місцях, згідно з яким рейди по місцях стихійної торгівлі проводяться не рідше 2 разів на тиждень. Рейди проводяться, як силами районної адміністрації міської ради, так і разом із представниками відділення поліції Ленінського відділу ГУНП у Запорізькій області та інспекції з благоустрою Запорізької міської ради.

Так, за 9 місяців 2016 року на території району фахівцями відділу економічного розвитку та підприємництва районної адміністрації міської ради було проведено 84 рейди.

За даними відділення поліції Ленінського відділу ГУНП у Запорізькій області за 9 місяців проведено 73 рейди, на порушників складено 26 протоколів.

Постійно надавались консультації, роз’яснення з питань торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення згідно діючих законодавчих документів та нормативних актів.

Питання благоустрою та приведення території у належний санітарний стан знаходиться на постійному контролі в районній адміністрації міської ради.

Протягом січня, у зв’язку з сніговими заметами, постійно проводилась робота з підприємствами усіх форм власності району щодо готовності техніки, а також з очищення закріпленої території від снігу, житлово-будівельними кооперативами та об'єднаннями співвласників багатоповерхових будинків.

Щотижня спеціалістом відділу житлово-комунального господарства сумісно з представниками інспекції з благоустрою міської ради проводяться рейди по виявленню порушень Правил благоустрою території міста Запоріжжя та здійснюються заходи по закріпленню об’єктів благоустрою які знаходяться у районі щодо прибирання прилеглої території.

За звітній період від прибирання доріг, тротуарів та площ району КП «ЕЛУАШ» на полігон твердих побутових відходів було вивезено близько 500 тонн сміття, виконувались роботи по прибиранню зупинок громадського транспорту та закріплених територій.

Щомісяця виконувались роботи по очищенню урн в кількості 281 урна, зупинок громадського транспорту площею 52608 м2 та прибирались закріплені території загальною площею 280755 м²,

Проведено поточний та ямковий ремонт вулиць району, зокрема вул. О. Матросова, вул. Сєдова, бул. Шевченка, вул. Заповідна (загальна площа – 5677 м2).

Гідродільницею КП «ЕЛУАШ» визначено проблемні ділянки зливової каналізації, зокрема районною адміністрацією міської ради підготовлено бюджетний запит на сесію Запорізької міської ради щодо додаткового виділення 100 000 грн. на виконання робіт з гідроочищення :
- вул. Незалежної України-вул. Михайла Гончаренка (вул. Панфіловців);
- вул. Незалежної України – вул. Миру;
- вул. Перемоги (від перехрестя пр. Маяковського - вул. Лермонтова);
- вул. Перемоги - в районі КУ «6-та міська клінічна лікарня».

Силами КРБП «Зеленбуд» виконувались планові роботи по обрізці дерев (парк Трудової слави – 25 од., сквер на спуску по вул.Тбіліській -120 од., по вул.Патріотичній – 29 од., вул.Правди – 30од.), влаштування рулонних газонів загальною площею 2100м2, було вивезено листя та гілок в кількості 43 т, дернини в кількості 82 т.

Проведено наради з представниками КП „ЕЛУАШ” з питання поточного ремонту доріг в Вознесенівському районі, за підсумками наради підготовлено графік робіт по середньому ремонту доріг на травень-липень 2016 року.

Проведено нараду з питання розвитку парків на території району.

Проведено нараду за участю керівництва ТОВ „UMWELT -Запоріжжя” з головами правління ОСББ та ЖБК з питання укладення договорів та вирішення інших проблемних питань.

У першому півріччі районною адміністрацією міської ради було організовано та проведено „День довкілля” з метою приведення території району до належного санітарного стану з залучанням організацій, установ та комунальних підприємств міста.

Проводились наради щодо створення ОСББ з головами правлінь ЖБК, ОСББ та будинкових комітетів Вознесенівського району та щодо передачі картотек до департаменту житлово-комунального господарства Запорізької міської ради.

Щоп`ятниці проводились оперативні наради за участю керівників підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста.

Підготовлено технічне завдання для проведення конкурсних торгів по ремонту внутрішньоквартальних доріг площею 17105 м2 (сума 3409894 грн).

Надано пропозицію до МВК щодо ремонту павільйонів очікування, які знаходяться на вул. Перемоги, зокрема «УкрНДІспецсталь-2»; «УкрНДІспецсталь-1»; «магазин «Ластівка»; «Аптека № 149-2»; «Аптека № 149-1»; «5-а лікарня». Загальна сума ремонтних робіт складає близько 52 тис. грн.

Підготовлено бюджетні запити з прочистки мереж каналізації зливових стоків на суму 102 тис. грн.

Надано пропозиції до управління транспорту та зв`язку міської ради щодо перейменування зупинок громадського транспорту на території району, зокрема зупинки, у прямому та зворотньому напрямку «Колірметавтоматика» перейменувати у «вул. Сєдова»; «Орджонікідзевська райадміністрація» - «Райадміністрація»; «Міське ДАІ» – «Управління патрульної поліції м. Запоріжжя»; «Обласне ДАІ» - «вул. Я. Новицького».

Вивезено сміттєзвалища біля р. Суха Московка (з боку Олександрійського району), з території, прилеглої до залізничної колії по      вул. Рекордній,  вул. Перемоги (між пр. Маяковського та вул. Лермонтова). Загально вивезено близько 25 т сміття.

ПРАТ СМЕП «Символ» виконано роботи з нанесення дорожньої розмітки: вул. Яценка, пр. Соборний, вул. Незалежної України, в місцях бойової Слави та пам`ятників Великої Вітчизняної війни, бул. Шевченка, вул. Перемоги, вул. Лермонтова.

З метою підготовки до святкування Дня перемоги організовано  прибирання Алеї Бойової Слави, парку Трудової Слави та відремонтовано пам`ятник «60 років Перемоги».

ТОВ СК «Флагман»:
- виконано ремонтні роботи - зокрема середній ремонт: вул. Сєдова, вул. Л. Жаботинського, вул. Сталеварів, бул. Шевченка, вул. Брянська та інші (39 вулиць із запланованих 45, отремонтована площа на 01.08.2016 – 20356 м2 на суму 4 867 139 грн.).
- виконано роботи щодо ремонту внутрішньоквартальних доріг на площі 6 202 м2.
Ліквідовано несанкціоновані звалища:
- біля р. Суха Московка; з території, прилеглої до залізничної колії по вул. Рекордній, вул. Перемоги (між пр. Маяковського та вул. Лермонтова) та інших місць (вивезено 1633 т сміття).

Районною адміністрацією міської ради було виконано роботи щодо впровадження хімічного методу боротьби з карантинними рослинами препаратом «Алерго-Стоп».

ПП «Воротніков» та КРБП «Зеленбуд» виконано обробку карантинних рослин хімічним методом на площі 17950 м2: пл. Фестивальна  - 1083 м2, сквер ЗОДА – 6071,83 м2; парк ім. Пушкіна – 2833 м2; сквер УкрНДІспецсталь – 167 м2; Вознесенівський схил – 2417 м2; Прибережна магістраль – 0,215 га;  Південне шосе – 0,3 га; вул. Л. Жаботинського – 0, 14 га; о. Хортиця – 0,33 га; вул. Рекордна – 0,23 га;  вул. Перемоги – 0,225 га;  сквер Зв`язківців – 0,145 га; вул. Возз`єднання України -  0,25 га.

КРБП «Зеленбуд» у звітному місяці виконано наступні роботи: покіс газону – 31, 796 га, знос дерев - 20 од., кронування дерев – 62, фарбування пішохідних переходів.

ПРАТ СМЕП «СИМВОЛ» нанесено розмітку на пішохідних переходах "зебру" біля освітніх закладів № 20, 25, 27, 28 (вул. Лермонтова; вул.Патріотична; вул. Л. Жаботинського); 37, 39 (вул. Кам`яногірська; м. Профспілок), 41 (вул. Незалежної України; вул. Миру; вул. Рекордна), 58 (вул. Перемоги, вул. Поточная), 71 (пр. Маяковського, вул. Патріотична, вул. Л. Жаботинського), 72, 74 (вул. Л. Жаботинського, вул. Я. Новицького), 78, 79 (вул. Миру, вул. Панфіловців, вул. Л. Жаботинського), 94 (вул. Перемоги), металургійний коледж (вул. Нижньодніпровська), училище сфери послуг (вул. Перемоги), дитячий комплекс (вул. Панфіловців), ліцей «Логос» (вул. Рекордна).

Підрядним підприємством ТОВ «Україна» було встановлено в районі 15 дитячих та 14 спортивних майданчиків. Проведено фарбування зупинкових павільйонів:
-по вул. Незалежної України (маг. «Брусничка»).
- вул. Перемоги ( на перехресті з вул. Кам`яногірською, вул. Лермонтова, вул. Нижньодніпровською, вул. Сєдова, напроти «УкрНДІспецсталі»);

ТОВ  «Імпел Гріффін Груп» у серпні виконано покіс карантинних рослин на площі  20, 4346 га. Кроновано 36 дерев, видалено – 5 дерев.

Силами МКП «Основаніє»  приведено до належного санітарного стану територію біля будинків: пр. Соборний, 149, вул. Лермонтова, 2, 10, 14, вул. Перемоги, 109, 95, 117, 91.

На передодні святкування Дня незалежності України КП «Запоріжелектротранс» було розміщено святкові прапорці по пр. Соборному (від вул. Гагаріна до бул. Шевченка) та по бул. Шевченка (від пр. Соборного до   вул. Перемоги).

18.08.2016 та 26.08.2016 відбулось засідання робочої групи з обстеження найпростіших укриттів (підвальних приміщень), які можливо пристосувати для тимчасового укриття населення від факторів небезпеки, що можуть виникнути внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

КП «ЕЛУАШ» на території Вознесенівського району виконано наступні роботи:
- середній ремонт доріг: вул. Патріотична (5000 м2); пл. Фестивальна (1500 м2);
- ямковий ремонт: вул. Південноукраїнська, вул. Нижньодніпровська, вул. Паркова, вул. Єнісейська, вул. Макаренка, вул. С.Тюленіна, Прибережна магістраль. Вивезено 65 т сміття.

Після святкування Дня незалежності України було проведено прибирання пл. Фестивальної та прилеглих територій. Вивезено до 10 т сміття.

 

 

 


 Яндекс.Метрика
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet