Офіційний портал
Запорізької міської влади

69105, м. Запорiжжя, пр. Соборний 206


Засідання Президії Громадської ради 14.06.2011

Довідка

 

14.06.2011 о 16-00 годині у малій залі міськвиконкому відбулося засідання Президії Громадської ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради.

Присутні: 6 членів Президії, 3 представника Громадської ради

1 . Затверджено зміни юридичним відділом виконавчого комітету Запорізької міської ради до пункту 1.4 розділу І Положення про Громадську раду що до строку повноважень складу громадської ради - «строк повноважень складу громадської ради – впродовж каденції міської ради та виконавчого комітету».

2. Внесені зміни до складу Президії Громадської ради, а саме, головою комітету з питань житлово-комунального господарства обраний Кудін Денис Володимирович.

3. Винесені рішення :

1) На лист мешканців вул. Братської м. Запоріжжя з проханням допомоги в питанні заборони проїзду по вулиці вантажного транспорту та обмеження швидкості транспорту після розгляду у комітеті з питань соціального захисту направити звернення першому заступнику міського голови Іванову А.В. та проконтролювати вирішення означеного питання.

Звернення:

1). Лист від Всеукраїнського об’єднання громадян «Асоціація зовнішньої реклами» направити до розгляду у комітет з питань економічного та промислового розвитку, євроінтеграції та міжнародної діяльності

2). Лист громадської організації інвалідів «Товариство осіб з пересадженими органами та осіб, які знаходяться на програмному гемодіалізі» («ОЛПО та ЛПГ») направлено до розгляду у комітет з питань охорони здоров’я.

3). Колективний лист від мешканців під’їзду 2, дома № 3 по вул. Малій, м.Запоріжжя направлено до розгляду у комітет з питань житлово-комунального господарства.

4). Лист Президента благодійної організації «Ваша надія» Шаповал Т. А. про заміну уповноваженого представника у складі Громадської ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради Пащенко І. А. на Головачову Л. М. Вирішити питання на черговому засіданні Громадської ради.

5). Лист Голови Ради громадської організації «Запорізька міська рекламна коаліція» Москалюк Т. А. про включення до складу Громадської ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради уповноваженого представника Ловчикова Ю. А. Вирішити питання на черговому засіданні Громадської ради.

6). Лист Голови правління громадської організації «Клуб «Ермітаж» Швець В. С. про включення до складу Громадської ради при виконавчому комітеті Запорізької міської ради уповноваженого представника Горбань А. А. Вирішити питання на черговому засіданні Громадської ради.

Наступне засідання Президії Громадської ради відбудеться 20.06.2011 р. о 16.00

 

 

Голова Громадської Ради

при виконавчому комітеті

Запорізької міської ради К. Ю. Акула


Яндекс.Метрика  
Шановні відвідувачі і користувачі сайту,
ми будемо вдячні, якщо Ви не забудете зробити посилання на нашу адресу www.meria.zp.ua
при використанні матеріалів сайту.

© 2007
Разработка сайта Smart Internet