Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Засідання Президії Громадської ради 30.05.2011

Довідка

30.05.2011 о 16-00 годині у малій залі обласного Центра Молоді відбулося засідання Президії Громадської ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради.

Присутні: 7 членів Президії,  3 представника Громадської Ради

1 . Затверджено макети бланку Громадської Ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради та посвідчення члена Громадської Ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради.

2.  Винесені рішення :

1) На лист голови адміністрації громадської організації «Новоправіє» Матрія А. К. про проект «Жалобна книга Запоріжжя» після розгляду у комітеті з питань соціального захисту.

2)  На лист голови адміністрації громадської організації «Новоправіє» Матрія А. К. про організацію „круглого столу” щодо обговорення тарифів на опалення після розгляду у комітеті з питань житлово-комунального господарства.

Звернення:

1). Лист громадянина Глазкова О. О. щодо намірів Підприємства „Інтурист”   розпочати будівельні роботи на острові Хортиця та самовільного захоплення території заповідника з метою розширення автомобільної стоянки біля кафе „Козацьке подвір’я”

2). Направити відповідь на лист голови Запорізької обласної громадської організації „Народний захист” Заболотній Н. О. щодо проекту „Про порядок проведення консультацій з громадськістю виконкомом Запорізької міської ради з питань формування та реалізації державної  і місцевої політики”.

3). Лист мешканців вул. Братської м. Запоріжжя з проханням допомоги в питанні заборони проїзду по вулиці вантажного транспорту та обмеження швидкості транспорту направити до розгляду у комітет соціального захисту.

Наступне засідання Президії Громадської ради відбудеться 04.06.2011 р.

 

 

Голова Громадської ради

при виконавчому комітеті

Запорізької міської ради                                                                       К. Ю. Акула


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet