Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206
Опубліковано в газеті «Запорозька Січ» від 04.03.2017 № 044 (6243)

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної адміністрації Запорізької міської ради
по Заводському району
 
 
08.02.2017                                     м.Запоріжжя                                                  №54р
 
Про зони для розміщення
засобів пересувної дрібнороздрібної
торговельної мережі та сфери послуг
у Заводському районі
 
 
Керуючись рішенням Запорізької міської ради від 25.08.2016 № 52 «Про затвердження Положень, що регулюють правовідносини функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та об’єктів дрібнороздрібної торговельної мережі на території м. Запоріжжя», враховуючи висновки районної комісії по упорядкуванню роботи об’єктів сфери обслуговування Заводського району згідно протоколу № 2 засідання комісії від 03.02.2017:
1. Визначити зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території Заводського району в новій редакції згідно з додатком.
2. Затвердити схематично – графічний план зони № 27 для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торгівельної мережі та сфери послуг на території Заводського району (додається).
3. Визнати таким, що втратив чинність пункт 1 розпорядження голови районної адміністрації від 28.11.2016 № 576р «Про зони для розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі та сфери послуг у Заводському районі».
4. Відділу організаційної та кадрової роботи районної адміністрації оприлюднити дане розпорядження в газеті «Запорізька Січ», на офіційному порталі Запорізької міської влади та на веб-сайті районної адміністрації.
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної адміністрації Штепу О.І.
 
 
Заступник голови
районної адміністрації                                                                                         Ю.О.Кулак

 

Додаток до розпорядження №54р від 08.02.2017


 Яндекс.Метрика
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet